Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA HANI, JULECZKI I FRANIA!!! 🙂 🙂 🙂 [img size=398]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/BIGsmile006-f26008965adb0b25f80ba27fc4b6df14.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martex-Super, ze Mezus taka niespodzianke Co zrobil. 🙂

Beti-No to faktycznie Hania chyba zaraz zacznie raczkowac. 🙂

A u mnie plany ulegly zmianie. Do szkoly ide troche wczsniej, bo juz zostane najprawdopodobniej na zajeciach. Kolezanka mi pisala, ze dzis byla sie zapisac i zostala zapisana do grupy, ktora dzis startuje, wiec i ja bym sie zalapala do tej grupy,a wiadomo z kolezanka bedzie mi razniej. 🙂 No i jeszcze dwie inne poli maja tam byc, wiec bedzie wesolo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Hani i Frania. 😘 😘 😘

Julcia dziękuje za życzenia.

Martex - super niespodziankę zrobił Tobię mąż.

Tusienko - fajnie, że idziesz do szkoły uczyć się języka. Oklask dla Ciebie.

Beti - no to Hania już niedługo zacznie raczkować.

A my dzisiaj poszłyśmy na te zaległe szczepienie z grudnia. Teraz mamy przerwę do czerwca. hihi Troszkę się zmartwiłam. Julka przez 2 miesiące przybrała tylko 400g. i waży dopiero 7400. 😞 Lekarz stwierdził, że mało, ale powiedział, że może to być spowodowane tym, że Julka bardzo dużo się rusza i nie usiedzi. Powiedział, że mam jej podawać teraz jak najwięcej mięska i paróweczkę dla dzieci. Z drugiej strony to widać, że nic jej nie dolega. Jest wesoła, cały czas ładnie się bawi. Może naprawdę za dużo się rusza. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krocia
rozne dzieci sa i wydaje mi sie ze to nie jest nic zlego - Julka duzo sie rusza i moze dlatego tak wlasnie jest

tusienka
super z tym kursem 🙂

Hania również dziekuje za zyczenia 🙂

wczoraj posadzilam ja na nocnik i od razu zrobila kupke :laugh: w ogole jak ja tylko posadze to robi siku no i tak sie cieszy jak na nim siedzi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kochane
Franek dziękuje za życzonka, a oczywiście dla Hani i Juleczki też życzymy najlepszego 😘 😘

Martex - jestem w szoku, super mężuś ale dobra inicjatywa z Twojej strony dała efekty SUPER !!! Zdrówka życzymy dla Ciebie i mężusia :-) Ja to normalnie bym go wycałowała za to że HEJ :-)

Beti no widzisz jak to czasami człowiek się załatwi :-)

Oli no masz się z tymi szczurami, ja też się ich brzydzę okropnie, ale chyba takiej reakcji nie wywołują u mnie :-)

A wiecie co ja tak się zastanawiałam nad tym wyjazdem do Hiszpanii i zastanawiałam, a mój mężuś kupił bilety na samolot i lecimy 03 do 10 marca. HURRAAA !!!! Mam nadzieję że dzieci jakoś to przeżyją 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki

wszystkiego naj naj naj dla Julki Hanulki i Frania

martex no to zalatwilas mezulka , a on pieknie sie zreflektowal 🙂

co do szczurow wymioyuje bo one takie obrzydzenie we mnie wzbudzaja az mi ciarki przechodza

krociu napewno julcia tak malo wazy dlatego ze jest taka ruchliwa nie zamartwiaj sie , bedzie szczupla laska 🙂

asiulek tobie maz tez nie zla niespodzianke zrobil , lec i baw sie dobrze bable dadza rade napewno nawzajem bedziecie tesknic za soba ale jak wrocisz taka steskniona z nowymi silam do dzialania to napewno poczujesz sie super 🙂

tusienko super ze idziesz na ten kurs 🙂

mnie tesciowa ciagnie na decupage i w czwartek jest moze z nia pojde i zobacze to w sumie fajna sprawa jest 😉

moja toska zasuwa na czterech w koncu do przodu a nie do tylu hahahahahaha 🤪
:laugh: dzis byla jej chrzesna u nas i chyba chciala sie popisac :P i poszla do przodu no ale teraz to juz jest wszedzie 2 razy zdazyla walnac sie w lawe 😉
a michu ja wczoraj nauczyl robic "jak robi konik " i tak jezykiem robi nie wiem jak to opisac ale kazdy z nas tak robi wiecie wtedy jest odglos galopujacego konia 🤪 😁 😁 😁 ale wam to opisalam sama z siebie sie usmialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Naj,NAj,Naj dla Hani,Juleczki i Frania!!!!

