Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc krejzolki 🙂

o asiulek nigdy nie jadlam marcinka , tylko raz w poznaniu ale to z cukierni taka jak drodzowka 🙂chyba jest przy tym troche pracy co ??

ja tez za sprzatanko od rana sie zlapalam i juz nie wiele mi zostalo , jutro jedziemy do tesciow na obiad z okazji dnia babci i dziadka a w niedziele do mojej mamy wiec mam weekend bez gotowania hihhihihi 🙂

tusienko mozesz podac tez wedliny , sery jakos ladnie poukladane 🙂

albo szybka salatke gyros ja bardzo szybko sie robi

1 kapusta pekińska
2 małe jogurty naturalne
ketchupmały majonez
2 filety z kurczaka podwójne nie za duze
5 ogórków konserwowych
puszka kukurydzy
1/2 cebuli
1 przyprawa gyros

kapustę poszatkować ogórki pokroić w kostkę, filety usmazyć z cała przyprawą na oleju (pokrojony w drobna kostkę) dać do miseczki z ręcznikiem papierowym aby odsączyć tłuszcz
jak wystygnie układać warstwami

mięso
majonez pomieszany z jogurtem kestchup
kapusta
ogórki
majonez z jogurtem
kukurydza
cebula
majonez z jogurtem
kapusta

ja jogurt z majonezem wymieszałam i dodałam 2 zabki czosnku bo lubimy

to przepis ja robie bez ketchupu tylko z sosem czosnkowym

pisalyscie o rocznicach u nas 1 lipca bedzie 3 lata jak razem mieszkamy hihi , 14 lutego 2007 sie zareczylismy no a slub bralismy to wiecie 5.09.2009 hihihi do pierwszej rocznicy jeszcze troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oli spisalam sobie Twoje przepisy , sprobuje , ja tez uwielbiam sos czosnkowy.
Najbardziej lubie Durum z tym sosem 🙂
Moja siostra ma urodziny 5 wrzesnia oli hehe.
Ja dzisiaj jak odbiore Klaudie z przedszkola o 7 to od razu do moich rodzicow na dzien babci i dziadka lecimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze wam sie wyzalic bo nie mam komu , moj michu ma taka tragedie z bolu ledwo stoi , skora ma temperature przynajmniej 40 s i jeszcze dostal wylewu do oka i przestal wczora widziec na to oko , zaraz go umowie do limu prywatnie do okulisty rece opadaja i nie ma jak mu pomoc 😞

a nie wiem czy wam pisalam ze micha kolega z dziecinstwa tez choruje na ten azs 20 lat byl chory teraz przed swietami tez cos z okiem mial zrobili mu operacje najpierw na jedno potemna drugie oko i azs zniknol jest zdrowy a 20 lat z tym sie borykal i byl w gorszym stanie niz moj maz na policzku mial wielka szrame ktora sie nie goila juz 5 lat moj maz nie ma czegos takiego na szczescie ale za to wcala reszte 😞

no nic pozalilam sie troche juz nie wiem jak mu pomoc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane

ja podobnie mam jak krocia- wczoraj nawet na chwile nie moglam zostawic Hani caly czas chce do mnie no i jak sie z nia nie poloze to nie zasnie 😞 jak tylko po cichutku wyjde z pokoju to juz oczy otwierz i placze a przy mnie spi, niewiem od czego tak ma 😞
w srode bylam u fryzjera no i jak wrocilam to mama mi mowila ze Hania nie chciala spac no i ciagle plakala i marudna byla a jak przyjechalam to tak sie mnie trzymala raczkami i niechciala puscic 🤨

jusmarkl
aj ten brat naprawde jest dziwny - tyle dostal a sam by nic nie dal i jaki sprytny ze nawet telefonu nie odbieral 😠

oli
wspolczuje mezowi, te paskudne chorobsko 😞 ale z tym okiem to minie - mam nadzieje ze to przejdzie mu szybko 😞 biedny tak sie meczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzisiaj moj mezus mial isc na jakas impreze bo jakis koles z pracy odchodzi i robi impreze pozegnalna - na poczatku chcial isc ale wiedzial ze mi smutno bedzie no i wczoraj przyszedl do mnie i mi mowi ze nie pojdzie i woli ten czas z nami spedzic 🙂
ostatnio jakos tacy zabiegani jestesmy i w ogole nawet nie bylo czasu zeby sie poprzytulac a wczoraj w trojke tak sie przytulalismy i tak sie usmialismy ze od razu lepeij :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusieńko ja właśnie robiłam grecką, bo nie ma przy niej dużo roboty, a wychodzi dużo ... (sałata lodowa, ogórek zielony, pomidory, papryka, kukurydza, czerwona cebulka- ok.połówki małej, ser typu feta, ale ja kupuję FAVITA ser sałatkowy, sałatę porwać byle jak, ogórek ze skórą pokroić na 4, pomidory byle jak, paprykę byle jak, wsypać kukurydzę, z cebulki najlepiej krążki, ser podrobić rękami, z majonezu i jogurtu naturalnego /(albo śmietany, albo kefiru) i rozgniecionych ząbków czosnku robię sos, tylko sos podaję osobno każdy żeby mógł sobie polać, wtedy sałata dłużej zachowuje kruchość). Uwielbiam czosnek jak większość dziewczyn tutaj dlatego uwielbiam tą sałatkę ...


