Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dla wujasnienia napisze tylko ze patrysia mieszka sama z julcia wyprowadzila sie od lukasz , tyle wiemy , a i bylo jej przykro ze i my nie pamietamy tu o niej w takich sytulacjach kazdej z nas by bylo przykro jusmarki ma racje patrysia zawsze o wszystkich pamieta , napewno do nas napisze ale musi sobie wszystko poukladac dajmy jej troche czasu ale niech wie ze moze na nas liczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cały bczas myślę o Patrysi i Julce. Tak bardzo chciałabym im pomóc. 😞

Martex - naprawdę dziwnie zachował się Twój mąż, tymbardziej że już jesteście ze sobą od jakiegoś czasu. Ja uważam, że to co było wcześniej to nie ma znaczenia bo i tak nie znało się tej osoby. A wracając do Twojego pytania - to mój mąż był tym pierwszym dla mnie i jedynym. Być może dlatego nie mamy kłótni z tego powodu. Ale życie różnie się układa a takie prenetsje nie prowadzą do nieczego. Pewnie się niedługo pogodzicie i będzie dobrze. Tylko najgorsze w tym wszystkim jest ubliżanie sobie nawzajem.

No to widzę, że wszystkie nasze dzieciaczki dają nam popalić.

Beti - mi Julka w dzień ładnie śpi, tylko jest problem z zaśnięciem. Rano spała od 9 do 10.15 a teraz śpi od 13:25. Pewnie pośbi z 1,5 godz. W ogóle poprawiła się ze spaniem w dzień.
Wczoraj ważyłam Julkę: 3tyg. temu miała7400 a wczoraj 7760. W końcu zaczyna przybierać bo już naprawdę się martwiłam.

A my już po obiadku u teściów (byliśmy na 12). I teściowa dzisiaj powiedziała, że jak Julka troszkę podrośnie to jej będzie malowała paznokcie, robiła tpisy. Jestem przeciwniekiem czegoś takiego i powiedziałam, że w żadnym wypadku a ona że zrobi. To wkoroczył mój mężuś i powiedział, że on się nie zgadza i koniec bo jego dziecko ma wyglądać naturalnie. Myślałam, że już jest lepiej ale ta kobieta naprawdę chce rządzić Julką pod każdym względem. Narpawdę nie wiem już jak przemówić jej, że to nasze dziecko. Chciała kupić małej koszulke z napisem "jak mama i tata nie pozwolą to przyjdź do dziadków - oni się zgodzą". Nawet ignorowanie nie pomaga. 🥴 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex tez mialam swego czasu klotnie z mezem o to, oni by chcieli zebysmy od urodzenia czekaly na nich , a sami balowali na calego. Tylko dziwi mnie , ze teraz dopiero sie o to uczepil po tylu latach. Moj jakos na poczatku wypytywal mnie. Wiedzial , ze przed nim byla z innym 4 lata w zwiazku , wiec wiadomo ze dziewica nie bylam dla niego i mial wielkie ale za to. A z kad ja mialam do cholery wiedziec , ze go poznam , ze z tamtym mi nie wyjdzie? Takie glupie gadanie. Tymbardziej , ze sam swiety nie byl. W stalym zwiazku nie byl , ale mial kilka stosunkow i co? Mam go od kurwiarzy wyzywac? Bez sensu.

Kurcze oli piszesz , ze sie wyprowadzila. Straszne. Musialo to byc cos powaznego skoro sie na to zdecydowala. Pewnie jest w rozterce i nie wie co robic. Kurcze Patrysiu pogadaj z nami na pewno cos zaradzimy , doradzimy i postaramy sie pomoc.

No nic bede z Wami czekala na nia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu tesciowa to naprawde aparatka. Dziecko ma 8 miesiecy , a ta juz planuje , ze tipsy bedzie robic. Trzeba bylo jej powiedziec ze za 20 lat to tipsy juz beda przezytkiem , bo pewnie cos nowego wejdzie. Poza tym nie kazdy lubi. Ja mialam tipsy zrobione dwa razy , ale jakos do mnie nie przemowily i mam paznokcie swoje krotkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martex
mialam odpisac na twoj post a zapomnialam :P
hmmmm moj tez mi wypomina czasami i sie potem klocimy ale macie racje skad mialas wiedziec ze poznasz jeszcze kogos innego, jak sie jest z kims to sie mysli ze juz sie z tym kims bedzie, a moj maz tez swiety nie byl wiec niewiem dlaczego sie czasem klocimy i mi to wypomina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martex ja nie widzialam tego posta i musialam sie cofnac , buu ale go nawiedzilo i powiedz mu ze nazwac wlasna zone szmata to kim on jest mowiac tak do kobiety ktora urodzila mu dziecko ode mnie dostalby w pysk bo bym sobie nie pozwolila ale to smutne 😞

