Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jusmarkl nareszcie, - kochana bo my tu od zmysłów odchodzimy :-) leć, leć, ale napisz !!!

Kochane krejzolki no więc muszę się Wam pochwalić że zdałam !!!! 🤪 Tak się cieszę normalnie jak nie wiem co. Oli szykuj się bo pierwszy kurs robię do Wawy jak tylko odbiorę prawko :P Jeszcze dzisiaj miałam godzinkę bo plac mi nie wychodził, ale pomogła ta godzinka i placyk wyszedł ... jak wyszedł to już miałam spokojną głowę bo na mieście to luzik :-) zrobiłam jeden błąd, ale nie zaważył na całości. Jestem wniebowzięta normalnie, Napisałam mojemu instruktorowi smska a on napisał: O ku... Kamień z serca, bo komu jak komu, ale Tobie to się należało już dawno. Kurdę będzie mi go trochę brakowało, bo fajny facet z niego, normalnie przegadaliśmy te 35godz. i bdb się poznaliśmy :-( Ale taka kolej rzeczy :-) Kurczę ja muszę w końcu te gofry zrobić bo się zbieram i zbieram i nie wychodzi, ale zapowiadam że w czwartek już przyjdę wcześniej z pracy to upichcę. A zaraz robię sałatkę grecką - też jest z czosnkiem, mamy piwko i będziemy musieli uczcić to prawko.....

A Frankowi tak się spodobało robić papa, że tylko jak ktoś na niego spojrzy to macha rączką - ach ten bąbel kochany!!!

Buziolki, spadam bo mężulej jedzie odwieźć teściową, a ja zostaję z dziećmi :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula-GRATULACJE!!! 🤪 Super, ze zdalas masz juz prawko z glowy. 🙂 Instruktor ma racje KOMU JAK KOMU ALE TOBIE SIE NALEZALO!! 😉 Buziaki i oklask w nagrode!!! 😘

Jusmarkl-Super, ze sie odezwalas bo sie wszystkie martwilysmy!! To moze Twoj Maz wchodzil na NK, bo ja widzialam, ze pisalo ze zaczeliscie korzystac z NKtalka, wiec myslalam, ze to Ty wchodzilas. No, ale dobrze, ze juz jestes. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula - gratuluję. Oklask dla Ciebie.

Jusmarkl - super, że znowu jesteś z nami. Bardzo nam Ciebie brakowało. :laugh:

Coś chciałam napisać i zapomniałam 😉
No to Wam napiszę coś innego. hihi Kupiliśmy dzisiaj Julce spacerówkę, bo ta co mamy ledwo nam do samochodu wchodziła http://www.allegro.pl/item880683460_wozek_baby_design_walker_folia_okrycie_kurier.html kolor czerwony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej krejzolki 🙂 Tez lubie Mariolke 😉

Nie pisalam dziewczyny , bo mielismy z mezem wypadek samochodowy no i bylam w szpitalu ... oli smsa nie odpisalam , bo moj telefon niestety wypadku nie przezyl ... Nic powaznego ... kilka potluczen i wstrzas mozgu. Mojemu mezowi poduszka powietrzna zlamala nos :/ Na szczescie dzieci z nami nie bylo w samochodzie.

oli buziaki kochana , jestes super. Dzieki Ci za punktowanie mojego pokoju w konkursie za eska(chociaz nawet nie znam jego tresci) i za to , ze tak sie zamartwialas.

I reszcie dziewczyn tez dziekuje :*

Tusienko no rzeczywiscie , pytalam meza i faktycznie wchodzil na NK juz dzisiaj.

asiulko gratuluje prawa jazdy! Wiedzialam , ze tym razem zdasz. Teraz zycie bedzie latwiejsze 🙂

Buziaki i wszystkiego NAJ dla wszystkich kochanych brzdacow , ktore mialy miesiecznice , a mnie nie bylo , wiec spoznione zyczonka. I Kevinek tez dzikuje za zyczenia no i ja oczywiscie tez Wam dziekuje za urodzinowe 🙂

Pisalyscie duzo na temat umiejetnosci Waszych dzieci i widze , ze to zdolniachy niesamowite! Moj Kevin daje czesc jak mu sie wystawi reke i powie czesc , to on daje raczke i mowi "cie" , chodzi wokolo lawy trzymajac sie jej , raczkuje szybciej niz ja chodze , przebiera jak motorek 🙂 Sam sobie trzyma butelke. Robi brawo no i chyba wszystko. Na nocnik go jeszcze nie sadzalam , bo musze kupic.

