Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No Zuzia też raczej już wszytsko je. Ale jakoś tak drobniutka jest. Mleko modyfikowane pije ale nie dużo. Nie wypiła nigdy na raz więcej niż 120ml wody plus proszek nie wiem ile to wychodzi 150? No w każdym razie mleka pije rano wieczorem i raz w dzień po około 120ml. a tak normalnie kanapki lubi na śniadanie i kolacje a njabardziej wcina jajecznicę. A ostatnio ugotowałam na twardo jajka dodałam trochę masła i cebulę i wszytstko blenderemna masę ale wcinała z chlebem ja zresztą też.

A tak w ogóle to od jutra przechodzę na dietę dukana trzymajcie kciuki chcę schudnąć około 5-6kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki..ja jestem chudsza niz przed ciaza ,waze 51.a na porod 75.masakra..
z ubieraniem nie ma problemu,Julek wazy 11kg i tez raczej idzie mu we wzrost.Ziolka a powiedz mi kochana,jak Ci się udało odzwyczaić Małą od picia w nocy cycusia???bo mój dalej się budzi w nocy czasem nawet kilka razy...
A Julek dalej walczy z modyfikowanym...jak Wy podajecie mleczko?samo cz z kaszką..no i jakie preferują Wasze skarby??z jakiej firmy....
Mój Julek dziś wszedł m pod stół...jak wiecie mam burdel na parterze przez remonty i zaczełam go szukać i krzyczec..serce mi stanelo prawie,bo dziecko milczało jak zaklęte...cwaniak mały ,ukrył się pod stołem,a ja go znalazlam to jeszcze smial sie ze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry z rana Mamusie 🙂
Oj Aniu, spryciuch z Waszego Julka 😉 i nie dziwię się,że się tak wystraszyłaś... 😞 Mój Julek też już włazi gdzie popadnie... Najbardziej podoba mu się jego fotelik-bujak..nie raz już z niego zleciał, ale dalej twardo włazi, tak o, po prostu,żeby sobie postać... 😁 Mały pije Bebilon - -od siódmego tygodnia życia.. Najpierw musiałam go dokarmiać, a później sam odrzucił mój pokarm. I pije dziś już 200ml. Podaję mu z rana samo mleko, bo póki co pije to hipoalergiczne, z względu na podejrzenie skazy białkowej..więc nie mieszam go z niczym. Dopiero później po jakiejś godzince czy dwóch dostaje drugie śniadanko 🙂
Ziolka, tym mlekiem nie ma co się tak przejmować.. ja też się ostatnio martwiłam, bo Julek wypijał najczęściej tylko połowę z tego co mu zrobiłam i pytałam lekarza co jest, bo powinien wypijać 200ml a pije tylko 100ml.. ( Tym bardziej,że synek koleżanki wypijał już 300ml!! 😮 ) i usłyszałam,że to nic strasznego.. że ta miara na opakowaniu mleka nie jest żadną wytyczną tylko wskazówką,żeby nie przesadzić z ilością łyżeczek itp. i że jeśli je ładnie wszystko i przybiera na wadze, to na prawdę nie ma się czym przejmować 😉 nie powiem-uspokoiło mnie to 🙂 a Julek już od kilku tygodni wsuwa już 200 ml 😁 I na pocieszenie powiem Ci Zioleczko, że mam w rodzinę dziewczynkę, która waży 12-13 kg a ma prawie 3 latka.. jest chudziutka, drobniutka..i jej mama też chodziła z nią do lekarzy,a oni na to,że taka już jej uroda i że wszystko jest w jak najlepszym porządku 🙂 a wcina jak dorosły - wszystko 😆
Powiem wam,że ja ważę troszkę więcej niż przed ciążą..ale nie przejmuję się tym.. bo przed ciążą ważyłam 45kg 😮 a w dniu porodu 60!! 🤢 hehe...teraz ważę coś ok 48... nie jest to szałowa waga- wszyscy mi mówią,że za mało i w ogóle, ale mnie wcale nie chce się jeść.. 🤢 czasami mam tak,że mogłabym praktycznie nie jeść, a czasami coś tam zjem - najczęściej wieczorem 🥴 no i bioderka troszeczkę szersze zostały 😁 Wam też? 😜
Ale się rozpisałam 😁 uciekam ma jakieś małe śniadanie i zajrzę później 🙂 Paaaa 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ziolka też słyszałam o tej diecie i sama ją będę stosowała po porodzie 🙂 mój kolega przy niej stracił już 10 kg a koleżanka nie wiem ale też sporo bo jak ją zobaczyłam to od rzu widać różnicę 🙂 trzymam za ciebie kciuki żeby się udało i przesyłam oklaska na zachętę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kasiulek dzisiaj zaczęłam. Na razie nie jest xle zrobiłam sobie serek biały z jogurtemna sniadanie o 7 rano i dodałamgotowane jajko i jak na razie nie jestem głodna 😉