Oli to chyba innego marcinka jadłaś, ja zrobiłam i robi się go bardzo szybko a wychodzi pychotka :
1 śmietana 400ml 18%
1 śmietana 400ml 30%
1 mała śmietana 36%
1szkl. cukru pudru
sok z jednej cytryny
12 opakowań herbatników po 50g (ja kupiłam 8 opakowań dużych po 100g)

śmietany połączyć ze sobą i ubić na sztywno mikerem, potem dodać cukier i znowu ubić, na koniec dodać sok z cytryny, na blasze układać herbatniki i masa śmietanowa na przemian, na wierzchu ma być śmietana i pokruszone herbatniki, posypane kakao...

Proste i pyszne !!!

A współczuję Michowi naprawdę, bo najgorzej jak człowiek nie może pomóc to wtedy fatalnie się czuje, ale mam nadzieję że to minie i będzie zdrowy i spokojny trzymam kciuki !!!

Były babcie, dziadek... Misia pięknie wystąpiła, wierszyk powiedziała :-) Babcie szczęśliwe że hej :-)

Ruda Rybka dodała zdjęcia na Picasa, ślicznie wygląda Bianka, normalnie cud miód, szkoda że do nas nie zajrzała :-) Pozdrawiam Ruda Rybko jeśli czytasz a nie masz jak napisać :-)

Beti a może to kolejne ząbki idą ???
Zapomniałam Wam powiedzieć że w końcu wczoraj dojrzeliśmy ząbek !!! Pierszy kurdę późno bo późno, ale ważne że jest !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE DLA FRANIA ZA PIERWSZEGO ZABKA , CO ZA DZIELNY MĘŻCZYZNA NAWET NIE DAL ZNAC ZE ZABEK IDZIE 🙂 😘 😘 😘 😘

asiulek ,marcinek brzmi apetycznie, masz racje ja jadlam zupelnie cos innego taki bardzo slodki z makiem i rodzynkami itd

my tu tusience przepisy hihi a ona juz nie zajrzala :laugh: a my takie dobre ciotki haha:laugh:

rybka dodala sliczne zdjecia , bianka jaka juz duza 🤪

ja tez lubie grecka ale u mnie nie lubia 😞

tosia juz spi a ja mykam czytac ksiazke 🙂 tak mnie wkrecila 🙂
zrobilam dzis konewke decupage 🙂

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dzięki :-) rzeczywiście jakoś taki spokojny wyjątkowo przy tych zębach, myślałam że będzie gorzej :-)
Co taka słaba frekwencja ?? Ja w robocie, ledwo patrzę na oczka...

Oli mówię Ci ciasto pycha, - trzeba je dobrze schłodzić w lodówce i najlepiej smakuje na drugi dzień jak już herbatniki wchłoną trochę masy... Hmmm palce lizać (a co z moją dietą?? chyba ją szlag trafił narazie :laugh: ) no cóż...

O matko chyba zaraz usnę, jak szłam do roboty było 20 stopni mrozu, myślałam że nogi mi zamarzną, w nosie glutki to zamarzały normalnie, a łzy mi ciurkiem leciały, dobrze że w biurze mam cieplutko :-)

BUZIOLE KREJZOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc krejzolki

asiulek wspolczuje w ten mroz buuuuuu u nas -18 a odczuwalna - 28 bo ja z lotniska okecia mam dane hihihi 🙂

tusienko - STO LAT STO LAT DLA TWOJEGO MEZA 🙂

JA dzis nosa nie wystawiam z domu , zreszta jak zawsze mam tyle sprzatania , codziennie sprzatam i codziennie to samo ale chyba taka kolej rzeczy , czasem mam dosc tego sprzatanka

lece do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane. 🙂

U mnie przygotowanie ida pelna parą. 😉 Dzisiaj robie rybke po grecku i torcika, bo wczoraj jednak nie zrobilam. Torcika juz mam prawie gotowego, tylko musze go jeszcze udekorowac. No i farsz do rybki tez juz mam gotowy, tylko bede musiala rybke usmazyc. No i zostana mi takie male przystawki do zrobienie i jedzonko bedzie gotowe, wiec zostanie tylko sprzatanie i szykowanie. 🙂
Wczoraj jeszcze przyjechala mojego szwagra dziewczyna, ktorą znam z dziecinstwa jak jezdzilam do mojej siostry jak jeszcze mieszkala u swojego Meza na wsi. Dopiero nie dawno soie dowiedzialam, ze oni w ogole są razem. 😉 Takze bedzie dzis wesolo. 🙂

