Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny jestescie nieocenione!!!
Boze ja wy sie martwicie o mnie!!!Ja przepraszam za tego posta to bylo kretynskie!!!Ale jak czlowiek siedzi sam w nocy w wielkiej depresji to naprawde takie mysli przychodza do glowy...
Nie mam sily narazie pisac o powodach,sa straszne i kazde slowo by mnie chyba dodatkowo bolalo... 😠
Powiem Wam tylko ze sytuacja sie zmienila,wynajelam pokoj z dnia na dzien,zabralam najpotrzebniejsze rzeczy dla Julki bo nie moglam na niego patrzec ale po namowach mamy wrocilam bo to on sie musi wyprowadzic!!!To byli znajomi tak ze nawet kase mi oddali.Mam chociaz mame obok bo chyba inaczej bym zwariowala!!!Dziewczyny to jakis koszmar....
Nawet nie potrafie o tym pisac,nie wiem czy wogole dam rade sie z tym pogodzic....
Bede tu zagladac chociaz was poczytam ale nie wiem czy dam rade pisac... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Patrysiu kochana nasza!!! My tu się zamartwiamy o Ciebie wszystkie razem wzięte, wyobraź sobie że nie spałam pół nocy myśląc o Tobie i Juleczce... pewnie większość dziewczyn też. Naprawdę jak pisze jusmarkl już jesteśmy jak siostry. Szkoda tylko że tak daleko od siebie :-) Kochana masz rację że wróciłaś do mieszkania, bo jeśli to łukasz winien to on powinien spadać z domu a Ty powinnaś mieć godne warunki dla siebie i Juleczki !!! Kochana jak będziesz gotowa do napiszesz co się stało. Na razie nam wystarczy że piszesz i że się jakoś trzymasz. Jesteśmy całym sercem z Tobą i Julką. Jeśli będziesz czegoś potrzebować to wiesz że możesz na nas liczyć w każdej sprawie. Najwyżej ściągniemy Cię do Polski i zamieszkamy razem!!! A co... Kochana trzymaj się cieplutko i zaglądaj do nas bo brak Ciebie, ucałuj Juleczkę bardzo mocno !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu koszulkę koniecznie kup, a jak nie to kup zwykły T-shirt i zrób napis w jakiejś drukarni, koniecznie !!!

Martex - no ja to nie wiem, ale na Twoim miejscu to bym zostawiła tego drania na kilka dni bez jedzenia (niech się rządzi sam,), nie prałabym jego rzeczy (niech sam pierze), wyrzuciłabym go z sypialni (niech śpi na kanapie) - skoro uważa Ciebie za taką to chyba jego sumieniu uwłaczać będzie być z Tobą, a niech Cię cmoknie w ... nie powiem co !!! Drań jaki!!! U mnie sytuacja jest inna, bo z mężem poznaliśmy się jako 16-latkowie i jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami... ale jak się jest dla siebie to nie ważne co było przed nami 🤨


Ruda Rybko - kochana Ty się lepiej wybierz do tego neurologa, jak ja byłam kontrolnie z Frankiem, dla uspokojenia siebie :-) To wygląda jak napięcie mięśniowe krótkotrwałe i spowodowane jakimś bodźcem, ale nie martw się na zapas, bo musi ją obejrzeć specjalista bez tego ani rusz. Każdy taki objaw nie może być bagatelizowany i trzeba sprawdzić!!! Fajowo że piszesz, za Tobą też tęsknimy kochana !!!! 🤪


Kevinku - gratulacje normalnie, żeś się pospieszył, może byś poczekał na kolegę ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane 🙂

Patrysiu dobrze, ze sie odezwalas kochana, bo wszystkie sie bardzo martwilysmy. Bardzo dobrze, ze wrocilas do domu, bo skoro to Lukasz zawinil to on sie powinien wyniesc z domu, a nie Ty!!! Jestesmy z Tobą calym serduszkiem! Trzymaj sie kochana!!! 😘 😘

Ruda Rybko-To mamy nadzieje, ze wrocisz do Nas jak najpredzej. 🙂 Ja nigdy nie slyszalam o takim prezeniu sie u dzieci, wiec nawet nie potrafie Ci nic pomoc, ale mam nadzieje, ze to nic powaznego!!