co do tego dziewicta to moj pierwszy maz byl pierwszy hahaha , no a tu to juz wiadomo hihi 🙂

krociu mysle ze sama

krociu twoja tesciowa jest walnieta , wez naprawde kup bluzke coreczka mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane. 🙂

Jejku nie bylo mnie od wczoraj wieczorem, a tu takie rzeczy sie porobily. 😞

Ja tez nie zdazylam przeczytac co pisala Patrysia, ale przeczytalam co pisala Oli, ze Patrysia wyprowadzila sie od Lukasza. 😞 Jejku pewnie cos powaznego musialo sie stac. 😞 Bardzo mi przykro i mam nadzieje, ze sie wszystko ulozy u Niej!!! 😘
Patrysiu Jestesmy z Tobą 😘 😘

Krociu-To ta Twoja Tesciowa naprawde ma nie zle pomysly. 🥴 Dobrze tu Oli napisala, ze jest walnieta, bo inaczej okreslic sie tego nie da.

Martex-ALe Twoj Maz wyskoczyl nagle po tylu latach bycia razem. ;/ Tak jak pisaly dziewczyny, przeciez nigdy nie wiadomo czy to ten jedyny, czy z nim wyjdzie czy nie.
Moj Maz akurat nie chce nigdy na ten temat rozmawiac, ale wie tyle, ze nie jest moim pierwszym mezczyzna z ktorym sie kochalam i nic wiecej nie chce wiedziec. No i dobrze, bo nie liczy sie to co bylo,tylko to co jest teraz.

A u Nas imprezka urodzinowa sie udala, nie bylo jakiejsc hucznej imprezy, bo dwoch kolegow musialo isc na rano dzisiaj do pracy, wiec tylko pogadalismy, posmialismy sie, chlopaki wypili pare drinkow, dziewczyny po reddsiku i to wszystko. 🙂 Dzieciaczki sie pobawili, Lenusia ganiala sie z kolegą, usmialismy sie z nich. 😉

Lece do moich Skarbow. 🙂
Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysia sie nie odzywa 😞

Dziewczynki, Kochane jestescie, jak dobrze moc sie wygadac.
Wlasnie ja tez go w ogole nie rozumiem, tyle lat razem, a on w jakims durnym filmie wlasnie cos uslyszal i prosze jak go ruszylo 😞 Jeszcze pamietam na poczatku znajomosci, ze byl taki etap, ze sobie gadalismy na ten temat, on wtedy wlasnie mowil, ze jestem jego pierwsza, a ja powiedzialam, ze kogos juz mialam i na tym sie skonczylo, bo ustalilismy, ze nie ma co wracac do przeszlosci, bo tak jak piszecie, przeciez sie nie bylo razem i nigdy nikt by nie przewiedzial, ze akurat z tamtym nie wyjdzie ! Tlumaczylam, ale on ciagle gada, ze on to jakos nie musial sie bzykac z innymi, bo czekal na te jedyna 😞 Zaluje, ze mu powiedzialam prawde, zaluje, ze w ogole mu kiedys powiedzialam, ze nie jestem dziewica, chcialam byc szcera i prosze jak to sie na mnie odbilo 😞
Chyba on juz z nudow w domu wymysla takie rzeczy !
Na te chwile nie mam ochoty z nim gadac, i tak jak oli i jusmrkl piszecie, moglam mu strzelic po pysku, ale tak mnie zatkalo, ze sie poplakalam i na tym sie skonczylo 😞
Lezy obok w pokoju naburmuszony caly dzien - tez ma powody by sie obrazac, to ja powinnam sie obrazic a nie on !!!
jusmarkl - ja tez mialam chlopaka o polowe krocej niz Ty, ale to tez byly 2 lata, wiec dziwne by bylo, gdyby nic nie bylo 😉

