Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane....ja juz po pogrzebie...jakos poszło.
Kasiulek kochana moja 3maj się dzielnie...ściskam Cię całym sercem,zapal w domku świeczkę w jej intencji,podobno to duszom pomaga....kwiatek dla Ciebie
Aniu u nas jest przesad,by ciezarna nie podchodzila do trumny i nie patrzyła,ale isc jak najbardziej moze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strasznie mi mamusie przyko i bardzo wam współczuję 😞 Ale tak jak już pisałam Kasiulkowi -> silne z was kobiety i poradzicie sobie na pewno. Niestety taka jest kolej rzeczy, choć często mamy nadzieję, że jednak nas to nie spotka...
A tak z innej beczki -> Moja Lilianka już sobie śmiga po mieszkanku swobodnie 🙂 Wiadomo - jeszcze nieraz orła wyrżnie, ale nie boi się i śmiało leci dalej 🙂
Jakoś tu cicho ostatnio. Mój mąż ma urlop od poniedziałku i zabieramy się za malowanie mieszkania, chodzimy po sklepach, ale jakoś nie mogę się zdecydować na konkretne kolory - może macie jakieś propozycje - dodam, że meble mamy w "salonie" jasne z białym, a sofę zieloną z beżowym. Pokój ten sąsiaduje z kuchnią - bez drzwi i kuchnia będzie żółtka lub pomarańczowa 🙂 Może mi poradzicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie...ja wczoraj mialam chyba najgoeszą noc z czasow mojego macierzyństwa..od 1 do 6 nie dał mi spac...dzis za to sie wyspalismy///
Zanka ja tez za kilka dni robie remont ..planuje 3 sciany pomalowac na jeden kolor,a na jedna scianę kleic tapetę jakiegos koloru np.w wielkie kwiaty,teraz to u nas modne...ale tez nie wiem jaki kolor,myslalam ze sciany bezowe,a tapeta braz z bialymi wzorami.ale jeszcze sie zastanawiam ,ze cos moze z pomaranczem...sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie...ja wczoraj mialam chyba najgoeszą noc z czasow mojego macierzyństwa..od 1 do 6 nie dał mi spac...dzis za to sie wyspalismy///
Zanka ja tez za kilka dni robie remont ..planuje 3 sciany pomalowac na jeden kolor,a na jedna scianę kleic tapetę jakiegos koloru np.w wielkie kwiaty,teraz to u nas modne...ale tez nie wiem jaki kolor,myslalam ze sciany bezowe,a tapeta braz z bialymi wzorami.ale jeszcze sie zastanawiam ,ze cos moze z pomaranczem...sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu pusto od kilku dni... pewnie weekend i ładna pogoda wygnały wszystkie Mamusie z rodzinami na świeże powietrze 🙂 Nie dziwię się 😉 my też byliśmy non stop w ruchu 🙂 W sobotę zaliczyliśmy pokaz rycerski (organizowany był u nas taki tydzień w CH Focus Park) - muszę przyznać, że Julkowi barrrdzo się podobało 🙂 dodatkowo obkupiliśmy synka w to, co już za małe, a co oczywiście jest niezbędne 😉 Muszę Wam powiedzieć,że już drugi raz kupiliśmy mu butki w CCC i jestem z nich bardzo zadowolona - w dodatku nie drogie są 🙂 A wy gdzie kochane kupujecie swoim dzieciaczkom obuwie zazwyczaj - bo to w sumie bardzo ważna kwestia na takim etapie rozwoju maluszków, i zastanawiam się czy dobrze robię kupując tam buciki dla Julka..? A dziś zaliczyliśmy znów zakupy - tym razem moje 😉 wizytę u moich przyszłych teściów i spacer po mieście 🙂 także mieliśmy bardzo miły weekend - pierwszy raz od dawna... 🙂 hej, czy Wasze smyki jedzą lody?? ja się trochę boję dawać je małemu - nie chcę,żeby sobie gardło załatwił.. w czasie tych upałów dosłownie ze trzy razy polizał leciutko loda... i nie wiem już sama...dawać nie dawać?
Buziaki kochane i spokojnej nocki życzę 🙂 papa 🙂
p.s. Kasiu - wyrazy współczucia 😞 Trzymaj się kochana dzielnie :*







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Anusia..ja zaglądam,ale jak nikt nie piszę to ja tez:P
w sobotę bylam na panienskim u kolezanki,impreza sie udala,ale panna młoda się nie popisala...;
dobrze,ze nas troche było to sie zajlysmy same sobą...a ona sie upila i kompletnie nie zwracala na nas uwagi,nie dbała o napoje tymbardziej alkohol i na koniec wyszła bez pozegnania...

