Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ok już wyjaśniam... od zawsze bolała mnie głowa po prawej stronie za uchem ale był to ból przemijający i w skali od 0-10 max 3 wiec da się przeżyć, ale po ciąży zauważyłam że jest on coraz częstszy więc mama mnie wygoniła do lekarza, poszłam do neurologa a ten stwierdził neuralgię nerwu trójdzielnego (rzekomo jedno z naczyń krwionośnych w mojej głowie owineło się wokół jednego z 3 głównych nerwów) lekarz powiedział że mój przypadek jest wyjątkowy, ponieważ ludzie z tym schorzeniem strasznie cierpią 😞 ale ten lekarz u którego byłam nie ma dobrej opini, więc 10 ide do następnego, zobaczymy co on powie. W najgorszym wypadku jeśli ból bedzie silny czeka mnie operacja, ale mam nadzieje ze nie bedzie tak zle. Zauważyłam ze boli mnie jak sie denerwuje czyli ma to związek z cisnieniem, ale zobaczymy co powie lekarka, boje sie jak diabli 😞 😞 😞 😞
co do mojej kruszynki to jest bezpieczna, pytałam neurologa dziecięcego czy jest to dziedziczne, powiedziała ze nie i ze ja mam po prostu pecha... niezły mi pech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj dziewczynki trzymam kciuki za nas wszystkie! No u mnie jednak operacja jest nieunikniona, ból jest taki silny, ale plus jest taki że nie muszę się szczepić na żółtaczke przed operacją bo już się szczepiłam parę lat temu. Jutro dostanę namiar do Bielska-Białej tam robią szybko operację i szybki powrót do domu, więc ten plus. Jutro idę z małą na wizytę kontrolną, nie chce cyca w dzień i nie pije żadnego mleka,tylko kaszka,zupka,deserek więc zapytam czy to normalne czy trzeba jakieś mleko wprowadzić na dzień, bo w nocy tylko cycuś 2x albo 1x. Poza tym jak pójdę na operację to mała musi mieć mleczko gdyby coś poszło nie tak...Poza tym dalej nie ma ząbków na górze, a mała ślicznie gaworzy. Strasznie zimno i wieje wiatr, na dodatek sypie śnieg, ech chce już wiosne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobietki a ja mam pytanie... moja mała tak drze dzióbek że zaczyna chrypieć pod koniec dnia... myślicie że powinnam iść z tym do lekarza??? qrcze nie chce zeby jej się jakaś infekcja z tego wyplątała 😞 a za żadne skarby nie mogę jej nauczyc mówić ciszej bo ona śpiewa LALALALA:laugh: 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej moniczek
moja z kolei piszczy bartdzo ale nie az tak żeby chrypieć. Trudno powiedzieć jak tego uniknąć. Zabawiać ciężko nie wiem spróbuj jej spiewać hehe łatwo się mówi ale wiem że jak zacznie to końca nie widać 🙂 A czy z tego coś może się zrobić hmmm nie mam pojęcia oby nie. Najwyżej najpierw zadzwoń do lekarza tam powinny być położne to może opne coś doradzą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂.Monia Guska bedzie dobrze!!!musi byc!Moj wojtus tez czasem jak zacznie gadac to masakra hihi.ale chrypki nie dostaje....mysle ze to nic powaznego....przejdzie jej monia...moze nauczycielką będzie...pamietam jak u nas w szkole nauczycielki miały problem z głosem od gadania i wydzierania sie haha 😁.Wojtek znowu za cholere nie lubi sie ubierac....jak tylko zaczynam ubierac mu czapke...i kombinezon to on wyje jak bym go obdzierała ze skóry!!!!masakra.no i wtedy jest zgrzany ,później zmiana temperatury i przeziebienie moze z tego wyjsc!ale jak narazie spokój!!odpukac 🙂my wczoraj cały dzien poza domem....najpierw spacerek z chłopcami...później wizyta u babci i u cioci.takze do wieczorka zeszło.wiecie co jestem w nerwach bo wczoraj dowiedziałam sie ze nie bede miała sali zeby zrobic komunie Weronisi!!!! 