Kurcze musze wyprobowac ten przepis na gofry , bo ja juz probowalam kilku z neta i zaden nie taki jak trzeba ... w niektorych to az make czuc w smaku bylo. A smak pysznych gofrow dawnej sasiadki z dziecinstwa pamietam do dzis 🙂

Boze nie widzialam mojego Kevinka tyle czasu przez pobyt w szpitalu i jak go zobaczylam to jaki duzy mi sie wydal ... kurcze dzieci szybciutko rosna. .. a jak go wycalowalam moj skarbek! No i przez moja nieobecnosc babcia go nauczyla pieknego slowa 🙂MAMA 🙂 az mi serce wymieklo jak uslyszalam jak wola do mnie mama 🙂

Przeczytalam ksiazke "BLOND GEJSZA"

AHA asiula Ty to jestes aparatka niemozliwa! Ja to zawsze sie tego balam , zeby nam Klaudia nie weszla do sypialni w czasie xxx 🙂 Przewaznie montowalismy ja do kapieli na ten czas hihi. Ale my z mezem teraz juz baaardzo zadko sie kochamy ... nie mam ochoty. Na szczescie on nie robi mi z tego powodu problemow.
Martex Ty swietnie zalatwilas chlopa! I tak ma byc ... facet nie zrozumie dopoki nie odczuje na wlasnej skorze.

hmmm co jeszcze ... nie pamietam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula gratuluja kochana caly dzien o tobie myslalam , mialam gosci i nie odpisalam na smsa buziak mega buziak

jusmarki no w koncu bo juz mi sie snilas normalnie ja czulam ze cos zlego sie stalo , nie wiem czemu ale jakos z glowy mi nie wychodzilas , kochana dobrze ze nic powazniejszego sie wam nie stalo chociaz to i tak nie malo dla ciebie tez mega buziak kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula krejzolu gratuluje zdania prawka!!!Ach zazdroszcze wszytsko przede mna...
Jusmarkl bidulko pewnie sie wycierpilas,kazdy wypadek to powazna sprawa.Martwilysmy sie o Ciebie i nie nadaremnie...
Dobrze ze juz jestes z nami.Oklask dla Ciebie.Widzisz nie bylo Cie i tez o Ciebie dbalam 😉
Musze zmykac bo obowiazki wzywaja!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane

ale dzis od rana mam nerwa , buuu mam takie zapalenie pecherza ze nie moglam sie rano wysiusiac , rany ja ciagle z tym pecherzem mam problemy 😞

ide dzis na poczte wyslac kartki do swoich dziadkow i od dziewczyn do ich dziadkow , wczoraj z odzia robilysmy laurki 🙂

moj poranny oklask dla patrysi a wczorajszy wieczorny polecial do asiuli za zdane prawko nasz krejzol kierownicy :laugh: :laugh: :laugh:

no asiulek drzwi otwarte i czekam hihihi a kiedy odbierasz prawko ??

moja toska jeszcze spi a juz 8:53 🙂

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Mezus sie myje, wiec ja oczywiscie na kompik do Was.

jusmarkl - o Matko Boska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przerazilas mnie, wstrzas mozgu, zlamany nos ?! Jezuuuu, co sie staloooo, jak doszlo do tego ?!?!?!? Cale szczescie, ze jestescie cali !!!!!!!!!!!!!! Oklask dla Ciebie !!!!!!!
oli - Biedactwo, a co mowia lekarze na te zapalenie, od czego to, ze tak czesto masz ?! Moze jakas bakteria nie wyleczona ?! Nastepny okl. dla Ciebie powedruje !!!
asiula - gratulacje Kochana !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki krejzolki za gratulacje :-)

