Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja podobnie Jak Kasiulek 🙂 Pierwszy raz jest najtrudniejszy, ale jaj wszystko - da się przejść 🙂
My miałyśmy dzisiaj rewelacyjny dzionek. Wybraliśmy się na basen do Karviny - nasza Laleczka miała po prostu raj, plac zabaw, piaskownice, baseniki, brodziki, zjeżdżalnie hehe, ale powiem wam, że się bardziej zmęczyłam niż wypoczęłam, bo Lala nie dała nawet na chwilkę odpocząć 🙂 Ale to słodkie zmęczenie jest 🙂 Chyba pójdę zaraz spać, bo padam... PISZCIE MAMUŚKi CO TAM SŁYCHAĆ!! Nie zapominajcie o lipcóweczkach bo smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laleczki!1nie było zle....wesele poprostu super,a i Julek dał rade 🙂trochę sie przebudzal i mial problem zasnac,ale kolezanka dala radę...po godzinie usypiania zasnąl jej w koncu...kotek.
a wczoraj jak go nam przywiozła to trochę był obrazony jakby...tancowal na poprawinach..ale ok dzis juz sie nie gniewa 🙂pzdr:*:*teraz juz byloby mi latwiej go zostawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki! 🙂 widzę,że coś słabo z frekwencją na naszym kochanym forum.. a szkoda 😞 ja od poniedziałku do wczoraj nie miałam w ogóle neta :/ nie wiem co się działo, no ale w końcu jestem znów w cywilizowanym świecie ;D A jakby tego było mało to padł mi dekoder od Cyfrowego Polsatu i gnałam dziś do miasta,żeby go zareklamować.. :/ wrrr ;/
Mój Julek już śpi...uwierzycie?!?! hehe przed 20.00! ;D
Mam nadzieję,że będzie spał do rana.. Ja dziś tak spuchłam,że wyglądam jakby mi ktoś łomot spuścił ;D mam stan zapalny zęba - pechowa czwórka 😞 a wizytę u dentysty dopiero 1-go września 😞 jakoś muszę dać radę i się przemęczyć... w dodatku w ciągu tygodnia jestem sama z małym bo głowa rodziny jest w trasie... ehhh...
Wiecie,że mój Julek ma wciąż tylko 6 ząbków...a pozostałych nie widać...aż się zaczynam martwic.. 😞 słuchajcie, czy któraś z was szczepiła maluszka na ospę wietrzną? bo ja się ciągle zastanawiam.. u nas kosztuje coś ok 200 zł... i teraz już sama nie wiem... pediatra powiedziała mi,że jeśli nie ma mały kontaktu z większą grupą dzieci, to mogę się wstrzymać.. a Wy jak uważacie? Piszcie kochane, bo nudą już tu powiewa ... 😞 dobranoc :*










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kropeczek pewnie byłoby Ci ciężko z brzusiem 🙂
Kasiulek za komplement bardzo dziękujemy 🙂
Anusia co do żabków, to chyba nie ma się czym martwić. Mojej znajomej córka dopiero po roku ruszyła z pierwszym ząbkiem 🙂 A wy macie już 6:P Co do szczepienia to nie myślałam nad tym jeszcze wsumie... I nie wiem czy narazie będziemy się szczepić. Chyba poczekamy jeszcze. Moja Lilianka tak około 20 czasem przed troszkę jest kąpana, a później idziemy lulu i śpi do rana. Dzisiaj wstała o 7, więc całą nockę mamy spokojną raczej. I do teo wyobraźcie sobie, śpi w dzień 2 razy, rano koło 9 pierwszy raz i śpi od jednej do dwóch godzin, no i po południu ok 14 i też tyle samo śpi 🙂 hehe no i o 20 już znów idziemy lulu 🙂 Czasem w nocy popłakuje ale to przez sen i śpi dalej 🙂 Już się chyba chwaliłam, ale powiem wam, że od czasu kiedy Lalunia śpi sama w kojcu to dużo lepiej się wysypiam, bo na męża tak nie trzeba uważać 🙂 jak dostanie z łokcia to nic mu nie będzie:P
Dobrej nocki mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
starałam sie was czytac ale i tak jestem do tyłu. Moja mała zaczeła chodzic 1 sierpnia dopiero. Mieszkamy juz na swoim mieszkanku 72 metry wiec ma duzo miejsca do gonienia. Ma już całą buzie ząbków teraz wyszły jej oczne i jest troszkę niespokojna, ale na noc Viburcol i jest ok.Troszke problemów zdrowotnych z mężem,idzie na operacje 6 września ma 1,5 cm kamień na nerce i kraków nas czeka. Dziewczyny gratulacje 2 dzidzi!!! 🙂 Mogę już z wami pisać wiec bede na czasie z wiadomościami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widziałam zdjęcia Antosi - śliczna Laleczka 🙂 Same księżniczki lipcowe nam rozną 🙂 No i książęta oczywiście 🙂
Współczuję mężulkowi, pewnie strasznie się męczy 😞 Ale będzie dobrze, ja to wiem i Ty pewnie też 🙂
Co do mieszkania to my też na swoim:0 Znaczy wynajmuemy, ale nie z rodzicami bynajmniej siedzimy. Tylko zdziebko nasze jest mniejsze - 42m hehe 🙂 Ale myślimy o budowie domku w przyszłym roku, może się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek - Lilianka też popłakuje przez sen ciągle... Pewnie też ząbki, ale nigdy, ani przy jednym się nie śliniła.
