Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oli i krocia
macie racje ale to jest takie denerwujace - naprawde juz czasem nie mam sil tlumaczyc itd.

krocia napewno ci smutno, rozumiem cie bo jakbym musiala isc do prazcy to tez by mi bylo smutno i zle 😞 ale jak zaczniesz pracowac to napewno bedzie ok 🙂

oli
udanych zakupów 🙂

Hania teraz odkad zaczela jesc obiadki to normalnie czasem nawet 4 kupki zrobi w ciagu dnia 🤪 🤪 🤪 a kiedys co pare dni robila :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to duzo was 🙂

moj maz ma dwoch braci ktorzy nic jeszcze nawet nie dali Hani wiec tak myslelismy ze ich nawet nie zaprosimy bo po co 😞 no i siostr chrzestna Hani
a jego babcia czyli Hani prababcia to jest zdrowa a do nas na wesele nie przyszla i nawet nic nie wspomniala o weselu, tak jakby nic sie nie stalo 🤢 nawet zyczen nie zlozyla 😞
zreszta Hani tez nic nie dala - ale jak wczoraj tam bylismy to pchala sie do Hani a ja jej tak nie lubie normalnie ze takie ludzie istnieja 😠

tak mnie glowa boli normalnie nie do wytrzymania 😞 Hania tez taka marudna budzi sie z placzem ciagle niechciala jesc obiadku ani teraz deserku niewiem co jej jest czy zas zabki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - dużo 🙂 Moglibyśmy zrobić tylko dla chrzestnych i dziadków, ale wolimy tak. Chrzcimy też mieliśmy wyprawione w ten sposób. Zresztą o Julci wszyscy pamiętają, nawet na Gwizadkę dostała od wszystkich prezenty.
W ogóle palnujemy zrobić roczek 8 maja. Mój tata ma w ten dzień urodzinki i imieninki więc zrobilibyśmy mu jakąś niespodziankę w ten dzień. Zresztą pomyślimy. Za miesiąc pojedziemy rezerwować salę więc coś będzie już wiadomo.

A dzisiaj jest rok jak dowiedzieliśmy się, że będzie dziewczynka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej kobiety

Beti- a Ty bierzesz jakies leki na ten ból głowy?? Bo jak tak bardzo boli to porażka 😞

Patrysia a ja sie miałam spytac juz jakis czas temu czy Ty nadal walczysz na siłowni??

No, ja sądzę tak jak oli- my bedziemy takie same jak teraz nasze mamy- tez sie bedziemy wtrącać ale póki co to nie lubię jak ktos za mnie decyduje. Najlepsza jest teściowa która się pyta a potem i tak robi co chce. I potem sa niesnaski miedzy mną i Remikiem bo on uważa że źle taktuję jego rodziców- nie widzi jednek tego ze niewiele mam do powiedzenia we własnym domu :/

Krocia- wiem co to znaczy jak teściowa śpiewa dziecku- u mnie jest to samo plus noszenie na rękach Bianki cały czas. Mała to chyba tylko bawi sie na podłodze na kocu jak ja jestem w domu. Nic dziwnego ze dupy jej sie nie chce ruszyc zeby raczkowac 🤨 Ale, rany boskie, ten śpiew mnie dobija czasmi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda rybko niestety z silownia walczylam jak lew ...padalam jak mucha...hahaha!!!Zaplacilam za caly miesiac a bylam tylko kilka razy,Lukasz nie byla zachwycony hihih.
A z tymi tesciami to masz przsrane,nie chcialabym byc w Twojej skorze,ja tez bardzo duzo klade Mala na ziemi,bo to taka klucha leniwa i juz powoli smiga ,ale tak jak mowisz jakby jej pozwolili byc wiecej na ziemi to by sie zmobilizowala!
Fajnie ze z Remikiem lepiej,jak cos zas musisz go troche przystawic do pionu hihih!!!
A co do Sylwestra to u nas tez do du...I pomyslec ze mieszkam w Londynie.Jedynie tylko w samym centrum byla wielka impreza a u nas bylo cicho jak na pogrzebie!
Widzialm zdjecie na Nk,boze Bianka jest suuuuper!

oli zaszalej na zakupach!!!
Beti i Krocia macie tez nieciekawa sytuacje z tymi rodzinami!
Zmykam grac w Pokera,dziewczynki papapa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, ja dzis biegałam z Remikiem i do kilku dni nie jem słodyczy wogóle. Mam nadzieje że jakies to efekty przyniesie.