Marta super ze udalo ci sie wlasnie w ten sposob odwdzieczyc i dzieki temu zrozumial!!!!Oczywiscie ze kwiaty sie naleza i oklask ode mnie tez :laugh:

Asiula rewelacja!!!Wyjaz do Hiszpani....pozazdroscic!Jasne ze dzieciaki przezyja bez was tydzien,wkoncu maja caly rok!!!!

Oli bierz przyklad z asiuli i tez zabierz gdzies meza!!!
A tak co do decoupage to idz i sie nie zastanawiaj,to swietna technika,zobaczysz pojdziesz-zakochasz sie!!!
Ja ta technike poznalam pare lat temu w Warsztatach Terapi zajeciowej,bardzo czesto wykorzystuje sie ja do pracy z niepelnosprawnymi bo wbrew pozorom jest naprawde prosta a daje zdumiewajace efekty!!!
Duzo przedmiotow mam ozdobione w ten sposob.
Tylko nie daj sie naciagnac na ewentualna sprzedaz moze jakis materialow do decupage bo sama moze znalezc sklep do plastykow i zaopatrzyc sie w weriks (ok 15 zl),czy zestaw farb akrylowych (20-30 zl).Pozniej tylko kilka papierowych serwetek ozdobnych z fajnym motywem i pomysl i do dziela!!!
Och jak ja kocham decoupage!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wogole jak zdawalm dyplom na placowce to wykorzystalam te technike,kupilam ladny material obszylam go jako obrus ,pozniej skopiowalam na kolorowym ksero ten motyw i robililam podstawki na serwetki z tym motywem.Tak ze na stole staly podstawki takie same jak obrus,wszyscy byli zachwyceni.
Ale mozliwosci jest mnostwo.Mozesz naprzyklad wykorzystac motych z zaslonek w pokoju Tosi czy Odzi zrobic kolorowe ksero i ozdobic nim meble.Czy np,uszyc poduszki i gdzies wylorzystac taki motyw.
Pomyslow jest wiele!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli i Patrysiu ja pierwszy raz w życiu słyszę o tym decupage, nawet nie wiem jak to się wymawia :P ale jeśli Patrysia mówi że fajowe to na pewno tak jest !!!

Kochane ja też bardzo się cieszę na ten wyjazd, chociaż mam wiele obaw, ale co tam, w końcu nam też coś od życia się należy... 😉

Beti z tymi chrupkami to spoczko, mój Franek ich nie lubi po mu się do podniebienia przylepiają i nie może sobie bidny z tym poradzić....


Ciekawe co tam u jusmarkl dawno jej nie było ... 🤨 Ruda Rybka też zapracowana bidula nasza :-)


Krociu dziewczyny mają rację z tą wagą, Jula jest bardzo ruchliwa i dlatego nie może tak nabierać ciała jak nasze jeszcze nie ruchliwe bąble. Mój Franek to dopiero się poprawił na ciele, ale on nawe jeszcze nie raczkuje, więc na siedząco dupka rośnie :-)

BUZIOLE KREJZOLE 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula znalazlam Ci stronke taka ogolna gdzie mozesz zobaczyc co to jest "decoupage".
http://pl.wikipedia.org/wiki/Decoupage
Nic sie kochana nie przejmuj ja tez dopiero na zajeciach sie tego nauczylam i jeszcze wiele innych ciekawych technik zdobienia.zawsze chcialam isc do szkoly plastycznej ale niestety wiedzialam ze nie bedzie mnie na to stac.Jedna pani nawet przygotoywala mnie.A pozniej po liceum znalazlam kierunek w ktorym mozna zajecia artystyczne polaczyc z leczeniem ludzi i dlatego go wybralam.Duzo sobie tworzylam,czasem nawet udawalo mi sie sprzdac,ale teraz nie mam niestety czasu....acha i to sie czyta dekupaz.oklask dla Ciebie,lubie szczerych ludzi i podoba mi sie jak ktos tak otwarcie powie ze czegos nie wie.A jak sie zainteresujesz to moze pojdziesz z Oli na kurs hihih....albo sluze pomoca!!!

acha ja tez daje Juli takie chrupki dlugie kukurydziane,ona je poprostu kocha!!!