Jusmarkl - kochana dobrze że to się skończyło tylko na tym !!! Kurdę całe szczęście że dzieci nie było, bo mogłyby się bardzo wystraszyć !!! 😘 Twój Kevinek to naprawdę zdolniacha :-) a masz rację, u nas kombinacje alpejskie sie odbywają, ale w nocy już mi się znudziło więc było rano :-)

Krociu wózek fajny, ale nie dla mnie bo ja szukam lekkiego, 9,5kg, ja szukam takiego maks.6kg, bo już mam dość wnoszenia tego ciężaru !!!!


Patrysiu - wszystko przed Tobą masz rację, u mnie za trzecim razem ale się udało !!! Ty też dasz radę, wierzę w Ciebie :-) a sen miałaś fajny, bo rzeczywiście na egzaminie miałam srebrny samochód :-)

Oli prawko odbieram za 2tygodnie!!! A na pęcherz jest najlepsza żurawina !!! Sok, herbata i sucha żurawina bo działa tak że przepłukuje pęcherz ze złych bakterii, więc musisz się podratować tym, pamiętasz że ja na jesieni też się mordowałam? Ale u mnie skończyło się na antybiotyku bo za późno zaczęłam działać.


A jeszcze jedno- wiecie co moja teściowa wczoraj wymyśliła jak wróciliśmy z Radomia? Już wczoraj nie chciałam nic pisać bo mężulek patrzył na to co piszę na forum !! Kurdę przychodzimy a ona daje małemu parówkę - zimną, nie ugotowaną z bułką, normalnie nogi mi się ugięły, nie mogę jej nic powiedzieć bo się obraża jak się zwróci uwagę, więc mężuś tylko powiedział żeby już mu nie dawała bo to pierwszy raz i w ogóle, a ona że daje mu po małym kawałeczku !!! Normalnie ręce opadają do samej ziemi, pół nocy się mordowaliśmy bo małego bolał brzuch ... Kur... ta teściowa moja to ma odchyły czasami !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane!! 😘

My dzis z Lenusią znowu pośpiochalysmy do 10. 🙂

Jusmarkl-Jejku, dobrze ze nic sie Wam powaznego nie stalo i ze dzieci z Wami nie bylo. Oklask leci dzis do Ciebie!! 😘

Oli-Wspolczuje Ci kochana!! 😘 A leczysz to zapalenie?


Ja dzis biore sie za sprzatanie, troszke musze sie pouczyc, bo dzisiaj mam szkole, no i jeszcze obiadek trzeba zrobic, wiec chyba braknie mi czasu juz na spacerek. 😞

Milego dzionka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane krejzolki 🙂

asiula tesciowa wogule mysli? Przeciez tez miala dzieci. parowki wogule sa bee a co dopiero surowa. Zreszta dziecko w tym wieku nie moze jeszcze jesc surowych produktow. jejku ... moze poinformujcie ja , ze po tej parowce go cala noc brzuszek bolal , to moze wezmie sobie do serca , ze dziecku krzywde robi.

Martex stalo sie to tak , ze jadacy przed nami samochod gwaltownie zachamowal bo przebiegal lis przez droge , no a moj maz juz nie wychamowal. Teraz czlowiek powinien sie zastanowic czy ryzykowac wlasne zycie dla zycia lisa?

oli jak mnie dopada zapalenie pecherze to wcinam lek kurcze zapomnialam nazwy cos na F. Mi pomaga.

