Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Krejzolki
Tak Oli, ja miałam i Ruda Rybka. Znieczulenie miałam ogólne - znaczy się poszłam sobie palulu, bo nie chciałam na to patrzeć i chciałam mieć to szybko za sobą. Ale dla mnie to było jak jakaś trauma mówię Wam !!! A jak się obudziłam od razu łzy mi ciekły bo cholernie bolało... Nie mogłam złapać tchu i miałam strasznie niskie ciśnienie więc jeszcze kwadrans leżałam pod tlenem żeby dojść do siebie :-) Dobrze że mam już to za sobą, ale przeżyłam to okropnie, dlatego już więcej nie chcę mieć dzieci przez tą całą operację ;-(

Dzisiaj mój Franek obudził się 6.30 normalnie szok, i już wyspany i radosny :-) Bąbelek kochany... A Miśka dała popalić rano. Normalnie czasami to szału dostaję jak ona marudzi i wymusza rano przed przedszkolem. A to nie taka bluzka, nie takie rajstopy, czasami to mam ochotę jej wlać żeby się uspokoiła, no ale nie biję jej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka kochane. 🙂

Ja dzis mialam nie za fajna nocke, co troche sie budzilam, ale nie dlatego, ze Lenka sie budzila, tylko sama sie budzilam i do tego jeszcze straszne sny mnie meczyly. ;/ Jeszcze jak na zlosc Lenka obudzila sie chwile przed 6 i sie jej juz spac odechcialo, jak nigdy. No, ale Mezus wstawal akurat do pracy, przebral ją, zrobil mleczko, ja ją nakarmilam i zasnela. I jeszcze sobie pospalysmy do 9:30, wiec chociaz odespalam tą nocke.
Wczoraj jeszcze z Mezusiem uczylismy sie Dunskich slowek, bo On jak ja sie ucze, to On tez sie uczy, bo chce zdawac egzaminy razem ze mną, nie chodzac do szkoly. Ale On szybko lapie, wiec moze sie uda, jesli dalej bedzie mial taki zapał. 😉

Oli-Ja wlasnie tez nie mam pomyslu co zrobic dzis na obiad. 🤨 No, ale chyba ugotuje zupke jarzynową.

asiula-To masz nie mile wspomnienia po tej cesarce. 😞 No, ale dobrze, ze wszystko jest ok. 🙂

Ide pranko wstawic i sie ogarnac.
Milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula ja mam dokladnie to samo z Klaudia. Tak mnie nerwy biora , ze normalnie czasem ja zostawiam sama i mowie to sie sama ubierz i ci nie pomoge. Ja jej podaje rajstopy , spodnie bluzke , sweter a ona mi tym rzuca i uparta na letnia sukieneczke! Ja mowie ubieraj to , bo tam zimno jest , a ona ze nie szkodzi , ze chce wygladac ladnie. Najgorzej z butami ostatnio. Sniegu nawalilo a ona rece zalozy i uparta ze chce sandalki , bo sa rozowe. No szlag mnie trafia , a jeszcze w tym czasie Kevin sie domaga mojej uwagi to juz calkiem. eh te dzieci.
A wiecie co wczoraj mi zrobila?! Ja poszlam usypiac Kevinka , ona zostala w salonie i bajki ogladala. Wracam , patrze a ona spinka w rece i sobie ekran telewizora rysuje!!! Ale ja skrzyczalam , bo juz nie wytrzymalam. Dzisiaj powiedzialam mezowi i on do niej mowi , ze od dzisiaj koniec bajek , a ona do niego odpyskowala "50 bajek" - no jaka cholera sie z niej zrobila mowie Wam. Az mnie zatkalo jak tak odpowiedziala.