Dobranoc Myszki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc krejzole hahahahah

asiula dobry tekst krejzole 🙂

asiula ja tez nie dawno sie dowiedzialam co to jest , moja tesciowa sie tym zainteresowala i robila na swieta bombki piekne kazdemu z rodzinki zrobila no super sa takich nie da sie nigdzie kupic 🙂teraz na tych zajeciach podobno robia ramki na zdjecia no i pojde jutro to zobacze , wiecie ja to nie mam takich zdolnosci manulalnych za to moja odzia ma nawet pani zawsze jej w ocenie pisze ze ma zdolnosci plastyczne i ble ble ble hihihi wiec moze pozniej i ja zapisze 🙂

jak narazie to wczoraj przyszla ze szkoly i mowi ze jada dzieci z ermu na ferie zimowe do zakopanego na 7 dni i ona tez by chciala koszt 500 zl wiec naprawde tanio i jeszcze akurat tata odzi sie nawinol bo zadzwonil i go pytala czy da jej kase zeby pojechala o ile jest jeszcze miejsce bo zapisy juz byly a on oczywiscie spoko nie ma sprawy , troche obawiam sie ja puscic bez nikogo z rodziny ale chyba da rade 🙂no zobaczymy

a mnie tak napier.... jajnik ze nie moge sie wyprostowac buuu

patrysiu widac ze ciebie to kreci ze ten decupage to twoj temat i masz zamilowanie w tym kierunku , mi osobiscie strasznie takie rzeczy sie podobaja 🙂tylko musze sie przekonac czy potrafie to robic 🙂

beti moja toska dalaby sie pokroic za chrupki hihihi polyka je niemal w calosci :laugh:

pisalam wam ostatnio ze mielismy problem ze spaniem tosi , ciagle tylko w wozku chciala zasypiac , maz mnie przekonal zebysmy pare dni sie przemeczyli i wszystko wroci do normy , no i udalo sie juz od kilku dni zasypia fakt nie tak jak kiedys sama w lozeczku tylko u nas w lozku kladzie sie potuli trzeba ja poglaskac po glowce ale to fajne jest jak tak sie tuli kladzie glowka na naszych brzuchach 🙃 i zasypia i nie trwa to wcale dlugo potem ja przekladamy do lozeczka i juz cala noc spi w nim 🙂 warto sie bylo przemeczyc tych kilka nocy walczac z nia nie raz do polnocy efekt jest 🙂 teraz zasypaia miedzy 20-21

ale sie napisalam wam milego dnia

a patrysiu ode mnie 3 oklask pod rzad dla ciebie hihihi bo wszystkim dajesz a mialas naj mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki
Oli ta technika naprawde nie jest trudna.I napewno swietnie dasz sobie rade!!!A potem faktycznie moze Odzia sie tez nauczy skoro ma takie zamilowania.
Dziekuje Ci Kochana ze o mnie pomyslalas.Ja faktycznie daje po 3 oklaski dziennie,teraz znowu nadrabiam jusmarkl,rybce i marcie daje bo ma najmniej.Wczesniej innym dziewczynom ktorych nie bylo nadrabialam a faktycznie caly czas mam najmniej.Ale trudno ....ale ty chociaz jedyna mnie docenilas... 😉
Bardzo milutkie i odwdzieczam sie rowniez oklaskiem!!!
Zmykam bo Mala fika i zaraz bedzie placz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane. 🙂

Tak jak pisalam wczoraj zostalam juz na pierwszych zajeciach w szkole. Grupe mam ok. Jest 9 osob, w tym cztery polki (czyli mamy przewage 😉) dwie osoby z Ukrainy, dwie z Rumuni i jedna z Anglii. Troche bylam zdziwiona, bo weszlam 30 min. po wszystkich, bo jeszcze sie zapisywalam i od razu musialam stanac na srodek i przedstawic sie po dunsku, jakos dalam rade, ale ciezki strasznie jest ten jezyk. ;/ Najgorsze jest to, ze nie ma Polskiego nauczyciela, tylko Dunka, ktora caly czas mowi po dunsku i trzeba ja zrozumieć. 🥴 No, ale nic jak juz zaczelam to skoncze ta szkole. Robie sobie notkatki w szkole i bede musiala zakuwac w domu z tlumaczem, bo inaczej ciezko by bylo. Mam nadzieje, ze dam rade! 😉

Sara-Fajnie, ze jestes znowu z Nami. 🙂 Oklask na przywitanie. 😘

Asiula-Super, ze sobie z Mezem wyjedziecie i odpoczniecie-zazdroszcze! 😉

Oli-No to fajnie, ze Tosia znowu sama zasypia, masz troche lzej chociaz. Lenka tez teraz zasypia z nami na lozku, a pozniej ja przenosze do lozeczka. 🙂

