Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziękuję dziewczyny 🙂 ale miałam stresssss mówię Wam... ale w końcu się udało! 🤪 Aniu, mamy mieszkanie po teściach, mieszkali tu jakieś 20 lat temu, później przenieśli się do miasta (my mieszkamy jakieś 4-5 km od miasta..) a mieszkanie stało puste.. u nas po staremu, nie pisałam, bo chciałam skupić się na prawku 🙂 a poza ty ok, byliśmy z Julkiem na testach alergicznych... uczulony jest na cukier biały, żółtko jaja kurzego, pszenicę i pyłki...zanim pójdziemy na odczulanie idziemy jeszcze do poradni alergologicznej na konsultacje..poza tym ma straszną blokadę psychiczną przed robieniem kupy na nocnik..potrafi wstrzymywać 2-3 dni.. 🤨 dlatego dostaje syrop i na spokojnie tłumaczymy mu wszystko...ale ciężko jest się przebić.. 🤨 siusia normalnie bez niczego..sam woła, sam robi, nawet w nocy śpi bez pieluchomajtek i się nie posiusia..tylko z tą kupką jest problem..jak już zacznie robić to ma taki jakby atak strachu.. 🤨 mam nadzieję,że wszystko się ułoży... a poza tym bez zmian..pracuję, Julas od września idzie do przedszkola.. powoli przygotowujemy się do tego... a czy szczepiłyście dzieci przed pójściem do przedszkola na coś?? My chcemy na pneumokoki.. co myślicie..? Rozmawiałyście z Waszymi pediatrami na ten temat..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
dziękuję dziewczyny 🙂 ale miałam stresssss mówię Wam... ale w końcu się udało! 🤪 Aniu, mamy mieszkanie po teściach, mieszkali tu jakieś 20 lat temu, później przenieśli się do miasta (my mieszkamy jakieś 4-5 km od miasta..) a mieszkanie stało puste.. u nas po staremu, nie pisałam, bo chciałam skupić się na prawku 🙂 a poza ty ok, byliśmy z Julkiem na testach alergicznych... uczulony jest na cukier biały, żółtko jaja kurzego, pszenicę i pyłki...zanim pójdziemy na odczulanie idziemy jeszcze do poradni alergologicznej na konsultacje..poza tym ma straszną blokadę psychiczną przed robieniem kupy na nocnik..potrafi wstrzymywać 2-3 dni.. 🤨 dlatego dostaje syrop i na spokojnie tłumaczymy mu wszystko...ale ciężko jest się przebić.. 🤨 siusia normalnie bez niczego..sam woła, sam robi, nawet w nocy śpi bez pieluchomajtek i się nie posiusia..tylko z tą kupką jest problem..jak już zacznie robić to ma taki jakby atak strachu.. 🤨 mam nadzieję,że wszystko się ułoży... a poza tym bez zmian..pracuję, Julas od września idzie do przedszkola.. powoli przygotowujemy się do tego... a czy szczepiłyście dzieci przed pójściem do przedszkola na coś?? My chcemy na pneumokoki.. co myślicie..? Rozmawiałyście z Waszymi pediatrami na ten temat..?

Gratuluję Aniu prawka 🙂
co do Julka to współczuję tej alergii(cukier,żółtko 😞) i współczuję tej blokady przed kupką
co do szczepień to my nie szczepiliśmy się na nic dodatkowego bo Marcel jeszcze będzie siedział w domu
oklask dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
puk puk jest tu kto??
Kasiula jak dzieciaczki???u nas ok,Julek juz zdrowy,w przedszkolu juz umowa podpisana..mówi jak najęty.ale obcych strasznie sie wstydzi...macie jakies rady na to??boję się co to będzie jak pójdzie do przedszkola.wstydzioch.niedługo kończą 3 lata...ale zleciało co??
ja byłam wyrwac w koncu te 8 tydzien temu.no i rewelacja była.naciac musiał sporo dziąsła i szewek załozyl,ale ogólnie super.zero bólu.a tak sie nasluchałam strasznych opowiesci,ze jak szłam to cała mkora ze strachu byłam.niepotrzebnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Aniu 🙂
dzieciaczki moje rozpiera eneria i czasami mam już dość a tu jeszcze jedno dziecko przybędzie 🤪
kończymy już remont mieszkania zostały drobne rzeczy ale jednak jeszcze kaski brakuje no i jeszcze meble ale na nowe narazie nas nie stać 😞
a tak poza tym czekamy na naszą kruszynkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 melduję się w końcu 🙂 neta nie miałam od prawie dwóch tygodni..tak nas burza załatwiła.. 😠 ale już jestem 🙂 u nas bez zmian w sumie..poza tym,ze Julek trochę broić zaczął, a raczej przestał się trochę słuchać..ale nie jest źle 🙂 ma ostatnio nową pasję -puzzle 😜 układa jak nakręcony..poza tym ma rewelacyjną pamięć...w lot chwyta wierszyki, piosenki itp.. jesteśmy z niego mega dumni 🙂 ja nadal pracuję, nie narzekam..na pół etatu mam w sumie czas na pracę, dom i swoje sprawy..choć przyznaję,że na zumbę muszę wrócić, bo strasznie brakuje mi takiego zajebistego wysiłku 🙂 a wy laseczki piszcie co tam u Was? jak organizujecie maluchom 3 urodzinki? skromnie czy na wypasie? 😉 Kasiu, jak lalunia? już niedługo termin... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja,ale fajnie by było Kasiu..życzę Wam tego 🙂 🙂
my narazie kupilsmy kilka prezentów,zamówiłam dziś tort.boisko 🙂urodzinki pojutrze.pewnie grilla zrobimy albo pizze dla gosci..zalezy od pogody 🙂)wczoraj cały dzień nad jeziorkiem.Mały nie chciał z wody wyjsc,trzeba miec oczy w dupie!!
