Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wzięłam się dzisiaj za mycie okien, bo już najwyższy czas. Narazie umyłam jedno :P i zrobiłam sobie przerwę na śniadanko bo mała się zaraz obudzi. Dzisiaj ma przyjść do mnie siostra więc zajmie się Julką a ja dokończę. 🙂

Ostatnio czuję, że oddalamy się od siebie z mężem. Może dlatego, że się mijamy. On jest w domku po 16, zje obiad, pobawi się z małą, pojedziemy na zakupy (jeśli nie zrobiłam w ciągu dnia), potem kąpanie, karmienie małej. Jak zaśnie to zjemy kolaje, idzie się kąpać i przed 21 idzie spać (wstaje przed 5) a ja siedzę sama. Zaczyna brakować mi bliskośći takiej zwykłej czułośći. Kiedyś potrafił przyjść przytulić bez powodu a teraz nic 😞
Chyba jednak posprzątam na błysk całe mieszkanko to mi zły nastrój przejdzie. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kochane

ja oczywiscie nie moglam przed wyjazdem nie zajrzec do was 🙂

wlasnie super suwaczki ja gapa nie zauwazylam ☺️

musze jeszcze make -up strzelic zjesc sniadanko i bede gotowa hihihi 😉

ja nie chodze wczesnie spac cos kolo 00 bo jeszcze zawsze musze posprzatac cos obejrze ale wstaje o 7 wiec spoko , chociaz rano i tak mi ciezko oczy otworzyc

dzieki krociu

krociu mysle ze to nie tak ze sie oddalacie a zmeczenie , sama idz przytul mezulka moze mu tez brakuje ciepelka twojego 🙂 nie czekaj az on przyjdzie sie przytulic moze jest zbyt zmeczony , a co do tesciowej to musisz miec niezla awersje juz do niej skoro nawet tel cie wkurza

milego dnia .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki. 🙂

Napadalo dzis u nas sniegu. 😁 Lenka jak jej pokazalam to zdziwiona byla, ze tak bialo na dworze. 🙂

Oli-No to milej wycieczki. 🙂

To ja tu chyba jestem najwiekszym spiochem, bo ja zasypiam ok 23, a wstaje ok 9-10, no czasami wstane jeszcze ok 6 jak Mezus wstaje do pracy i Lenka akurat budzi sie na mleczko. 🙂 Ale ja zawsze bylam spioszkiem. :P

Milego dzionka kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko ja tak jak Ty 😉
Klade sie pozno , dzisiaj siedzielismy z mezem do 6 rano 🙂 Wstaje zawsze o 9 , bo trzeba wyprawic Klaudie do przedszkola no i te 3 godzinki mi wystarczaja 🙂 Oczywiscie dlugo tak nie pociagne , wiec co trzeci dzien klade sie szybko , zeby odespac 🙂

My dzisiaj z mezem jedziemy na zakupki 🙂Bede polowala na tego skoczka tygryska 🙂

oli udanej wycieczki 🙂

Wczoraj myslalam o Rudej Rybce. Ciekawe czy jej sie wszystko ulozylo do normy.... Bidulka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny


ja tez jestem spiochem no ale teraz nie mam jak za duzo obowiazkow

co do temperatury to ja nie wiem do ilu mozna z dziecmi wychodzi w kazdym razie u mnie dzis jest -6 okropnie a ma byc -20 jeszcze w tym tygodniu 😞

podobno jakas arktyczna zima idzie do polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

wczoraj przed spaniem patrzalam do buzki Hani i tam juz sie przebil drugi ząbek 🙂 juz ma dwa 🙂 ciagle tam jezdzi jezyczkiem i paluszki gryzie 🙂

ja ide spac tak kolo 22.00/22.30, a wstaje o 8 czasem jak Hania czesto sie budzi w nocy to o 9 🙂

oli ja tez slyszalam ze ostra zima idzie do nas 😞
ja slyszalam ze z dziecmi mozna wychodzic do -10 stopni 🤨

krocia ja czasem tez tak mam z mezem, mi tez sie wtedy wydaje ze sie oddalamy jeszcze szczegolnie jak sie poklocimy 😞 ostatnio wlasnie o tym rozmawialismy i stwierdzilismy ze musimy wtedy sobie robic takie wolne leniwe dni jak np. niedziele spedzamy sami i mamy czas tylko dla siebie 🙂 wtedy zas wszystko wraca do normy i jest ok 🙂
a od wiosny to bedziemy sobie gdzies jezdzic jak tusinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krocia tusinka
sliczne suwaczki

jusmarkl
udanych zakupów, ja popoludniu tez jade na zakupy 🙂

oli
udanej wycieczki 🙂

Hania rano tez byla zdziwiona jak padal sniezek :laugh:
patrzala przez okno i spiewala sobie :laugh:

tez jestem ciekawa jak tam Ruda Rybka- pewnie nadal taka zabiegana i zapracowana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti-Dziekuje! 🙂 😘 Twoj tez jest bardzo ladny. 🙂