Co do melka to ja daję Bebiko3. Akurat są trzy rodzaje normalne o smaku bananowym i z kleikiem ryżowym. I wszytskie trzy mała pije tzn smakuje jej z tym że nie pije dużo.
A jak oduczyłam w nocy od cyca?
Było to tak że mała zaczynała mi się budzić nawet po kilka razy właśnie na cyca. Jak poszłam do lekarza to babka mi powiedziała żeby dawać sytą kolację i w nocy nie dawać nic nawet wody do picia bo potem dziecko się nauczy i do 4 roku życia woła w nocy pić. No chyba że są mega upały a tak to powiedziała że po roku dziecko nie potrzebuje w nocy jeść. No i tak też zrobiłam.Kilka dni były ciężkie a raczej kilka nocy. Mała budziła się brałam ją na ręce przytualałam ale nie dawałam cyca i ona wtedy się bardzo denerwowała i płakała. Ale po 3 nockach już był spokój. Teraz budzi się tylko raz i to nad ranem a nawet zdarza się jej przesypiać całą nockę. Więc jest ok. Oczywiście dzidzia musi być zdrowa i nie ząbkować w tym czasie bo nic z tego nie będzie. No a teraz daję jej cyca jak się rano budzi potem wstajemy dostaje butelkę i kanapki 2 zjada na raz czasem jeszcze coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sola35 napisał(a):
Witam mamusie.....
Moja Julcia jutro skończy roczek, ale ten czas szybko leci...Jak dobrze pamiętam to Wojtuś od milci dzisiaj skończył roczek...Dużo zdrówka perełko....










[URL=http://img812.imageshack.us/i/img0228w.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3389/img0228w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



jesli ktos tu powinien przejsc na diete dukana to sola-bo ma dupe jak 3 drzwiowa szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej no bez kitu...chamstwo nie z tej ziemi! 😠 😠 jak ja nie lubię takich zagrywek 😠 jak masz coś do kogoś, to najlepiej zwracać się BEZPOŚREDNIO[color=red][/color] a nie na forum obrażać!! Dało Ci to coś?!?! Ciekawe która to taka mądra? Żałosne...

A co to odstawiania, to powiem Wam,że z jednej strony cieszę się,że nie muszę Julka odstawiać..bo z jego charakterkiem byłoby makabrycznie 😉 A z drugiej strony żałuję,że nie miał szansy korzystać z mojego pokarmu tak długo jak Wasze maluszki 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ladygaga
(Użytkownik)
ladygaga

jesli ktos tu powinien przejsc na diete dukana to sola-bo ma dupe jak 3 drzwiowa szafa


Nie wiem kim jesteś i nie wiem jak wyglądasz i nie obchodzi mnie to, ale widzę, że zazdrościsz mi czegoś tylko nie wiem czego?? Może tego, że mam śliczne córki? Do Twojej wiadomości: nie zrobię Ci tej przyjemności i nie przejdę na dietę, bo mojemu mężowi i mnie podoba się mój tyłek. I powiem Ci jedno ODCZEP SIĘ ODE MNIE!!!!. Ja też podejrzewam, że to może być ktoś z lipcówek.Tylko zastanawiam się Co ja komu zrobiłam?


url=http://www.suwaczki.com/][/url]


[url=http://julcia01.aguagu.pl]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też kogoś podejrzewam i wydaje mi się, że na 99%, ale to olewam. Skoro jej sprawia przyjemność ubliżania mi to niech sobie ubliża!!!! I wiedz jedno , że mam to gdzieś co myślisz o mnie!!!!


url=http://www.suwaczki.com/][/url]


[url=http://julcia01.aguagu.pl]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...