Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie tak samo było, teraz karmię przez kapturki, Mała się tak nie denerwuje i najada się więcej 🙂 No ale oczywiście dokarmiona musi być, bo to mały żarłoczek jest:P A co do smoka - też już się nauczyła ssać 🙂 I powiem szczerze że to duuuże ułatwienie i bardzo pomocne czasem. A tak wogóle to znowu dawno nic nie pisałam, ale czytam wam na bieżąco. Przynajmniej staram się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
Wasze dzidziejakoś reagowały na tą szczepionkę na ramieniu bo moja mała była jeden dzień marudna a jak ja niechcący złapałam za rączke w tym miejscu to strasznie się rozpłakała... a mam pytanie czy można kąpac z tym dzidzie w sensie czy można to moczyć czy nie bardzo?
i czy czymś to okładałyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze ją przystawiać co 3 godz bo bardzo przybiera na wadze, przez miesiąc waży już 5125 więc to dużo 🙂 Mam ponoć bogaty pokarm ale nie wiem z czego jak jem chleb z masłem i dotowane mieso już na samą myśl ....feeee....moniamożna to moczyć nic sie z tym nie stanie, a ramie moze bolec faktycznie,moze źle się wkłuły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie, ja mam chwilke bo niunia śpi 🙂. Widze że pisałyście apropo jedzenia dzieci, moja mała zjada cyca i jest dokarmiana butlą, bo mam chudy pokarm i sie nie najada. Plus jest taki że przez miesiąc przytyła ponad kg, co mnie bardzo cieszy. Również to mały żarłoczek, dostaje mleko od ulewań, bo zbyt łapczywie je a potem wyrzuca czasem nawet noskiem. A po tym mleku zdarza jej sie sporadycznie. Monia o jaką szczepionke chodzi?? Moja niunia bedzie szczepiona 21.08, A my walczymy z jej przejadaniem sie, bólami brzuszka i kolkami, a wieczorami bywa bardzo ale to bardzo marudna, ale cóż ma prawo 😁. DObra mamusie spadam, któregoś dnia sie odezwe. Pa i buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez ok. Dzis pierwszy dzien sama z mala i radze sobie lepiej niż z mężem bo poprałam, poprasowałam, obiad ugotowałam i nawet gazete poczytalam a teraz siedze na brzuszku.
Mój mąż był kiedyś w młodości punkiem no i zobaczcie jaka mała ma fote...

Opis do zdjęcia : PUNK'S NOT DEAD! [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Obraz_122.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilsonka super to zdjęcia i jaka czuprynka hihihi 😁 😉


a mnie znów zaczyna ta sama lewa pierś boleć.. jak jutro się znów gorączka pojawi to nie wiem co zrobie ! kupie chyba tabletki na zatrzymanie pokarmu 😞 jak mamy sie męczyć tak z tymi cycorami...

wpadłam tylko na chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam czasu poczytać ale śliczne te wasze dzieciaczki.. Wilsonka jakie łasiska fajne 🙂

słuchajcie no mamusie mam pytanko małe?
jak Wy usypiacie swoje szkraby? bo moja wczesniej to przy cycu spała jak ją karmiłam a teraz sie najada i nie zawsze wtedy usypia i nie wiem jak ją potem uspać jak jest marudna a wieczorami to ostatnio koncertuje mi ale chyba za zmęczenia i zdenerwowania bo raczej jej nic nie boli bo daje się uspokoić tylko zasnąć nie chce i się męczy jeszcze bardziej.

a i powiedzcie mi jeszcze dużo wasze maluchy śpią w dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdey - szczerze współczuję 😞

Buziaczek od cioci lipcóweczki dla Małgosi za czuprynkę - urocza!! No i oczywiście dla Juleczka za minkę 🙂
Moja Lili też na rączkach się nauczyła no i niestety tak też jest usypiana:/ Wiem, że będziemy przez to cierpieć, ale ona od początku ma niesamowite problemy ze spaniem i tylko tak da się ululać, no i oczywiście w samochodzie śpi jak Aniołek 🙂 A co do spania w dzień - mogłaby wogóle nie spać, dżemka 15 min jej wystarczy, więc mama częstp gdzieś samochodem jeździ, zeby dziecko pospało troszkę, bo później baaardzo marudne jest.