Ja tez mialam przez jakis czas wrazenie, ze sie oddalamy z Mezem od siebie. Ale to bylo jakis czas po urodzeniu Lenki, wiec to normalne bylo, bo nie mialam czasu zeby poswiecic go tylko dla Niego, jak Lenka spala, to ja sprzatalam, gotowalam, albo sama szlam spac. A teraz wszystko wrocilo do normy, choc wiadomo, ze jest tak jak kiedys, ale juz jest dobrze. 🙂

Lenka juz po drzemce, ja sie przez ten czas wykapalam, teraz czekam az wyschna mi wloski i pojdziemy na spacerek zeby Lenusia zobaczyla pierwszy raz w zyciu sniezek. 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA FILIPKA!!! 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂 Dziekujemy z Filisiem Wam bardzo za zyczonka 😘
Ja od rana sprzatalam, nie mam juz sil, a musze leciec i obiadek robic, bo mezus obiecal, ze za to, ze wczoraj byl do pozna, to dzis przyjedzie o 16 i pojedziemy na basenik z okazji Filisia 7 miesiecy 🙂
Lece wiec robic schabowe a Wam milego popoludnia.
Pozniej postaram sie wrzucic jeszcze foteczki by moglby nas zobaczyc, te ktore nie widzialy 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na wycieczce bylo fajnie koncert tez spoko 🙂

BETI GRATULACJE ZA DRUGIEGO ZBECZKA DLA HANIULKI

I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA FILISIA Z OKAZJU 7 MC

My juz po obiadku tez schabowe mielismy 🙂,kurde jakas senna jestem a toska tak marudzi ze szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane gdzie Wy sie podziewacie? 😞

Jeszczen dzis do pozna siedze sama z Lenką, a juz od jutra Mezus bedzie szybko wracal, wiec szybko miną te dwa ostatnie dni w Danii, jupi 😁 😁

Martex-Milej zabawy na baseniku. 🙂 My jutro jedziemy. 🙃

Kurcze, nudzi mi sie bez mojego kochanego. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Filipka.

Haniu - gratuluję drugiego ząbka 😁

A ja pomyłam dzisiaj okna, kuchnia zrobiona na błysk. Więcej nie udało mi się zrobić.

Tusienko a zajrzysz czasem do nas jak będziesz w Polsce, bo będzie smutno bez Ciebie i Lenki.

A ja idę się wykąpać a potem poprzytulać mężusia, bo coś się dzisiaj koło mnie kręci:P :P :P :P :P hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany jak was tak czytam ta za mezem teskni i ta , to kojarzy mi sie z mlodziencza jakas miloscia , ale sama jak z michem widzielismy sie 1,5 h dziennie to tesknilam za nim tymbardziej ze jak moglismy wieczorem w spokoju posiedziec to on byl w pracy , bo ja pracowalam o 8 do 16:30 przychodzilam budzilam micha jedlismy obiad i on szedl do pracy o 18 i tyle sie widzielismy a wracal o 6 rano i w sumie spalismy 2 noce w mc razem bo w weekendy tez pracowal takze dziewczyny nie narzekajcie nie jest tak zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krociu-No pewnie, ze zajrze!!! 🙂 Bede zagladała kiedy tylko bede mogla, czyli jak bede u siostry lub u Mezusia na wsi. bo u mojej mamy nie bedziemy mieli internetu. No i jak w gorach bedziemy to tez niestety nie bede miala kiedy i jak zajrzec, ale wtedy kiedy tylko bede mogla to zajrze i napisze do Was, bo ja tez bede z Wami tesknila!!! 😘

Oli-No to faktycznie za wesolo to nie mieliscie z Michem, ale chyba juz nadrobiliscie to. 😁 Ja to najgorzej mialam ja moj Maz (wtedy jeszcze chlopak) byl tu w DK, a ja w Polsce. 😞 No, ale codziennie wieczorkami obowiazkowo na skype godzinami rozmawialismy, lub przez tel. No, ale to nie to samo co sie przytulic do siebie. Na szczescie bardzo dlugo to nie trwalo, zaraz znalazlo sie dla nas mieszkanko i przyjechalismy juz tu razem. 🙂

Zaraz bedzie moj ukochany. 🙂 Lece zrobic mu kolacujke i kanapeczki do pracy. 🙂

Dobranoc kochane. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , ja juz po zakupkach 🙂

Kupilam Kevinkowi komplet 10 bodow z dlugim rekawkiem z disneya , pajaca tygryska i pajaca mickey mouse , a Klaudii kurtke zimowa hello kitty i sweterek. I jestem zla , bo nigdzie nie ma tego skoczka tygryska ... a na allegrto patrzylam to same uzywane i na dodatek w licytacji , a ja nigdy nie licytuje tylko zawsze wybieram opcje kup teraz.

asiula pewnie ma klopot z ta niania , a co u Rybki sie dzieje to nie mam pojecia sama tez sie zastanawiam.

