Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A no Beti pusto i cicho,poczekaj jak mezulkowie pojda po nowym roku do pracy i skonczy sie ta swiateczna laba to znowu wszystkie bedziemy tu smigac.
Ja tylko wchodze dawac oklaski tusience,rybce,asiuli no bo ich nie ma ale nie moga byc do tylu

ZYCZE WSZYSTKIM SZAMPANSKIEJ ZABAWY I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beti - ja Julkę położe może godzinkę później (jak wytrzyma) hihi. Myślałam o sobie, że ciężko będzie mi wytrzymać do północy. Coś mnie głowa boli 😞

Patrysiu - masz rację, po świętach ruch zrobi się troszkę większy. Wróci Tusienka, Asiula.
A ja w poniedziałek do pracy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - wracam tylko na 1/2 etatu (będę w domku ok. 11) ale i tak mi szkoda ;(



[size=4]STARY ROK się kończy,
Jego blask już mija !!!!
Nowy 2010 do brzegu dobija !!!
Niech taneczny lekki krok
będzie z Wami cały rok.
Niech prowadzi Was bez stresu,
od sukcesu do sukcesu.
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 Hej Kochane 🙂

Wpadlam zyczyc raz jeszcze szampanskiej zabawy do bialego rana i spelnienia marzen w Nowym Roku 🙂
My sie juz swietnie do rana bawimy. Dzieci - Fili i corcia 10-miesieczna mojej kuzynki szaleja razem jak opetani 🙂
Zycze Wszystkich swietnych humorkow na ten nadzyczajny dzien - pierwszy Sylwester z naszymi Skarbkami 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz jedzonko na wieczor zrobilam - salatke i pieczone skrzydelka z kurczaka 🙂 zrobimy sobie milutki wieczor 🙂 🙂 🙂
a mezus kupil fajerwerki i sobie postrzelamy w nowy rok 🙂


krocia
to masz fajnie pol etat i zawsze cos zarobisz no i szybko w domku bedziesz

martex
to tez masz super 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane wpadlam wam zyczyc SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU , DUZO MILOSCI SPOKOJU I SAMYCH SUKCESÓW !!!!!!!!!

KROCIU DRESIK KUPILAM W SOBOTE JAK BEDZIE POCZTA CZYNNA TO WYSYLAM 🙂

PATRYSIU ZYCZONKA CZADERSKIE

lece sie szykowac bo my do znajomych idziemy , zrobilismy salateczki i posiedzimy sobie wspolnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
to tez super bedziesz miala sylwester 🙂
ja to najlepiej bym juz spac poszla - nawet niechce mi sie siedziec do polnocy 🤨
ide przygotowac kolacje no i posiedzimy sobie z moimi rodzicami, Hania napewno nie wytrzyma do nowego roku bo juz jest bardzo zmeczona, zobaczymy jak to bedzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki wszystkim Wam Szcesliwego Nowego 2010 Roku !!!
Moj Kevin juz spi , ale jak go znam za jakies pol godzinki sie obudzi i zasnie po polnocy. U nas nie ma na co popatrzec , bo w Hiszpanii jest zakazane strzelanie petard itd , ze niby zbyt niebezpieczne.
Takze siedzimy sobie z mezem zajadajac ciasteczka i popijajac % przy filmie , a przed polnoca zalaczymy polsat na odliczanie. 🙂 Mi juz wszystko przeszlo ... bylam u lekarki i dala mi jakies krople na zoladek , jakby nie przeszlo to bym jechala na badania , no ale przeszlo. Zwykle zatrucie.
Pewnie po tych swietach.
Klaudia siedzi i sie bawi i z pewnoscia do polnocy wytrzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny witam w Nowym Roku 🙂
Wpadłam tylko na chwilkę, bo jedziemy dzisiaj na ten obiat do mężabrata (niestety z teściami w samochodzie, już mnie brzuch boli z nerwów). No ale nie o tym chciałam. Dzisiaj rano mąż sobie siedział na podłodze niedaleko łóżka a Lulka chodziła przy łóżku. Zobaczyła go i puściła się, wyciągnęła do niego rączki i zrobiła 2 kroczki i wpadła prosto w ramiona tatusia. hihihi:laugh: :laugh: :laugh: :P :P :P

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

jusmarkl
ciesze sie ze juz przeszlo i bylo to tylko zatrucie

mi Hania poszla spac o 23 bo juz taka spiaca byla ja jeszcze chwile posiedzialam do polnocy no i tak strzelali u nas petardami ze Hania sie obudziala i taka wystraszona byla, potrzymalam ja na rekach, poprzytulalam (myslalam ze juz tak szybko nie zasnie) no i polozylam do nas do lozka spac i tak sie do mnie mocno przytulila ze w minute zasnela 🙂

ale dzisiaj ogolnie caly dzien taka marudna jest

bylismy u ciotki meza z moimi rodzicami i troche posiedzielismy u nich no i teraz niedawno wrocilismy 🙂

krocia
napisz jak bylo z tesciami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu super - Juleczka zaczela Nowy Rok wlasnymi kroczkami! Oklask dla niej.

beti dziekuje, ze o mnie sie martwisz 😉 Kolejny oklask dam Tobie.