Martex-Mezus byl zadowolony bardzo z ząbka. 🙂 Najlepsze jest to, ze jak tylko zobaczylam, ze Lenusia ma tego zabka to zlapalam za tel. zeby zadzwonic do Mezusia i powiedziec o ząbku, ale sobie pomyslalam w ostatniej chwili, ze jednak mu nie powiem przez tel., tylko zrobie mu niespodzianke i sie odlaczylam. Przyszli wszyscy goscie, akurat Mezus trzymal Lenusie na raczkach, a ja powiedzialam ze Lenusia tez mu prezent zrobila na urodzinki i zeby wsadzil jej paluszka do buzi i zobaczyl co ona tam ma. :laugh: Ucieszyl sie bardzo. 😉

http://gotowanie.onet.pl/26354,0,1,tort_tiramisu,przepis.html
A to przepis na torcika, ktorego robilam. Tylko inaczej go udekorowalam. 😉

Lece sprzatac, bo nie moge patrzec ile kurzu jest na podlodze. 😠 Normalnie w sobote wysprzatalam mieszkanko na blysk, a juz wczoraj wszedzie kurz byl, a dzisiaj juz nie wspomne. ;/ Musze co drugi dzien wycierac kurze, i myc podlogi. Nie wiem skad tego tyle. 🥴 Jeszcze pranko wstawie, pomyje naczynia i polece do sklepu, bo zachcialo mi sie barszczyku czerwonego na obiadek. 😉

Milego dzionka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc krejzolki

krociu cisze sie ze smakowala 🙂, super zdjecia masz na nk , julcia jaka wystrojona slicznie wygladacie obie 🙂

tusienko robilam gofry pychaaaaaaaa 🙂

gratulacje dla kevinka dzielny 🙂

rybko jestes dzielna ze lecisz sama z bianeczka sprawdzicie co to i sie uspokoisz wspolczuje 😞

jusmarki gluptasie , ty zadnych tabletek nie bierz to rozwala caly uklad trawienny nie wyglupiaj sie pokoja siebie taka jaka jestes bo moim zdaniem twoja figura jest ok taka z jurnala 🙂

asiulek jak bylo wczoraj ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula - ja wlasnie zrobie tak jak piszesz - zero obiadkow, prania itd. Posciel tez mu rzucilam przy drzwiach wczoraj, dajac do zrozumienia, ze nie spi z nami. A on i tak przylazl, wiec zabralam Filisia bez slowa i poszlam do pokoju obok spac. Dzis poszedl do pracy - w koncu !!! Wczoraj zaczal slodzic, bo chyba dotarlo do niego co nieco, ale poki co ja nie mam zamiaru z nim rozmawiac, poki nie przeprosi. Bo oczywiscie on by chcial bym wpadla mu w ramiona i by bylo jakby sie nic nie stalo! Ale nie, musi dotrzec do niego jak mnie zranil !!! Zaraz ide na spacer sie troche przewietrzyc, a wieczorkiem przed jego powrotem z pracy tez wyjde i zastanie pusty dom.

ruda rybko - ja niestety tez nie pomoge. Moze faktycznie neurolog ?! Ja czytalam o zaespole napiecia miesniowego i wlasnie to wygladalo tak, ze dzieci sie prezyly mocno, moze to to ?!

patrysiu - ale super, ze wrocilas ! Kochana, jak tylko znajdziesz sile, napisz do nas. Najgorsze jest tlumienie w sobie bolu. Sprobuj sie wygadac...ja wiem po sobie, ze to bardzo pomaga, jak nie to choc zagladaj choc do nas !!! Sciskam Cie mocno i jestem myslami ciagle z Toba.