Zmykam , bo maly marudzi ... pozniej sie pojawie znowu.

aj!
Gratuluje drugiego zabka Hani! Oklask
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA FILIPKA! kolejny oklask.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie jusmarki ze sie zakupy udaly 🙂

no wlasnie tusienko lekko nie bylo sobota niedziela a ja zawsze sama bylam , no w sumie nadrobilismy ten czas 🙂

a i jeszcze tusienko chcialam tobie napisac kup sobie i mezowi w gory cieple narciarskie skarpety , i sa takie bluzy polarowe przez glowe active ktore sa cienkie nie ograniczaja swobodnych ruchow a bardzo cieple to tak z doswiadczenia doradzam 🙂

u nas juz -9 🤪 takze do polski tez wezcie cos cieplego

a moze ktos ma numer tel do rybki zeby smsa wyslac ??? ja mam do asiuli jak cos to jutro do niej napisze

ide lulkac

a jeszcze wam nie napisalam u mojej odzi w klasie jest dwoch chlopcow z domu dziecka , na poczatku nie wiedzialam ze oni sa z domu dziecka , i tak caly czas ze mna chodzili tacy fajni , bawilam sie z nimi w krola skorpiona a ja bylam krolowa :laugh: wchodzili na dzwon szczescia i krzyczeli jestem krolem :laugh: a wogole jakie mordki maja sympatyczne i mowie do meza ze jak tak chce syna to mozemy ich zadoptowac , ale moj maz nigdy by sie nie zgodzil , a ja caly dzien o nich myslalam dzis ,bo szkoda mi tych dzieciakow no tacy fajni ze szok

no teraz lece do wyrka , a moj maz sobie jeszcze frytki smazy kusiciel :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie calkiem sie udaly , bo tego po co jechalam nie dostalam.

oli rzeczywiscie szkoda chlopcow , ale skoro piszesz ze tacy pogodni to moze zle im nie jest.
Wytrwali jestescie z mezem. Jakbym miala widywac meza tylko poltorej godziny dziennie to daje glowe rzucilabym robote.

Ja niestety do Rybki nie mam numeru.

U nas -3 w nocy i +6 w dzien. Dla mnie to i tak antarktyda!
Tutaj to jeszcze masakra z budynkami , bo takie cienkie te sciany z samych pustakow bez zadnego ocieplenia. Trzeba fest grzac , zeby nagrzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochaniutkie moje 🙂

Nie martwcie sie o mnie- u nas jakos leci chociaz nie za fajnie 😞
Bianka rośnie jak na drożdżach- zdrowa, apetyt dopsuje- zjada juz cały duzy słoik (ten 190g), duzo mleka i raz kaszkę na mleku w ciagu dnia. Zębolów nadal brak, za to gęba jej sie śmieje non stop i gada "BA-BA-BA-BA-BA"

Tylko ja taka przybita ostatnio- pracy za dużo- wory pod oczami bo Mała przebudza sie i marudzi w nocy nadal...Szukamy opiekunki od kwietnia- nie wiem o co pytac dziewczyn- moze macie jakies doświadczenie o co pytac zeby sprawdzic czy babka sie nadaje...? Asiula Ty wiesz na pewno:P
Wszystko mnie ostatnio tak wkurza ze ryczec mi sie chce- normalnie świeta mnie jeszcze dobijają. Ech, mówie Wam, nie zapraszajcie rodziny do siebie na tak długo bo to niezdrowe 🤨

Dziekuje Wam za oklaski i za komentarze pod zdjęciami na naszej klasie i na picasie 🙂 Ciesze sie ze chociaz mam Was ze mozna sie wygadac bo ostatnio to nawet trudno mi sie juz z mężem gada- nie chce mi sie do nikogo gęby otwierac 🤢 Jeszcze tylko styczeń bede tak pracowac ale potem juz dośc bo nie daję rady.