Krocia - Twoja tesciowa jest niepowazna !!! Wspolczuje Kochana i pomusl z koszulka jest super !!! Kup koniecznie i zakladaj zawsze przy niej 🙂
Beti - masz racje nie jedz na razie 🙂
Tusienka - fajnie, ze sie tak milo pobawiliscie. A jak torcik smakowal ?! Daj ten przepis koniecznie.
Mezus zadowolony z zabka ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kevinek ma drugiego zabka 🙂

A Martex ja sobie pomyslalam tak. Bo jak Twoj maz przez jakis film wyskoczyl do Ciebie , to ile Ty bys musiala skakac do niego przez filmy?? Przeciez w wiekszosci filmow faceci sie staraja o kobiety , sa romantyczni i wogule , a w rzeczywistosci tak nie jest i tez powinnas go zwyzywac chyba za to , ze nie jest amantem z filmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli- dzieki ze napisałas do mnie 🙂

tesciowa wyszła z Bianka na spacer wiec mam chwile zeby odpisac

Widze ze u Patrysi nieciekawie 😞 Myszo Ty wracaj do nas- widzisz ze ja czytam chociaz nie pisze juz prawie nic ale ciągle mam nadzieje ze wróce na forum juz w lutym 🙂
Patrysia wchodź na forum i wyżalaj sie jeśli chcesz bo czasami dobrze jest po prostu sie wygadac a nie czekać na oceny i porady.

Każda z nas o Tobie pamięta- wspaniale sie uzupełniamy na forum i z pewnością dziewczyny odczuły Twój brak.

Jesli moge w czyms pomóc to pisz- w końcu mamy rzut beretem do siebie 🙂


Dziewczyny u Was juz wszystkie dzieci mają ząbki a ja nadal czekam 🙂 Bianka nadal jest słodko bezzębna.

Niestety mamy z nia poważny problem i za 2 tygodnie lece do Polski z nią sama. Musimy isc do neurologa bo Bianka strasznie sie pręży i wygina do tyłu lub na boki gdy siedzi. Robi to tylko gdy siedzi w wózku, w foteliku do karmienia albo w leżaczku. Zrezygnowalismy ze wszystkiego ale w wózku musi jeździc wiec nadal tak robi. Nic ją to nie boli bo nie płacze ale te prężenia ma dosłownie co chwilę póki nie zaśnie. Robi sie wtedy cała czerwona i otwiera buzię jakby dyszała, zaciska piąstki i sztywnieje. Wygląda to strasznie i okropnie mnie to denerwuje. Lekarz rodzinny kazał nam isc do neurologa ale w irlandii jest tragedia ze specjalistami wiec musze leciec sama do PL. Nie słyszałyście nic o czyms takim?? Na pewno nie jest to napięcie mięśniowe bo nie ma takich objawów- to wygląda jakby ja cos uwierało w plecy i próbowalismy jej masowac plecki w czasie tych ataków ale niewiele to dało.

Koncze bo mam troszke pracy w domu.
Ja czasami czytam forum i jestem z Wami duchem. Za tydzien tesciowie wyjeżdżają i wtedy bede juz mniej pracowac wiec mam nadzieje ze znajde wiecej czasu zeby znowu z Wami byc.

Mam nadzieje ze U Patrysi sie wyjasni sytuacja bo wesoło jest jak jestesmy wszystkie razem. Bede zaglądac. Ja nie mam nr do niej, niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Kevinka. :laugh: 😘

Lulek była tak padnięta, że już poszła spać. Pisałam kedyś, że ona już bardzo mało mleka pije. Właściwie 2razy dziennie, czasami 3 ale po troszku a dzisiaj na noc wypiła 280ml!!!! 🤪 Jestem w szkou bo zawsze było 140 -170 a dzisiaj aż tyle.

A tą koszulką to macie rację. Jutro pójdę kupić. mam nadzieję, że będzie.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti mialam Ci pisac .... znalazlam tabletki dobre na przytycie 15kg w dwa tygodnie. Toz to szok. 🤪
Ja sie chyba o nie postaram ... ale to sa na recepte i przepisuje sie je kobietom chorym na anoreksje. Jak bedziesz chciala znac nazwe to podaj maila , bo nie wiem czy to bezpieczne tutaj pisac.

Krociu ja zapomnialam Ci odpisac o tych sosach kebaba. To ja myslalam , ze w opakowaniu sa dwa sosy / do miesa i czosnkowy do smaku ... a to osobno sie kupuje? Powiedz mi wogule ile one kosztuja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...