No a przecież miałaś chodzic na siłownie z mamą, Patrysia?? Mama też padała jak mucha?? :P

Oli, ja tez przytyłam na świeta- u mnie na odwrót- na wadze nie widac ale czuje że jestem grubsza- po świetach ledwo wlazłam w spodnie 🤢 Wiec koniec z ciastami i czekoladą!!!!

Ja nie umiem grac w pokera ale ściągnął mi sie film i sobie obejrze bo mi mąż kupił własnego netbooka i teraz jestem pani bo leżę w łóżku i oglądam co chcę- i co za tym idzie- moge czesciej Was odwiedzać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂

ja wlasnie polozylam Hanie, taka zmeczona od rana byla, tyle sniegu napadalo 🙂
wczoraj bylismy na spacerku i Hanusia tak sie cieszyla ze tak bialutko 🙂

dzisiaj pojedziemy do mojej babci zlozyc zyczenia noworoczne no i ostatnio mowila mojej mamie ze by tak chciala Hanie zobaczyc wiec pojedziemy troche do niej posiedziec 🙂

zycze wam udanej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane

no wczoraj bylam 6 h w tych durnych sklepach nawet nie wiem kiedy czas tak minol , plaszcza nie kupilam wszystko na to samo kopyto beznadzieja buuu , kupilam sobie tylko 2 koszule , tosce buciki takie smieszne , odzi bluzke i michowi pierdolke , a jeszcze ramke na slubne zdjecie , i sobie czapke i tyle to z zakupow 🙂

rybko to powiedz tesciowej zeby kladla bianke , bo dzieci raczkujace podobno lepiej sie rozwijaja , chociaz nie wierze w to do konca ale moze dla niej to bedzie argument , fajnie ze remik taki prezent tobie zrobil 🙂

pokerzystka hihihi , ja jestem noga i nie potrafie grac w karty 😞 ale kiedy wy czas macie ja non stop za toska biegam , ostatnio poszlam do kuchni na chwile , wracam do pokoju nie ma jej patrze a ona w przedpokoju stoi przy scianie i ja lize 🤪 :laugh: i tak w kolko w pogoni po domu za tosia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli szkoda ze nie kupilas plaszczyka ale z pustymi rekamo nie wyszlas!!!Toska widze jest niezla,moja Julka to caly czas by podloge lizala!Ja tez za nia smigam po domu,ostatnio by wywalila taki stojak z ksiazkami na siebie!!!A co do Pokera to gram tylko wieczorkiem i taka to moja jedyna rozrywka hihi i co najlepsze wczoraj ogralam wszystkich,chyba pierwszy raz hahah 😉
Rybko super prezencik Ci sprawil Remik,no i najwazniejsze ze bedziesz teraz do nas czesciej zagladac!
Moja mama tez by mala tylko na rekach nosila a jak ja klade na ziemie to ona patrzy na nia z takim politowaniem jakbym jej krzywde robila!!!Ale na szczescie mamie moge wszytstko powiedziec i ona zrobi tak jak ja chce.
Acha rybko do do sielowni to mama dalej chodzi i jej zazdroszcze....
Ale od 1 stycznia zaczynam sie troche odchudzac,ciekawe znowu na jak dlugo.... 😞
Bo ja jeszcze przytylam waze 77 kilo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha zapomnialam wam napisac ze nocnik sie super sprawdza.Julka od Wigili strzelila juz do niego 5 kupek i zawsze z rana jest siku i czasami po poludniu.Ona strasznie go lubi bo fajnie jej sie na nim siedzi i ten dziubek piszczy!
Moze pojdzie w mije slady bo mama mi mowila ze szybko zaczelam tez siadac na nocnik i pozegnalam sie z pielucha!Wiadomo kiedys byly tez inne czasy nie bylo pampersow wiec dzieci musialy sie szybko uczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
ale i tak mialas fajne zakupy 🙂

wy biedne chcecie schudnac a ja bym chciala przytyc, po switach a ja jeszcze spadlam na wadze 😞

dzisiaj Hania taka marudna ze chyba zaraz pojde z nia spac bo jestem wykonczona 😞
jesc nie chciala obiadku ani deseru nawet buzi niechce otworzyc moje mleczko tylko pije i ciagle marudzi niewiem czy te zeby jej ida 😞 krocia raz pisalas ze Julka tez malo jadla jak jej te zabki gorne wychodzily?