Dostalismy informacje od meza brata , ze w pazdzieniku sie zeni i jako ze rodzice nie zyja liczy na nasze wsparcie z finansami 😞 a my mamy teraz straszny kryzys i maz myslal nad sprzedaniem urlopu , zeby sie troszke podratowac , a tu taka informacja. Nie damy rady mu pomoc , a on sie obrazi jak mu nie damy kasy , bo on nauczony ze mu sie wszystko nalezy i jak chce to kazdy ma mu dawac. Najmlodszy w rodzinie. Rozmawialismy z siostra meza , bo jej tez dzwonila matka tej narzeczonej w sprawie kasy i ona tez nie ma latwo , bo jej M wyjezdza do Niemiec zeby podratowac sytuacje , kazdy a ciezko , a ten sobie z weselem wyskakuje. Juz nie wspominam , ze chlopak ma 2400 renty po zmarlym ojcu. Mimo to twierdzi , ze nie ma kasy ... sam na siebie ma tyle i jednak mu brakuje. Ile sie natlumaczylam , ze wiele rodzin z dziecmi nie ma tyle pieniedzy i zyja a on tak rozpierdziela kase , ma co chce i jeszcze mu malo. Brak mi slow i nie mam pojecia jak dotrzec do tego chlopaka , zeby zrozumial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yyyyyy...a mezus tez ostatnio dal ugryzc paroweczke Filisiowi 😞 A te paroweczki specjalne dla dzieci, tez nie mozna ?! Moja ciocia od kiedy pamietam dawala dzieciom i nic im nie bylo 🤨

No wlasnie jusmarkl , to zawsze powtarza moj maz, ze jesli kiedys ja bede miec taka sytuacje, to lepiej bic lisa czy inna zwierzyne niz gwaltownie hamowac, bo mniejsze ryzyko, ze cos sie stanie. Cale szczescie nie mialam jeszcze takiej sytuacji, zreszta malo gdzie sama jezdze, wiec nie mam problemu 😉
Ciesze sie, ze wszystko z Wami dobrze !!!
Co do meza brata, to musi dostac kubelk zimnej wody na glowe i bardzo dobrze sie stanie jesli nikt mu nie pomoze. W ogole co to za zwyczaje, zeby robic wesele nie majac pieniedzy ?!?!? Powiedzcie mu otwarcie, ze u Was krucho i Wy mu nie mozecie pomoc, jak sie obrazi...trudno !!! Przeciez Wy nie bedziecie glodowac by jemu huczna impreze zrobic !!!
Mam nadzieje, ze jednak zrozumie !!! A jak nie to wyperswadujecie mu to weselicho z glowy na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie zaraz sie wykoncze czwarty raz pisze i mi sie kasuje 😠

jusmarkl
bardzo sie ciesze ze juz z nami jestes 🙂 wspolczuje ci wypadku 😞 tak myslalam ze cos sie stalo ze sie nie odzywalas 😞 musialo ci byc bardzo ciezko w szpitalu no i smutno bez dzieci 😞 cale szczescie ze oni z wami nie jechali no i ze tak to sie skonczylo chociaz i tak bardzo duzo przeszliscie 😞
ja wtedy tez miala szczescie ze przed samym weselem nie zlamalam nosa przez poduszke - okropnie sie wtedy czulam i domyslam sie co wy przeszliscie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarki a tobie i twojemu mezowi od strony twojego meza ktos pomogl finansowo jak braliscie slub ?? pewnie radziliscie sobie sami , ja na twoim miejscu powiedzialabym mu szczerze ze nie macie jak chce sie zenic to niech kase odklada jeszcze troche czasu ma , ty a wogole co to ma byc ze jakas obca baba do was dzwoni matka narzeczonej to dopiero szok 🤪

wiecie co , co do ojego pecherza to ja pije herbatę zurawinowa i wtedy jest ok a pozniej znowu mam urosept to biore , a tobie jusmarki pewnie chodzi o furargin tak mysle

asiula tesciowka poplynela nie ma co , ale ja bym meza na nia napuscila zeby jej jakos delikatnie powiedzial , w koncu to jej syn to zawsze lepiej wyglada 🙂

a mam do was krejzole pytanie , wszystkie rodzilyscie w asyscie mezow , czy ktoras sama ?? bo juz nie pamietam a tak sie zastanawialam

znalazlam na necie nawet fajny przepis na zapiekanke ziemniaczana i wlasnie ja robie na obiad 🙂

