Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
super ten wózek 🙂 moze namowie męża na ten sam mofel, faktycznie chyba bardziej praktyczny niż te nasze duże wózki
u nas bez zmian, Natalia się czołga zamiast raczkować i nigdy nie wychodzi jej to w tą stronę w którą by chciała i jest nerw 😠 :P ale nabiera wprawy

dziewczynki zaklikajcie jak możecie 🙂
http://wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=631061
z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Milcia mały superowy 🙂 I pięknie już stoi 🙂 Kasiulek fajnie że widzisz poprawe, 3mam kciuki 🙂 Co do spacerówki to tez nam sie bardzo podoba. Mamusie no ja po wizycie w klinice. Nie za ciekawie ze mną, to najprawdopodobniej przepuklina wielkości pomarańczy. Zobaczą dokładnie co to jak mnie otworzą, jak guzek to do wycięcia i do badania, jak przepuklina to chwała Bogu. Jelito jest już na wierzchu i grozi zapaleniem otrzewnej niestety. Operacja w czwartek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!!!Guska 3mam kciuki,ale powiem Ci jedno jak wszystkie;nic sie nie bój!!!bedzie dobrze 🙂i juz niedługo bedzie po kłopocie...::: 🙂mój Mały próbuje wytrwale raczkowanie....wczoraj wyszłam z kolezankami na ploty wieczorem jak Mały zasnął..i spał ładnie za to jak wrocilam zaraz sie obudzil i mi chyba wojował ze 3 godziny,a ja taka padnięta bylam....no nic nie pomagało ani cyc ani smok ani suszarka ani swiatło jak wylaczyłam...porazka.ja wspolczuje mamusiom,ktorych dzidzie nie chcA spac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂Guska jeszcze raz sie powtórze...bedzie ok!!!musisz w to mocno wiezyc i nie dopuszczac innej mysli!!!jestesmy z toba.buziaczki.dobrze ze tak szybko ta operacja!my dzis w domku znowu siedzimy...Weronike bierze angina...stan podgoraczkowy zaflegmiona 😞oczywiscie dałam jej tabletki do ssania krople...i tantum verde.no i tran znowu włączyłam.jak jej nie przejdzie to w poniedziałek do lekarza....jak nie urok to sraczka.Ania nam Wojtula tez sie obudził około północy....hehe i zgadnijcie co przerwał! 🤪 🙃 wołając maaamooo:Pale zjadł flache i poszedł spac dalej....miłosci kochane moje! 🙂.oj tez współczuje mamuśką których pociechy sie budza w nocy....tez tak miałam.dzis w koncu posprzątałam cały domek...ale go zaniedbałam...od zeszłego tygodnia nic nie robiłam....odpoczywałam a i inni nie rwali sie do roboty!a dzis zagoniłam córcie i mi pomogła 🙂.Kamilek własnie poszedł spac...Wojtus oglada z Weronka jakas baje na dvd...a ja mam chwile spokoju 🙂.za chwile kolezanka mnie odwiedzi albo raczej nawiedzi hehe....wiec nudy nie bedzie 🙂.miłego weekendu.aha kasiulek super ze u Marcysia widac poprawe!!!!ale sie rozpisałam...jak zwykle:Ppapa dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie wklejam link i proszę o głosiki 😉
http://pl.lennylamb.com/#user/show_photo/501

Jeśli komuś przeszkadza to, że wklejam link na forum Waszego miesiąca to bardzo proszę o wiadomość na prv. Nie to żeby zależało mi na moich oklaskach ( bo ktos mi je cały czas zabiera 🙂) ale nie chcę być upierdliwa z wklejaniem linków jeśli sobie tego nie życzycie 🙂

Konkurs trwa tylko do końca miesiąca więc jeszcze tylko tydzień :P

Pozdrawiam Mamusie i Brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki. Dziekuje wam za ciepłe słowa i otuche, naprawde sie przyda przez te dni. Najgorsze jest to że łapie mnie chyba jakieś przeziębienie bo już mam katar, a wtedy chyba nie robią operacji, nie wiem. Wziełam Nioparox do nosa może pomorze. Mała dziś była bardzo marudna, nawet nam zagorączkowała 37,5 ale przypuszczam że to ząbki dają w kość bo strasznie miała spuchnięte dziąsełka-biedna. Co do budzenia w nocy to moja tak właśnie ma ok 2 w nocy i nie śpi do 3, trzeba ponosić na rączkach, no koszmar:laugh: Ech zmykam sie wygrzac po zakichana jestem. Do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 🙂 😁 ja tez głosowałam..mój Mały dostał zabka na gorze w koncu...no i juz raczkuje..co prawda niezgrabnie mu to wychodzi ale sie przemieszcza 😁
MartwaGdynia tamto forum nazywa sie chyba Lipiec2010 🙂
no dzis w nocy nawet ładnie się wyspałam..Guska kuruj sie zebys miała juz z głowy ta operacje i przesuwali Ci terminu 🙂
miłej niedzielki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamki! Ja już dzisiaj na nogach od 5:30 po badaniach. Mała dzisiaj źle spała, znowu sie obudziła na godzinke i tata lulał od 2 do 2 w nocy. Zowu katar powrócił 😞 na razie nie jest źle bo wodnisty ale boję się że znowy będzie nosek zawalony 😞 Ech wytepić to dziadostwo to koszmar 😞 Ja też biorę leki i na razie bez zmian. Pogoda ładna więc zabiorę małą na spacerek, ponoć na katar spacer jest dobry.A co u Was? Pisać mi tu bo pustki znowu!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc, my dzis spałysmy do 9.00 super sie wyspałyśmy oczywiscie w nocy cycus był grany 🙂
poza tym u nas nic nowego, nie moge sie doczekac soboty bo jedziemy na tydzien do moich rodziców, nie bylismy od bożego narodzenia wiec juz tesknie za domem rodzinnym :laugh:
Zosia siedzi, czasem sie tylko przewraca jak po cos siega a do stania to jej jeszcze daleko i do chodzenia na czterech też, wogóle od tego sadzania jej zaniedbslismy kładzenie na brzuch i przewracac ez sie jej ostatnio nie chce tylko by siedziec chciala, ale przestawilam sobie ostatnio łóżko taz zeby miec wiecej miejsca na podłodze i bedziemy ćwiczyć 🙂

