Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzięki dziewczyny...
to burak z tego gina ,przeciez to jego obowiazek...
Milcia jak jadł kielbaske to moze sie zatruł jadem kiełbasianym,podobno czesta przypadłość...
Guska fajnie co do mieszkania..ja tez marze o swoim,ale moze za 30lat 😞 😞u nas zima ogolnie ciezka finansowo...ale tak to jest kiedy sie nie ma stalej pensji,tylko co miesiac inna..a zima mniej pracy ,bo mrozy...a ja mam wychowawczy400zł Kuba mniej wiecej ok1000a latem miał prawie 3000.wiec roznica znaczna,a latem też mniejsze rachunki.moze wiosna bedzie lepsza oby.a jak nie to pakujemy sie i spadamy gdzie poza granice::P:P heheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
milcia nie chcę cię straszyć ale u nas panuje grypa żołądkowa albo 3 dniówka i to są ciągłe wymioty i biegunka mój chrześniak właśnie tak ma! ale życzę żeby to nie było to!

a ja po kontroli z Marcelem. wszystko jest ok! rana goi się bardzo ładnie i jest wszystko ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania spokojnie wszystko sie moze zmienić jakaś wygrana w totka, albo spadek 🙂 Kasiula to dorze ze z Marcelkiem ok, buziaki dla niego 🙂 Moja teściowa na spacerku z małą a ja mam chwilke dla siebie, ufff....Powiem wam że moja od 4 dni robi kupki bez wysiłku nawet nie wiadomo kiedy już 2 nocka i budzi sie rano z kuką, ha,ha...tak jej fajnie popuściło po tym mleczku i daje jej wode niegazowana do picia i bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześ kochane lipcóweczki 2009!
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie bo odkąd urodziłam Jakuba to nie zaglądałam na nasze forum 😞 Niektóre z was to już doświadczone mamuśki a ja dopiero zaczynałam i przyznam że ciężko mi było odnaleźc się w nowej roli - ROLI MATKI! Ale już wyszłam na prostą i dogaduję się bez problemu z moim szkrabkiem! Do końca 4 miesiąca borykaliśmi się ze strasznymi kolkami jelitowymi aż wylądowaliśmy w szpitalu z tego powodu. Miałam problemy z karmieniem piersią, mały nie chciał ssac a mleczka było coraz mniej! Od 4 miesiąca zaczęłam go dokarmiac i tak do pół roczku aż całkowicie przeszliśmy na butelkę! 16 marca Kubuś skończył 8 miesięcy waży 10 kg, samodzielnie siedzi i raczkuje - tylko jak prawdziwy raczek do tyłu 🙂 Najgorszy czas dla nas miną a ja z synkiem dogaduję się coraz lepiej! Oto kilka zdjęc mojego skarbka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 wczoraj długo nie czekałam...doszła goraczka wiec pojechałam do szpitala.aby wykluczyc najgorsze.oczywiscie szpital jak szpital...nikt sie nie rwie do roboty...najchetniej to by wszyscy siedzieli i kawke pili i zeby jeszcze im płacili za to! 😠 po spedzeniu 2 godzin w szpitalu....w koncu wrócilismy do domu....to jednak wirus.....rendgen nic nie wykazał....ale i tak jesli by Kamil połknał cos małego...jakiegos koralika czy inna zabawke malenka to rendgen by tego nie wykazał...kiedy wrócilismy do domu Kamilek zjadł troszku rosołku i poszedł sam spac....nie mówiac otym nikomu...nieźle był zmeczony...spał tak do późnego popołudnia ,nawet jego ukochana ciocia Beatka i babcia nie zrobiły na nim wrazenia 😞 dopiero kiedy goraczka spadła dupka mu odżyła 🙂....niestety pojawił sie kaszel który strasznie mu przeszkadzał w nocy i non stop sie budził...dlatego spał z nami....dzis jest i katar.poszlismy dzis do jego lekarki i ta przepisała lekarstwa....do piatku ma brac....jesli sie poprawi to mamy nie przychodzic na kontrole.lekarka mówi ze musiał złapac tego wirusa własnie w przychodni....kiedy bylismy na bilansie 😞....w każdym badz razie dziewczyny...dobrze ze to tylko wirus...a nie jaies ciało obce w żołądku!!!!!!!!!Kamil juz nie wymiotował,i jest lepiej bo psoci 🙂 Sweet ja cię pamietam 🙂fajnie ze napisałąs a synek przesłodki...i jak ładnie raczkuje...mój to grubasek...i od razu sie rozkłada na brzuch jak go daje na kolanka 😁 guska ale ci zazdroszcze zmiany mieszkania!!!!!!!!!!!!suuuuper.ciekawe czy my dostaniemy kredyt...pod zastaw naszego mieszkana na nowe....tak zeby zostało to obecne dla dzieci....mogłabym sie zadłuzyc nawet do konca zycia...byle byc na swoim,wiekszym M 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja kochane lipcóweczki też karmię już Marcelka z butli ponieważ straciłam pokarm jak byłam w szpitalu to wszystko przez to że nie mogłam karmić Marcelka bo dostawał tylko kroplówki!
stres zrobił swoje i do tego jeść mi się nie chciało bo byłam non stop przy nim!

Sweet śliczny jest Twój Jakub!

