Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuśki, dawno mnie nie było. Starałam sie czytać na bierząco, ale nie miałam czasu pisać. Jak już wczesniej wspominałam czekała mnie obrona mgr no i dziś nastał ten dzień i się obroniłam 🙂. Nawet nie wiecie jak sie ciesze. A w tamtym tygodniu byliśmy nad morzem 🙂, Julci sie podobało tylko sypki pasek nei koniecznie:d. Chodzi, biega 🙂 czasem jeszcze gdzieś wyrżnie:d, ale generalnie jest super. Je już od jakiegoś zcasu wszystko to samo co my, na wakacjach posmakowały ejj rybki:d. Tylko nadal czekamy na ząbale, bo nadal ich nie ma 😞. A łobuziak jest z niej że szok. Pozdrawiam Was wszytskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to Kroperczek dbaj o siebie !!!!
u nas narazie bez zmian.Julianek zrobił dziś kilka krokow pare razy,ale narazie niepewnie.a taką miał radochę ,ze szok...ogole jest taki rozesmiany caly czas...u mnie tez jakos.moze uda mi sie jutro na jakis babski wieczor...za tydzien w niedzielkę roczek...ale to zlecialo,az wierzyc sie nie chce....jeszcze rok temy wazylam 75kg i toczyłam sie jak słoń hiihhiihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek to nie dobrze 😞. Aniu twój bąbel kończy roczek 4 lipca a moja Julcia 3 🙂.Chodzi coraz lepiej, ale najlepiej na bosaka:d. Wczoraj na wieczór jak sie rozkręciła to trzymając lale w rączce śmigała z pokoju dużego do sypialni i kuchni, przy tym ciesząc sie jak nie wiem co 🙂, a ja tylko prosiłam wolniej bo patrzyłam w którą futrynę wyrżnie główką, mówie wam, ona szczęśliwa a ja przerażona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest to Aniu możliwe 🙂. No moja śmiga i wreszcie pierwszy ząbek sie przebił, bo już się martwiłam. Zwłaszcza jak czytałam że wasze już mają tyle sztuk, a moja ani jednego. A powiedzcie mi dajecie swoim małym pociechom już wszytsko do jedzienia? nadal rozdrabniacie obiadki? Moja je wszytsko dosłownie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kilka krokow na dzien rob i,a potem upada...ja mojemu juz nie rozdrabniam,tylko kroje na malutkie kawałki.,tylko,ze Julek ma juz 8zabkow to ma czym gryzc..miesko gotoawane,zupki moje tez mu daję....niektorych potraw unikam i przypraw....jednak przewaznie kupuję mu gotowe dania....dzis na sniadanie zrobilam jajecznicę ,jemu bez przypraw..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wilsonka to twoja zachowuje się identycznie jak nasza 🙂. jeśli chodzi o wagę to nasza ma teraz w granicy 10,5 kg i ostatnio przyuważyłam że znowu podrosła, bo niektóre rzezcy na 80 jakieś kuse się porobiły, wiadomo pewnie się troche zbiegły,ale dziś kupiłam jej leginsy na 86 i są akurat 🙂. Choć to też zależy od firmy jak sobie obierze rozmiarówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek to gratulacje dla twojej Ewci 🙂. To powoli zacznie śmigać 🙂. Moja Julcia wcozraj spała tylko raz z rana ale za to 2,40 h. Potem na wieczór poszłyśmy do mich dziadków i wywściekała się na podwórku 🙂 i zaczeła pewnie sama chodzić w bucikach 😁. Miałam więc nadzięje, że skoro jest umęczona i spała tylko raz to w nocy pośpi, zwłaszcza że wcześniejsza noc była koszmarna, ale się pomyliłam. Tej nocy też się budziła, chyba dwa razy w nocy to jest takie miniumum mojego szkraba 🙂. ANIU jesli chodzi o legincy to fakt przecunie Julcia w nich wygląda 🙂. u nas się ciepełko zrobiło 🙂, więc jak ugotuje obiad i niunia wstanie, zje coś to pójdziemy na dworek 🙂. A powiedzcie mi ile wasze szkraby jedzą posiłków? Dajecie jeszcze jeść w nocy? I co dajecie do picia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...