Tusienko ja wczoraj mialam zupke jarzynowa. Dzisiaj usmaze piersi z kurczaka + ziemniaczki i mizeria.

oli Ty to masz z ta Tosia. Obie sie nacierpicie bidulki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co ogolnie nie jest tak zle bo tosia nie ma typowej skory atopika , wrecz ma moja i mojej mamy bardzo delikatna jedwabista , nie myslcie ze sobie slodze poprostu to genetyka , mnie celulit raczej nie dopada taka skora moja mam przy swojej tuszy nie ma cellulitu a wazy 109 kg hihih paczus moj 🙂a u toski to tylko te miejsca takie plamy suche z krostkami ale drapie sie niemilosiernie po tym , wczoraj lekarz tez mowil ze ma ladna wlasnie skorke delikatna i ze moze to ustapi , ja zyja ta nadzieja 🙂

asiula i jusmarki ja to z odetta przerabialam to minie z czasem , musicie sie uzbroic w cierpliwosc poprostu ona tez mi ciuchami rzucala i w srodku zimy w letnich chodzic , to wymyslilismy z odetty tata ze w weekendy pozwolimy jej samej wybierac ciuchy i niech tak sobie chodzi po domu a te letnie to spakowalismy zeby nie widziala ich to nie korcilo ja , a zgodzila sie na weekendy i byl spokoj rano zaczela sie normalnie ubierac bez chisteri a i pomyslec mnie znowu to czeka hahaha

ja chyba tez usmaze miesko z kurczaka z sosem i ryz 🙂


byla u nas kolezanka przed chwilka na kawce i kupila tosi w prezencie nocnik , wiec juz kupowac nie musze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Fajnie macie z tymi pamiatkami rodowymi, u nas nigdy nic takiego nie bylo, ale pierscionek zareczynowy i obraczki na pewno damy Dzieciom 🙂 Zreszta niech biora wszystko co chca :P
asiula - jak tak czytam to az sie boje co u nas sie bedzie dzialo, bo Fili juz sie zrobil nieznosny, wymusza, wszystko chce, krzyczy jak sie mu zabierze. Co to bedzie pozniej ?!
Ogolnie jakby mi ktos dziecko podmienil, wczesniej byl grzeczny, a teraz to tylko na raczki i koniec, nie mam czasu nawet do Was pisac, ale podczytuje Was, no i jeszcze mezus wzial sobie wolne do konca tyg., bo stwierdzil, ze na 2 dni mu sie nie oplaca wracac do roboty, a ja juz mam dosc. Teraz rozumiem jak kiedys pisalyscie, ze tak Was mecza faceci w domu ! Niech juz idzie do tej pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl oli - Wspolczuje i Wam Dziewuszki przejsc z duzymi Dziecmi, ja to tez nie mam cierpliwosci i pewnie nieraz pokrzycze 😉
jusmarkl - z ta spinka to przesadzila, tez bym nakrzyczala !!!
A co do szwagra, to jak swietny pomysl z tym pomnikiem. Jestem bardzo ciekawa co zrobia ?!
tusienka - fajnie, ze sie razem uczycie, mozecie sobie chociaz pomagac. A kiedy mezus ma te urodzinki i ktore ?!
Ostatnio zauwazylam, ze w ten sam dzien slub bralysmy 🤪 A zareczynki kiedy mieliscie ?!
oli - ja tez mam nadzieje, ze Tosi to przejdzie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martex-Moj Mezus ma 25.01 urodzinki i konczy 22 lata. 😉 A w sobote robimy imprezke urodzinową. 🙂
My mielismy slub 22 listopada, a widze ze Wy 22 pazdziernika, wiec miesiac wczesniej. 😉 Ale My na razie tylko cywilny mamy, koscielny jeszcze przed Nami, ale juz wiemy dokladnie kiedy. 😉

Jusmarkl, asiula-Jak Wy tak piszecie o tych swoich dziewczynkach, to az zaczynam sie bac co mnie czeka. 😉