tusienka - super, ze sie niespodzianka udala tak.
U mnie z kurzem tak samo, myje podlogi raz dziennie, a zamiatam nawet ze 3 😞

Lece na spacerek. Milego dnia kOchane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
to moj e-mail [email protected] 🙂

wczoraj zapomnialam Gratulacje dla Kevinka - ale fajnie juz ma dwa zabki 🙂 🙂 🙂

patrysia
bardzo sie o ciebie martwilam, bardzo dobrze ze wrocilas do mieszkania bo ty z dzieckiem nie powinnas sie wyprowadzac tylko Łukasz 😞 musi ci byc bardzo smutno i zle 😞
jak tylko bedziesz miala sily to napisz cos wiecej
caly czas myslimy o tobie i jestesmy z toba 😘

u mnie tez wiecznie pelno kurzu juz niewiem skad tyle tego 😠 non stop sprzatac trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martex dobrze robisz trzeba go nauczyc ze tak sie nie robi :P

tusienka
fajnie zrobilas z ta niespodzianka dla meza 🙂
torcik sobie zapisalam i tez bede musiala upiec 🙂

teraz tak cos trzasnelo mi w domu normalnie biegiem do Hani polecialam az normalnie jeszcze tez sie trzese bo sie wystraszylam czy ona cos nie zrobila tak jak kiedys mi z lozka spadla ale na szczescie to nie u niej i sobie fajnie spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane.
Ja myje podlogi dwa razy dziennie , bo przeciez Kevinek raczkuje , wiec musi byc czysto , a to non stop brudno.

oli Ty znasz moja figure ze zdjec z wakacji jeszcze , a ja od tamtej pory zgubilam jeszcze 10kg. Nie moge na siebie patrzec. Kazde zdjecie jak mi zrobili w swieta czy wogule teraz jak sprobuje sobie zrobic z dziecmi to zaraz usowam. Nie mam pojecia dlaczego tak spada mi waga i dlatego juz siegam po ostatecznosc.

Patrysiu ciesze sie , ze jestes. Kochana rozumiem Twoj bol choc nie wiem co sie stalo , ale wiadomo , ze cokolwiek nie zrobi kochana osoba zawsze bardzo boli. Moj M tez kilka razy naprawde nawalal tak , ze juz bylam spakowana i wyprowadzona nawet. I wracalam z tego samego powodu co ty , ze on ma sie wyniesc a nie ja. Racja. Pozniej jakos sie godzilismy i wszystko sie dobrze konczylo , choc sama nie wiem czy dobrze zrobilam , ze wybaczylam....

beti wysle Ci na maila stronke o tych tabletkach to sobie poczytasz 🙂 Jeden ich minus taki , ze jest duzo skutkow ubocznych , ale co tam , wole bol glowy zalatwic ibupromem niz tak wygladac.

Martex bardzo dobrze robisz. Niech wie , ze nie jestes szmata zadna tylko godna szacunku kobieta. Matka jego dziecka. Facet jak zwykle robi zanim pomysli :/ Co do zostawiania na kilka dni asiulko to ja wlasnie tak bym nie zrobila. Zostalabym i staralabym mu sie jak najbardziej uprzykrzyc zycie tak by odczul. Jak nie pasi to spadowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio, ja juz posprzatalam, pranko wstawione, Lenusia zasnela mi w foteliku, przenioslam ja do lozeczka i smacznie sobie spi. 🙂 Jak sie obudzi to idziemy na spacerek i do sklepu. 🙂

Ja tez podlogi zamiatam dwa razy dziennie, a co drugi dzien odkurzam i myje, bo wlasnie jak Lenusia raczkuje to musi miec czysciutko.

