Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej
my jeszcze tez o urodzinach nie myslelismy. Sala zabaw raczej u nas odpada. Szczerze powiedziawszy na razie nie mam pomysłu bo mam tak zawalony czerwiec że dopiero jak się ze swoimi sprawami ogarnę to może i wtedy pomyślę. ALe piszcie jakie macie pomysły może akurat cosik się przyda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 przepraszam ze sie nic nie odzywałam....ale nie miałam kiedy.....no i nie bardzo jestem na bieżąco dzis tez nie bardzo mam czas..... u nas też upał.... do tego Kamilka jakies chorubsko zbiera bo ma gorączke 😞.....Wpadłam sie pochwalic 🙂 dziś miałam drugi egzamin i ZDAŁAM....strasznie sie ciesze dla tego sie chwale 🙂 aha co do tej drugiej sprawy to jednak będe miałam zabieg za miesiąc.....musza zrobic wycinki i wykluczyc sprawy rakowe...... oby to też dobrze poszło .buziaki kochane....jak znajde wiecej czasu to sie odezwe.papa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milcia26 napisał(a):
hej laseczki 🙂 przepraszam ze sie nic nie odzywałam....ale nie miałam kiedy.....no i nie bardzo jestem na bieżąco dzis tez nie bardzo mam czas..... u nas też upał.... do tego Kamilka jakies chorubsko zbiera bo ma gorączke 😞.....Wpadłam sie pochwalic 🙂 dziś miałam drugi egzamin i ZDAŁAM....strasznie sie ciesze dla tego sie chwale 🙂 aha co do tej drugiej sprawy to jednak będe miałam zabieg za miesiąc.....musza zrobic wycinki i wykluczyc sprawy rakowe...... oby to też dobrze poszło .buziaki kochane....jak znajde wiecej czasu to sie odezwe.papa..

Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny 🙂 .....na dodatek powiedziałam sobie ze jak zdam to przestane palic....no i od soboty popołudnia nie pale 😞....znowu mam głód nikotynowy 😞.....strasznie mi bez papierochów.....to moja kolejna próba 😞....obym tym razem wytrwała!bo w sumie to co idzie na papieroski mogło by isc do świnki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milcia26 napisał(a):
dzieki dziewczyny 🙂 .....na dodatek powiedziałam sobie ze jak zdam to przestane palic....no i od soboty popołudnia nie pale 😞....znowu mam głód nikotynowy 😞.....strasznie mi bez papierochów.....to moja kolejna próba 😞....obym tym razem wytrwała!bo w sumie to co idzie na papieroski mogło by isc do świnki:P

trzymam kciuki żeby tym razem się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia ja też palę....od jakiegos roku...i wiem jak Ci ciezko.jak rzucałam przed ciażą to pomagaly mi pastylki niquitin.jesli teraz bede rzucac(przymierzam się) to tez z nimi, inaczej rady nie dam.to paskudny nałog,dlatego najwazniejszy poczatek,3maj sie mocno.
u nas ok.caly czas na dworku bylismy bo tak cieplo.dzis chlodniej.Julek w miarę grzeczny,zajmuje sie bajkami cały czas mówi do nas po imieniu'anius i kubus hehe.na wakacje się wybieracie gdzies??/my na urodzinki nie mamy pomysłu.ale mam na prezent-zaszczepie go na pnemuokoki i wzw chyba a tą płatna.ten ,ój Julek taki chorowity juz 2 razy w zyciu zastrzyki to muszę go zasczepic....a balu dla rodziny nie robimy,tylko jak cos tort i kawa....albo do zoo czy bajkolandu pojedziemy..buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 narazie wytrzymóje choc nie jest łatwo...przedwczoraj miałam pierwsza próbe:P....imprezka z kolezankami...... ale nie dałam sie....wczoraj miałam kaca...:Pw iec w ogóle nie ciągneło do papierosów ale dzis.....hm.... zapaliłabym 😞od rana sprzatałam...zeby sie czyms zając.....teraz pojdziemy na spacerek.... co do roczku Wojtusia to my tez nie robimy imprezki.....torcik w naszym gronie...plus wyjscie moze własnie do zoo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milcia26 napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 narazie wytrzymóje choc nie jest łatwo...przedwczoraj miałam pierwsza próbe:P....imprezka z kolezankami...... ale nie dałam sie....wczoraj miałam kaca...:Pw iec w ogóle nie ciągneło do papierosów ale dzis.....hm.... zapaliłabym 😞od rana sprzatałam...zeby sie czyms zając.....teraz pojdziemy na spacerek.... co do roczku Wojtusia to my tez nie robimy imprezki.....torcik w naszym gronie...plus wyjscie moze własnie do zoo.

dzielna z ciebie babka 🙂 tak trzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki 🙂 Milcia - gratuluję wytrwałości - nie daj się! ja też palę więc wiem jaki to ból.. 😮 ale najważniejsza jest wytrwałość i..nowe zajęcie 🙂 Ja kończę swój pechowy tydzień.. od środy miałam jakąś paskudną jelitówkę czy coś takiego, bo po prostu z kibelka nie schodziłam..aż na pogotowie w piątek jeździłam..a wczoraj skręciłam kostkę 😠 i jestem uziemiona 🤢 do tego zastrzyki w brzuch muszę sama sobie robić 😮 a co do urodzin...ja też nie mam ochoty na jakieś wielkie imprezy..kawka, torcik dla najbliższych i tyle..może później zabiorę Julka do sali zabaw, żeby sobie poszalał 🙂 a pochwalę się Wam - wczoraj byliśmy an festynie z okazji Dnia Dziecka i mój Juli jechał wozem strażackim 🙂 aleeee był szczęśliwy 🙂 no i jeszcze jazdę bryczką zaliczył 😉 duuuużo atrakcji miał i ja z resztą też, tylko aparatu nie wzięłam i niestety fotek nie mamy.. 🥴 uciekam coś na obiad szykować 🙂 do następnego 😘 i miłego dnia życzę 😘






