Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam witam 🙂 u nas radość z prezentów była ogromna..jeszcze Julka trzyma, bo teraz w ruch idą non stop nowe prezenty 🙂 dostał klocki - w duże j ilości.. od nas, od dziadków ;D także klocków u nas jest ogromna ilość 😁 do tego oczywiście słodkości 🙂 nowy zestaw ciastoliny i koparka z lego duplo - chyba jego najbardziej ukochany prezent 😜 także szał był 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
hej dziewczynki 🙂
ziolka już urodziła czy nie?
u nas pada śnieg 🙂


Hej kochane
Wczoraj na wieczór jeszcze nie urodziła, nadal nie ma swojego kompa i na chwile tylko korzysta z męża, daje znać że jest w dwupaku i tyle.
U nas całą noc padał śnieg ale większość stopniała i nadal pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba jeszcze nie...Ania miała dać znać, bo jest z Ziolka w kontakcie 🙂 a u nas sniegu ani widu ani słychu..tylko wietrzysko strasznie zimne i silne.. 😠 no i słońce się czasami przebije przez chmury 🙂 a ja biorę się dziś po woli za jakieś porządki 😁 bye 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł 😁 😁
Ja jeszcze 2w1 :/
Dziewczyny nic nie pomaga z tego co wymieniłyście ani spacery ani inne sprawy 🙂
Natomiast nie wykorzystałam jeszcze sprzątania chatki bo nie chce byc tak jak ostatnio mega zmęczona. Zuzie urodziłam tydzień przed terminem więc mam jeszcze weeknd na powtókę heheh ale chyba sie nie zanosi 🙂 Nic to czekac trzeba 🙂

U nas mikołajki tez isę udały dzień wczesniej juz ubralismy choinkę i jak mała powedrowała do przsedszkola a my pod choinke wrzucilismy jej tablice to pisania i zmazywania. Jeszcze przyejchał mój brat na chwilke i dorzucił mega wielkie pudło żelków. W przedszkolu był mikołaj i tez dostali paczki takze dzień udany. A my tydzień temu w niedziele przed Mikołajem zabralismy mała do placu zabaw spedziła tam troszkę czasu potem jescze pojeździła na karuzelkach i była cała zadowolona więc jakoś sie to rozłożyło.

A nie odzywałam sie bo nie miałam kompa-wymieniali wiatraki bo się coś grzał ale juz jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
heloł 😁 😁
Ja jeszcze 2w1 :/
Dziewczyny nic nie pomaga z tego co wymieniłyście ani spacery ani inne sprawy 🙂
Natomiast nie wykorzystałam jeszcze sprzątania chatki bo nie chce byc tak jak ostatnio mega zmęczona. Zuzie urodziłam tydzień przed terminem więc mam jeszcze weeknd na powtókę heheh ale chyba sie nie zanosi 🙂 Nic to czekac trzeba 🙂

U nas mikołajki tez isę udały dzień wczesniej juz ubralismy choinkę i jak mała powedrowała do przsedszkola a my pod choinke wrzucilismy jej tablice to pisania i zmazywania. Jeszcze przyejchał mój brat na chwilke i dorzucił mega wielkie pudło żelków. W przedszkolu był mikołaj i tez dostali paczki takze dzień udany. A my tydzień temu w niedziele przed Mikołajem zabralismy mała do placu zabaw spedziła tam troszkę czasu potem jescze pojeździła na karuzelkach i była cała zadowolona więc jakoś sie to rozłożyło.

A nie odzywałam sie bo nie miałam kompa-wymieniali wiatraki bo się coś grzał ale juz jestem 🙂
na a ja już zaczynałam grudzień czytać czy nie urodziłaś przypadkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej mamuśki z rana 🙂. Moja lala dziś sie obudziła po 6 - masakra. Oczy jeszcze mi sie zamykają 🙂. No ale skoro chciał nie chciał musiłam wstać to zaraz biore sie za sprzatanie co poniedziałkowe, wstawie rosołek i powiem Wam , że mam masakryczną sterte prasowania a chęci wcale 🙂. A jeszcze do tego jest ponuro na dworzu i ciemno:/ i weź człowieku funkcjonuj normalnie;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie sprzątanko też nie ominie 😜 też powoli muszę się zabierać...my dzisiaj poszaleliśmy ze spaniem...10.30 Julek się obudził 😉 no ale wczoraj zasnął prawie o 23 🤢 u nas dziś zimnawo i troszkę wieje...ale za to słoneczko jest więc trzeba będzie się przewietrzyć.. 😉 a jak z Ziolką?? Aniu..wiesz coś?? aaaaa i pochwalę się...Julasowi wyszły już wszystkie piątki 🙂 Zuch mój 😘 Napiszę więcej później 🙂 paaa 🙂





url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja poszła do łóżeczka a wcześniej pomogła mi prac chodniczki z przedpokoju 🙂. Ale jak bedzie dziś spać to coś czuje że wieczorkiem pobryka:/
Co do Ziołki to wczoraj ok 22 napisała mi że ma jakieś lekkie skurcze ale chyba nic z tego nie bedzie. I że jeśli sie do dziś do 12 nie odezwie to pewnie bedzie jednak w szpitalu i ma wyslać smsa i jak na razie cisza wiec nie wiem czy jednak coś ją ruszyło czy jak. Oczywiście jak tylko się do mnie odezwie od razu bede pisała.
Ja na chwile siadłam ale jeszcze musze poprasować:/. A już mam dość:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał(a):
O JA Ziola to dopiero rodzinie sprawi prezent!!!
laski pomocy potzrebuje pomysłu na prezenty dla dzieci,mam ich az 10 ale najbardziej mnie boli brak pomyslu dla siedmiolatkow i jednego osmiolatka....z ciucha sie nie ciesza a zabawke niby jaka?? 😞
ja też mam ten sam problem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...