Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u nas tez ślicznie...tak śnieżno biało dookoła 😉 Kropeczek trzymam moccccno kciuki 😘 Jak będziesz miała możliwość to daj znać jak tylko się zacznie 🙂 a jak nie to jak najszybciej po wszystkim 🙂 Jejciu..troszkę Wam zazdroszczę, że znów zostaniecie mamusiami 😉 😜








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 duzzzo prezentów życze w dzisiejszym dzionku 🙂... widze ze tu rzeczywiscie pustki 🙂.u nas znowu choroba w domu..Wojtus od piątku goraczkował bardzo wysoko....i cały czas myslelismy ze to od zabków...a tu jeszcze doszły uszy,gardełko....masakra,znowu ma antybiotyk,,,, 😞.ale dzis juz chociaz goraczki nie ma i apetyt po malutku wraca....za to po lekarstwach dzis wymiotował.dzieciaki zadowolone z prezentów...a słodyczy kupe!!!! masakra,pewnie nie odgonie ich z pod szawki gdzie one sa.Kamilek chodzi do przedszkola ,jutro tam przyjdzie Mikołaj,ciekawe jak mu pójdzie mówienie wierszyka ...bo dostał główna role 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również życzę wszystkim lipcowym maluchom udanych i wesołych mikołajek!!! z mnóstwem prezentów i słodyczy 🙂 U nas Mikołaj był już wczoraj 😉 a to z tego względu,że Robert jechał wczoraj po południu w trasę a chcieliśmy być oboje jak będzie rozpakowywał prezenty 🙂 I kolejna sterta zabawek do kolekcji... 😮 ehhh... już nie mam gdzie tego chować 😮 Milcia to Kamilek pewnie wniebowzięty i przejęty rolą, co..? 😉 na pewno sobie poradzi 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, my mamy 11 zebalka 🙂 to tak by sie pochwalić a tak to leci z dnia na dizęń, nic większego sie nie dizeje, widze ze naprawde juz prawie nikt tu nie zagląda a szkoda, ale z drugiej strony co sie dziwić, nasze bąble są coraz bardziej absorbujace przynajmniej moja 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
nawet dzisiaj nikt nie zaglądał 😞 😞 😞



zagląda kochana, zagląda..tylko co tu pisać jak ciągle forum pustkami świeci..? 😲 ;( Chyba wszystkie zaczęłu=y intensywne przygotowania do Świąt 😉 Aniu, co do dzieci to masz rację 😉 Ja Julka z oka czasami spuścić nie mogę, bo zaraz coś wywinie 😮 ostatnio jego ulubiona zabawa to rozwijanie na maxa papieru toaletowego 😜 hehe 😉
Byłam dziś z małym u dermatologa, bo wyszło mu jakieś paskudne uczulenie na udach i policzkach.. nie dość,ze czekałam 2,5 godziny na swoją kolejkę, to mały zaczął mi zasypiać na rękach praktycznie przed samym wejściem do gabinetu 🥴 No i pan doktor stwierdził,że to kontaktowe uczulenie od jeansów lub rajstopek... kazał przestać mu je zakładać.. 😮 tylko jak ja mam mu kuźwa nie założyć rajstopek w takie mroźne dni?? 😮 szał pał normalnie :/ z kolei z buźką powiedział,że teraz taka pora i skóra może być wysuszona i podrażniona.. Ehh..jak nie urok to... poza tym u nas oki 🙂 Kurczę, tak patrzę i chyba mamy najmniej ząbków - bo wciąż te same 8 sztuk 😉 choć mały ślini się na potęgę.. A cz wasze maluchy robią już posłusznie siusiu do nocniczka? bo u nas ciągle służy on do zabawy 😮









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniuwidziałaś do czego służy Julci nocnik 😁, moja też ostatnio jakąś szorstkawą skóke ma ale to chyba po zmianie płuny do kąpieli wróciłam do starego i zobaczymy.
My też miałyśmy malusio zebali a teraz w ciągu miesiaca 4 sie przebiły 🙂, co mnie cieszy bo ją bardzo męczą. Najbardziej boje sie tych 3 bo nawet pediatra ostatnio mówiła że to najgorsze i dzieci cięzko przechodzą, a moja wsyztskie ciezko przechodzi to co to bedzie przy nich, aż boje sie pomyśleć 😞
Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!!nie sadziłam,ze Kropeczek doczeka terminu!!daj znac kochana jak tam 🙂
a Wy laseczki jak tam??ja od wczoraj wzielam sie za okna,umylam w sumie 4 ,jeszcze 9 😞w tym 5 duzych porazka!!ale dzis Kuba juz wraca wiec pomoze przy Malym.
Aniu ja jutro wybieram sie przymierzac suknie.bedzie ich az 40 wiec moze cos wybiore 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
hej laseczki!!nie sadziłam,ze Kropeczek doczeka terminu!!daj znac kochana jak tam 🙂
a Wy laseczki jak tam??ja od wczoraj wzielam sie za okna,umylam w sumie 4 ,jeszcze 9 😞w tym 5 duzych porazka!!ale dzis Kuba juz wraca wiec pomoze przy Malym.
Aniu ja jutro wybieram sie przymierzac suknie.bedzie ich az 40 wiec moze cos wybiore 😉

