Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, pamiętacie mnie jeszcze?? 🙂. U nas z dnia na dzień, Julcia obrała sobie czas spania w dizeń a w nocy zabawy i darcie sie w niebogłosy, bo miewa kolki niesety. Jutro mamy wizyte u pediatry z wynikami, niestety morfologie ma do kitu wiec nie wiem co bedzie. Co do wagi z przed ciazy to ja już wszytskie kg zbędne zrzuciłam. A co do dużego zaparcia dzidzi proponuje kompot ze śliwek rozluźni. Totalnie nei wiem co sie u was dzieje bo nie mam jak śledzić, cały czas coś do zrobienia. A jutro też dowiem sie ile waży Julcia 😁. Postaram sie jutro dać znać co i jak po wizytcie. Buziaki dla was i waszych pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdey byłam i Pani dr w 10 dniu bez kupki próbowała coś wykrzesać termometrem i na szczęście troszke wyszlo... bo jakby nie to spital 😞 ale na szczescie troszke zrobila ale i tak mało, teraz mam jej podawac syrop na wzmożoną prace jelit a sobie wprowadzic wiecej błonnika w diecie i jesc wiecej jabłek i zobaczymy czy bedzie poprawa... mam nadzieje że tak sie stanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laskki....ja tez biegam,brzuszki robie i dzis bylam na basenie 🙂jeszcze mi zostaly 4 kg.waga stanęla w miejscu,ale jem i tak wszytsko bo Maly najwazniejszy..no moze na slodkie uwazam:P.dzis kupilismy mu lezaczek taki zajefajny...ogóelem grzeczny,przezeiebienie przechodzi chyba przez to byl niespokojny...
ja myslalam o chrzcinach w swięta,chociazz K uwaza ,ze Maly juz bedzie duzy i lepiej wczesniej...nie wiem juz sama
ciekawe co u Milci..pewnie neta nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki. Mam ostatnio niezle przygody rodzinne oczywiscie. Najpierw klutnia z tesciowa. Na amen juz. Poiwiedziala ze kladzie na mnie krzyzyk, jebnieta baba. A wczoraj policja na chacie. Maz narozrabial, na szczescie juz jest ok. :laugh: Ja schudlam strasznie, wyschneta normalnie jetsem. Macie dwie smiechowe foty 😆 [img size=270]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/hudas.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

willsonka napisał:
Magdey, a jak tam Twoje rostępy? Moje zbladły. Mi brakuje 2 kg do wymarzonej wagi, a odchudzac sie niestety nie moge bo karmie małą.


mi jeszcze nie zbladły niestety...

a ze szkoła ? to cały wrzesień nie chodzę do szkoły jeszcze przedłużam wakacje, a tak to od października do szkoły, i moja mama zostanie z malutka 🙂 dziękuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika102 napisał:
Magdey byłam i Pani dr w 10 dniu bez kupki próbowała coś wykrzesać termometrem i na szczęście troszke wyszlo... bo jakby nie to spital 😞 ale na szczescie troszke zrobila ale i tak mało, teraz mam jej podawac syrop na wzmożoną prace jelit a sobie wprowadzic wiecej błonnika w diecie i jesc wiecej jabłek i zobaczymy czy bedzie poprawa... mam nadzieje że tak sie stanie


trzymam kciuki Moniczko 😘 oklask dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdey Natalka napisał:
willsonka napisał:
Magdey, a jak tam Twoje rostępy? Moje zbladły. Mi brakuje 2 kg do wymarzonej wagi, a odchudzac sie niestety nie moge bo karmie małą.


mi jeszcze nie zbladły niestety...

a ze szkoła ? to cały wrzesień nie chodzę do szkoły jeszcze przedłużam wakacje, a tak to od października do szkoły, i moja mama zostanie z malutka 🙂 dziękuje 🙂


Magdey trzymam kciuki. Jesteś bardzo dzielna. Mam koleżankę która zaszła w ciąże tak jak ty. Zdałam maturę na 5 i skończyła w marcu zaoczne prawo z wyróznieniem. Obecnie poza 4,5 letnia weronika ma rocznego konrada.
Wiem ze będzie Ci ciężko, ale trzymam kciuki i gratuluje cudownej mamy, która Ci pomoże (taka mama to skarb)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mroczi napisał:
I jeszcze jedna. Bylam w Polsce i sie yglupialam, ze wylece tak na miasto Haha:laugh: [img size=252]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/hudas2.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


gratuluje figury. Ja dziś wbiłam się w moje 38. I jestem happy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski! 🙂
ja dzisiaj idę do mojego gina!
jak wy to robicie że tak chudniecie? mi zostały 3 kilogramy do zrzucenia! waga stoi w miejscu! 😠
Marcelek waży 5240 🙂
widać już postępy u niego dzięki ćwiczeniom Vojty. położna powiedziała że jest bardzo dobrze rozwiniętym dzieckiem jak na swój wiek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj monika102.....też miałam problem z kupką mojej Julki nie robiła 5 dni nie czekałam długo....mąż poszedł do apteki opowiedział o wszystkim i magister sprzedała Julce czopki "GLICEROLI suppositoria "i ten czopek kazała przeciąć wzdłuż i dopiero dać dziecku.....po godzinie pampers Julki był pełny.....mam nadzieję,że teraz sama będzie sie juz wypróżniać bez naszej pomocy...











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...