ale niestety Julas nam sie rozchorował.kaszlał i poszlam do lekarza.wyobrazcie sobie 3i poł h w kolejce!!!i co??nie dała antybiotyku.a kaszel jest niezly.pulneo syrop dostał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też.już lepiej jest 🙂
urodzinki super 🙂 🙂był grill.Julek zachwycony,zwłaszcza jak śpiewali mu sto lat.
dostał duży basen,do tego delifina dmuchanego,dwie piłki,zabawki do piasku,dzwonki,jakies plastkiowe młotki no i masę ciuszków 🙂 🙂dopiero poszedł spać z tatą spać,z emocji zasnąc nie mógł heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂 Super Aniu,że urodziny udały się i Julek zadowolony 🙂 my robimy w sobotę i niedzielę za tydzień.. Kasiu, zobaczysz,że mała jeszcze pochwali się urodą 🙂 tylko daj nam znać jak wylądujesz na porodówce 🙂)) uciekam do pracy zaraz - więc miłego, słonecznego dnia Wam życzę, bez burzowych rewelacji 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
hello 🙂 Super Aniu,że urodziny udały się i Julek zadowolony 🙂 my robimy w sobotę i niedzielę za tydzień.. Kasiu, zobaczysz,że mała jeszcze pochwali się urodą 🙂 tylko daj nam znać jak wylądujesz na porodówce 🙂)) uciekam do pracy zaraz - więc miłego, słonecznego dnia Wam życzę, bez burzowych rewelacji 😠
Ania jak chcesz to podaj mi swój nr na komórkę na skrzynkę albo e-mail: [email protected] to napiszę sms-a 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już wysłałam Kasiu 🙂 czekam na wiadomości i na bieżąco będę informowała dziewczyny 🙂 Byłam wczoraj Julkiem u okulisty..i moje serduszko ma wadę wzroku 🤨 będzie musiał nosić okularki na 90%, ma słabsze lewe oko... najgorsze jest to,że za tydzień idziemy na ponowne badanie, a przed badaniem musimy zakrapiać mu oczka przez 3 dni kroplami, po których będzie miał powiększone źrenice i ogólny światłowstręt.. więc bez okularków przyciemnionych lub czapeczki z daszkiem ani rusz... ehhhh...mam nadzieję,że wyleczy się z tej wady...ogólnie to jak rozmawiałam z lekarką to stwierdziła,że mógł odziedziczyć ją po Robercie, bo on też w tym wieku zaczął nosić okulary..ale miał poważniejszą wadę wzroku, bo już o ściany sie rozbijał.. my na szczęście szybko zareagowaliśmy... ale martwię się czy będzie chciał nosić te okularki..niby mówi, że tak...ale wiadomo jak to dzieci... dlatego urodzinki robimy na sai zabaw,żeby nie męczyć mu oczek na dworze... a jak u Was? co słychać? Uciekam i życzę Wam miłego słonecznego dnia 🙂 i piszcie..piszcie...piszcie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Aniu 😘 też mam taką nadzieję... 😉 A Milcia na urlop pojechała do siostry - fajnie ma 🙂 ja też chcę... 😜 jadę zaraz zamówić tort na niedzielę...i resztę zaproszeń rozdać 😉 także do później laski i miłego dnia 🙂http://brzuszek.net/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
a mój patryk trafił dzisiaj do szpitala bo od trzech dni ma biegunkę nie wiadomo od czego i robią mu badania a ja jeszcze chodzę z ciężarem 🙂
ale zazdroszczę Milce 🙂
a co do Julka to trzymam kciuki żeby szybko przyzwyczaił się do okularków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia86 napisał(a):
kurczę..Kasik..mój Julek w sumie dziś 3 razy kupkę robił..niby nie za rzadka..ale 3 razy to jak na niego rekord po ostatnich ekscesach z nierobieniem kupy.. 🥴 trzymam kciuki za malucha 🙂 daj znać co i jak?
dzisiaj chyba wyjdą czekam na wieści od męża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...