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
hej dziewuszki 🙂 Milcia - gratuluję wytrwałości - nie daj się! ja też palę więc wiem jaki to ból.. 😮 ale najważniejsza jest wytrwałość i..nowe zajęcie 🙂 Ja kończę swój pechowy tydzień.. od środy miałam jakąś paskudną jelitówkę czy coś takiego, bo po prostu z kibelka nie schodziłam..aż na pogotowie w piątek jeździłam..a wczoraj skręciłam kostkę 😠 i jestem uziemiona 🤢 do tego zastrzyki w brzuch muszę sama sobie robić 😮 a co do urodzin...ja też nie mam ochoty na jakieś wielkie imprezy..kawka, torcik dla najbliższych i tyle..może później zabiorę Julka do sali zabaw, żeby sobie poszalał 🙂 a pochwalę się Wam - wczoraj byliśmy an festynie z okazji Dnia Dziecka i mój Juli jechał wozem strażackim 🙂 aleeee był szczęśliwy 🙂 no i jeszcze jazdę bryczką zaliczył 😉 duuuużo atrakcji miał i ja z resztą też, tylko aparatu nie wzięłam i niestety fotek nie mamy.. 🥴 uciekam coś na obiad szykować 🙂 do następnego 😘 i miłego dnia życzę 😘







no to super atrakcje miał Juluś 🙂 a ty bidulko moja kochana łap oklaska na pocieszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki 🙂 nadal nie pale a moje nowe zajecie to jedzonko haha oj jak mi sie kubki smakowe wyostrzyły!!!!:P cos mi sie wydaje ze przytyje 😞.....a ty kochana co takiego pecha masz....bidulko.oklask dla ciebie....dawno nie dawałam 🙂.u nas pogoda wiec uciekam na spacerek.papa dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki
Nie odzywałam się dawno, ale niestety musze leżeć. Jutro mam wizyte kontrolną u gina wiec dowiem się dopiero czy wszytsko jest ok czy nie. Okazało się ze mam krwiaka pod łożyskiem no i wszytsko zdarzyć się może.
natomiast jestem dobrej mysli i mam nadzieję że jutro się dowiem że jest dobrze,

Milcia gratki i dalszej wytrwałości życzę 🙂

Musieliśmy wysłac Zuzię do przedszkola. Wczoraj była pierwszy dzień i było ok. A dziś mąż ja zawiózł i teraz mi pisze że płacze bidulka. Ja najchętniej ją bym wzięła od razu, ale nie mogę się nią zajmowac przynjamniej na razie. Nie wiem jak ona tam biedna da sobie rade. Będzie tak płakac cały dzień?
W zasadzie i tak miała iść bo od lipca mam praktyki w szkole więc tak czy siak, ale to miałbyć miesiąc a teraz wyjda dwa i pewnie się już przyzwyczai i ja juz zostawimy. Zresztą nie wiadomo co jeszcze ze mną więc wiem że to dobre wyjście ale tak mi jej szkoda że tam płacze. A z drugiej strony dobrze że jej nie widze bo było by jeszcze gorzej ehhhhh
Pozdrawiam lipcóweczki
Korzystajcie z pięknej pogody ja kisze ogóra w łóżku 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE WSZYSTKIM NASZYM SŁODKIM DZIECIACZKOM - TYM WIĘKSZYM I MNIEJSZYM 🙂 ZDRÓWKA, RADOŚCI, UŚMIECHU NA TWARZY KAŻDEGO DNIA, POGODY DUCHA I ZADOWOLENIA Z RODZICÓW 😜 NO I SUPERRRRRRRRR PREZENTÓW 😉

A za Ciebie Zioleczko kochana trzymam mocno kciuki 🙂 😘 zobaczysz - będzie dobrze 🙂 a Zuzia się przyzwyczai - Kasia ma racje, najgorsze są pierwsze dni.. nie martw się kochana na zapas 🙂
A u nas dziś pogoda do bani.. mam zalecenie od lekarza,żeby nie chodzić..ale jak tu nie chodzić przy mojej małej wiercipięcie?? 😉 poza tym zastrzyki w brzuch przez 20 dni 😠 no i za 2 tyg do kontroli.. nie wiecie jak to teraz jest z tymi ubezpieczycielami..? warto zgłaszać tę moją kostkę?






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
byłam dzis na kontroli. ALe się ciesze wszytsko jest jak najbardziej w porządku. malusszek ma juz 6,51cm termin porodu przesunął się na 10 grudnia więc na Święta już powinniśmy być w domku 🙂
No i nie musze juz leżeć 😁
Dzięki dziewczynki za wsparcie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
hej hej
byłam dzis na kontroli. ALe się ciesze wszytsko jest jak najbardziej w porządku. malusszek ma juz 6,51cm termin porodu przesunął się na 10 grudnia więc na Święta już powinniśmy być w domku 🙂
No i nie musze juz leżeć 😁
Dzięki dziewczynki za wsparcie :*

no to super wieści 🙂
oklask dla ciebie Ziolka i dla ciebie Aniu a dla dzieciaczków tysiące 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane jak znosicie upały? i jak nauka bez pieluch? u nas było super a teraz sie zbunottowała i nei woła, a już ładnie wołąłą a teraz jak wyczuje moment i da się posadzić na sedes bo o nocniku nei ma mowy to zrobi, ale ja jestem twarda 🙂. A i na spacery też nie zakłądamy pieluch, jak wychodzimy to biore pare par majtek 🙂. Więc tylko jeszcze do spania choć jak mówie idzie ciężko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...