Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
My właśnie wróciliśmy z zakupów mąż mi sprawiłlaptopa więc teraz częściej będe was odwiedzać 😉
Dziś od rana robiłam pożądki w domu a na dworze taka piękna pogoda była mam nadzieję że jutro też tak będzie cieplutko to cały dzień spędzimy na świeżym powietrzu a nie w pomieszczeniach.
Ale jestem zadowolona z laptopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny, co do drugiej ciąży to troche potrwa, jestem na tabletkach, musze najpierw iśc do gina, zrobić badania, mieć min 3 miersiące przerwy, chce spróbować ...zaplanowac chłopca więc w gre wchodzi obserwacja cyklu przez kilka miesięcy...Więc pół roku minie zaczym zaczne się starać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm...kino.... jak ja dawno w kinie nie byłam... normalnie zazdroszczę Kropeczek 😉
U nas dziś ładnie było... byliśmy na roczku u synka mojego kuzyna i było barrrdzo fajnie 🙂 za dwa miesiące i mojego Julka czeka dmuchanie świeczki 😉 mam nadzieję, że stanie na wysokości zadania 😉 Kurde - tragedia co to się dzieje w Polsce :/ ja jestem z lubuskiego i u nas poziom wody na Odrze już od kilku dni podniesiony... :/ dobrze, że mieszkamy daleko od rzeki...
Dobrej nocki Wam życzę Mamusie 🙂 PA 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyszłam życzyć miłych snów
*******************D**************************************O*****************************************************B**************************************R************************************************A*************************************N**************************************O****************************************************C***********************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!!1my caly czas na dworze 🙂wczoraj nawet Julek byl pierwszy raz w pizzerii hihi,na swiezym powietrzu rzecz jasna 🙂i taki dlugi spacer był,ze az odciski dostalam,bo w szpilach..a dzis odpoczywamy sobie słodko 😁 😁
cos sie pogoda psuje ,znowu tydzien deszczowy chyba nas czeka 😞pozdsrawiam::*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂.Wilsonka to fajnie ze sie zdecydowałas...a pół roku to zleci...nawet sie nie obejrzysz 🙂.trzymam kciuki.fajnie mamuski ze sie decydujecie na drugą pocieche 🙂u nas niby słonecznie ale kurcze cos nie bardzo....chyba bedzie padac.wczoraj wybrałam sie z Kamilkiem do babci i z powrotem kawał drogi od autobusu musiałam go niesc na rękach bo cholercia zasnał w autobusie 🙂.później z Weronka wyszłam na rolki.... nie pojeździła długo bo zaczeło padac....wiec poszłysmy do mojej mamuski poplotkowac 🙂.i tak zleciał dzień.a tu najnowsza foteczka Wojtusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂 Daaaawno mnie nie bylo. Poczytalam troche - prawda, nie mam netu 😞 Ale moze niedlugo to sie zmieni 🙂 Co do mojej ciazy, to juz niestety przeszlosc... Nie chcialabym rozwijac tego tematu... 3 ciaza i po raz drugi sie nie udalo;( Ale pocieszam sie tym, ze jednego SKARBA mam!!
Wszystkiego najlepsiejszego mamuski:P Nasze pierwsze takie swieto:P Chociaz nie u wszystkich. Aczkolwiek nie powiem, w tamtym roku juz tez czulam, ze to moje swieto rowniez 🙂
Widzialam, ze Milcia po komunii juz 🙂 Sliczna ta Twoja Krolewna byla 🙂 Fajnie ze wszystko sie udalo 🙂 Ciesze sie bardzo - a co do sposobu rozpakowywania prezentow to faktycznie dala popis 😜
Dziewczyny GRATULUJE wam bardzo!!! Z tego co czytalam, to Kaiulek i Kropeczek przy nadziei?? 🙂 Jezeli sie pomylialm to wybaczcie.
Co do mojego Aniolka, to pelzamy, raczkujemy (zaiwania jak maly samochodzik 🙂), mamy 8 zabkow, jemy wszystko co papadnie, wazymy 10kg, jak sie mamy czego zlapac to chodzimy, PYSKUJEMY po swojemy niesamowicie 🙂 No i wogole jest super 🙂
Zmykam - wpadne jeszcze pozinej na chwilke. Bo dzisiaj caly dzionek u mamy siedzimy a tu jest net:P
Pozdrawiam was cieplutko, sciskam i caluje Krolewny i Krolewiczow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki.my juz po spacerku....co prawda u nas pochmurno ale 2 godzinki zaliczone.idziemy dzis z Wojtusiem do lekarza bo go wczoraj złapało przeziębienie 😞...gardełko i lekki katarek 😞 żanka fajnie ze napisałas.to smutne co piszesz....ale nie ma co sie załamywac....wazne ze masz juz dzieciaczka....a z drugim mozna poczekac....napewno Bozia da 🙂 trzymaj sie kochana.co do foteczek ktróe tu wrzuciłąm to są na naszej klasie.Wojtus tez juz przy mebelkach chodzi....no i próbuje stac bez trzymania 🙂.a tez taki pyskatek...po chińsku gada ze szok.chyba bedzie najwieksza gadułą z mojej trójeczki 🙂 dalej mamy 5 zebów. wczoraj Kamil uczył sie jeździc na rowerze....oj leniuch z nigo ale i tak jak na pierwszy raz to nieźle mu szło....lepiej od swojego kolegi rówiesnika 🙂.co jeszcze....hm.....dzis dzień mam więc wszystkiego najlepszego drogie mamuski-niech wam wasze pociechy rosną zdrowo!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale tu pustawo 🙂 my dzis narazie siedzimy w domku.mamuska posprzątała....tak z grubsza 🙂.byłam wczoraj u lekarza.nie jest źle.Wojtus ma raczej zaflegmione gardełko przez ząbki bo mu znowu idą.ma brac tylko tantum verde ,elofen i na noc calcium.no i na dwór mozemy wychodzic 🙂.ale nocke mielismy nie za bardzo przespana.co godzinka 4 razy sie budził 😞.....no i nie bardzo chce jesc.moze mu przejdzie.miłego dnia laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
My wczoraj z córcią w kinie byłyśmy i znowu wygrałyśmy matę edukacyjną 🙂

U nas juz lepiej w końcu mała zaczłę normalnie jeść. Oj ciężko było. Teraz jeszcze czekamy aż przebij się ząbki bo już prawie są ale jeszcze jeszcze nie wychodzą.

Żanka smutna wiadomość ale jak pisze Milcia przyjdzie czas i Bozia da dzidzię. A tak poza tym to robiłaś badania na cytomegalie ? Może tu jest przyczyna? trzymam kciuki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
Żanka bardzo mi przykro! nie ma słów żeby opisać tą sytuację ale z całego serca jestem z Tobą! na pewno jeszcze będziesz miała drugą dzidzię czego Ci z całego serca życzę!

co do święta Dnia Matki to synek zabrał mnie do szpitala bo dostał zapalenia ucha! całą noc się męczył i nie spał i przy okazji ja i mąż ale dostał antybiotyk i już jest troszkę lepiej bo nie jest już niespokojny i śpi normalnie! ale co my się z nim mieliśmy to szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...