ruda rybka
pytalas wczesniej o tabletke - tak wzielam bo juz nie moglam wytrzymac, ale nic nie pomoglo, w ogole te bole glowy to takie migrenowe no a jak lekarzowi mowilam to mi powiedzial ze po porodzie moglo mi sie takie cos zrobic ze moge miec migreny jak wczesniej np w ogole nie mialam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysia
super ze Julka robi juz kupki do nocnika 🙂
Hanie wczoraj pierwszy raz posadzilam no zrobila siku :laugh:


ciekawe jak tam nasze dziewczyny (tusienka asiula martex no i jusmarkl)????? juz dawno ich nie bylo u nas
a krocia jutro do pracy idzie 🙂

w ogole marlena i anusia tez juz do nas nie zagladaja 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti masz racje duzo dziewczyn juz do nas nie zaglada???
Marta taka aktywna byla i sara tez swego czasu a teraz dlugo ich nie bylo,no a reszta to sobie odpoczywa (tusienka i asiula)
no i jusmarkl tez nie ma,mam nadzieje ze sie nie pogniewala na mnie 😞 Czasami mamy takie dni ze wszystko bardziej bierzemy sobie do serca i myslimy ze ktos jest przeciwko nam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej Patrysia 🙂
A ja własnie przeglądałam ten watek o wszystkim czy jakoś tak- tam gdzie pisałas o tetrach- normalnie podziwiam osoby które w tych czasach świadomie decydują sie a pieluchy tetrowe 🤪

patrysia- ja waże 75 i nic nie chce zejśc w dół 😞 😞 😞 😞


Ja dzis tez byłam na miescie z Remikiem i kupiłam Biance spodnie w lamparta takie od 9 miesięcy wiec jeszcze za duże ale na wiosnę będą extra 🙂

Mnie wszyscy atakują czemu Bianki nie sadzam na nocnik. Sama nie wiem- gdybym była w domu i mogła tego pilnowac to byłoby ok a tak to teściowie jada do Polski za 4 tygodnie, potem wraca tylko tesciowa, potem moi rodzice na chwile i potem opiekunka- dziecko nie bedzie wiedziało co i jak. Ja poczekam jeszcze z nocnikiem- tymbardziej że Bianka twardo jeszcze nie siedzi i zdarza jej sie obalić 😉

Mama mi mówiła ze ja i mój brat wyszlismy z pieluch zaraz po roczku ale sądzę że to był w tamtych czasach mus- pieluchy tetrowe, pranie , gotowanie, prasowanie- szał. Ja tam nie uważam za dobry pomysł sadzanie dziecka na pół dnia na nocnik i zmuszanie do sikania ale starsze kobiety sa jak najbardziej za tym. Oczywiscie nie uwazam ze Wy robicie źle tylko pamiętam jak to wyglądało z moim bratem i jak to wyglądalo w żłobku gdzie moja mama pracowała i czesto tam zaglądałam 😞