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂.me dzis tez bylismy na spacerku.... 🙂fajowa pogoda,,,,mam nadzieje ze tak juz zostanie:PMoja weronka ma dalej angine ale jej przechodzi....sama cholernica po szkole poszła sobie do babci...bo nas nie było w domu...a babcia osiedle obko mieszka....to jej pierwszy raz!eh ale te dzieciory szybko rosna....usamodzielnia mi sie dziecko jak nic!.Wojtus zaczał sie przewracsac na brzuszek w swoim łóżeczku...i obraca sie według swojej osi ...haha wiec jest w róznych miejscach....stoi coraz stabilniej....co jeszcze...hm...no nic takiego.mam nadzieje ze wy cos napiszecie.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂wiesz co Ania jak Julciowi nie przeszła goraczka to moze włąsnie idz do lekarza...bo moze cos innego? no niestety Weronika coraz większa.wiecie....ale miałam wczoraj fatalne zakonczenie dnia!!!1Bogu dziekuje ze byłam wtedy w pokoju i w pore zareagowałam!!!Kamilek dostał od babci cukierki...lentynki i dobry brat podzielił sie z Wojtusiem....!!!!no i zaczeło sie....nie zauwazyłysmy tego -ja z mamuska bo akurat cos jej pokazywałąm!Wojtus zaczął płakac....a ja myslałąm ze przestraszył sie szczekania psa mojej mamy....wziełam go na rączki....a on zaczął sie dusic i chciał zwymiotowac lecz nie mógł...ja przerazona....nie wiedziałam co mu jest...az w koncu
kamil zaczał krzyczec ze dał mu cukierka!!!!!włazyłam palucha a raczej dwa i mu go wycagłam z gardła....nadal chce mi sie płakac...dziewczyny a jak bym mu nie pomogła!!!....jakby cukierek utknął a Wojtus by sie udusił!!! pisząc to płacze jestem przerazona nadal!!!!.poprostu nie wiem co bym zrobiła...!!!dzieci popłakały sie z tego wszystkiego Kamilek przepraszal....a ja mogłam tylko mu powiedziec ze wiem ze chciał dobrze i to nie jego wina!!! obiecał ze juz wiecej nic nie poda Wojtusiowi!!.najgorsze jest to ze ja ,Weronika i mja mama byłysmy przy tym....w tym samym pomieszczeniu...i nic nie zauwazyłysmy...a jak by nas nie było? nie mozna ufac dzieciom!!mam nadzieje ze juz wiecej nie bede musiała czegos podobnego przezywac!! i nie zycze nikomu takiej sytuacji!!!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia kochana nie obwiniaj sie o to,ze nie widziałyscie a byłyscie w tym samym pokoju....jak syn mojej siostry gryzl julka w twarz to 5 osob stało i patrzało..czesto się dzieje ,ze cos widzimy a stoimi wryci i zszokowani...a przeciez przy dzieciach niestyty nie da sie wszystkiego zauwazyc,trzeba by było miec oczy w d....masz naprawde wspaniałego synka ,ze przy tym wielkim nieszczesciu krzyknął ze dał mu cukierka....nie jeden dzieciak by się nie przyznał po pierwsze,a po drugie naprawde chwała mu za to,ze był swiadomy tego,ze prze cukierka się dusił...Kamil zachował zimną krew naprawdę i uratował brata...jest bohaterem małym..i nie wazne ,ze to on dal mu cukierka..to tylko dzieci...a Ty i tak jestes super mama 🙂buzaik dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no milcia dobrze ze szybko sie zorientowalas co sie dzieje i ze ten cukierek szybko sie dało wyciągnąć, z dziecmi to tak jest ze nie da sie wszystiego zauważyć niestety,
jejku dobrze ze nic sie nie stało, naprawde ja bym pewnie była w jeszcze większej panice, aż strach pomysleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂macie racje...nestety trzeba miec oczy w koło głowy!dobrze ze tak to sie skonczyło!przy Kamilku miałam podobnie...jak był mały zachłysnał sie syropkiem...juz wam kiedys o tym pisałam.co do Wojtusia ....to od przedwczoraj umie gruchac!!dosłownie...jak gołąbek :P a wczoraj to szczekał haha!!!ja to zwierzeta mam w domu a nie dzieciaki 🙂Kamil jest kaczka....lata po mieszkaniu i robi kwakwa...do tego macha rekami i mówi ze lata bo ma skrzydła:P i tak jest co dzien!....no i od jakis 2 tygodni zawsze rano jak przychodzi do nas do łóżka...to chowa sie pod kołdre i udaje ze jest .....żółwikiem!...a kołdra to skorupka haha.wczooraj przyszła paczka...kupiłam mu na allegro puzzle piankowe.jest zachwycony!!!ale oczywiscie cyferka 2 była kaczką...haha i jest zepsuta!.no ale cyferka Z i S tez są kaczkami....wiec spoko 🙂jest na etape układania puzzli...i ciagle wyciąga duze puzle z Weroniki szawki...wiec zrobiłam mega zakupy tylko dla niego....same puzzle piankowe,drewniane.cyferki literki ,zwierzątka i takie tam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...