No to zimno u Was wszystkich. A jak u Was- Patrysia? U nas w Irlandii rano jest ok. 2 stopnie na plusie, w dzień AŻ +4. Zimno jak cholera. Irlandczycy umierają bo u nich to juz Syberia prawie 🙂

Buziole kobietki i ucałujcie swoje pociechy- tak rosną te nasze szkraby- czasami wejde na nk i normalnie szok- JUleczka Kroci juz śmiga sama, tyle zębów Wam narosło ostatnio.
MOja Bianka dopiero zaczyna sama siadać, raczkować nie chce wcale za to sama chodzi jak sie jej poda ręce i to mnie szokuje bo chyba raczkowac juz nie bedzie 🤪

To Bianka [img size=316]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/buzi.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysia jak masz "polisz tiwi" to oglądaj Brzydule na TVN- właściwie to juz jej koniec ale normalnie wciągneło mnie jak cholera bo jestem w stanie tylko to oglądac rano podczas śniadania przed wyjsciem do pracy.
Wiedziałam że ten Marek bedzie miał wypadek no bo co musiałoby sie stac żeby Ulka w końcu mu powiedziała ze go kocha?! I nareszcie ten palant Piotrek w końcu zajarzy żeby sam spadał na staż do USA 🙃
A teraz ma byc jakies nowy serial od stycznia "Majka". Widziałam raz zapowiedź 😁

Ide spac bo jutro nie wstanę.

Jeszcze mi sie jęczmień zrobił na oku od tych mrozów 😞 JAsna cholera 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc rybko

czesc kochane

rany u nas dzis tyle sniegu napadalo 🤪 i jest -12 buuuu zimno jak cholera , jeszcze tak mnie jajnik napierdziela ze chodzic nie moge 😞 a nie wiem co wziasc zeby przestalo

rybko slicznie bianeczka wyglada mala modelka , moja toska tez nie raczkuje i raczej nie bedzie teraz jak tylko ma czego sie zlapac nawet rekawa mojego to wstaje na nogi , a tak to tylko sie turla z brzucha na plecy i pelza zamiast do przodu to do tylu 🤪 :laugh: staje tak jak do raczkowania i to wszystko zaraz pada na brzuszek i jak samolot wyglada 🙂

wspolczuje sytulacji tobie , ale napewno bedzie lepiej , co do opiekunki ja jak szukalam do odzi jak miala juz 4 lata to 2 dni spedzilam z ta babka nim sama ja z odzia zostawilam zeby zobaczyc jak to wyglada i czy ma cierpliwosc 🙂

jusmarki u mnie jest ten skoczek tygrysek kosztuje 165 zl jak nie znajdziesz moge tobie kupic ale do swiat juz nie zdazy przyjsc raczej , on jest w motherace nie wiem czy u ciebie jest ten sklep

patrysiu ja tez ogladam brzydule i housa ale teraz sa powtorki , i dom nad rozlewiskiem w niedziele na 1 a tak to lipa w tv jest a no oczywiscie jeszcze m jak milosc

milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
mam takie pytanko: od którego miesiąca zaczęłyście podawanie swoim pociechom pierwszych posiłków niemlecznych??? Ja karmie piersią, jedni mówią, ze dopiero od 6 miesiaca mozna wprowadzac pierwsze posiłki, a inni ze juz od 4 miesiaca, no i sie troche w tym wszystkim juz pogubilam 😞 a nie chce narobic krzywdy swojemu brzdącowi jakimiś niemądrymi decyzjami 🤨
Prosze o rade i z góry Wam dziękuję 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 🙂

Ruda Rybko-No to masz nieciekawą sytuacje z tymi Tesciami. 🤨 Nie dziwie sie, ze sie juz tym wszystkim denerwujesz, bo ja jak przyjechala moja Tesciowa to po 3 dniach mialam jej dosc. Masz racje, zacznij mniej pracowac, to bedzie Ci lzej i od razu lepiej. 🙂 A Bianeczka jest sliczna. 😘 Ona wyglada na tym zjdeciu jakby sama stala. 🙂

Oli-Tak, tak cieple skarpety na pewno kupimy, a o tej bluzie co mowisz to faktycznie tez bedziemy musieli poszukac takiej. Dzikuje za rade. 😘

A wczoraj przyzedl Mezus z pracy z super wiadomoscią. 🙂 Jednak jedziemy jutro do Polski. 🤪 🤪 Ale sie ciesze. 🙂 🙂 Takze lece zaraz szykowac wszystko, bo mam pelno prania, dobrze ze juz troche popralam, bo inaczej bym sie nie wyrobila. PO pracy jedziemy jeszcze na zakupki, jutro bede nas pakowala i Mezus mowi, ze o 15 Nas juz tu nie bedzie. 🙂 Bedzie nam troche teraz ciasni w samochodzie bo jeszcze bedziemy jechac z Meza bratem, ale damy jakos rade. 🙂

To milego dzionka moje kochane. 🙂 Ja lece ogarnaic wszystko. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...