Ja dzisiaj calutki dzien w domku , wszyscy chorzy oprocz mnie teraz. Zakatarzeni i kaszla jak cholera. Cala trojka. Mam teraz zapiernicz , bo kazdy marudny w tym stanie. Maz lezy z goraczka i jeszcze jemu trzeba latac kolo tylka. eh Pieknie zaczynamy ten rok 🙂 Bedzie dobrze co tam.

Patrysiu widac musisz bardzo lubic Rybke , Asiule i Tusienke.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
no to nie za ciekawie macie - ja sie wlasnie poklocilam z rodzicami bo mi od rana gadaja o roczku zebym szla msze zamowic bo beda zajete w maju no i gdzie go zrobia i w ogole juz nie wytrzymalam i powiedzialam im ze mnie denerwuja tym i ze moim dzieckiem mi nie beda dyrygowac bo to ja musze ustalic z mezem a nie z nimi i jak sie nie zmienia to sie wyprowadzimy od nich i teraz znowu zle, obrazili sie ach naprawde chyba lepiej mieszkac osobno bo tak to tylko same klopoty 😞
wiec u mnie tez nie ciekawie od poczatku roku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam 🙂

no to sylwester minał, święta tez i znowu trzeba bedzie do roboty mykać, ech... 😞

Patrysiu, dziekuje Ci kochana za oklaski 🙂 Odwdzięczam sie tym samym.

Beti- moim skromnym zdaniem dobrze powiedziałas rodzicom ze musisz skonsultowac sie z mężem bo to Wasze dziecko. Jak ja nienawidze jak mi tak ktos robi z Bianką- grrrrrrrrrrr!! 😠 Do tej pory są kłótnie na temat chrzcin- bo Bianka jeszcze nie chrzczona bo reszta sie nie zgadza na chrzest w Irlandii. Postaw na swoim i zróbcie tak jak uważacie!!

Krociu- super ze Julka juz sama próbuje chodzic- bardzo szybko!! Ani sie nie obejrzysz a juz czytać i pisac bedzie 😉

Jusmarkl- duzo zdrowia życzę!! JA wiem jak to jest jak facet ma choćby katar- prawie umiera i jęczy cały czas.

U nas sylwester minął normalnie. W Irlandii nie było petard i huków a mimo to Bianka bardzo nie chciała spać i walczyła ze sobą tak długo. strasznie mi plakała ze musiałam nosic ja na rękach tak jak kiedys ja byla noworodkiem- rany boskie, tyle że teraz to juz kawal klocka 😁 Zasnęła dopiero przed północą. Nie wiem co jej stało- moze myślała ze jednak sie załapie na sylwestrowego drinka?? :P

A ja, zapomniałam Wam napisac, rozmawiałam z Remikiem- wiecie, na temat ze tak źle sie dzieje między nami. Ech, trudno było bo takie rozmowy to nic przyjemnego 😞 Ale warto bylo bo teraz jest lepiej i ja jestem juz inna, nie wściekam się tak na teściów i na Remika.

Kończe i ide z Remikiem na dwór bo on rzucił własnie palenie (Jezu, jak sie cieszę!!!!!) i ciągnie go na fajkę wiec staram sie mu pomóc- kroję marchewki itd. A teraz z nim wyjdę pochodzic po nocy to moze mu ta chęc chociaz troche minie. JAk wiecie co można jesc i chrupac po rzuceniu palenia to piszcie bo ja wszędzie czytam ze marchewki ale on juz ich nie za bardzo chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusamrkl troszeczke odebralam Twoje slowa jak zlosliwa uwage ze ja lubie tylko Rybke,Tusienke i Asiule i dlatego daje im oklaski.Chce wytlumaczyc ze zawsze staram sie je dawac tym ktorzy maja najmniej.Wiem ze tych dziewczyn nie ma z nami teraz a Rybka od dluzszego czasu rzadko wpada wiec to jest taki dowod ze o nich pamietam.
Jesli bedzie potrzeba to tobie tez bede dawac.Dla mnie oklaski nie sa jaka forma rywalizacji ze ktora ma najwiecej to jest najbardziej lubiana bo wszystkie z Was lubie tak samo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂

ruda rybko
fajnie ze z Remikiem pogadalas i juz jest dobrze miedzy wami 🙂 no i ze rzucil palenie 🙂
ja tez tego nie lubie czasem mam wrazenie ze poprostu oni decyduja o Hani a przeciez to nie ich dziecko tylko naze no i nie maja prawa nam mowic ich zdania a juz w ogole obrazac sie na nas. Oni zyli w innych latach i ma teraz zyjemy w innych

znowu mnie tak mocno glowa boli - juz niewiem co to jest 😞 pol nocy nie spalam 😞

w ogole nic dzisiaj mi sie niechce, wszystko mnie boli 😞
Mam wrazenie ze hania zas zrobila sie ciezsza bo troche ja ponosze i juz nie moge na plecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane

zaczne od sylwka , tosia kimnela sie przed 00 wstala i ogladala fajerwerki z nami az piszczala , nozkami i raczkami machala tak jej sie podobalo 🙂

krociu moja toska tez robi kroczki ale za raczki a jak stoi i sie czegos trzyma to sie puszcza i kilka sekun stoi bez trzymania 🙂 , takie spryciarze z tych bombli hihihi , ale ja mam problem ze spaniem , jak ja wieczorem klade to ona wstaje siada , bawi sie , marudzi i tak na przemian i czasem zasypia dopiero po 22 , oczy same jej sie zamykaja a walczy strasznie sama ze soba , mam nadzieje ze w koncu to minie

po swietach przytylam 2 kilo 🤪 :laugh: i tak tego nie widac ale na wadze tak :laugh:

maz kupil mi na nowy rok sukienke bardzo fajna taka , jak sweter dziergana z duzym golfem swietna , bo tu na nowy rok sie robi prezenty 🙂

a dzis chyba pojde do galeri polazic po butikach bo musze sobie nowy plaszcz kupic bo mi zamek sie rozwalil buuu i czas kupic nowy plaszczyk

jusmarki wspolczuje wszyscy chorzy , wiem jak to jest

rybko to fajnie ze z remikiem ok , szkoda ze tak rzadko do nas zagladasz 😞

patrysiu no co ty jusmarki raczej w formie zartu to napisala napewno 🙂 dajcie sobie po oklasku i juz hihihi

krociu zaraz ide po zakupy to zobacze czy poczta czynna to wysle dresik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti , wiesz co , nikt nie lubi jak ktos sie wtraca , ale taka rola rodzicow , wiec bierz to na spoko i spokojnie moglas powiedziec ze porozmawiacie jak bedzie twoj maz i ustalicie wszystko wspolnie i juz , u mnie tez szykowanie komuni odetty jest bo ma 16 maja i tez kazdy swoje 5 gr wtraca , bo chca pomoc wiec wiesz to norma my inne za 20 lat nie bedziemy hahahaha :laugh: tez bedziesz chciala Hani we wszystkim pomoc , wiec tak sie nie denerwuj tym wszystkim
ja to kurde w maju bede miala jazde komunia roczek tosi , buuuu juz sie boje hihihihi ale komunie mam prawie zalatwione wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj jechaliśmy z teściami na ten obiad. W drodze do Poznania Jlka nie spała i teściowa mnie wkurzała bo cały czas mi przez ramię śpewała do małej, a ona płakała, bo chciała spać a nie mogła, bo za głośno gadali. 😠 W drodze powrotnej było w miarę ok, mała spała.

Beti - Oli ma rację, taka rola rodziców. Z drugiej strony nie dziwię się Tobie, bo ja też nie lubię jak się wtrącają. Co innego jest doradzać, a co innego mówić, że trzeba coś zrobić. Ty masz już swoją rodzinę i powinniście sami ustalać wszystko między sobą.

Patrysiu - Jusmarkl na pewno nie miała nic złego na myśli. 🙂

Jusmarkl - współczuję, cała rodzinka chora, pewnie masz ręce pełne roboty. Oklask dla Ciebie.

Rybko - super, że porozmawiałaś w końcu z Remikiem i wszystko sobie wyjaśniliście. 😘

Oli - Julka jakiś czas temu zaczęła samodzielnie stać, a od wczoraj robi kroczki. hihi

Wczoraj bratowa męża zapytała nas czy nie chcemy fotelika samochodowego do małym, bo muszą mu kupić większy, a głupotą byłobyy gdyby stał i się marnował. No to kasiorka zaoszczędzona.

Co do roczku to my za miesiąc pójdziemy salę rezerwować. :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...