😠 gdybym nie zadzwoniła do faceta to by mi nic jeszcze ni mówił...podobno nie da rady zrobic tam gdzie miał 😠 🤨 chodzilismy wczoraj za salą bo catering moze zrobic ale sale juz zajete od zeszłego roku!!!!!i co ja teraz zrobie 😞nie wiem.dzis męzus idzie jeszcze zapytac o jedną...ale lipa 😞.a tak poza tym to jestem na diecie.proteinki+ warzywka+ duuuużo wody niegazowanej 😉no i 3,5 kg mniej...niby narazie sama woda zeszła ale jak fajnie stanac na wadze i widziec takie rezultaty 🙂a to zaledwie 5 dzien.wiem ze to szybko ale co tam....jestem przed chrzcinami i musze cos fajnego sobie zakupic...i w to wejsc 😁...miłego dnia dziewczynki-znowu sie rozpisałąm:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
u nas zmiany na gorsze tnz. ja chora, mąż chory a mała jak chrypiała tak dalej chrypi, poczekam do jutra bo poki co gorączki nie ma wiec mam nadzieje ze samo przejdzie...byle od nas nie podłapała bo bedzie lipa jak nic 🤢
chyba będę praktykować sposób Ani i wtykać jej smoczek tylko że ona nie taka głupia żeby go ssać... i od samego rana wstaje z okrzykiem LALALALA:laugh: 😠
i jak tu ją uciszyć jak ona śpiewa sobie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj chorowitki!!!!:*dla wszystkich...
moje koty czyli Duzy i Mały spią,a ja zaraz wybieram sie na basen 🙂odkryty 😁 😁 muszę sie pozbyc złych emocji....
poza tym ok.Mały dalej katarek,ale juz ustepuje 🙂
wczoraj i dzis ugotowałam sama dla niego obiadek 🙂bardziej mu wchodza niz te ze sklepu...ja juz sie nie odchudzam,waże 53 😞no,ale stres zrobił swoje.....a przy tym mało jem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ale dziś cieplutko było 🙂 mała mi spała 2 godziny na spacerze jak nigdy także super.
Dziewczynki kurujcie sie tam i wasze maluszki też :*

Willsonka skąd zapalenie ucha? Kurcze z tego co pamiętram to szczepiłaś na pneumokoki ale wiem że zapalenie ucha mogą powodować jeszcze inne dziady kurcze szkoda bardzo bo to na pewno jest bardzo bolesne. Buziaki dla was:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Wilsonka to całuj tą twoją małgosie, bedna to straszliwie boli 😞 Milcia moja także drze się w niebogłosy jak ją ubieram 🙂no i laseczko nie szalej tak z tą wagą 🙂 My byłyśmy dziś na wizycie kontrolnej, mała waży 11 kg i 74 cm, pytałam o mleko jakie wprowadzać bo nie chce cycać w dzień i kupiłam Nan2. Wiecie co może powiecie że warjatka jestem ale rozpłakałam się jak zobaczyłam ją wieczorem wtuloną w tatusia z butelką w dziubku 😞 Tak strasznie mi sie smutno zrobiło że już mnie nie chce 😞 Zobaczymy czy w nocy chociaż cycuś zostanie? Poza tym było dziś cieplutko i tata zabrał cócie na spacery i nartyu, miałam wolne 2 godz na spokojny obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no Guska 🙂czesto bywa tak,ze to mamusie gorzej orzechodza przejscie na butle niz samae dzieciaczki hihi
co do zapalenia ucha to masakra naprawde..sama czesto przez to przechodzilam w dziecinstwie 😞 😞jest straszne...co do tych pneumokoków to wlasnie slyszalam ,ze to szczepionka tylko na jeden szczep bakterii,a jest ich kilkadziesiat czy cos takiego...takze ja chyba szczepic nie bede..bo prawdopodobienstwo i tak jest wysokie,mamy tu przyklad...
wiecie co laski super na tym basenie!!!na dworze mroz a my w cieplutkiej wodzie..nawet wyszłam w stroju z tego basenu do drugiego w ta zime hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to nie to zdjecie mi sie wstawiło 🙂 na tym przymierzałymy letnią sukienke z której niestety wyrosła a taka jest super 🙂 ale teraz jak siedzi [img size=154]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/zosia12-af324de556b104db8757750b04727047.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...