Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
trzymamy kciuki 🙂)
a jak laski u was z włosami i paznokciami??
u mnie włosy zrobiły sie bardziej lśniące i miękkie ale wypadaja troche. a paznokcie to mam teraz super. jak nigdy mi nie rosły tak szybko bo to albo sie zaraz złamały albo były tak gietkie ze sie wyginały na rozne strony. teraz rosna szybko i widac ze sa zdrowe... 🙂 ciekawe czy to tylko tak podczas ciazy czy pozniej tez tak bedzie...?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie włosy sa takie jak zawsze nigdy nie miałam z nimi problemów a jezeli chodzi o paznokcie to sa super wrescie moge zrobic popis ze wzorkami :P tylko mąż na mnie krzyczy ze tym lakierem truje dziecko

ps trzymamy mocno [img size=356]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kciuki.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed ciążą strasznie wypadały mi włosy teraz są o niebo lepsze, lepiej się układają bardziej falują i jakby rosły szybciej heh 🙂 Paznokcie też w końcu udało mi się zapuścić i nie łamią się tak często. Nie wiem czy to co się się dzieje z naszymi włosami i paznokciami to zasługa samej ciąży czy przyjmowania witaminek i lepszego odżywiania 🙂

A jak u Was z wypryskami? U nie na początku jakby poznikały a teraz co chwile mi coś nowego na twarzy wyskakuje ☺️ to chyba przez hormony

Camy trzymamy kciuki i też mam cichą nadzieję, że u mnie dziewczynka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlosy mialam zawsze lsniace(kazdy fryzjer zachwalal) a paznokcie nigdy mi sie nie rozdwajaly ani nie lamaly ale zeby nie bylo tak super to przez ostatnie 2 tygodnie wysypaly mnie okropne krosty i niewielkie pryszczyki na twarzy. Okropne. Tymbardziej ze nigdy nie mialam problemow z cera. Teraz powoli znikaja na szczescie ale co by to byla za ciazy jakby nie bylo jakis jej objawow???? 🙂 A co do dzidzi to oprocz tego ze najwazniejsze by bylo zdrowe to gdzies tam w srodku marze zeby to byla dziewczynka. Moj maz liczy na chlopca i jest tego tak pewien ze juz mu uwierzylam!!! 🙃 Ale najwazniejsze to to ze wczoraj wieczorem poczulam po raz pierwszy ruchy mojej dzidzi!!! Jakos nie wierzylam ze mozna poczuc ruchy juz w 17 tygodniu tymbardziej ze to moja pierwsza ciaza ale teraz uwierzylam. Cos niesamowitego!!!Moje kochanie!!! Jestem ostatnio taka szczesliwa dziewczyny!!!! POZDRAWIAM WAS BRZUCHATKI!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Camy gratuluję córeczki!!! narazie mamy chyba przewagę dziewczynek na forum 🙂 🙂 u mnie będzie synek i mamy straszny problem z wyborem imienia 🙂 naszczęście mamy jeszcze trochę czasu żeby wybrać odpowiednie 🙂 🙂

co do włosów i paznokci to u mnie też się poprawiły, paznokcie rosną szybciej i przestały się łamać a włosy tak jakby bardziej błyszczące i mocniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez gratuluje Camy coreczki!!! Wierze ci ze jestes wniebowzieta. Tez marze o coreczce ale widze ze wiekszosc z nas pragnie dziewczynki??? Co ma byc to bedzie. Ja jeszcze musze poczekac. Nikos teraz twoja kolej. Pochwal sie jak wrocisz!!!! Trzymamy kciuki!!! 😉 Obojetnie czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka i tak bedziemy kochac nasze kruszynki z calego serca!!! MisiaA u nas tez bedzie problem z wyborem imienia dla chlopca jesli sie okaze ze to plec meska ha ha. Do dziewczynki mamy 2 do wyboru ale dla chlopca to czarna magia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha dziewczyny wam tez tak ostatnio rosnie brzuszek???? Ja mam ostatnio wrazenie ze co dzien to wiekszy 😆 Ciesze sie ale zaczynam miec problem z ciuchami i musze pomyslec o powaznych zakupach!!!! Wprawdzie jeszcze sie dopne do spadni ale wole ich nie miec bo juz cisna:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja bym baaardzo chciała mieć chłopca. Co prawda chińska tabelka jest przeciwko mnie 😉 ale do wtorku żyję nadzieją 🙂
Gratuluję wszystkim mamusiom, którym marzenia się spełniają!

Dzisiaj cały dzień spędzony na zakupach ciążowych 🙂 Padam z nóg ale warto było 😎

Takich ładnych paznokci to w życiu nie miałam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia ja uważam ze w ogole nie powinno sie wierzyć w te chinskie gó**** za przeproszeniem. u mnie wyszedł chłopak a bede miała dziewczynke przeciez płeć dziecka nie zależy od jakiejs tam fazy ksiezyca czy cos.. ale nie powiem sama na nia patrzyłam tylko sie sama przekonałam ze to głupstwo, mozliwe ze czesci sie sprawdziło ale to pewnie zwykły przypadek :P trzymam kciuki aby okazało sie ze bedziesz miec synka 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie wiem czy jest sens wierzyć usg hehe i mimo że sama się wybieram z myślą że poznam płeć, zbytnio nie zamierzam wierzyć w to co mi powie lekarz, gdyż koleżance lekarz do 9 m-ca mówił że na 100% będzie miała dziewczynkę, nawet zdjęcie pitynki miała, nakupowała ciuszków dla dziewczynki, a tu w 9 m-cu na usg okazuje się że będzie chłopak, nie wierzyła aż do wczoraj kiedy to urodziła ślicznego chłopczyka... 🙂 tak więc dziewczyny uważajcie z tymi usg hehe one lubią płatać figle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję kochane 😁

Dudasia mi też z tej tabelki wyszedł chłopiec :P A dzisiaj ginek powiedział na 99% dziewunia. Prawie wszystkie moje znajome chodzą do mojego ginka i jeszcze się nie pomylił co do płci. Dzisiaj mi powiedział że na następnej wizycie potwierdzimy na 100% czy dziewczynka.

Ja ciągle chodzę oszołomiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE DZIEWCZYNKI.SZCZERZE MÓWIĄC TO CZUJĘ ŻE BĘDZIE SYN ALE TAKŻE PROBLEM Z IMIENIEM MAMY.WCZORAJ KUPIŁAM SPODNIE DRESOWE BO W DOMU MOŻNA W NICH CAŁY CZAS CHODZIĆ A NAPEWNO SĄ TAŃSZE OD JEANSÓW CIĄŻOWYCH.CZARNE "DRESY" MOŻNA NAWET ZAŁOŻYĆ DO TUNIKI WIĘC KOSZTY SĄ DUŻO MNIEJSZE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam spodnie ciazowe w h&m ale za 2 tygodnie je zwróciłam bo juz byly obcisłe.W to miejsc kupilam 2 pary normalnych jeansów i narazie jeszcze nosze.Gorzej bedzie zimą, faktycznie trzeba zrobic jakies zakupki, w tym miesiacu odpada bo mój ukochanu dostał wczoraj 500 zł mandatu 😞sierotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...