napewno coś wybierzesz 🙂 ale ci zazdroszczę 🙂
a ja nienawidzę myć okien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
hej laseczki!!nie sadziłam,ze Kropeczek doczeka terminu!!daj znac kochana jak tam 🙂
a Wy laseczki jak tam??ja od wczoraj wzielam sie za okna,umylam w sumie 4 ,jeszcze 9 😞w tym 5 duzych porazka!!ale dzis Kuba juz wraca wiec pomoze przy Malym.
Aniu ja jutro wybieram sie przymierzac suknie.bedzie ich az 40 wiec moze cos wybiore 😉



łooooo matko!!! życzę wytrwałości kochana 😉 😘 na pewno znajdzie się ta wyjątkowa 😉 jak wybierzesz to od razu proszę nam tu na forum pokazać tę zjawiskową suknię 🙂 😉 ja na razie okien nie myję - poczekam do następnego tygodnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
znalazlam.bylam dzis.zalozylam tylko 3 i po tej trzeciej juz bylam pewna ,ze to to hihi.nie mam niestety zdjecia,sukienka byla sprzedana ,dla mnie uszyja na koniec stycznia wtedy wkleje.jest bialo-srebrna.zjawiskowa mowie Wam zakochalam się!!!


no to elegancko 🙂 ja tez zmierzyłam trzy ale u mnie to ta pierwsza była the best 😉 ale i tak kupiłam prawie identyczną - tyle,że bez trenu 😉 w takim razie czekamy na fotki 😉
A mój Juli ma katar..ale to chyba z przegrzania, bo w chacie mam tak gorąco,ze nie ma czym oddychać 😠 wietrzę ile mogę ale to nic nie daje 😠 Pochwalę się Wam,ze ubrałam wczoraj małą choinkę 😉 tak się starałam..najpierw lampki chyba z pół godziny zakładałam ( bo ja niestety nie mam ręki do wykonywania jakichkolwiek ozdób a tym bardziej cierpliwości ), później bombeczki, łańcuchy itd...a na końcu wyłączając lampki z kontaktu urwałam kabel przy samej wtyczce 😮 to się nazywa zapłata za poświęcenie 😁 😁 😁
Lecę coś porobić 😉 do później 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nadal w dwupaku 🥴 już mi strasznie ciężko 😞
Co do szorstkiej skóry to i Ewcia ma ale smaruję ją po każdej kąpieli kremem oliatum i pomaga z nóżek i twarzyczki zeszło zostało jeszcze tylko na łokciach 😜 Co do nocnika to cały czas ją namawiam żeby siadała ale nawet usiąść nie chce 😞 jak jej się pytam czy zrobi siusiu do nocniczka to od razu kiwa głową że nie ale jak robi do pampersa to pokazuje na niego że ma fefuna 🙃
No i co do mowy to nadal nie chce mówić masakra woli wziąć za rączkę zaprowadzić i pokazać co chce albo pokazuje w książeczkach 🤪 od czasu do czasu jak ją męczymy to powtórzy raz ze dwa razy jakieś słowo i na tym koniec !!
A ostatnio znalazła sobie zabawę wchodzi pod stolik i ogląda telewizor 🤪 Najlepsza zabawka to lala karmi ją zmienia pieluszkę tańczy, całuje , przytula ...
No i dziś wylała na siebie Kawkę... dobrze chociaż że była już zimna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
A ja nadal w dwupaku 🥴 już mi strasznie ciężko 😞
Co do szorstkiej skóry to i Ewcia ma ale smaruję ją po każdej kąpieli kremem oliatum i pomaga z nóżek i twarzyczki zeszło zostało jeszcze tylko na łokciach 😜 Co do nocnika to cały czas ją namawiam żeby siadała ale nawet usiąść nie chce 😞 jak jej się pytam czy zrobi siusiu do nocniczka to od razu kiwa głową że nie ale jak robi do pampersa to pokazuje na niego że ma fefuna 🙃
No i co do mowy to nadal nie chce mówić masakra woli wziąć za rączkę zaprowadzić i pokazać co chce albo pokazuje w książeczkach 🤪 od czasu do czasu jak ją męczymy to powtórzy raz ze dwa razy jakieś słowo i na tym koniec !!
A ostatnio znalazła sobie zabawę wchodzi pod stolik i ogląda telewizor 🤪 Najlepsza zabawka to lala karmi ją zmienia pieluszkę tańczy, całuje , przytula ...
No i dziś wylała na siebie Kawkę... dobrze chociaż że była już zimna.