w niedzielkę trochę odpoczynku i tez bylismy na spacerku,no i wlasnie kupujac sobie loda,przełozyłam trochę swojego na Julka wafelek,byl zachwycony...
co do bucikow,to sanadlki jedne mam ze skorku ze sztywna piętką,drugie tez ze sztywną,ale nie sa zbyt dobrze wyproflilowane w srodku wiec nie zakladam.trampki ma z cocodrillo,a adidaski kupilam w nike.moja siostra kupuje w ccc chyba z 'bartka' i sa zadowoleni.buzki kochane mamki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tu zaglądam codziennie, ale cicho, pusto... Ja miałam robić wlaśnie dzisiaj ogórki, ale mąż zaczyna urlop od jutra, więc wywiozłam Małą do dziadków, bo remontujemy sobie troszkę nasze gmoazdko. Zanim mąż wróci z pracy to muszę zrobić "czystki":P Tzn. powynosić z kuchni, z pokoju wszystkie pierdoły 🙂 Kasiulek my dzisiaj byłyśmy też właśnie na szczepieniu. Na szczęście nie było źle 🙂
Mam pytanie. Dajecie jeszcze Maluszkom jakieś witaminki? Typu vigantol lub cebion?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj jak byłam na tym szczepieniu to mi lekarka powiedziała, że jak jest tak ciepło i dużo słoneczka to przez lato nie dawać witaminek. Dopiero końcem września, początkiem października jak sie brzydka pogoda zrobi i mało słoneczka będzie, więc Kasiulek nie masz się czym przejmować 🙂
A co do szczepionki - nie płaci się teraz. To jest bodajrze ospa, różyczka i świnka. Dopiero w grudniu mamy następną i zarazem ostatnią płatną szczepionkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki moja Maleńka Duża Kobieta tydzień temu zaczeła chodzić. Ale jak ona zaiwania po mieszkaniu 🙂 Wchodzi na łóżko, ale sama też zejść umie, więc ten plus 🙂
Kasiulek wogóle jak się czujesz? Masz już porównanie z pierwszą ciążą 🙂 Który to już tydzień, na kiedy termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka to już 16 tydz. termin na 15 styczeń. ogólnie czuję się dobrze chociaż od kilku dni boli mnie coś pod żebrami z prawej strony! dzisiaj koleżanka mówiła mi że jej synej też siedział jej pod żebrami i też odczuwała ból! w nocy to przekręcić się z boku na bok nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej Kasiu,ale ten czas leci...to już 16 tydzień!!!a Kropek jeszcze dalej....
ja cebion dawalam tylko w okresie przeziebienia Małego,a wigantol to raz dawalam raz nie..zalezy jak mi kazała babeczka.ostabnio kupilam vibomit czy cos tajiego zestaw roznych witamin w tym takze d.ale dawalam jak mial katarek i brał lekarstwa.teraz odstawilam by nie za duzo było tych witaminek
MILCIA WRÓĆ,TĘSKNIMY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamcie! ja Julkowi podaję vigantoletten. tzn teraz nie, bo na okres słonecznych dni pani doktor kazała nam je odstawic, bo, tak jak żanka pisze, słoneczko dostarcza witaminę.. poza tym nic innego Julek nie dostaje... od kilku dni coś mi lekko kaszle, chyba będę musiała wybrac się do pediatry..
dobrej nocki Wam życzę! papatki 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie to moje miasto podczas sobotniej powodzi...;-(

[URL=http://img801.imageshack.us/i/61abe866e5.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8210/61abe866e5.jpg[/IMG][/URL]



[URL=http://img175.imageshack.us/i/09082010.jpg/][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6664/09082010.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Sola... smutny i przerażający widok... Ja na szczęście mieszkam w bezpiecznej odległości od naszej złośliwej odry, która też w majowo-czerwcowej powodzi wylała... ale całym sercem współczuję tym, którzy w skutek tego okrutnego żywiołu stracili wszystko... Władze mojego miasta wraz z naszym klubem żużlowym pomagają Bogatyni! 🙂 Wszyscy jesteśmy sercem z Wami!! Mam nadzieję, że powódź nie dotknęła Ciebie i Twojej rodziny ani Twoich bliskich!
Trzymaj się cieplutko kochana!! 🙂 Buziaki dla Julci 😘






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny 🙂
nie było mnie kilka dni bo po tych burzach zepsuł mi się komp 😞
Sola pzrerażający widok 😞 mam nadzieję że u ciebie wszystko ok! to wszystko to wielka tragedia dla tysięcy ludzi 😞
Kropeczek ja już nie piorę ciuszków w dziecięcym proszku tylko w swoim tylko sypię go mniej 🙂 a jak ty się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...