Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje Kasiu 🙂 Niech maleńka zdrowo i spokojnie rośnie w brzuszku 🙂 będzie miała dziewczyna niezłą obstawę za kilka lat 😉 tatuś i dwóch braciszków 😉 hehe 🙂 Aniu, ja miałam ta ósemkę ropną, tzn miała małą dziurkę i strasznie ropna była, jak mi ja wyrwał to od razu zaczęło mnie boleć w okolicach migdałka pod tym zębem i teraz już przechodzi, ale nie było wesoło.. 🥴 ja chodzę prywatnie do sadysty, i on jest chirurgiem, więc dla niego to pikuś usunąć 8... przy końcowej fazie wyrywania zabolało... 🤢
No a ja niestety dalej bez prawka.. wczoraj miałam trzecie podejście..uwaliłam..z własnej głupoty 😠 zła jestem na siebie jak nie wiem.. 😠
ide porządek robić, bo jutro od rana do wieczora w pracy będę..hyhy 😉 miłej soboty laski 🙂






url=http://pierwszezabki.pl] [/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 ja dziś mam wolne więc zaglądam 🙂 Kasiu, u mnie jeszcze w planach porządki 😜 hyhyhy 😜 ale powoli coś trzeba zacząć..tym bardziej,ze w czwartek i piątek będę w pracy do 21.00 🥴 ale jakoś damy radę 🙂 w sobotę pójdziemy z Julkiem poświecić jajka i później expresowe ostateczne porządki 😉 a jak u Was? Czy Wy dziewuszki uznajecie takie coś jak prezent na Zajączka?? wiadomo, nie dla nas..ale dla dzieci? robicie coś takiego? my jakoś specjalnie tego nie praktykowaliśmy,jakiś drobiazg lub słodkie jajko czy zajączek..ale dziadkowie (bynajmniej 2 lata temu) wyskoczyli z łóżeczkiem turystycznym...rok temu prezent dostał tylko starszy wnuczek, a Julek nic...a teraz nie wiem..? co myślicie o tym całym Zajączku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ode mnie również ( choć spóźnione) życzenia Zdrowych i spokojnych Świąt i barrrdzo mokrego dyngusa 🙂
przez to przedświąteczne zamieszanie nie miałam czasu,żeby wcześniej napisać, ale mam nadzieję,że wszystkie spędzacie ten świąteczny czas w rodzinnym gronie, w ciepłej atmosferze i przede wszystkim zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laleczki ja również składam najserdeczniejsze Wam i waszym rodzinkom życzenia 🙂, co prawda należy już uznać koniec świąt, ale jakoś nie bardzo było kiedy. Dlatego też pomimo że spóźnione to bardzo, ale to bardzo szczere 🙂
U nas po staremu, pogoda za bardzo na Święta nie dopisała 😞 ale daliśmy rade 🙂, podobno od jutra ma już być lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lalki...sory za spoznienie,mam nadzieje ze swieta byly ok,ja nie miałam neta i dlatego nie mogłam złożyć Wam życzeń....u mnie milo bardzo 🙂chyba pierwszy raz miałam az tak'rodzinne święta',jestem bardzo zadowolona.mÓj Maluch juz spi bez pampika.
ostatnio podszedł do mnie smutny z książką i mówi 'mama ja nie umiem czytać' kochany jest i grzeczny,
Kasiula a TY jak się czujesz?jak chłopaki ,lepiej już?
a u Was Anuszki jak tam??Aniu czy wróciłaś na kierownicze stanowisko??w jakiejś galerii w sklepie pracujesz?pewnie zadowolona?
Aniuniu a ta Twoja lalunia to istne cudo!!do reklamy z nią!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂 ja tylko na chwilę, bo zbieram się zaraz do pracy 🙂 nam święta też minęły całkiem całkiem miło... 🙂 mogłoby być tylko trochę cieplej ale i tak było ok 🙂 Aniu, nie wróciłam na stanowisko kierownika...pracuję na pół etatu i powiem Wam,że mi tak dobrze jak na razie 🙂 niedługo przeprowadzka, a jeszcze generalne sprzątanie zostało, więc dużo pracy przede mną, dlatego nie decydowałam się na cały etat...poza tym za każdym wyjściem do pracy muszę kombinować opiekę dla mojego bączka, bo wszyscy pracują..ale na szczęście zawsze ktoś się znajdzie 😉 no i fakt,że idę do pracy na 8-10 godzin...
My wybieramy się niebawem na testy na alergię z Julkiem i będziemy śmigać na odczulanie, bo ta jego buźka coraz gorzej wygląda... 🥴 no i u mnie zaczął się okres badań 😉 a papierochów nie palę nadal 🤪 już ponad miesiące 🙂 uciekam i życzę Wam miłego dnia 🙂

Kasiu, uściski dla chłopaków 🙂 Aniu - jak wymiary po ćwiczeniach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...