Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂. Moja Julcia wyspała się już 🙂. Za okienkiem piękne błękitne niebo i słonko, ale zimno jak nie wiem co, narazie jest 4 stopnie. A mój mężuś od 7 rano wędzi 🙂 - ostatni dzień wolnego. My pewnie wybierzemy sie na spacerek ale chyba znowu po spaniu, choć na chwile by się przewietrzyła. Julcia po mleczku wiec teraz mamie pomoże jeść. Budziła sie w nocy i wierciła, ale zaczynam sie przyzwyczajać, a wczoraj ponad godzine ją lulałam, nie mogła przysnąć. 😞 Uciekam na śniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po śniadanku, Julcia zjadła kanapeczke pokrojoną w kostkę, nadziewając ją na widelczyk 🙂. Ostatnio złapała faze że sama, gorzej z upami czy serkami ale małymi kroczkami damy rade 🙂 😆. W końcu te nasze dzieci to już duże smyki i bardzo samodzielen przynajmniej niektóre. Moja dopiero powoli uczy się sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane 🙂 my po spacerze 🙂 Julek usnął w trakcie jedzenia zupki 😉 zaraz śmigam przygotować kotleciki i drugie będzie miał świeżutkie jak wstanie 🙂 powiem Wam,że śliczna pogoda dziś u nas jest 🙂 dlatego po obiedzie znów śmigamy się wietrzyć 😉 Aniu, współczuję 😞 wiem, jak to jest jak mały daje popalić a mama sama musi sobie z tym radzić całymi dniami... 🥴 Bardz dziękuję za smski i zachęcam do oddawania kolejnych głosów 😉 a nóż się nam uda wygrać 😉
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/POWIEDZTAK05/650772649