Lece zrobic sobie sniadanko.
Milego dzionka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam
ale Hania dzisiaj twarda - niechciala zasnac a spiaca byla dopiero teraz sie udalo ale pwnie sie zaraz obudzi bo o 12 ma jesc 🤨

tusienka
no to troche trudno jak nauczycielka tylko po dunsku mowi ale pewnie juz duzo sie orientujesz w tym co mowi i dasz rade 🙂

patrysia
fajne to ja tez o tym pierwszy raz slysze 🙂 tak jak oli napisala widac ze cie to kreci 🙂
ja bym do tego sie nie nadawala, za nerwowa jestem i jak cos by mi nie wyszlo to od razu bym wszystko rzucila 😞

aaa patrysia mam pytanie nie gryzie cie Julka przy karmieniu bo mnie Hania czasem tak ugryzie ze az podskocze takie ostre zabki ma 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara25 napisał:
Witajcie kochaneee - nie odzywałam sie bo miałam mnóstwo przykrych spraw na głowiee mam nadzieje,ze juz bede czesciej z Wami ojjj duzo mam do nadrobienia. Fajnie znowu z Wami byc buziaki na powitanie


super ze jestes zas z nami 🙂
oklask na powitanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti jeszcze mnie Julka nie ugryzla moze wszystko przede mna 😉 Ona na razie ma te zabki tylko na dole i jak pije to kladzie jezyczek na nich i ssie.Ale wspolczuje ci Kochana to musi buc potworny bol,wiem jak mnie mala kopie po cyckach np.przy przebieraniu i wogole,piersia sa strasznie wrazliwe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie tak martwilam ze ona nie chce sama zasypiac a widze ze u was tez tak jest 🙂 ale przyznacie to naprawde slodkie hihi jak sie tak tula 🙃

beti mnie toska gryzie gdzie sie da w reke w polik jak jej sie uda ale w cycusia no to musi naprawde bolec wspolczuje kochana

wiecie martwie sie co z jusmarki kurde bardzo dlugo sie nie odzywa , mam nadzieje ze wszystko u nich ok , no bo przestala pisac jak sie wszyscy rozchorowali jej w domku 😞

tusienko dasz rade naj wazniejsze ze masz checi , uczyc sie dunskiego reszta przyjdzie sama 🙂trening czyni mistrza , a to ze mowi po dunsku to wierz mi ze szybciej sie nauczysz to plus nie minus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - dziękuję za link, rzeczywiście to ciekawe musi być, ja to mam jakiś dryg do plastyki i chętnie bym się zagłębiła w temacie, ale teraz to nie mam czasu na takie zabawy ...:P

Oli - jak oglądasz kabarety to na pewno znasz ten tekst od MARIOLKI :-) z kabarety Paranienormalni :-)
Kochana z tym zasypianiem to nie jesteś sama, u mnie Franek teraz to na rękach zazwyczaj usypia, tylko niania go usypia w łóżeczku, ale mówi że tak się z nim wybawi że nic bardzo nie musi potem robić bo sam pięknie zasypia ze zmeczenia, mi ostatnio zasnął sam na łóżku na brzuszku, bardzo fajnie to wyglądało, ale raczej rzadko się zdarza żeby maluchy zasypiały same bez naszej pomocy :-) ja to uwielbiam takie TULIMY :-)


Tusieńko - brawo za dobre chęci i tak jak mówi Oli to bardzo duża zaleta że nauczycielka mówi tylko po duńsku, będzie dużo łatwiej chociaż na początku wydaje się to bardzo trudne do pokonania :-) Trzymamy kciuki za naukę !!!

A z tymi oklaskami to ja ciągle zapominam, tylko wskoczę do Was na chwilkę, napiszę coś i spadam, a oklaskach zapominam :-)

sara - co to za kłopoty były że tak długo nie zaglądałaś? Dobrze że wróciłaś bo nam się dziewczyny rozsypują normalnie !!! Mnie samej długo nie było przez wyjazd, powrót i sprzątanie :-)


BUZIOLE KREJZOLE :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hania szczegolnie pod koniec jak juz sie naje to potem mnie gryzie, a ostatnio wlozylam jej do buzi palca zeby sprawdzic gorne dziasla a ona mnie tak ugryzla ze slad na palcu mam do dzisiaj 🤪 gryzon maly

patrysia jak przebieram Hanie to tez czesto mnie kopie w cyce, czasami naprawde boli

normalnie sie boje juz tych gornych zabków - wtedy chyba juz przestane ja karmic no chyba ze ja oducze gryzienia - znajoma mowila zebym mowila auuuuu no i jak tak robie to Hania przestaje pic i sie smieje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziewczynkii szkoda gadaccc!!! Dziadzius Nasz odszedł tuz przed świetami i tesciuu czyli ojciec mojego męza, świąt nie było wszyscy zapłakanii ojjj ale Nam sie porobiło.
Wiki rosnie sobie, chodzi pozno spaccc a najlepiej zasypia dzien w wózeczku na dole u babci hehe

Napisze wiecej w wolnej chwili bo ciagle cos musimy załatwiac a to jeszcze z Pzu i tak ciagle 😞 a jeszcze tydzien interentu nie mielismy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...