A Wam dzieci robią kupki regularnie?? Bo odkąd Bianka je dwa razy dziennie obiadek plus kaszka to zalezy co zje- tak czesto jest kupa. Czasami potrafi zrobic 4 razy dziennie jakies bobki 😁 a czasam raz dziennie takie mega kupsko ze na plecy wyłazi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rybko tak jak pisalas ze kiedys to byly inne czasy i kazdy mial dosyc prania zasranej tetry...
Masz racje jesli Bianka jeszcze nie za pewnie siedzi to nie ma najmniejszego sensu jej sadzac,bo bedzie jeszcze wiecej szkody niz pozytku jak rabnie do tylu,zrazi sie i potem dopiero bedzie klops.Wiec nikogo tam nie sluchaj.
Ja tez wiem jak z reguly dzieci reaguje na nocniki i najgorzej jest zrazic dziecko, ja posadzilam Julke na probe na nim ale jej sie bardzo spodobalo no wiec ja sadzam na 5,10 min.Ale Julka tez robi nieregularne kupy,czasem 1 czasem 4,5 a czasem wcale.
Masz racje Bianka bedzie miala troche zametu zametu ze zmianami osob ktore bede sie nia opiekowac.A masz juz jakas opiekunke na oku,moze warto wczesniej zaczac szukac????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie, nie mamy nikogo na oku- mam kontakt do jednej pani ale musimy z Remikiem wreszcie podjąc decyzję co do stawki na którą nas stać bo przeciez nie zadzwonie do kobiety i nie spytam sie jej za ile przyjdzie bo musze tez jej powiedziec jaka jest moja oferta.
Strasznie sie boje szukania opiekunki, boje sie w ogóle zostawic Bianke obcej osobie 😞 Wolałabym juz przedszkole bo tutaj sa naprawe profesjonalne- była w jednym i przezyłam szok- tak było fajnie. Wiem jak to wygląda w Polsce bo moja mama długo pracowała w żłobku a potem w przedszkolach. najgorsze ze przedszkole na full time (czyli 8 godzin) kosztuje ok. 800euro a to bardzo duzo dla nas. Własciwie to nie wiem czy opiekunka nie wyjdzie tak samo... 🤔

I tak wyjdziemy na tym dobrze bo Bianka bedzie miała 10 miesiecy jak przyjdzie opiekunka wiec tak do roku jakos przebębnimy a potem cos trzeba bedzie wymyslec i bedzie łatwiej i taniej bo za duze dzieci w przedszkolach tutaj biora mniej 🙂

Aha, dziewczyny za granicą- planujecie zostac tam na zawsze?? Bo ja od kilku dni rozmawiam z Remikiem i chyba po spłacie kredytu pod koniec tego roku zaczniemy sie rozglądac za kupnem mieszkania lub domu. Nie chce juz życ jak Cygan- co roku sie przeprowadzać z dzieckiem. Chce juz miec swoje miejsce, posłac kiedys Bianke do szkoły itd.

Ide spac kobiety bo ja jutro znowu zaczynam masakre w pracy i musze rano wstac 🙂 Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny.
Ja mam zapiernicz ... Kevinek strasznie kaszle i tak go to meczy , ze ciagle mi placze , az wrecz zlosci sie na ten kaszel. Maz lezy z zatruciem tym razem on ... Klaudia tez przeziebiona , ale ona pelna energii i troszke mi pomoze chociaz coz podac czy przyniesc czy tez Kevinka zabawic. Od kilku dni nie przespalam nocy , odsypiam popoludniami jak Kevinek spi 2 godzinki . .. chociaz tyle! Kevin budzi sie w nocy co 5-10 minut przy kazdym napadzie kaszlu i placze. Klade go wtedy na swojej piersi i sie delikatnie bujam to jakos mu tak lepiej. Tak mi go zal ... boroczek chory Nowy Rok rozpoczal. Chwilami rece opadaja i plakac sie chce , bo patrzec nie moge jak on sie meczy i nie potrafie mu pomoc. Daje mu syropki na kaszel , na katar i na bol. Psikam mu sprayem gardelko , bo nie wiem - moze go boli, wiec w razie W.

Rybko my z mezem sie jak narazie nie zdecydowalismy na 100% czy zostaniemy tu na zawsze czy wrocimy do kraju. Bardziej wolalabym kupic dom w PL i tam zjechac , ale no nie wiadomo jak to bedzie z praca...

Krociu trzymaj sie , jakos to bedzie . Wierze , ze dasz rady. A moze i lepiej tak odetchnac od domu i odzyc? Rozumiem Cie ja jak musiala Klaudia zostawic i isc do pracy to co chwile dzwonilam czy wszystko ok , czy nie placze itd. A miala wtedy juz ponad rok.

Patrysiu ja sie nie obrazilam ... szkoda , ze Ty sie poczulas urazona , bo ja nie mialam zadnego zlego zamiaru absolutnie. To bylo tak jakby w ramach pochwaly , ze tak lubisz dziewczyny , ze o nich pamietasz. Bo przeciez lubic kogos to nic zlego prawda.

