Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu tort przepiękny....Widac Marcelek bardzo zadowolony z prezentów... całuski dla chorowitka .... wiem co to jest....... mi Kamilek tez tak czesto choruje....ale odpukac od czerwca spokój...wczoraj bylismy u laryngologa.... wszystko ok.... przy okazji mnie lekarka obejrzała i tez jest ok 🙂....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej gwiazdy! 🙂 u nas deszczowo 😞 w dodatku chyba mnie coś bierze, bo kicham już drugi dzień i taką kluchę w gardle czuję 🥴 a w niedzielę jedziemy na zasłużony wypoczynek..mam nadzieję,że nie rozłoży mnie żadne choróbsko.. 😠 w dodatku pogoda nie napawa optymizmem i nie nastraja do urlopu, na który tak czekaliśmy... 😠 ehhh...my bilans będziemy robić dopiero w sierpniu..z resztą już pisałam chyba o tym...a co do zdjęć z urodzin...to zastały tak szałowo zrobione jak od niechcenia! I weź tu poproś kogoś o przysługę! Moja szwagierka chyba zooma nie potrafi używać, bo nic an tych fotkach nie widać! No ale cóż...nie zawsze wszystko wychodzi tak jak tego chcemy... ale mam dzisiaj potworny humor..jakaś taka nerwowa jestem! dobrze,że tutaj mogę sobie "pokrzyczeć" 😜 idę jakąś kolację zrobić 😉 miłego wieczorku dziewczyny i spokojnej nocy 🙂 pa pa 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane,my ndzis na bilansie.Julek ma 84cm i 11.8kg.malutki w porownianiu do Waszych...zaszczepilam go na pnemokoki,długo sie zastanawilam...pani doktor,do ktorej chodzimy prywatnie odradzała,a nasza pani w przychodni zachecala...zdecydowalam sie,gdyz cos mi intyicja podpowiadala...on taki chorowity juz w szpitalu byl w tym wieku,takze dmuchac wole.
a co do nnie to ok,my jedziemy w srode,ale martwi mnie pogoda 😞jak ma lac to szkoda kasy troche.
aha bylam dzis u wrozki,nie wierze w takie cos ,ale zaszalalam z kolezankami.pani rozlozyla karty i mowi'ma pani syna?'a ja ze 'tak' a ona'bedzie pani miala 3 synów' hihihih
mam nadzieje ze to nie zawsze sioe sprawdza hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
hej kochane,my ndzis na bilansie.Julek ma 84cm i 11.8kg.malutki w porownianiu do Waszych...zaszczepilam go na pnemokoki,długo sie zastanawilam...pani doktor,do ktorej chodzimy prywatnie odradzała,a nasza pani w przychodni zachecala...zdecydowalam sie,gdyz cos mi intyicja podpowiadala...on taki chorowity juz w szpitalu byl w tym wieku,takze dmuchac wole.
a co do nnie to ok,my jedziemy w srode,ale martwi mnie pogoda 😞jak ma lac to szkoda kasy troche.
aha bylam dzis u wrozki,nie wierze w takie cos ,ale zaszalalam z kolezankami.pani rozlozyla karty i mowi'ma pani syna?'a ja ze 'tak' a ona'bedzie pani miala 3 synów' hihihih
mam nadzieje ze to nie zawsze sioe sprawdza hihi
no to do dzieła Aniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
buziaki Anula 😘 😘 😘 spełnienia wszystkich, ale to wszystkich marzeń!!! Zdrówka, miłości i pogody ducha każdego dnia!!

A ja już zmykam się pakować, bo jutro wyjeżdżamy 🙂 do następnego razu na forum kochane 🙂






i gdzie się zdecydowaliście jechać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKUJĘ KOCHANE DZIEWCZYNKI:*:*
MY JEDZIEMY JUTRO.DZIŚ CZEKA MNIE PAKOWANKO I ZAKUPY.POWIEM WAM SZCZERZE,ZE NIE MAM OCHOTY JECHAC, A TYLE LAT NIE BYLAM NA URLOPIE....POZA TYM OK,WCZORAJ CIAGLE GOSCIE I FAJNE PREZENTY,DOSTALAM ZAKIET ,BLUZKE,PIZAMKĘ,2RAZY PERFUMY I MASĘ KOSMETYKOW...JULEK OK ,ZDROWY I GRZECZNY,CIEKAWA JESTEM JAK ZNIESIE PODROZ...ODEZWE SIE JAK WROCE ,3MAJCIE SIE CIEPLO:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Za namową Ani postanowiłam was odwiedzić niestety ponad 1000 stron do czytania więc nawet nie próbuję nadrabiać ....
Właśnie dziś moja Ewcia rozcięła sobie głowę nad łukiem brwiowym 😞 uderzyła w stolik szklany więc nie za ciekawie dziś było 😞
Poza tym nie siusia od stycznia w pieluszkę, jeszcze nie zaczeła mi mówić 😞 ale wszystko wytłumaczy po swojemu 🙂 nadal rozkochana w Adusi 🙂
Adulka już sama siedzi i do tyłu czworakuje.
A jak tam wasze dzieciątka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Cześć Mamuśki 🙂
Za namową Ani postanowiłam was odwiedzić niestety ponad 1000 stron do czytania więc nawet nie próbuję nadrabiać ....
Właśnie dziś moja Ewcia rozcięła sobie głowę nad łukiem brwiowym 😞 uderzyła w stolik szklany więc nie za ciekawie dziś było 😞
Poza tym nie siusia od stycznia w pieluszkę, jeszcze nie zaczeła mi mówić 😞 ale wszystko wytłumaczy po swojemu 🙂 nadal rozkochana w Adusi 🙂
Adulka już sama siedzi i do tyłu czworakuje.
A jak tam wasze dzieciątka?

