Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gratulacje dla FILISIA I LENUSI 🙂

DAJCIE TEN PRZEPIS na gofry to tez zrobie bo mam na cos ochote , a ten od taty zgubilam a co dzwonie do taty to zapominam go zapytac i zapisac ☺️

troche lepiej , dostal leki i jest w miare , ale dzieki ze pytasz 🙂 😘

my dzi mielismy rybke , frytki i surowke z bialej kapusty z majonezem taki coleslaw hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje dla Lenki, Franka i Filisia :P

Tusienko - wszystkiego najlepszego dla męża.
A torcik super. Prześlij kawałek do mnie :P

Oli - to dobrze, że mężuś czuje się troszkę lepiej.

A ja dzisiaj miałam na obiad ziemniaczki, kotlety drobiowe i suróweczka. A na kolację zrobiłam lasagne z mięskiem mielonym. Jutro nie gotuję obiadku bo jedziemy do teściów na obiadek z okazji dnia babci i dziadka.

Ale zimnica. Nie chce się nigdzie wychodzić. brrr Teraz już mam -17 więc co to będzie w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienko torcik ekstra :P

krociu u mnie -19 odczuwalna -28 porazka normalnie

my tez mielismy dzis jechac do tesciow na obiad na dzien babci i dziadka , no ale nie pojechalismy przez ten mroz bo to pod warszawa w slynnym pruszkowie hahaha 😲 😁

ja juz wykapana i zaraz do wyrka poczytac 🙂

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj sprzatania jak sie chwycilam to juz skonczyc nie moglam 🙂 A pewnie jutro znowu bedzie balagan. Znam ten bol beti. Mi jeszcze Klaudia balagani.

Widzialam w reklamach , ze w pl wyszedl na rynek orginalny sos na kebab! Kurcze czemu w Hiszpanii nie wyszedl?! Bo nie wiedza co dobre. Ja tak uwielbiam. Jakbym byla w pl to bym od razu probowala ... a wlasnie probowala ktoras?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - myślę, że Twoja uwaga jest troszkę niesłuszna. Być może jesteś, jak to sama napisałaś, rozżalona z powodu Łukasza. Mnie też nie było 2-3 dni i tylko jedna napisała, że mnie nie ma (nawet nie pamiętam która), ale nie uważam, że jest to powód do obrażania się. Mam nadzieję, że jednak będziesz z nami, bo ja Ciebie naprawdę lubię. Życzę Tobie by wszystko ułożyło się dobrze. Zaglądaj do nas, bo będzie Ciebe brakowało. Wierz mi. 😘
A jeżeli chodzi o oklaski to dla mnie to jnie jest jakaś forma rywalizacji. Daję po2 czasami 3 dziennie. Uważam, że jest to forma jakiegoś wsparcia, poparcia a nie tego czy ktoś jest bardziej lubiany. Szkoda, że wszystko tak odebrałaś.

Jusmarkl - jeden to jest kebab z karkówi z sosoem paprykowo ziołowym a drugi do gyros drobiowy z sosem czosnkowym. Ten pierwszy już próbowałam a drugi muszę kupić 🙂 Jakbyś chciała to kupię Tobie po kilka sztuk i prześlę 🙂

Ostatnio pisałam, że moja teściowa już troszkę przystopowała. Wczoraj wróciła z urlopu i pisała coś na skype. I w pewnym momencie pisze, że nie mam przekarmiać małej bo będzie gruba, a wagowo jest dobrze. 😠 A Lulek naprawdę waży za mało bo 2 tyg. miała 7400. Chociaż 1kg powinna mieć więcej. Napisałam jej że jak dziecko jest głodne to jeść muszę dać a na diety dziecka się nie posyła. A na koniec napisała że jakiemuś babsztylowi wysłała mms filmik jak Julka chodzi. Co to obchodzi obcych ludzi? Już mi się nie chce iść na obiad. Zresztą jest taki mróz. No... ale im się nie przepowie. Jakbyśmy nie pojechali to byłoby dopiero gadanie. 🥴