Co do przytulania do brzusia, to musi być słodki widok 🙂 Ja jestem ciekawa jak by nasza Lala zareagowała, jak ona nawet jak ja się z Kamilem tulę, albo buziakuję to zazdrosna jest i wrzeszczy:P hehe
ja dzisiaj mam pracowity dzionek, zamiast odpocząć, zabrałam się za górę prasowania, bo wczoraj cały dzień prałam. Wykorzystuję męża, bo jak sama w domu jestem to nie poprasuję przy Lali. Ciągnie mi za kabel od żelazka i wogóle 🙂 A teraz dziadek ją na spacerek wziął, czyli standard, Dr. House i żelazko 🙂 Uwielbiam ten serial, a teraz lecimy z mężem od pierwszego sezonu:P Już się nie mogę doczekać września - poleci czósty sezon i House w wariatkowie:P Pomyślicie, że nawiedzona jestem hehe 🙂 Zmykam do żelazka 🙂 Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka napisał(a):
Kropeczek - Lilianka też popłakuje przez sen ciągle... Pewnie też ząbki, ale nigdy, ani przy jednym się nie śliniła.
Co do przytulania do brzusia, to musi być słodki widok 🙂 Ja jestem ciekawa jak by nasza Lala zareagowała, jak ona nawet jak ja się z Kamilem tulę, albo buziakuję to zazdrosna jest i wrzeszczy:P hehe
ja dzisiaj mam pracowity dzionek, zamiast odpocząć, zabrałam się za górę prasowania, bo wczoraj cały dzień prałam. Wykorzystuję męża, bo jak sama w domu jestem to nie poprasuję przy Lali. Ciągnie mi za kabel od żelazka i wogóle 🙂 A teraz dziadek ją na spacerek wziął, czyli standard, Dr. House i żelazko 🙂 Uwielbiam ten serial, a teraz lecimy z mężem od pierwszego sezonu:P Już się nie mogę doczekać września - poleci czósty sezon i House w wariatkowie:P Pomyślicie, że nawiedzona jestem hehe 🙂 Zmykam do żelazka 🙂 Miłej niedzieli 🙂

Żanka mój Marcel też jest zazdrosny jak się z mężem przytulam albo się całuję hehe 🙂
my też mamy 8 ząbków
jeżeli chodzi o spanie marcela to tylko 3 razy w swoim życiu przespał mi całą noc. obowiązkowo raz w nocy wstaje do jedzenia a w dzień spi raz a jak go czasami najdzie to i dwa. o 12 jak zaśnie to pośpi 2 godz. a jak pójdzie jescze koło 19 to zdrzemnie się godzinkę a potem kładzie się spać o 21.
Gusia fajnie że jesteś z nami 🙂 córcia przesłodziutka 🙂
ja też nie mogę się doczekać września dokładnie 16-tego a to dlatego że mam usg połówkowe i się dowiem czy mieszka u mnie pod serduchem chłopak czy dziewczynka bo przy pierwszym usg dżin widział coś ale nie był pewien czy to siurek czy łechtaczka 🙂 a ja tak bym chciała córkę patrząc na zdjęcia waszych ślicznotek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂
witam się z Wami po przerwie - znów mi net padł :/ wrrrrr :/ okropnie tak siedzieć bez kompa 😁
Wiecie - mój Julek już sobie drepcze 🙂 a nawet biega 😁 ale póki co to po trawie, po wykładzinach, dywanach... na płytkach jakoś nie mam odwagi go puścić.. 😞 od razu mam czarne scenariusze :/ myślałam już nawet o kasku...;p ale to chyba przesada... ??? My nocki też mamy przesypiane, tyle tylko,że ostatnio małemu się coś poprzestawiało i nie kładzie się po kąpaniu tylko dopiero jak się wyszaleje - -także muszę zmienić wieczorne rytuały 😉
Guśka super,że w końcu jesteś z nami - widziałam fotki na nk - rewelacyjne 🙂 widać,że urlop udany i taki rodzinny 🙂 Zgadzam się z Żanką - te nasze lipcowe skarby to po prost chodzące cudeńka 🙂 no oczywiście kolejne także 😉 Kasiu, Kropeczek - zdrówka życzę - powiem Wam szczerze,że tak mi się ostatnio myślało o drugim dziecku - ale chyba nie jestem jeszcze gotowa... A najchętniej to nie planowałabym, bo i tak w każdym momencie będzie chciane i kochane 🙂 zmykam przebrać mojego smyka, bo coś mi tu zalatuje nieprzyjemnie ;D miłego dnia laseczki 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...