Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo
Długo mnie nie było ale jakoś troszkę nadrobiłam zaległości.
Kasiulek wielkie gratulacje 🙂
U nas wszytsko ok. Teraz idą kolejne zęby więc Zuzia trochę marudna.
A karmicie jeszcze piersią? Bo ja tak i smiać mi się chce bo jak biorę małą na ręce to ona mówi cici i łapie mnie za pierśi hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 dzieki za komplementy:P...ale u nas powódz!!!zalane pare ulic łąki....domy....na szczescie daleko jeszcze od nas....ale strach oglądac tv....dzis wały pekły przeciwpowodziowe....i zalało nam miejski osrodek ruchu.......zresztą pewnie oglądacie tv....ziolka nie byłam w tej resteraucji....prawde mówiąc to nawet nie wiem gdzie ona jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
hejo
Długo mnie nie było ale jakoś troszkę nadrobiłam zaległości.
Kasiulek wielkie gratulacje 🙂
U nas wszytsko ok. Teraz idą kolejne zęby więc Zuzia trochę marudna.
A karmicie jeszcze piersią? Bo ja tak i smiać mi się chce bo jak biorę małą na ręce to ona mówi cici i łapie mnie za pierśi hehe.


Witam....
Ja jeszcze Julcie karmię piersią , ale ząbków jeszcze nie ma...;-)





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂idę juz spać,ale dzis nie pisalam wiec sie przywitam..wiec tak za jednym postem,bo piszę i jest 23.59 wiec [pewnie jak juz wysle bedzie po 00.00wiec witam w środe i w czwartek...hehe mam głupawkę dziś 😁
Milcia widzialam wczoraj w tv co się dzieje w Krakowie i tak myslalam o Tobie..cieszę się ,ze mieszkasz z dala od tej calej powodzi...3mam kciuki.
.ja tez jeszcze karmię.K
Kasia fajnie,ze Marcelek daje pierwsze kroki 🙂gratulacje dla niego 🙂
ja już muszę na wszystko uwazac ,bo ta moja mała dzidzia wszystko już chce siegac...
hm dlaczego jego interesuje wszystko procz zabawek 😞
pozdrawiam lipcówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ziolka pytałam męża o tą restauracje....podobno jeszcze jest....a maz chodzi na mecze... 🙂 tzn chodził....teraz jakos nie ma czasu 🙂.nasza druga randka była na meczu wisełki hihi 🙂.mój Wojtula zaczyna wstawac przy mebelkach no i nieźle juz raczkuje....co prawda nie tak jak Weronika kiedyś....bo ona to miała motorek w d.... ale dobrze bo bym nie siadła 🙂.my konczymy jutro biały tydzien.....ale to leci!....siedzimy w domku z dzieciaczkami bo pogoda nie bardzo.....;( a to co tu sie dzieje i nie tylko w naszym miescie az przeraża......co to wogóle jest...co sie dzieje z tą pogodą.... powódż ....w zakopanym śnieg....i jeszcze trąba powietrzna w innym miescie...szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula, to chyba każdej "maleństwo" interesuje się wszystkim poza zabawkami... 😉 przecież to, co zakazane jest najfajniejsze... ;D Piszę "maleństwo" tak żartobliwie, bo przecież już niedługo te nasze kochane dzieciaczki roczek będą kończyły..praktycznie w jednym czasie 😉 Jakie to fajne 🙂
Mój Julek biedny, katar go znów męczy - już drugi raz w tym miesiącu..nos zawalony, oddychać nie może, wyczyścić go nie da.. Lekką gorączkę miał, ale mu na szczęście przeszło.. mleka mi ostatnio przez kilka dni nie pił...no ale dziś już normalnie wypił.. I tak się zastanawiam, czy to na kolejne ząbki czy może jakieś alergiczne objawy..? Bo on w sumie na zwykłe mleko uczulony...może na coś jeszcze..? Sama już nie wiem..? 😞
Dobrej nocki kobietki - -zajrzę tu niebawem 🙂 paaaaaaaaaaa 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 u nas tez w koncu ładniutko....spacerek mamy juz zaliczony..teraz Kamilek śpi... wiec jestesmy w domku....troszku przed chwilą pokropiło....mam nadzieje ze w weekend bedzie ładnie.... córa musi w koncu nowe rolki wypróbowac 🙂..... co do dzieciaczków....to zgadza się najlepsze ich zabawki to takie własnie nietypowe....jak garnki....otwieranie szuflad....a zabawki ida w odstawke 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po spacerku 🙂 współczuje ziolka twojej córci....a tobie siedzenia w domku.... u nas pogoda od rana przepiękna była.... wiec spacerek jak najbardziej zaliczony....no i Weronka sobie posmigała na rolkach 🙂....teraz niestety popadało....i jakos pochmurnie jest 😞 miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...