a moja buba wstala dzis o 9:40 i znowu spi juz od godziny hihihi aniol normalnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl dziewczyny mają rację potrzebny temu bratu kubeł zimnej wody !!! Jak można organizować coś nie mając kasy? Ja jak nie miałam na chrzciny Michalinki to tylko zaprosiłam babcie, chrzestnych i opłaciłam Kościół, kawa, ciastka i do domku. No niestety trzeba jak nie ma ... To chyba musi mu Twój mąż jakoś wytłumaczyć, skoro kobiety nie rozumie, a ta przyszła teściowa też dobry agent !!!
właśnie myślę że powiem to jej przy okazji jak będzie na dzień babci ... no cóż, prawda jest taka że mu zaszkodziło to gówno!!! Ja rzadko sama jem parówki, bo wiem że tam sam syf wkładają, a co dopiero mówić niemowlakowi. Martex widziałam takie w słoiczkach dla dzieci, ale nie przekonują mnie jakoś że tam syfu nie ma ....

oli z tym pęcherzem to jest tak że jak się raz złapie infekcję to potem ona nawraca, radzę pójść do lekarza po Furagin (jusmarkl pisała) i wybrać całe opakowanie, wtedy kuracja będzie odpowiednia czasowo i może przestanie Cię tak dopadać. Jest duże prawdopodobieństwo że Twoje dziewczynki też będą często łapały tę infekcję, moja Michalinka też tak ma, już miała infekcję dróg moczowych w wieku 1,5 roku czy 2 lat, jakoś tak, pamiętam wtedy zastrzyki brała malutka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie wstawilam ciasto do pieca - tak jakos wziela mnie ochota na pieczenie i zrobilam ciasto z zurawina i jablkami 🙂

oli
ja chcialam na poczatku zeby maz byl przy mnie przy porodzie ale juz pod koniec on sam niechcial no i nie naciskalam ale ciesze sie ze tak bylo bo wedlug mnie to nie jest miejsce dla chlopów :laugh: kiedys mi mowil ze przy drugim chce byc a ja mu powiedzialam ze ja niechce bylo dobrze tak jak bylo i lepiej jak sobie poczeka niz stoi przy mnie mi i tak w niczym nie pomogl a przy nim to bym jeszcze bardziej sie przejmowala

a ja u was bylo???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u mnie michu byl , to byl jego pierwszy raz hihihi i nie zaluje ani on ani ja , ja to sie darlam jak mnie z izby przyjec wiezli juz na wozku na porodowke i po drodze jedna pielegniarka mnie rozbierala :laugh: i zakladala ten ich fartuch haha ze bez meza rodzc nie bede bo michu polecial na fajka to lekarz sie smial ze juz i tak tego nie zatrzymam :laugh: no ale przyszedl na porodowke zaraz jak drzwi sie za nami zamknely zapukal wszedl blady juz byl jak sciana jak zobaczyl mnie na tym fotelu do rodzenia i juz mi wenflon zakladali i ostykocyne dostalam , bo te parte to juz mialam w domu i je powstrzymalam wiez zeby szybko teraz poszlo to dostalam jeszcze mi pecherz z wodami przebili i poszlo wody chlusnely ze splywaly na po twarzach i wyskoczyla toska a mich z wrazenia usiadl na krzesle haha i pigula mowi do niego zeby sobie okno otworzyl bo bylo widac ze mu slabo a tak to glaskal mnie po glowie jak parlam 🙂 a teraz mowi ze to niezapomniane przezycie widziec jak wlasne dziecko przychodzi na swiat 🙂 po wszystkim jak juz tosie wyskoczyla do konca i dali mi ja to powiedzial ze jest ze mnie dumny i ze mnie kocha i pocalowal mnie :P to bylo urocze bo rzadko jest taki wylewny przy wszystkich :laugh: no taka to nie zapomniana chwila , a zapach toski po urodzeniu bede pamietac chyba do konca zycia 🙂

ale sie rozpisalam hihihi , ale fajnie tak wrocic do tego momentu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...