Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
byłam u lekarza....no wiec tak:chłopaki sa nie bardzo przeziebieni ,tzn .bedziemy leczyc górne drogi oddechowe.jedno drugie zaraża.no i znowu kaska wydana w aptece.....no ale co tam,dzieci najwazniejsze.widze ze wy to juz kompletnie zapracowane i nie macie czasu na pogaduchy....moze w koncu sie poprawi 🙂.a ja jutro ide znowu do pracy wiec musze sobie poszykowac pare rzeczy,fartuch wyprac i takie tam.juz sie nie moge doczekac.naprawde odpoczywam tam 🙂wiec do juterka papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja juz daje mi pospac i w nocy tyko 2 -3 razy budzi sie na jedzenie. Za to nadrabia w dzien, w zasadzie spala by przy cycu 🙂
Moje krocze ma sie lepiej i zaczynam w koncu chodzic normalnie a nie jak kaczka dziwaczka 🙂 No i na spacer w koncu dzis ide. Dobrze ze maz ma to wolne do 10 sierpnia bo bym nie dala rady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane Mamusie 🙂 tak jak wcześniej pisałam nie mam czasu do was zaglądać. Cały czas mamy gości no i trzeba domek ogarnąć obiadki gotować i maleństwem się zajmować.
Oczywiście zaległości z brzuszka nie nadrobiłam więc nawet nie wiem co tam u was 😞 jak dobrze się doczytałam to milci skarby chorują 😞 buziolki dla całej ślicznej trójeczki a tak w ogóle to córeczkę to masz księżniczkę piękną 🙂
Moja Ewulka jest aniołkiem.
Śpi prawie całą noc zasypia o 21-22 a wstaje 4-5 i do rana na cycu 🙂 o 9 znów śpi 🙂 jest zdrowiutka i bardzo kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek to tylko pozazdrościć 🙂

My juz ze spacerku wróciłyśmy. Teraz czekam na położną.Potem cos musze zjeść bo pewnie Mała się za raz obudzi i też będzie chciała.
Ja prawie już doszłam do siebie tylko ta kość ogonowa mi dokucza ehhh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki Ja tez juz dawno nie zagladalam. Tak jak Kropeczek caly czas goscie, sprzatanie, gotowanie i malenstwo. Zwlaszcza, ze moja mala ma te wstretne kolki i w dzien Mi czesto placze, trzeba brzuszek masowac itd. Na szczescwie w nocy tez kladzie sie okolo 11 i do 4, 5 spi, daje jej cucuszka i dalej spi sobie juz do rana :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂ale dzis zmęczona jestem.....byłam w pracy ponad 6 godzinek i cały czas na nogach.dzis juz nie wychodze na spacerek bo nie mam siły.ale maz był z dziecmi.Wojtus dał troszku tatusiowi w dupke i płakał około godziny 😞ale zjadł flache i poszedł spac.w sumie to radzi sobie nieźle bo obiad znowu ugotował 😁 .dzieki Kropeczek za komplement dla córci 🙂przekaze jej 🙂no i musze konczyc bo malutki mój zwierzaczek-żarłoczek juz sie obudził i woła cyca!!!!! 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Willsonka chyba normalne albo taki dzień. Moja od 15.00 jak się obudziła po spacerze to to samo tylko cyc. Nawet nie jadła tylko sobie trzymała i drzemała a jak tylko zabrałam to od razu w płacz. Pewnie ta pogoda tak wpływa, mnie dziś cały dzień głowa strasznie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Milcia super sprawa z ta praca. Ja tez cos szukam, lepiej sie bede czula 🙂 Wiecie co, zaczelam sie lepiej odrzywiac i mala juz nie ma takich kolek, czasem ja cos chwyci ale nie az tak i nie na tak dlugo. Tez ciagle cyca wola glodomorek maly. Juz Mi 700 g przytyla a ma dopiero 18 dni Moja niunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co dzidziusia jak cos boli np.brzuszek to przy cycu sie uspakaja i dlatego sie domaga a jak jest przejedzone to wymiotuje i przez to dalej go boli i tak w kółko.ja staram sie nie przystawiac Wojtusia co chwila do cyca... tak minimum 1,5godz.musi minąc.Moja córcia jak juz kiedys pisałam .tak własnie mnie wychwała 🙂ze cyc był na nonstopie.przy usypianiu takze.i nie chciała bez niego spac!!!jak tylko wyciagłam to ryk.takie zastepstwo zamiast smoczka.i bardzo długo to trwało.jak juz była wieksza to sama w nocy sobie wyciagała i spała dalej.tyle ze my długo spałysmy razem. nie chce sie wymadrzac bo tak mozecie pomyslec.chce poradzic....bo ja miałam z tym problem.a później zeby gdzies wyjsc!!!nie dało sie.teraz przy Wojtusiu nie ma juz takiego problemu-jak narazie 🙂.uwielbia "mój bufet!"ale staram sie nie zastepywac nim smoczka.gorzej jak nie wprowadzacie smoka....bo wtedy nie ma czym uspokoic....a co do jedzenia to dzidzia jest jak taki mały zwierzaczek,ile mu dasz to tyle zje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mroczito prawda,ta praca to dobry pomysł.tylko troszku sie martwie bo około 20stego jedziemy na tydzien na wioche,i tak sobie mysle czy jeszcze bedzie miejsce dla mnie po powrocie....bo nigdy nie wiadomo.moga kogos innego wkrecic.a tego bym nie chciała,bo naprawde odpoczywam tam psychicznie i mam wiecej cierpliwosci do dzieciaczków i do męża hihi 🙃 2,5 roku to jedna za długo czasu w domu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Milcia że pracujesz 😉 😉

ja od wczoraj na cycusiu jade, ale dokarmiam modyfikowanym, bo mam mało pokarmu 😞 pije cały czas bawarke mi to pomaga 🙂 [img size=280]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/HPIM9989.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i widzicie na tym zdjeciu jakie ma chrostki ??
byłam z tym u lekarza i powiedziała że to przez gorąc, za ciepło ją ubieram, żebym w nocy nie przykrywała ... i powiem że już jej schodzą (nawet)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.Magdey to super ze juz cycus sprawny 🙂mój Wojtuś też ma takie krostki ale mi powiedziano ze to alergia.... 😮 z ta pracą to tylko do 20stego a później chyba już nie-a szkoda 😞bo fajnie by było ta popracowac dłuzej.kolezanka wraca.chyba ze znowu w zastepstwie za kogos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdey moja tez ma takie na buźce. Mi lekarka powiedziała żeby robic nadmanganian potasu taki blado różowy i tym przemywać i powinno zniknąć. A położna z kolei mówi żeby nie przemywac bo to się tak robi często jak dzidzia śpi na boczku i jej sie buźka spoci. I teraz nie wiem. Będe chyba ze 2 dni przemywać i zobaczymy. Ja podejrzewma że winne są pomidory 🙃

Ja jak nie miałam pokarmy w aptece kupił mi mąż FITO - MIX IV z herbapolu. Pije się 3 na dzień. Mi po jednym dniu tak napłynął pokarm że więcej nie piłam bo się bałam takie cycki się ciężkie zrobiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...