Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej 🙂 ja nadal dwupak 😞
nie spieszy się mojej na świat.. w nocy tak mnie te pachwiny bolą 😞 i do tego krzyż doszedł okropność! wstałam o 10 i do tej pory mała się nie poruszyła, licze ruchy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczeła się rozciągać teraz 🙂 ale co mi z tego jak ja chce mieć skurcze!:{:P heh, nie jest duszno dziś przynajmniej się nie przegrzewam 😁

zajrzę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Słodka
A z tym czopem to różnie bywa. U niektórych wskazuje że szybko będzie poród a u innych niekoniecznie. ale życzę Ci żebyś nie czekała tak jak dziewczyny.
Ja też już bym chciała po dzisiejszym dniu rodzić ale nawet ten czop mi nie odszedł więc...
Choć powiem Ci że moja koleżanka miała tak że wstała do toalety w nocy i własnie odszedł jej czop. A na drugi dzień zaczął się poród więc widzisz różnie to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Slodka mi pierwszy kawałek czopu odszedł ponad 3 tygodnie temu. ale był bezbarwny. Po masażu szyjki w te piątek zaczął mi odchodzić konkretnie - uzbierało się tego na pewno więcej w sumie niż pół szklanki! Skończył mi odchodzić w niedzielę. Położna w piątek powiedziała że max2-3 dni urodzę. A ja dzisiaj jeszcze na chodzie, więc różnie to bywa... Ale podobno w większości przypadków po odejściu krwistego czopu poród zaczyna się max właśnie do 3 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a poza tym to nie możecie się denerwowac bo Dzidzie czują zdenerwowanie i pewnie będą wolałby wyjść jak Mamusia będzie dobrym humorze. Głowa do góry. Zresztą często przy pierwszym dziecku ciąża się troszkę przedłuża.Myślę że do końca tygodnia się uda Wam ale bądźcie dobrej myśli. Może się zrelaksujcie żeby nie myśleć tylko o tym czy się zaczyna czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj rano byłam w takiej desperacji, że zadzwoniłam do szpitala zapytać kiedy ma ta siostra co mi ten masaż zrobiła dyżur. I wyobraźcie sobie, że akurat ona odebrała tel. Powiedziała mi, że jak czop odszedł całkiem to powinnam urodzić do 3 dni bo potem ryzyko zakażenia się zwiększa, szczególnie przy tych upałach. Kazała mi(oczywiście po kryjomu) przyjechać na zabiegówkę o 16 jak lekarza nie będzie i powiedziała, że postara się już dzisiaj ruszyć mi poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka ja staram się nie myśleć. Zajmuję się czymś w domciu, ale jak tylko zerknę na brzusia to mi ochota na wszystko przechodzi. Już te krosty i rozstępy mam powyżej pępka. Jednak jestem dobrej myśli - wiem, że jak Kruszka tylko wyjdzie na świat to o nich zapomnę! Mam nadzieję, że w końcu dzisiaj się coś zacznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Żanka to skorzystaj i jedź na ten masaż. Może akurat to pomoże.

Kropeczek przecież wiadomo że miesiąc po ciąży nie będziesz super ekstra od razu jak przed. Nie przejmuj się wagą. I tak po porodzie pewnie dietka Cię czeka więc samo zleci nawet nie zauważysz kiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...