GRATULACJE DLA FRANIA ZA PIERWSZEGO ZĄBOLKA!!! 🙂
To chyba tylko moje Lenusia jest jeszcze bezząbolkiem?! Czy jest jeszcze jakis szkrabek bez ząbkow u Nas? 😉

Oli-Dziekujemy serdecznie za zyczonka dlas Mezusia. 🙂 W sumie urodziny ma dopiero w poniedzialek, ale za to jestes pierwsza. 😉 Dzis moj brat ma urodziny hehe...

Ok lece dalej pichcić. 😉
Milego weekendu. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziewczynki torta mam juz gotowego. :laugh: Mysle, ze jak na moj pierwszy raz wyglada w miare ok. :P Prosto go udekorowalam, bo nie chcialam od razu za pierwszym razem kombinowac, bo balam sie ze mi nie wyjdzie. :P Taki prosty torcik i mam nadzieje, ze bedzie smaczny. 😉
Troche mi te rozyczki z bitej smietany nie wyszly, ale to nic. 🙂
[img size=456]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1030594.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu prosze gdzie moja corunia weszla miedzy czasie jak dekorowalam torta. 😉 Nawet nie wiem jak tam weszla, bo pozniej wyjsc juz nie umiala. :laugh:
Moja kochana artystka. 🙂 [img size=456]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1030596.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA, jeszcze dziś pisałam, ze Lenusia to jeszcze bezząbolek, a nie dawno patrze, a Lenka ma ząbka. 🤪 Taki malusi jeszcze, ale juz sie przebil. Lyzeczką jak pukam to slychac ze jest. 😉
To Tatuś bedzie mial prezent. :laugh:

Martex-Oki, pozniej dam przepis, bo teraz nie mam czasu, weszlam tylko napisac ze Lenusia ma zabka. hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HAahahhhahahah, Tusienka - Ty napisalas, ze Lenka ma zabka, patrze do Filisia, a tam tez wychodza 2 dolne jedynki, ale cyrk 🤪 🤪 🤪 Stukam mu wlasnei lyzeczka :laugh:
Gratulacje dla Lenki, ale mezus bedzie mial prezent.
Dziewuszki, Fli mi cos powciskal i tamta wiadomosc mi sie powielila tyle razy, przepraszam za to !
Lece obiadek robic.
Milego dnia dla Was Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane krejzolki 🙂

Tusienka wszystkiego naj dla meza oraz brata 🙂
Gratuluje Lence zabka!
Oczywiscie gratulacje takze dla Frania!

A ja wczoraj zauwazylam , ze Kevinek ma taka kreske na dziaselku u gory. Tak to wyglada jakby dziaslo peklo i zabek mialby wyjsc , ale zabka jeszcze nie widac tam tylko takie rozciecie jakby jest - to normalne? No i dziwne troche , bo dolna jedynke ma tylko jedna i powinna isc druga dolna , a nie od razu gorna.

Ja dzisiaj kotlety mielone robilam , bo maz sobie zazyczyl.
Strasznie ich nie lubie , wiec sobie co innego zrobie.

Tusienka widac masz reke do tego . Jak na pierwszy raz to Twoj tort jest bez zarzutow! 🙂 Zdolna kobitka 🙂

Ide teraz pranie zdjac i wieszac nastepne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂
Hania jest taka aktywna ze w ogole nie mam czasu do was zagladnac - dopiero od rana teraz zasnela...

Gratulacje dla LENUSI FRANKA i FILIPKA z okazji pierwszego zabka 🙂

tusienka
Hani tez wyszedl pierwszy zabek jak jej tatus mial urodzinki :laugh:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TWOJEGO MEZUSIA Z OKAZJI URODZIN 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienka
tort wyszedl ci super - chcialabym przepis bo gofry sa przepyszne - wlasnie skonczylam je robic no i wszyscy w domu sa pod wrazeniem skad mam taki dobry przepis na gofry 🙂

dzisiaj tak sie nasprzatalam w ogole tak brudna ciagle w domu 🤢 jeszcze zostalo mi prasowanie no i pranie zas sie pierze, ciagle tyle tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...