Ja jednak chyba nie gotuje tej zupki, bo nie chce mi sie isc do sklepu, bo mam troche roboty w domu i jeszcze musze sie pouczyc, bo dzisiaj mam szkole. Wiec usmaze piersi z kurczaka, ziemniaczki i zrobie buraczki. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he, Tusienka, wlasnie zobaczylam, ze zla date wstawilam i juz poprawilam suwaczek 🤪 My tez 22.11. 🙂 🙂 🙂 A zareczyny kiedy mieliscie ?!?!?! Ciekawe czy tez wtedy co my :P
Ooo...to mezus mlodziutki 🙂
A na kiedy koscielny planujecie ?! Fajnie, ze to przed Wami, pamietam jak super emocje byly zalatwiajac wszystko, szukajac sukni, wybierajac bukiet, tort 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko super sobie to wymarzylas 🙂 Taka malenka trzylatka w pieknej sukieneczce - extra 🙂
Twoj maz ma 22 lata teraz , moj konczyl 22 jak Klaudia miala 10 miesiecy , wiec podobnie 🙂 Teraz mamy po 26 i juz zaczyna mnie to przerazac , coraz blizej trzydziechy a potem to juz z gorki chyba eh. Gdzie te czasy jak sie mialo po 20!!?? Jak to szybko leci.
Martex no mowie Ci naprawde tak sie wkurzylam! Nowy telewizor plazmowy , dalismy 1500 euro a ta sobie rysuje spinka! wrrr
Dziewczyny Wy sie nie przerazajcie tylko ja Wam dam rade. Bo widzicie jak mialam Klaudie malenka to ja rozpieszczalam , chcialam zeby miala wszystko , kupowalam jej najlepsze lalki , bo sama nigdy nie mialam i chcialam zeby ona miala. Niczego jej nie zabranialam (no z granicami) i zawsze byla kochana coreczka , ale teraz ona juz dorasta , ma 5 lat i zaczyna miec swoje widzi misie i bedzie ciezko teraz. Bo dotad miala co chciala i tak sie nauczyla byc oczkiem. Wiec uwazajcie z babelkami , bo pozniej takie klopoty beda.
Dziecko musi od malego wiedziec , ze nie mozna miec wszystkiego co sie chce. Ja zmadrzalam teraz dopiero niestety. Mam nadzieje , ze jeszcze uda mi sie ja nauczyc.

hehe Tusienko ja mialam zareczyny 22 sierpnia 2003 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej krejzolki 🙂
Nie mam ostatnio czasu. Nie wiem co się dzieje z mała. W dzień nie chce spać. Marudzi ze zmęczenia nic jej się nie podoba ale spać nie pójdzie. Mam wrażenie, że boi się, że jak zaśnie to mama zniknie. W nocy to samo. Jak obudzi się to musi przyjść od mnie do łóżka wtula się mocno we mnie, całuje i tak zasypia.Już nie mam sił. Myślałam, że ona już się przyzwyczaiła że chodzię do pracy a tu jest coraz gorzej. Nie wiem już co robić. A smutno mi przez jak 😞 😞 😞 Najchętniej usiadłabym się w kąt i beczała.

Jusmarkl - super pomysł z tym pomnikiem. Zobaczycice jaka będzie ich reakcja. W ogóle w głowie nie chcę się mieścić to co wyprawia Twój szwagier i jego dziewczyna. My sobie też sami robiliśmy wesele (mimo że teście mają kasę). Moi rodzicie nie mieli by nam pomóc i by nie zuli się gorzej od teściów to uzbieraliśmy kasę i sami robiliśmy. Mieliśmy 45osób.

Jusmarkl - Twój mąż ma tyle lat co Ty? hii mój też ma tak jak ja - w tym roku po 25 (ale ja jestem starsza o 20dni!!!:laugh: )

Oli - dresik doszedł. Dzięki bardzo. 😘 😘 😘

A my dzisiaj idziemy na Dzień Babci i Dziadka do moich rodziców (teściów nie ma). Zrobiliśmy odcisk rączki Julki w masie solnej. Pomalowaliśmy wokół na inny kolor by rączka była widoczna i markerem napisaliśmy że dla dziadków od Julki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj na obiadek miałam ziemniaczki, jajeczko smażone i suróweczkę :P

Dzwoniłam dzisiaj do teściówki (są nad morzem) z życzeniami w imieniu Lulki. Ale się cieszyła. Zaprosiła nas na obiadek i ciasto w niedzielę. Powiem Wam, że troszkę jej się odmieniło. Ostatnio jak byliśmy u nich Lulek się o coś uderzyła i zaczęła płakać. Podeszłam do teściówki i chciałam małą na ręce a ona mi jej nie chciała dać ale po chwili dała (widziała że nie rezygnuję). Powiedziałam jej wtedy, że jak coś się małej dzieje to musi wiedzieć, że mama się blisko. Jak Julka się uspokoiła postawiłam ją na podłodze i powiedziałam "idź do babci". Mąz wtedy też powiedział, że jak mała płacze to zawsze chce iść od mnie. No i chyba zrozumiała, że najpierw jest mama a dopoero potem babcia 🙂