Lilianka dzisiaj też bardzo marudna, trzeci dzień kupy nie zrobiła 😞 Już rumianku jej dałąm. Tak niesamowicie się pręży, naciąga i purtusia a kupki ani widu ani słychu, no i oczywiście przez to nocka z głowy była 😞 Biedactwo moje... Już dzisiaj w aptece jakiś probiotyk kupiłam, może pomoże. To pewnie dlatego, że juz po troszeczku staram się wszystko jeść... Ale mi żal jej bardzo 😞 Tak cierpi maleństwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziatre moja też usypiała przy cycu, a teraz już żadko. Kupiłam leżaczek wydałam 145zł ale jest fantastyczny, najprostrzy bez żadnych bajerów. Kładę Antosie na nim daje jej pieluszke do rąk i na oczka i 2 min i śpi. Nie husiam ( chyba że płacze)ale ten leżaczek nie jest całkiem płaski, a moja mała lubi być troszkę wyżej.A no i czasem smoczek jak chce, a jak wypluwa to nic na siłe. Powiem wam że z tą jej pieluszką "to super sprawa.Moja rada Zawsze ją ma jak ją karmie w rękach i pod głową co powoduje że ma ona mój zapach i zapach mleczka. Dodatkowo bawi się nią przy cycaniu, i to samo robi jak zasypia bo przypomina jej się że to przy cycu też tak było.Ale głównie chodzi o zapach.Daje jej po prostu poczucie bezpieczeństwa i myśli że mama jest tóż obok 🙂Jeśli chodzi o czas spania to w dzień różnie, do południa śpi po 20 min, natomiast po południu dużo, bardzo często zaśnie 0 17 i przesyia do 22 i z kąpania już nici, tak jak dziś:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Guska Ja jak nakarmilam mala o 6 a potem o 9 to spalam sobie smacznie do Tej pory a mala lezala spokojnie w luzeczku. Jakos ostatnio wyspac sie nie moge, chodze zakrecona. 😉 Ide sprzatac, wczoraj nie dalam rady, Moja Malwinka miala kolki caly dzien plakala. Na szczescie jest juz lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
my wczoraj miałyśmy z Natalką straszny dzień i dzisiaj tez nie jest dużo lepiej... pediatra przy ostatnim badaniu nieudolnie próbowała zbadac malej gardełko i poraniła jej dziąsełka z przodu 😞 😞 😞 teraz mineło 4 dni i malutka bardzo boli przy jedzeniu ze az nie chce jesc, wczoraj mąż w aptece dostał jakąś maść na ząbkowanie żeby jej nie bolało ale i tak chyba pojedziemy prywatnie do lekarza bo do tej swojej pediatry chyba już nie pojade 😞 😞 😞 najbardziej mi szkoda niuni bo głodna jest a nie moze zjesc bo ja boli 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki ja byłam dzisiaj na ważeniu mojego chuderlaczka. waży 4200. muszę się zapisać też do rodzinnej żeby dała mi skierowanie do poradni wczesnego usprawniania bo mój mały strasznie wykrzywia głowę na prawą stronę wygląda jak rogal tak się wykrzywia! z bioderkami też byłam i jest bardzo dobrze ale nie idealnie i muszę go pieluszkować a tak poza tym to wszystko ok!
pozdrawiam wszystkie mamusie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki
Moja mała w dzień do połudna spi mało. A po południu więcej. Ale też lubi na rękach zasupiać. Wczoraj wreszcie odpadł jej pępek 🤪 :laugh: Cieszę się bardzo bo już byłam zrezygnowana. Myslałam że zostanie juz tam na zawsze 😉
Dziś byłaby idealna nocka. Mała poszła spać o 21.30 i obudziła się o 2.00 potem o 6.00 także jestem super zadowolona tyle że te cholerne komary nie dały spać. Z 5 zabiłam co mi nad uchem brzeczały 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...