Martex-No i bardzo dobrze, ze tak postepujesz wobec Twojego Meza, niech wie, ze to On zle zrobil, a nie Ty!!! Nastepny oklask dla Ciebie. 🙂


A to Lenusia po kapieli wczoraj, juz ma taką fajną czuprynke, a jeszze nie dawno taki lysolek z niej byl. :P Krejzolka moja kochana. 🙂 [img size=456]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1030640.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
ja teraz waze 49 kg i bardzo ciezko mi przytyc a naprawde duzo jem. Ale na zdjeciach na picasie wygladasz super - jak trzymasz Kevinka no i na tym czarnym tle 🙂
Z tego co piszesz ze juz pare razy tez chcialas sie wyprowadzic to tez juz troche przeszlas 😞

patrysia mi ostatnio tez link podala z dieta do przytycia no ale tam pisze zeby przytyc nie wolno sie denerwowac i styresowac a ja taki nerwus jestem 😲 i chyba nigdy przez to nie przytyje. Tak mam po tacie on tak samo duzo zjada a nigdy nie przytyje

tusienka
a jak po tych tabletkach antykoncepcyjnych u ciebie z waga??
Lenusia super, duze wloski juz ma i taka duza na tym zdjeciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozwój psychoruchowy niemowlęcia w 9 miesiącu życia nadal szybko postępuje. Postawione na wersalce lub w fotelu dzielnie stoi oparte rączkami o poręcze. Nie pozwala się posadzić ani położyć. Po pewnym jednak czasie zaczyna płakać, bo nóżki z wysiłku bolą, a nie potrafi jeszcze samo ukucnąć i usiąść. Należy je wtedy posadzić, aby po chwili było gotowe do ponownego stania.

Niemowlę trzymane pionowo pod paszki z nóżkami na podłożu wykonuje ruchy podobne do chodzenia. Cały jednak ciężar dziecka opiera się na rękach podtrzymującego. Położone na podłodze niemowlę obraca się szybko na brzuch, podpiera się na kolanach i rączkach i potrafi dość sprawnie raczkować. Niektóre dzieci nie osiągają w tym wieku jeszcze tej umiejętności. Jak już wspomniałam, przemieszczają się z miejsca na miejsce w pozycji siedzącej z nóżką podwiniętą pod pośladki. Inne jeszcze są na etapie pełzania, mając za to lepiej opanowaną pozycję stojącą, którą w różny, indywidualny sposób osiągają. Mogą przez cały okres niemowlęcy nie nauczyć się raczkować, natomiast zaczną sprawnie chodzić.

Już teraz maluch dość dużo czasu spędza w pozycji siedzącej; bywa, że nóżki ma podwinięte pod siebie i zwrócone na zewnątrz. Zadbajmy o to, by nauczyć go siedzenia z nóżkami wyprostowanymi. Można już zacząć się bawić w schodzenie z niskiego tapczanu. W tym celu odwracamy dziecko na brzuszek i pomału kierujemy jego nóżki poza tapczan, tak by dotknęło nimi podłogi i na nich się oparło. Takie ćwiczenia warto powtarzać do chwili, aż dziecko samo będzie umiało we wskazany sposób zsunąć się z tapczanu. To w przyszłości zapobiegnie niepotrzebnym upadkom.

Jeśli maluch staje na nóżki, to wcale nie jest sygnałem do kupienia mu bucików. Natomiast warto wkładać mu skarpetki z podeszwą antypoślizgową (gumowaną). Buciki będą mu potrzebne, gdy zacznie wychodzić na spacer. Chodzenie bez bucików przeciwdziała płaskostopiu.

Ręce pracują coraz bardziej precyzyjnie, potrafią uderzać klockiem o klocek, popychać go, chwytać palcami drobne przedmioty.