Wlasnie co do brakujacych osob , to uwazam , ze Marlena to juz daaawno dala sobie chyba spokoj z brzuszkiem. Moze ma pelne rece roboty. Przy dwojce dzieci jest trudno , szczegolnie jak sie nie ma nikogo do pomocy....
No a poza nia to brakuje nam sary i martex. Sara biedna takie miala smutne swieta ... chowali bliskich cos tu Krocia chyba pisala... No i one dwie w sumie maja najmniej oklaskow , bo nie trwaly z nami cala ciaze, dlatego ja od jutra zaczne im to nadrabiac. O nich tez ktos musi pamietac. Dzisiaj juz nie , bo beti dostala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
My wlasnie wrocilismy od kuzynki 🙂 Moja mamusia odebrala w sobote naszego kompika z naprawy wiec musialam koniecznie do Was zajrzec, bo tesknilam...tak sie do Was juz przyzwyczailam, ze ciagle myslalam co tam u Was i Waszych rodzinek.
Co u nas ?! Bylo naprawde swietnie !!! Wyszalelismy sie za wszystkie czasy, tego bylo nam trzeba.
Czy Wasze Skarby tez tak staja, bo Fili od kilku dni lapie sie czego moze i wstaje 🤪 !!!
Buziaki Kochane, milych snow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

jusmarki wspolczuje biedny kevinek 😞

rybko no to masz niezle zamieszanie , ja chyba tez bym wolala oddac do przedszkola , zreszta wlasnie dzis bede dzwonic i zapisze tosie do zlobka od wrzesnia bo juz pora potem nie bedzie miejsc

ja jeszcze nie sadzam toski na nocnik , bo musze kupic i sprobowac , zobaczymy jak zareaguje 🙂

beti a na migrene sa jakies leki , zapytaj lekarza , moze przy karmieniu tez mozna jakies brac , szkoda zebys sie tak meczyla 😞

ja dzis biore sie za przemeblowanie dzieciakow pokoju , musze zrobic na polkach miejsce a tosi zabawki , bo wszystko jest w duzym pokoju masakra a w koncu ma swoj pokoj 🙂 tylko tam kurde wszystko zawalone ale mam juz pomysl 🙂

a dziewczyny mam do was pytanko , bo tosia spi z nami w pokoju ale w swoim lozeczku , i zastanawiam sie kiedy ja przeniesc do jej pokoju a u was jak to wyglada ??

patrysiu to julcia tez jest niezly rozrabiaka , moja tosia tez wszystko do czego uda sie dotrzec jest jej haha, a najlepsze jest to ze ona nie raczkuje tak normalnie , staje jakdo raczkowania i jedna noga sie odpycha a potem druga tak smiesznie ale wszedzie dojdzie :P 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

jusmarkl
wspolczuje wam 😞 ciezko jest jak dziecko jest chore, a u ciebie jeszcze maz, biedny Kevinek tak go meczy ten kaszel 😞

ruda rybko
ja tez bym sobie niewyobrazala uzywac pieluch tetrowych 🤪 a z kupkami Hania ma tak samo jak zje duzo to nawet 4 zrobi na dzien :laugh:

martex
moj Hania tak samo jak twoj Filip ciagle chce stac na nogach i probuje wstawac, wszystkiego sie chwyta, czasami jak siedzi to placze bo chce wstawac a nie umie jeszcze

oli
ja tez jestem ciekawa jak to jest 🤨 u nas Haia spi jeszcze z nami, najpierw musze ja nauczyc spac w swoim lozeczku kolo nas w nocy, bo w dzien fajnie spi w nim, ale jakos mi jest ciezko bez niej 🤨 hmmmmm dziwne, normalnie ostatnio ja polozylam i za chwile przenioslam choc spala bo tak mi jej brakowalo w lozku 🤪 mnie bedzie gorzej jak dziecko tego oduczyc 🤪
a co do tabletek bo lekarz mi powiedzial ze na migrene nie moge nic brac bo sa same leki ktore nie moge brac ze wzgledu na karmienie wiec musze poczekac az przestane karmic
hmmmm ciekawe kiedy to bedzie :laugh: :laugh: :laugh:
ale mysle ze juz niedlugo bo Hania zaczyna mnie gryzc :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...