Nagrałam dzisiaj komórką film jak Luleczka chodzi i chciałam Wam pokazać, ale nie wiem jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu no tak na serio to moj maz jest rocznikowo ode mnie o rok starszy tylko to tak wychodzi , ze on konczyl 26 w listopadzie zeszlego roku a ja juz w styczniu tego roku dlatego mamy zawsze po tyle samo 🙂

Mialam Wam napisac co z tym pomnikiem. No wiec oni nic nier odpisywali nie odpisywali az w koncu meza siostra sie wkurzyla i postanowila , ze do nich zadzwoni. Nie odbierali , to poszla do budki i zadzwonila , zeby nie znali numeru - odebrali. I ona mowi do niego czy wie juz o skladce na pomnik , on ze wie , no i ona mowi ze ona sie doklada i pyta go a ty? Ten zaczal wyobrazcie sobie ze mu ciezko bedzie , bo dziecko w czerwcu sie urodzi i nie wie czy dalby rade. Ona sie wkrwila na maxa i zaczela po nim jechac , ze zgarnal wszysciutko po rodzicach jako jedyny i nikt mu tego bron Boze nie zazdrosci ani nie wypomina , ale powinien sie poczuc do tego zeby ten pomnik wesprzec. Powiedziala mu tez , zeby nie liczyl ani na zlotowke z jej strony. No i z ciezkim bolem powiedzial , ze postara sie naskladac. Wiecie co to jest dla nas naprawde ciezkie do przelkniecia jak on moze byc taki. Strasznie nas to boli. Teraz tymbardziej powinien miec na pomnik , bo dostal 4 tony wegla z kopalni i moze to sprzedac , dostanie za to ponad 4 tys zl. No ale on nigdy nie ma :/ Moja szwagierke to najbardziej boli , ze on wszysciutkie rzeczy po tacie wyrzucil do kosza nikogo nie pytajac czy ktos by cos chcial zachowac na pamietake. Ona planowala sobie zostawic jakis sweter po tacie a ten wszystko wywalil do kosza i nie obchodzilo go nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko - my poznalismy 1.06.2003. w moje urodziny na dodatek 🙂 a zareczylismy sie 3 lata pozniej i wtedy tez wybralismy date slubu i zaczelismy go zalatwiac. Czemu taka data ?! Rok ten dlatego, ze czekalismy az skoncze studia, a nie chcialam brac slubu przed koncem szkoly.Zostal dzien i miesiac do wybrania. Myslelismy i wymyslilismy - nasz pierwszy seksik byl 22.11.2003. 🤪, wiec zostalo 22.11.2008. 🙂 🙂 🙂
Ja i moj mezus jestesmy 84 tylko ja z czerwca a on z wrzesnia, wiec ja starsza 🤪 🙂
jumsarkl - masz racje, kiedy sie mialo te 20 lat, Piekny wiek, a teraz juz blizej do 30 stki niz 20 😞
Fili tez jest rozpieszczony, chce wszystko no i dostaje to co chce : Ja nie potrafie mu nie dac 😞 Ostatnio bylismy w sklepie i zobaczyl grzechotke, wyobrazcie sobie ze jak chwycil w raczke, to chcialam mu zabrac i darl sie wnieboglosy, no i co zrobilam ?! Kupilam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl - ale ten szwagier przesadza !!! Nie odbierac tel. co za idioctwo, dobrze, go szwagierka zrobila !!! Wiesz, az brak slow. Nie wiem co mam powiedziec, ale ja bym zlotowki im nie dala. Wesele nie zajac nie ucieknie, nie musza sie przeciez zenic teraz !!! Niech zbiera i sam je zrobi !!!
A z rzeczami Twojego taty, to dla mnie nie do pomyslenia 😞 😞 😞
Krocia - ciesze sie, ze tesciowa zaczyna cos rozumiec, oby tak dalej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Martex wyglada na to , ze Fili zauwazyl , ze kiedy krzyczy dostaje to czego chce i teraz bedzie tej metody uzywal za kazdym razem , bo wie ze poskutkuje. Dzieci sa madre. Ja Cie nie chce straszyc , ale kiedys widzialam w supermarkecie sytuacje jak chlopiec okolo 4-5 lat polozyl sie na podlodze machajac nogami i rekami krzyczal w nieboglosy , jak go matka podnosila to sie wyrywal kopal no tragedia. To zawsze jest jakis blad rodzicow. Musisz mu pokazac , ze ta metoda nie dziala i krzykiem nic nie zdziala. Jak zacznie krzyczec i nie dostanie to o co walczy , przestanie tak robic. Moj Kevin tez nie raz cos chce , macha nozkami i raczkami smiejac sie do tego i wyciaga raczki ... jak tego nie dostaje zaczyna sie wyginac caly i zloscic , ale ja wtedy po prostu odchodze z nim od danej rzeczy tak zeby tego nie widzial. Uspokaja sie i tak sie nauczy , ze nie moze miec wszystkiego. Teraz juz nie popelnie tego bledu co z Klaudia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl - ja tak też miałam z Misią, też chciałam jej dać to czego ja nie miałam, a ona praktycznie miała wszytko, szłam do sklepu i kupowałam jej to co chciała ... no i teraz wychodzi szydło z worka1!!! Ale o tyle jest na mój plus że po wszystkim mała przyjdzie i przeprosi za swoje zachowanie, tylko wkurza mnie to że następnego dnia robi znowu ten sam błąd :-), teraz i tak sie jej skróciło wszystko bo jest ich już dwoje... ale swoje rogi potrafi pokazać. Ja pamiętam takie akcje w sklepie z Miśką, ale wtedy to wychodziliśmy zostawiając zakupy a ona lazła za nami becząc na cały sklep ... Ale kilka razy i poskutkowało :-)