Mowa jest w tym wieku dość bogata. Niemowlę potrafi wymawiać wyrazy dwusylabowe, takie jak "baba", "tata", "mama". Ponadto wydaje różnorodne dźwięki. Dość często piszczy przeraźliwie, bulgoce, prycha, wymawia wiele spółgłosek. Reaguje na swoje imię i rozumie zakaz "nie wolno". Wykazuje coraz większą samodzielność, trzyma butelkę przystawioną do ust, a także je samodzielnie bezglutenowy herbatnik, który obejmuje palcem wskazującym i kciukiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli nasze bable jeszcze nie skonczyly 9 miesiecy a niektore juz chodza sobie trzymajac sie czegos same bez pomocy mamy. No i tam pisze , ze nie potrafi ukucnac , a Kevin np potrafi , jak widzi cos na ziemii to ukucnie sobie i podniesie - ugina nozki w kolankach a jedna roczka sie trzyma lawy np. 🙂 Wiec chyba te nasze dzieci sa ponad ksiazki 😉

Kochane ja Wam powiem jak to bylo z ta moja wyprowadzka. W srodku nocy owinelam Klaudie w koc i uciekalam z domu , bo naprawde balam sie ze nie przezyjemy ... ?? Moj maz wtedy wrocil do domu pijany. Kompletna detka. No i zaczal do mnie skakac ze gdzie bylam co robilam , a kto u mnie byl itd. wkrecil sobie , ze go zdradzam. Zaczal rozwalac caly sprzet w domu i meble. Rzucal talerzami. Wzial swoj pistolet na sruty i zaczal do nas strzelac , wyzywal od dziwek , kurw itd. Wiec zamknelam sie w lazience z Klaudusia malutka i dzwonilam szybko z komorki po mojego wujka. W ciagu 5 minut juz po mnie byl. Zabralam co najpotrzebniejsze dla dziecka i siebie i pojechalismy. Maz oczywiscie dostal wpiernicz od wujka , bo za takie cos naprawde sie nalezalo. Chcial bysmy od razu poszli na policje , ale jakos postanowilam to odlozyc. Twierdzilam , ze jak juz to od razu rozwod. Jeszcze jak wsiadalysmy do samochodu z wujkiem to moj M strzelal do nas z okna. Potem wydzwanial mi na komorke ... odebralam i sie nie odzywalam , a on zaczal wyzywac ze poszlam sie puszczac itd. No to wylaczylam telefon calkiem i plakalam. Wujek mieszka na parterze ... no i moj M przylazl tam i zaczal wydzwaniac na domofon i trzaskac po oknach i wujek nie mial wyjscia , skopal go tak by sie gnoj ruszyc nie mogl i bylo po wszystkim. Tydzien czasu mieszkalam u wujka , a pozniej doszlam do wniosku , ze to M ma sie wyniesc a nie ja z dzieckiem. Jak uwaza mnie za kurwe to niech ze mna nie mieszka proste.
Pozniej doszlo do niego chyba , strasznie przepraszal , coedziennie kurier z kwiatami , blagal na kolanach o wybaczenie , ja bylam twarda. Ciagle odpowiadalam pytaniem czy znalazl sobie juz jakies lokum i dawalam mu na to miesiac. Plakal , zarzekal sie , ze nigdy wiecej nie wypije alkoholu ...
W koncu zmieklam i postawilam warunek , ze jesli jeszcze raz sie napije wywalam jego rzeczy za drzwi , zmieniam zamek i juz nie wejdzie do domu.
Co prawda sytuacja sie nie powtorzyla. Nigdy juz taki dla nas nie byl , ale co do alkoholu to slowa nie dotrzymal tak calkiem , bo czasem wypije jedno czy dwa piwa. No ale nie uznaje tego za upicie sie dlatego niech bedzie.

Tusienko Lenusia jest cudowna 🙂

asiulko Franiu bezzabolek? To Kevinek nie wiedzial , powiem mu zeby zaczekal na kolege 🙂

beti widzisz , ja w zeszle wakacje wazylam jeszcze 56 kg , teraz waze 47 😞 A przed ciaza wogule wazylam 54.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarki moja tosia identycznie kuca jak kevinek .mi w tym arykule chodzilo o te stopy , i tam jest napisane ze kazde dziecko indywidualnie sie rozwija w swoim tempie i zeby nie porownywac 🙂bardziej o to mi chodzilo

kurde no to przeszlas , ja nie wiem czy bym wybaczyla , ale ogolnie to powiem to tak nie ma domu bez zlomu 😞

ja wlasnie przegladam oferty pracy , nie wiem tylko co z tosia ale do pracy isc musze wyjscia nie mam , tez mam dosc sluchania glupiego gadania 😞 a szkoda gadac 😞

moj bubu dzis konczy 8 mc hihihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia - wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘

Oli - masz rację, każde dziecko rozwija się inaczej. Lulek potrafi kucać bez podpórki, zresztą ona już chodzi i to coraz więcej i pewniej :P

Jusmarkl - to faktycznie mało ważysz. Może zrób sobie badanie proflikatyczne krwi i moczu.

Asiula - my z mężem mieliśmy niecałe 17 jak zaczęliśmy się spotykać więc my też tak mamy, że byliśmy tylko my 🙂

Tusienko - Lenka jest śliczna. Lulce też teraz włoski szybko rosną. W ogóle ten czas tak szybko leci. Nasze bąble niedługo będą miały roczek. A jeszcze niedawno siedziałysmy tutaj i czekałyśmy na nie.

Martex - uważam, że postępujesz słusznie. Mąż powinien wiedzieć, że to on źle zrobił i błagać Ciebie o przebaczenie. Wiem co możesz czuć, bo jak mój tata lubił kiedyś sobie wypić (teraz już jest ok. Od 10 lat nie miał alkoholu w ustach) to też wyzywał moją mamę od najgorszych. A czasami w domu miałam histiore gorsze od histroii Jusmarkl.. 😞 No ale to przeszłość.

Jusmarkl - też swoje przeszłaś. Najważniejsze, że mąż zrozumiał sówj błąd i starał się go naprawić. No i jego szczęście, że już tego nie powtórzył. W ogłe zauważyłam że jesteś osobą która potrafi o swoje zawalczyć i swojego bronić. W tym jesteś podobna do mnie. No... ja tylko jeszcze muszę nad teściową popracować. Jestem bardzo długo cierpliwa ale jak już wybuchnę to lepiej ne podvhodzić 😉 Oklask dla Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu ja bylam u lekarza z moim problemem , ale oczywiscie lekarze maja lenia. Nie chce im sie zajac pacjentem. Kazali mi jesc wiecej i przepisali syrop na pobudzenie apetytu tacy pewni , ze ja nic nie jem. Kiedy im mowilam , ze jem doslownie co godzine cos , wiec nie mozliwe , zebym tak tracila wage i ze to musi byc jakas patologia organizmu , nie sluchali - oni wiedza lepiej czy ja jem czy nie :/ ... wiec nawet mi sie juz do nich nie chce isc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ode mnie rowniez WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TOSI 😘

jusmarkl
duzo przeszlas - ja niewiem czy bym mu wybaczyla,co alkohol robi z ludzi 😞 nie daje mezowi pic bo raz wypil i powiedzialam dosc a on taka akcje mi zrobil ze powiedzialam KONIEC najwyzej jedno piwo wiecej nic

a jak ostatnio byl u mnie lekarz jak sie zatrulam - to mowi ze zas taka szczuplutka jestem no i mu mowie co moge zrobic zeby przytyc a on do mnie ze mam super figure i kazdy o takiej marzy wiec mam jesc tak jak zawsze no i sie tym cieszyc no niewiem ja tam bym wolala byc bardziej przy kosci niz taka jaka jestem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana Tosiu - kwiaty dla Ciebie dziś i mnóstwo całusków 😘 😘

Oli - wczoraj to było tak sobie... moja mama niby spoko, ale jak siedzieliśmy wszyscy w pokoju i gadaliśmy sobie to mama siedziała z dziećmi i nie przyszła do nas nawet na chwilę... Nie wiem czemu, ale nikt jej zmusić nie może, więc czekamy może jej się odmieni ... :-)