Beti - Julka też robi okropny bałagan. Zabawki roznosi po całym domu. Non stop bałagan. ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu , co ty teraz , wiesz my wiemy ze ty czasem nie wpadasz napisac nic , bo jest lukasz i chcieliscie razem spedzic czas tak pisalas , wiec mysle ze dziewczyny wiedza ze jak bedziesz miala czas to wpadniesz

wracaj pisz co sie stalo kochana , bo ja jestem przerazona wspolczuje sytulacji , gdzie sie podzialyscie ?? mialyscie dokad isc ?? nie bede pytac co sie stalo jak bedziesz gotowa to sama powiesz , bo wiem jak to boli ale napisz czy sobie radzicie ?? calym serduchem jestem z toba i julka moze cos da sie posklejac ?? dawaj tu kawe na lawe zaradzimy cos , pomozemy ja to juz przeszlam wiec jak bede mogla to pomoge moje gg jest w moich danych jak nie chcesz na forum,a chcesz sie wygadac i wracaj !!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu!!! Matko jedyna kochana nasza nie bierz tego tak do siebie naprawdę. Popatrz że każda z nasz przeszła okres że nie pisała na brzuszku bo swoje powody miała, ale po jakimś czasie wracała i pisała co i jak, a jeśli nie było od Ciebie żadnego sygnału że dziej się coś nie tak ... Kochana pisz tu co się stało i dlaczego bo my tu po to jesteśmy żeby się wspierać a czasem pokłócić !!! Patrysiu nie rób nam tego bo widzisz ile nas zostało ze wszystkich majóweczek... długo ze sobą piszemy i mimo różnic w poglądach, braku czasu dalej się to toczy i się przywiązałyśmy do siebie wszystkie :Ty, jusmarkl, Oli, Tusieńka, Krocia, beti, Martex, ja, Ruda Rybka (choć rzadko) zostało nas naprawdę kilka ale za to ze sobą jesteśmy szczere aż do bólu i jeśli możemy to sobie pomagamy nawzajem. Widzisz przy podejmowaniu jakiś decyzji zawsze włażę na tego brzuszka i oczekuję podpowiedzi i rad od każdej z Was, nie zawsze tak jest że każda odpisze ... ale wystarczy że jedna napisze i jest OK !!! Kochana Ty się od nas nie odwracaj bo my za silną ekipę tworzymy ... Naprawdę będzie Ci lżej jak się wygadasz a może coś poradzimy .... Nie możesz zostać sama w tej sytuacji naprawdę !!!! Odezwij się prosimy Cię razem z Frankiem bo Julcie sobie upatrzył (chociaż Tosia na niego zagięła parol) 🤪 Jak nie chcesz na forum to napisz na GG, maila, tel. cokolwiek ... Tylko nie odwracaj się od nas bo teraz najbardziej potrzebujesz wsparcia !!!!!

CZEKAMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysia 😲
tak sie zdarza ze czasem jednej z nas nie ma i nawet nic nie piszemy bo wlasnie czasem cos jest ze nie mozna wejsc na brzuszek - ale zawsze pamietamy - chcialam pare razy napisac ze cie nie ma ale wlasnie myslalam ze moze z Łukaszem jestes no i napewno sie odezwiesz - mam nadzieje ze napisalas to bo jestes rozzalona no i do nas bedziesz zagladac 😞
a czemu sie rozstaliscie 😞 martwimy sie o ciebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krocia1985 napisał:
Jeszcze miałam napisać, że mieliśmy okropną noc. Mała co chwilkę się budziła i to z okropnym płaczem (a nigdy tak nie ma). Od 22 do północy obudziła się 5 razy, a potem to jeszcze z 4.


krociu
z Hania to samo!!! normalnie straszna noc co chwilke sie budzila niewiem czy to przez zeby czy przez mroz bo zawsze jak jest taki wysoki mroz to wlasnie sie czesto budzi - dzisiaj jestem nieprzytomna

a jeszcze taka wiadomosc od patrysi 😞 😞 😞 😞 co za dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie mam do niej numeru telefonu. Ale jak byłam tutaj wcześniej to widziałam, że była na brzuszku (do góry była widoczna). To się porobiło.