Pięknie to sobie wymarzyliście z tymi obrączkami Tusieńko naprawdę!!! Super sprawa .... 😆

Martex no to zacznij się poprawiać bo będzisz miała niezły sajgon potem ...

O matko dziewczyny ja w tym roku kończę 30-tkę, jestem najstarsza z Was ?? Mój mąż w tym roku 32 ... Ale ten czas zapitala ....

Krociu bardzo Ci współczuję tej sytuacji, u mnie na początku też było tragicznie ze spaniem, bo do pracy szłam nieprzytomna... ale jak odstawiłam małego od cyca od razu lepiej, bo w nocy rozkładamy to na dwoje i jest mi lżej. A dzieci nasze coraz starsze i rozumie już Julcia że mama wychodzi i czasem zostawia ją na dłużej. Nie martw się ona wie co robi :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A 26 sierpnia (Krociu podobnie do Ciebie bo Ty 25.08) mamy już 10-tą rocznicę ślubu. Matko że też tyle wytrzymaliśmy, ostatnio mnóstwo naszych znajomych się rozwodzi, a my tak jesteśmy ze sobą już tyle czasu ... 🤪

Lulek piękne oczęta - normalnie będą rozkochiwać chłopców że hej !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurczę co to Was dzisiaj nie ma??
krejzolki moje kochane
ja dzisiaj w domciu bo niania do lekarza, ale to dobrze, bo mam stertę prania, prasowanie, sprzątanie, zrobiłam już sałatkę grecką, i zaraz zabieram się za ciasto - marcinka - hmmm. pycha ale to dla babć i dziadka bo przyjdą po przedstawieniiu w przedszkolu:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane krejzolki. 🙂

Widze, ze jestem dzis pierwsza. 😉 Dzis zaczynam przygotowania do jutrzejszej imprezki urodzinowej Mezusia. 🙂 Musze isc na zakupki, a jak Mezus wroci z pracy to zrobie salateczke i torcika. Na jutro zostanie mi tylko rybka po grecku do zrobienia i sprzatanie. Tak myslalam, zeby zrobic dwie salateczki,bo mysle ze bedzie malo tego jedzonka dla 6 lub 7 osob, a Mezus mi mowi zebym tylko jedna zrobila, no i juz sama nie wiem. 🤔 Albo moze zrobie jakies jajka w majonezie, czy cos takiego co szybko sie robi. 😉

Jusmarkl-Faktycznie ten Twoj Szwagier bardzo brzydko sie zachwuje. Dostal wszystko po Tacie i nie moze sie jeszcze dolozyc do pomnika, bo bedzie mial dziecko?! A co Wy macie powiedziecie jak macie juz dwojke i niczego nigdy nie dostaliscie tylko na wszystko musicie sobie zapracowac. Ehh.. 😞

Lece, zjesc sniadanko, wstawic pranko i lece na miasto. 🙂
Milego dzionka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...