Hej Aguś kupe lat 🙂 mój marcel pośliznął się na piłce i rozciął sobie koło oka ale już się ładnie goi 🙂
gratuluję że Ewcia nie nosi już pampersów mój Marcel nie może się nauczyć 😞 a co do gadania to już dużo mówi że można się z nim dogadać i tak jak Ewcia kocha adę tak on kocha Patryczka i już nie jest zazdrosny takj jak było to na początku, a Patryczek rośnie i zrobił się już taki fajny, jest na etapie siadania ale jeszcze sam nie usiedzi, chwieje się i przymierza się do raczkowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
hej Kasiu....ja tu czasem zagladam...ale nic nie piszecie.....wiec i ja cicho siedze:P u nas przez kilka dni była pogoda....dzis juz troche chłodniej w nocy popadało....ale w koncu zaliczylismy wode.....wczoraj bylismy ....a dzieciaki zachwycone!.... nie bylismy długo ...dlatego chłopcy nie chcieli wychodzic z wody.....co jeszcze....w czwartek mam rozmowe o prace..... praca tylko 2 razy w tygodniu ale zawsze cos.... trzymajcie kciuki!!!!aha a dzieciaki jak narazie drowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, ja chciałam powiedzieć że też co dzień zaglądam ale tu takie pustki się zrobiły że szok 😞 . Chciałam wam się pochwalić że moja lala już tylko z pieluchą na noc, choć powoli na razie mentalnie przybieram się do tego by jej ją na noc zdjąć. Już nawet w tym celu taki ochraniacz na materac który można prać i jest na całej powierzchni materaca, bo wcześniej podkładałam te podkłady poporodowe, ale moja Julcia bardzo się wierci więc ściągała je. ALe jakoś nie mam odwagi jeszcze w nocy położyć ją bez pieluchy. A i ostatnio coraz rzadziej śpi w dzień, nie chce a na siłe kłaść jej nie będę. A co tam u was słychać???
Milcia ja również trzymam kciuki i zdawaj relacje jak tam 🙂 i oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! ja też zaglądam od czasu do czasu, ale pustki tu, więc co tu pisać... 😜 u nas po staremu...bilansu jeszcze nie robiliśmy,bo nasza pani doktor na urlopie 😠 dopiero we wrześniu pójdziemy... po urlopie fajnie 🙂 odpoczęliśmy..pozwiedzaliśmy... 🙂 Julek z nocnikiem dalej na bakier 🤢 też prawie nie sypia już w dzień..wstaje ok 6.00 góra 7.00 i ok 18-20 kładzie się spać... a za kilka dni przechodzimy na "normalną" kaszkę, bo do tej pory Julek pił Bebilon pepti. powiem Wam, że trochę się boję jak je przyjmie - czy mu nic znów nie wyskoczy i czy w ogóle będzie chciał to pic... ? uciekam do syna 😉 będę zaglądać częściej -w miarę możliwości 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 😁 ja nie mialam neta kilka dni,ale juz mam nowy wi9ec ok 😁
u nas narazie fajnie....Julek ok,prawie wszystko mówi 😁 na wakacjach bomba,wypoczeci,opaleni,tylko Julek morza się bał:P mowil'nie chce wody ,boje wody',pogody u nas raczej nie ma,w ogole piękna jesien tego lata...na urlopie kilka dni zimna kilka ciepla...piszcie duzo dziewczynki:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do pogody to prawda 🙂 jesień piękna...szkoda,ze w sierpniu 😉 u nas też na zmianę to deszcz i wiatr to słoneczko...nie wiadomo jak się ubrać... A ja od wczoraj zasmarkana chodzę i gardło mnie boli.. 😠 a w sobotę na wesele idziemy... i chyba pójdę z antybiotykiem i paczka chusteczek higienicznych.. 😠 Mój Julek nie chce pic "kaszy" 😮 próbowałam wcisnąć mu wczoraj wieczorem i dziś rano i nie chciał, wypił może ze dwa - trzy łyki i więcej nie chciał.. 🤢 wasze szkrab też tak miały..? czy to możliwe,żeby mu tak to hipoalergiczne smakowało..? w sumie to pije je od 5 miesiąca życia.. wiec innego smaku mleka może nie kojarzyć..? 🥴 już sama nie wiem..? Idę się kurować..strasznie mnie głowa boli i jakoś tak mi niedobrze 😮 ehh ta pogoda 😠 😠 😠 do później 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...