Oli - masz rację. Powinnyśmy zabrać się za to prywatne forum. Tam mogłybyśmy pogadać bez obaw że osoby trzecie będą to czytały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też do niej napisałam na NK, chyba nikt nie ma do niej nr, no to musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać aż sama da znać

Oli tu przepis na gofry (nie mogłam znaleźć ale dotarłam do najbliższego:

2 szkl. Mąki
2 szkl. mleka
1 lyzeczka prosz. do piecz.
1/3 szkl. oleju
2 jajka
szczypta soli

Nie wiem która je robiła, ale pisała że pyszne :-)

Patrysiu koniecznie odezwij się !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny patrysia kazala was przeprosic , jest rozzalona i pisze ze czepia sie wszystkiego , , narazie nie chce o tym pisac musimy poczekac az sobie poradzi z tym wszystkim

patrysiu jestesmy z toba nic sie nie stalo i rozumiemy twoje rozterki potraktujmy to jakby nie bylo tego posta i wracaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny za przepis 🙂

krociu beti u mnie to samo toska do 22 budzila sie co chwile z placzem , w koncu wzielam ja do nas dalam ibufen i herbatki , warjowala do 00 i usnela , a nad ranem to samo , tez nie wiem co przyczyna tego jest myslalam ze zabki ale moze faktycznie ten mroz bo cisnienie bylo okropne 😞

na napewno nie jest latwo patrysi mam tylko nadzieje ze wejdzie do nas i powie cos wiecej , caly czas o nich mysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Wam.
Kurcze nie wiem co sie stalo , bo post Patrysi juz wymazany jest , ale z tego co piszecie nie jest fajnie.
Patrysia zawsze jak ktorejs nie bylo, dawala oklaski gestem , ze pamieta. Zrobmy tez to i dla niej .. moze zrobi jej sie milej. Kurcze zalezy mi , zeby ona z nami byla. Jest naprawde swietna dziewczyna.
Patrysiu kochana jestesmy tu wszystkie juz praktycznie jak siostry i zawsze bedziemy sie wspierac wszystkie i tak samo wesprzemy tez i Ciebie ! Odezwij sie kochana jak najszybciej , bo sie martwimy.

Mi Kevin wczoraj zasnal wczesniej , bo o 9 i o 22 sie obudzil i na zabawe mu sie zebralo nie chcial spac. Dopiero o pierwszej w nocy zasnal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, jestem przerazona, co sie porobilo ?!?!??!?!
nie zdazylam przeczytac co pisala Patrysia, ale ja sie tez przylaczam do apelu bys Patrysiu nie nosila urazy do zadnej z nas i pisala koniecznie. Naprawde, nic tak nie pomaga jak wygadanie sie tutaj ! Ja jestem tu niedlugo, ale mam wrazenie jakbym Was znala od lat i mimo, ze czasem jest jakas sprzeczka, bo ktos ma inne podejscie niz my do jakis spraw, to przeciez o to chodzi, by zobaczyc rozne poglady na te sprawy, a nie tylko lizac sobie tylek, jak to zyciu czasem bywa 😉
No i ja tez czasem nie mam czasu napisac kilka dni, bo albo choroba, ktora nas czesto ostatnio dopada, albo maz w domu, albo Filis nie daje, ale zagladam i jestem myslami z Wami.
My nawet nie przypuszczalismy, ze cos moze byc u Ciebie nie tak 😞
Kochana naprawde wyrzucenie z siebie bolu, wyzalenie sie komus np. nam, moze jedynie pomoc !!! WRACAJ DO NAS 😘 😘 😘 bo my sie naprawde martwimy !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie wlasnie chcialam wyzalic, bo mojemu odbija. Ogladal wczoraj jakis glupi film, ja czytalam ksiazke i nawet nie wiem o co chodzilo, ale zaczal sie nagle mnie czepiac, no i w koncu wybuchla klotnia i dzis sie nie odzywa. A chodzilo mianowicie o to, ze mialam przed nim innych facetow (chodzi o sex),a ja bylam jego pierwsza, no i sie doczepil jak glupi, a dlaczego, a po co to zrobilam...no kurwaaaaaa !!! Nie znalam go przeciez wtedy ! Masakra !!! Tyle lat razem, nigdy nie poruszalismy tych tematow, a tu zaczal wywiad przeprowadzac ilu ich bylo itd. nie chcialam mowic, bo wiedzialam jak sie to skonczy, no a jak powiedzialam, to juz w ogole powiedzial, ze bylam szmata 😠 !!!
Nie wiem sama, boli to, mam strasznego dola 😞 😞 😞
Kochane, czy Wy z Waszymi mezami rozmawiacie na tematy bylych ??? Czy Wasi mezowie to Wasi pierwsi ? Ja zawsze tego unikalam. A tu jakis glupi film i mu sie cos uroilo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...