to całe szczęście że była zimna a nie tak jak Marcel wylał na siebie gorącą. został już tylko po tym mały ślad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po dłuuugiej nieobecności 🙂 Wprawdzie pisac czasu nie mam ale z czytaniem jestem na bieżąco 🙂 Więc wiem co u was się dzieje 🙂 Co do zębali to my 16 mamy i coś tnie się już ztyłu. Teraz trochę Lalusia nam pochorowała. Muszę wam powiedziec, że mam niesamowity problem ze znalezieniem opiekunki. Chciałam do żłobka, ale lekarka mi odradziła. Powiedziała, że nie opłaca mi się do pracy iśc bo bedzie ciągle chorowała. Więc znalazłam Panią Różę, starsza kobitka, wydawała się naprawdę fajna. Kilka razy była przy Małej. Ale ostatnio przegięła od 8 rano do 15 kiedy wróciłam Lilka była w jednej pieluszce i położyła ją spac w południe z kupskiem!! Wiecie jak wyglądała jej pupa?? Następnego dnia szłam z nią na szczepienie i takie opier... dostałam od lekarki, że szkoda gadac... Eh... no i nadal szukam... dzisiaj sąsiadka ma przyjśc na próbę.
Wczoraj zaczęliśmy w końcu remont mojego salonu 🙂 Już tego załatwiania, projektów, BIUROKRACJI mam dośc!! Ale pochwalic się muszę, że opłacało się łazic 🙂 Wychodziłam dotacje 19tys 🙂 i to decyzja od złożenia wniosku podjęta w 3 dni!! Mówili, że nie ma szans bo koniec roku i urzędy kasy nie mają, a jednak niemożliwe staje się możliwe 🙂 początkiem stycznia zaczynam szkolenia dodatkowe z masażu 🙂 pałki, misy kokosowe, gorąca czekolada, kamienie itd 🙂 Oferta będzie bogata, ceny konkurencyjne, więc zapraszam 🙂 Ale się rozpisałam. Zmykam coś ugotowac, bo później z przedstawicielem clareny i rubici mam spotkanie. miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka napisał(a):
Witam po dłuuugiej nieobecności 🙂 Wprawdzie pisac czasu nie mam ale z czytaniem jestem na bieżąco 🙂 Więc wiem co u was się dzieje 🙂 Co do zębali to my 16 mamy i coś tnie się już ztyłu. Teraz trochę Lalusia nam pochorowała. Muszę wam powiedziec, że mam niesamowity problem ze znalezieniem opiekunki. Chciałam do żłobka, ale lekarka mi odradziła. Powiedziała, że nie opłaca mi się do pracy iśc bo bedzie ciągle chorowała. Więc znalazłam Panią Różę, starsza kobitka, wydawała się naprawdę fajna. Kilka razy była przy Małej. Ale ostatnio przegięła od 8 rano do 15 kiedy wróciłam Lilka była w jednej pieluszce i położyła ją spac w południe z kupskiem!! Wiecie jak wyglądała jej pupa?? Następnego dnia szłam z nią na szczepienie i takie opier... dostałam od lekarki, że szkoda gadac... Eh... no i nadal szukam... dzisiaj sąsiadka ma przyjśc na próbę.
Wczoraj zaczęliśmy w końcu remont mojego salonu 🙂 Już tego załatwiania, projektów, BIUROKRACJI mam dośc!! Ale pochwalic się muszę, że opłacało się łazic 🙂 Wychodziłam dotacje 19tys 🙂 i to decyzja od złożenia wniosku podjęta w 3 dni!! Mówili, że nie ma szans bo koniec roku i urzędy kasy nie mają, a jednak niemożliwe staje się możliwe 🙂 początkiem stycznia zaczynam szkolenia dodatkowe z masażu 🙂 pałki, misy kokosowe, gorąca czekolada, kamienie itd 🙂 Oferta będzie bogata, ceny konkurencyjne, więc zapraszam 🙂 Ale się rozpisałam. Zmykam coś ugotowac, bo później z przedstawicielem clareny i rubici mam spotkanie. miłego dzionka 🙂
no to Żanetko super że wszystko idzie dobrze w sprawie twojego salonu. CO DO OPIEKUNKI TO TRZYMAM KCIUKI 🙂
ja dzisiaj idę z marcelkiem do lekarza bo dalej ma ten katar i pokasłuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zanka, kochana, trzymam mocno kciuki 🙂 🙂 🙂 i w sprawie opiekunki i w sprawie biznesiku 🙂 na pewno jedno i drugie zakończy się powodzeniem 🙂
Mój Juleczek też z odparzoną pupką chodzi, bo został ostatnio dosłownie 2 h pod opieką cioci..która twierdziła,że zmieniała pieluchę! a jak zaczęłam go przewijać to nie dość ze kupa to i od siuśków pielucha ważyła z kilogram!!!! 😮 i powierz tu komuś własne dziecko!! 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...