Kochane mam za to problem innego rodzaju... Pamiętacie jak pisałam Wam że mój szwagier zginął w wypadku samochodowym prawie rok temu? No to właśnie mamy problem u mojej siostry... To będzie długi post więc musicie się uzbroić w cierpliwość :-) Moja siostra nigdy nie była że tak powiem idealną matką, wiecznie w ich domu był krzyk i bicie dzieci, jak żył szwagier to jeszcze łagodził te konflikty, a teraz to każdy robi w tym domu co mu się żywnie podoba. Ma czwórkę dzieci, 2 chłopaków, 2 dziewczynki, jeden już jest pełoletni i daje nieźle popalić wszystkim.. Jak był mały siostra strasznie na nim się wyżywała i pamiętam to jak dziś że zawsze dostawał za wszystkich i wszytko, mówiłam jej wtedy że to sie odbije późnie jak beędzie starszy no i masz babo placek. Zastrasza moją siostrę (swoją matkę) i generalnie całą rodzinę, tak że ona sie go boi i robi w domu co chce, znaczy tylko siedzi przy komputerze. Generalnie dzieciaki w domu nie robią nic tylko się kłócą i nawzajem wyzywają. Normalnie znieść tego nie mogę, a najbardziej poszkodowana jest moja chrześnica która właśnie w sobotę skończyła 14lat. Jest tam gnębiona przez wszystkich, klną na nią, wyzywają i generalnie rzecz biorąc wyżywają się na niej do tego stopnia że ona mówi że nienawidzi matki i całej rodziny, że chciałaby być z ojcem a tak naprawdę to ona powinna umrzeć a nie ojciec. Uciekła z domu w sobotę (tzn. ja jej kazałam przyjechać tylko nie wiedziałam że nie powie matce) chciałam żeby to ona matce powiedziała gdzie jest ale gdzie tam, więc ja napisałam siorze smsa że Daga jest u nas, aona odpisała że mam jej powiedzieć że szuka jej policja a jak wroci to się z nią policzy ... A martwiła się tylko o to że przyniesie jej do domu bachora (znaczy zajdzie w ciążę). Normalnie ręce mi opadają do samej ziemi. Dziecko mi płacze że nie chce tam być bo ją gnoją, siostra mówi że jej nie puści do mnie (przecież nie mogę jej wyrwać na siłę z domu). Dziewczyny głowa mi już pęka bo człowiek żyje ich problemami, których tak naprawdę my rozwiązać nie możemy. Jeździły we dwie do psychologa, który stwierdził że muszą być wszyscy na terapii żeby miała sens, na to najstarszy syn mówi że to że Daga jest popierd...to on nie będzie jeździł po żadnych psycholach... Rzeczywiście sytuacja jest nie ciekawa, Najstarszy wygląda na to że bierze jakieś świństwa bo nieraz już swoją siostrę i brata bił jakby był jakimś amoku... Do matki też normalni ludzie łap nie wyciągają. Ogólnie jest przesrane, nie mogę jej pomóc i to mnie denerwuje ... :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do sprawy dochodzi jeszcze jeden wątek żeby było ciekawiej mój szwagier miał b. wysokie ubezpieczenie które już prawdopodobnie nie istnieje bo siostra wszystko wydała na pierdoły ... było tego ok.100tys. ale ona zawsze była zdolna do wydawania pieniędzy, a jak wiadomo takie pieniądze wydaje się jeszcze łatwiej ... kupuje wszystko co chcą.. nowe telefony, najmłodsza to już ma naprawdę wszystko czego zapragnie... a ostatnio jak była u wujka (naszego brata) to przemoczyła ubrania no to siostra poszła i kupiła jej wszystko nowe... Normalnie nóż mi się otwiera w kieszeni bo wiem że nie mieli zawsze tak łatwo, były czasy że jedli same ziemniaki... To tym bardziej powinna dzieciom jakieś fundusze założyć, bo nie daj Boże jej się coś stanie i wtedy zostaną z niczym. ... Kurdę normalnie nie wiem !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...