Milcia to dobrze że z Kamilkiem jest już lepiej!
dużo zdrówka dla waszych pociech lipcowe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamcie, mam pytanko: Czy te co karmią butlą dają ją jeszcze w nocy?? I ile razy dizennie ogólnie wasze pociechyb jedzą???. Sweet super że już jest w porządku my tez borykałyśmy sie z kolkami, a teraz z marudzeniem ciagłym, nadal nie ma ząbków i kiepsko sypia, co mnie marwti 😞. Jak tak dalej pójdzie to chyba bedzie trzeba iść do lekarza, ale staram sie to odwleć by czegoś nie złapała,bo to teraz znowu wysyp chorób. Moja niunia też siedzi sama i raczkuje 🙂 ostatniow staje i zaczyna sie puszczać, wiec oczy dookoła głowy Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc
Milcia dużo zdrówka dla twojej niuni! Aniunia my kąpiemy naszego brzdąca tak o 19.00, o 19.30 je kolację zazwyczaj jest to kaszka ryżowa lub zbozowa na mleku modyfikowanym zjada tak 180 ml i ok 20.00 zasypia! Budzi się jescze gdzieś ok 22.00 wtedy go przytulam i daję jeszcze mleczka takiego z kleikiem ryżowym 180 ml i śpi do godziny 5.00 lub 6.00 rano i wtedy to dostaje kolejne mleczko! Mój synek nie ma jeszcze zębów i przez to jest czasem strasznie marudny wszystko pcha do buzi wszystko go drażni czasem obudzi się w środku nocy i marudzi ale wtedy biorę go na ręce czasem dam piciu i zasypia znowu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniunia pocieszę Cię że nasza mała też miała taki moment że źle sypiała, ale to mineło. Dostaje butle już od tygodnia, cyca już nie chce nawet w nocy. Budzi się raz, czasem dwa ale dopiero nad ranem i dostaje butle 150ml. Wstaje o równej 6 i wtedy tez dostaje butle ale 90ml a za godzinke chlebka. W sumie tez zjada około 6-7 posiłków. Chlebek, zupka, kaszka, i butla. Nie przejmuj sie tym sypianiem, tez to przechodziłam, ale jest juz dobrze.Najważniejsze żeby nie mówić do dziecka i nie świecić światła bo wtedy może się tak przyzwyczaić do budzenia i zabawy, a wtedy trudno to wytępić. Ma wiedzieć że noc jest od spania. Moja mała zaczyna raczkować, ale dupcia ciężka i denerwuje się jak jej nie wychodzi:laugh: Dziś przełożyliśmy już wózek na spacerowy 🙂 ale się cieszę 🙂bo tak to ciągle w gondoli była,chociaż miała funkcję siedzącą ale to co innego 🙂WIOSNA KOCHANE MAMKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂sweet mój Wojtus je 3 flachy mleka na dobe....czasem 4...zalezy bo wczoraj własnie obudził sie raz późnym wieczorek i zjadł czwarta ale to wtedy jak jest przeziebiony to sie budzi....niestety załapał od Kamila 😞...dzis idziemy do lekarza popołudniu.fajnie ze ta wiosna wkoncu jest ale i chorubska sie pokazały 😞....dzis Wojtus zjadł rano flasie a teraz kaszkę na gęsto.150 ml....za jakąs godzinke dwie dam mu zupke pożniej deserek....i wieczorkiem flache...miedzy czasie dostanie jakiegos chrupka....chlebusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do raczkowania ...to Wojtus hm...arazie buja sie do przodu i do tyu na kleczka....z kazdym dniem jest silniejszy.niedawno wam pisałam ze od razu sie rozkłada...a teraz juz nie 🙂.....co mnie cieszy...za rączki tez juz po malutku zaczyna dreptac....wiec jestesmy na dobrej drodze.zabki ma 3....ale popuchnięte dząsełka...na kolejne 3 wiec moze za niedługo bedzie cos wiecej.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej .Ania Kamilek ma wirusa ,byłam dzis u jego pediatry....no i stwierdziła ze musiał sie zarazic jak bylismy w przychodni....zaleciła pare syropków.Wojtus tez kurcze chory....byłam dzis z nim u naszej pani doktor....dobrze ze to początek infekcji ale przy okazji go zwazylismy.no i uwaga.....waży.....10,5 kg!!1wie kawał chłopa z niego ale nie ma nadwagi.....wiec ok 🙂.dzis mielismy odwidziny cioci...babci.prezenciki...Kamil dostal kaczusie pluszowa pieknasi mieciutka....bo on tak przepada za kaczkami.... 🙂wiec ciociunia jak ja Kamil nazywa...podarowała mu kaczusie 🙂z któa teraz śpi!...jak i z innymi pluszakami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej .agulka ja ubrałam tylko kaftanik i śpioszki...i przykryłam kocykiem....no wiadomo czapusia.a rodziłam 30 czerwca 🙂.powodzonka a co u mnie ja od nocy fatalnie sie czuje...tzn.teraz jest juz lekka poprawa i wstałam z wyrka bo dupa boli....wirus mnie tez dopadł.wiadomo wymioty,biegunka i okropasny ból brzucha...później dreszcze doszły 😞......a co do Juleczka to niezły ubaw pewnie mieliscie Aniu ...haha...zabawowoy ten wasz synus 🙂.a Kamilek szczesliwy z Kaczusi....oj kolorowo w jego łóżeczku 🙂.dobra spadam...trza lekarstwa dzieciorkom dac...i połozyc spac.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...