Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiu ta ciąża na pewno jest cięższa niż z Ewunią chodź by dla tego że trzeba biegać za Ewcią 🙂 po za tym bolą mnie cały czas plecy w poprzedniej ciąży nie miałam takich problemów no i brzuch jest o wiele większy niż poprzednio... A jak tam u ciebie już widać brzuszek? jak się czujesz? Jak tam Marcel reaguje na dzidzię ? wiesz co już będzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie jak u ciebie ta ciąża jest bardziej męcząca z tego powodu że trzeba latać za Marcelem i strasznie mnie boli pod rzebrami z prawej strony 😞 czasami nie mam sił wstać z łóżka bo tak kłuje 😞 co do brzucha to już widać dawno i jest większy niż w poprzedniej ciąży a co do płci to lekarz mówił że prawdopodobnie drugi syn ale dowiem się 16 września na usg połówkowym czy się potwierdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki ..w końcu się coś ruszyło...szkoda tylko,ze taki widok...Sola dziś oglądałam tv i tak myślalam czy Twoją okolicę to minęlo....
przesyłam uściski...
ja już od bardzo dawna piorę ciuszki w normalnym proszku//tylko płynu dodaję sensitive...zanim zaczęłam z tym proszkiem spr.na dwoch ciuszkach czy alergia nie wyskoczy,ale wsyztsko ok...buziaki

ti]
]\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ostatnio strasznie pusto, chyba lipcóweczki strasznie zajęte. Albo pociechy nie dają wam chwili wytchnienia 🙂
My jesteśmy po kilkudniowym wypoczynku w naszym kochanym Żywcu, ale było super. Powiem wam, że odpoczęłam niesamowicie. Lilianka była wybabciowana, wydziadkowana i wyciociowana, więc my niesamowicie wypoczęliśmy 🙂 tydzień kultury beskidzkiej był, więc się pobawiliśmy też troszkę. Powiem wam, że moim marzeniem jest wrócić tam... Ehhhh,,, Może kiedyś.
Sola co do Twoich zdjęć. Masakra. Po prostu nie mogę słów znaleźć. Można tylko współczuć... Nie wyobrażam sobie co Ci ludzie teraz czują... I ta totalna bezradność... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki... no momentami to taką pustką tu powiewa,że aż strach zaglądać ;D hihi ;D
Ja Julkowe ubranka już od dawna piorę w naszym proszku... odkąd okazało się, że nie ma uczulenia kontaktowego tylko skazę białkową.. i nic a nic go nie uczula 🙂 Żanka tak właśnie spojrzałam na te ząbki Lilianki... rewelacja.. my wciąż o połowę mniej .. czyli 6 i od kilku miesięcy bez zmian.. choć się ślini już długo i pcha wszystko do buzi to ząbali nadal nowych nie widać.. Tak więc tylko pozazdrościć 🙂 oki mykam oglądać mój ukochany Sex and the city 😁 Dobranoc :*







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 Ja już po pracy. Gotuję obiadek 🙂 A moje dwa Skarby śpią sobie 🙂 Mąż ma jeszcze urlop - pomalowane, powłóczone więc w domciu trzeba posiedzieć 🙂
Co do ząbków, to Lala wogóle się nie śliniła, ani przy jednym. Także po zmianach nastroju musimy rozpoznawać, że idą 🙂
Miłego dzionka kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale puuusto. Mamusie zaglądacie tutaj? Coraz mniej nas jest 😞
Wiecie co, chyba sie czymś zatrułam. Całą noc spędziłam w ubikacji 😞 Mam nadzieję, że to nie jelitówka i małej nie zarażę 😞 Dzisiaj myślałam, że w pracy wyzionę ducha 😞 Dobrze, że mój mąż ma urlop to się położę. Miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już na szczęście przeszło. Jeszcze coś tam na żołądku czuję, ale jest w miarę ok 🙂
Nasza Lala dzisiaj zaczęła powtarzać 🙂 Rano powiedziała Tata pi:P Czyli śpi:0 Ale słodkie to było 🙂 Później mama tutu 🙂 hehe milusio 🙂 Ja się nie mogę doczekać czwartku - moja siostra wraca z Niemiec, nie widziałam się z nią od czerwca, a praktycznie jesteśmy takie papużki 🙂 Niesamowicie się stęskniłam za nią!! Miała jechać spowrotem do pracy, ale na moje szczęście zostaje w Polsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie! 🙂 Mam sekundkę więc zajrzałam 🙂 Moje kochane dziecko zamiast spać wyrzuciło wszystkie pluszaki z łóżeczka, sięgnęło sobie książeczkę i po swojemu komentując z zapałem przerzuca strony ;D Zabójczy widok 🙂 a jeszcze 20 minut temu był barrrdzo śpiący 🙂 😉
U mnie pogoda paskudna, a Julek chory... byłam z nim w środe u lekarza i okazało się,że ma lekko "zawalone" oskrzela :| ale bierze leki, choc na siłę muszę czasami mu wciskac.. mam nadzięję, że się wyleczy...za tydzień idziemy do kontroli...
Dobrej nocki Mamusie! Pa pa 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki 🙂u nas ok.dzis bylismy caly dzien nad jeziorkiem,plywalismy statkiem,zrogilam tatuaz z henny z napisem 'julek':P:P zaszalalam....3mam mocno kciuki za zdrowko dla imiennika mojego Julka...Zanka ja tez mam siostre ,ale starsza o 12lat.mimo roznicy wieku dogadujemy sie jak Ty ze swoją...buziaki dla maluchow...ciężarne powrzucac jakies zdjęcia brzuszków!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki 🙂u nas ok.dzis bylismy caly dzien nad jeziorkiem,plywalismy statkiem,zrogilam tatuaz z henny z napisem 'julek':P:P zaszalalam....3mam mocno kciuki za zdrowko dla imiennika mojego Julka...Zanka ja tez mam siostre ,ale starsza o 12lat.mimo roznicy wieku dogadujemy sie jak Ty ze swoją...buziaki dla maluchow...ciężarne powrzucac jakies zdjęcia brzuszków!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! mam chwilę więc zaglądam 😉 buuu właśnie zostałam z Julkiem sama... mój Robert wyjechał w swoją pierwszą trasę jako kierowca TIRa... kurcze..smutno mi i martwię się o niego.. ehhh 😞 teraz mam wszystko przez tydzień na głowie - ale... dam radę ;D u Julka jakoś nie widze poprawy..więc pewnie jak pojedziemy do kontroli to przepisze coś silniejszego, bo mu chyba ten Bactrim niewiele pomaga... 😞 w ogóle ostatni często mi kupkę robi i w sumie raz dziennie zrobi taką normalną ( czyli duuużą ;>) a ze trzy - cztery razy takie kleksy... czasami taką ciemno zieloną też walnie.. hmm? i od czego? może po tych lekach? wasze maluszki mają coś podobnego?

Buziaki Mamcie:* dobrej nocy 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...