zajrzę później 🙂 chociaż pustki dziś straszne.. 😉 chyba wszystkie korzystamy z ostatnich ciepłych dni 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam lipcóweczki 🙂
Aniu przepięknie wyglądałaś na weselu 🙂
W piątek się wzięłam za sprzątanie ! robiłam porządki w szafie i miejsce dla najmłodszej w rodzinie 🙂 bo niedługo muszę zacząć prać i prasować te malutkie ciuszki 🙂
Wczoraj od rana miałam gości najpierw koleżanka przyszła na kawkę o 9:30 a o 12 siostra przyjechała więc do wieczora siedziałyśmy i rozmawiałyśmy 🙂 Ewunia wogóle nie chciała spać zasnęła o 17 !! wstała o 20 wykąpała się pobawiła, zjadła i poszła spać o 23 🙂 a o 7 zrobiła pobudkę przyszła dać mamie buzi 🙂
Miałam wam powiedzieć bo już moja duża dziewczynka nie śpi z rodzicami 🙂 zdjęliśmy jej szczebelki i nauczyłam ją wchodzić i wychodzić prze nie i teraz śpi u siebie jak wstaje to przychodzi do nas 🙂
Co do mówienia to niestety u nas nic się nie rusza tylko mama tata baba papa i pić 😞 cały czas ją męczę żeby powtarzała po mnie a tu nic 😞 nawet nie naśladuje zwierzątek no nieraz powie miał muuu i cicici jak woła kotka 🙂
Po za tym u nas też paskudna pogoda wczoraj to nawet Ewcie nie zabierałam na spacer , a dziś mam zamiar się przejść na zakupy więc troszkę niech się przewietrzy 🙂
Żanka jak już będziesz wiedziała czy się dostałaś do pracy to daj znać 😉
A ty Aneczko oczywiście poinformuj nas czy wygraliście ten konkurs 🙂 i życzę powodzenia 🙂 Śliczna z was para !!!!
Kasiu a ty cały czas zabiegana zwolnij tępa kochana bo nam wcześniej urodzisz 😉
Ale się rozpisałam 🙂 Już was nie zanudzam i zmykam papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już po kąpaniu.. mleko nie wypite 😠 za to zawzięcie czytamy bajeczki 😉
Agusia, nie martw się, mój Julek też się do rozmowy nie garnie..a na kotka też woła cici 🙂 Co do konkursu to nagrodą jest suknia ślubna i garnitur - i jedno i drugie do wyboru w dwóch najlepszych salonach w naszym mieście 🙂 za najciekawsze zaręczyny można za to wygrać sesję fotograficzną 🙂 mówię Wam jak się wkręciłam w ten konkurs 😉 tym bardziej,że tylu ludzi oddało już na nas swój głos 😘 pierwsze będziecie wiedziały 🙂 ale wyniki dopiero 14-go listopada.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry lipcóweczkom 🙂 U nas zimno jak diabli! Anusia głosik oddany 🙂 Życzymy wygranej i trzymamy kciuki 🙂 Widzę, że szanse coraz bardziej rosną 🙂
Powiem wam, że znów miałam nieprzyjemności z ojcem 😞 Przyszedł po pieniądze... Pożyczyć... Mam dosyć. Chyba nigdy się od niego nie uwolnię. Nie mówiąc już o tym, że wisi nam już sporo 😞
Za to moja Kruszynka poprawiła mi humor. Poszłam na balkon zapalić. Położyłam ją w łóżeczku. Wychodzę, a ona śpi 🤪 Co u nas się nie zdarza, bo zasypia najczęściej w wózeczku jak mama wozi 🙂 Czyli chyba czas skończyć lulać 🙂 a i w łóżeczku wygodniej:P Mamy zamiar w przyszłym miesiącu nowe łózio jej sprawić. Takie jednoosobowe 🙂 Już czeka na nią w piwnicy, tylko materac jeszcze musimy zakupić no i tatuś stolarz na warsztacie barierkę musi zrobić 🙂 Idę wokorzystać "czas wolny" zabieram się za prasowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂 a my wstaliśmy po 7.00 🙂 tradycyjnie 🙂 idziemy zaraz makaronik wstawić i wybierzemy się chyba na dwór 🙂 choć dziś za bardzo słoneczka nie ma,ale aż tak zimno nie jest, więc się trochę przewietrzymy 🙂 Kasiu, współczuję katarku - znam ten ból 🥴 u nas na szczęście póki co jest ok 🙂 ale masz ogromnego oklaska ode mnie i od Julka dla Was 🙂 uciekam do syneczka 🙂 wpadnę później 🙂

aaaa Żanka, bardzo dziękuję za głosik 🙂 zachęcam wszystkie do sms'owania 😉








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂, my od 8 na nogach. Ja z rana już u denti byłam bo wczoraj na wieczór zęba złamałam i to 4 wiec nie fajnie. Jak na razie włożyła tylko opatrunek i tydzień mam tak chodzić wiec nie bede sie uśmeichać bo widać 🙂. Nunia chwilowo śpi a ja już ugotowałam zupke, poprałam i własnie poprasowałam. Moja bez zmian usypia na rękach 😞.
Teraz mam chwilke dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek też tak miewałam takie stosy prasowania, ale zmądrzyłam sie i teraz po każdym praniu jak niunia uśnei prasuje, fakt że to wychodzi co 2-3 dzień ale idzie szybciej 🙂. Ale musze przyznać że nie lubie prasować.
BYłyśmy na spacerku ale krótko bo wieje jak w Kieleckim normalnie, pobiegałyśmy, pograłyśmy w piłe i wróciłysmy 🙂. Teraz wcina kanapke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniunia ja już po pracy i już nawet sałatkę zrobiłam i zdążyliśmy połowę zjeść:P
Co do sałatek - ja mam dwie ulubione, jedna najprostrza chyba na świecie: makaron ryżowy, ogórek zielony, majonez, sól pieprz do smaku (uwielbiam ją!), a druga przekładana z tuńczyka też pycha, ale ciężka i kaloryczna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...