Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No nie widzisz bo lezysz, co do bledu to chyba nie o to chodzi po przeciez podczac porodu naturalnego tez moga wystapic jakies nie daj boze komplikacje i ktos tez moze popelnic blad a jednak przy naturalnym porodzie moze byc obecna osoba trzecia. Ja mysle ze to chodzi o to ze to jest normalna operacja no wiesz w koncu rozcinaja brzuch i to wszystko tam widac moze o to chodzi hmmm sama nie wiem. Musialabym sie zapytac lekarza tego co Ci powiedzial ze Maz moze byc przy Tobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wlasnie wklejam Ci ze stronki o cesarce :
Czy przy cięciu cesarskim możliwa jest obecność męża lub osoby bliskiej?

Istnieją szpitale, w których pozwala się na obecność męża lub innej bliskiej osoby przy cięciu cesarskim, nie jest to jednak postępowanie rutynowe. Najlepiej sprawdzić to wcześniej.


CC to poważna operacja, anestezjolog jest w stałym kontakcie z pacjentka i obecność kogoś trzeciego po prostu komplikuje procedury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musisz sie zapytac...Moja siora placila za opieke i cesarke i tak nie mogla miec Meza przy sobie...Tak jak widziz wszystko zalezy od placowki w ktorej bedziesz rodzic. No a nie masz jakiegos nr tel do szpitala? zadzwon i powiedz ze maja Cie polaczyc z oddzialem polozniczym i zapytaj 🙂 ja jak nie wiem czegos to zawsze dzwonie 🙂
informacji raczej Ci udziela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej - w swissmed (gdańsk) za 5500 można mieć cesarkę na życzenie i może być przy tobie każdy kogo sobie życzysz tyle że za szybką - obsługa rewelacyjna - byłam, widziałam, rozmawiałam

zaparcia - tez niestety mam strrrraaaaszne od cholernego żelaza - śliwki mnie w ogóle nie ruszają tylko brzuch po nich boli ale za to kiwi w duużych ilosciach trochę pomaga - tez nie mam jednak skutecznego w 100% sposobu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak najlepiej tym bardziej ze kazda placowka ma tam jakies swoje wewnetrzne przepisy wiec po co sie stresowac i szukac jak mozna sie dowiedziec bezposrednio od nich. Mam nadzieje ze bedzie mogl byc obok...
Trzymam kciuki 🙂
ja uciekam sie kapac i zabrac za moje wlosy :P bo znow wygladam jakbym sie podlaczyla po 230V :P
Zajrze pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek - pomogła i to baaardzo !! na początku byłam b sceptycznie do niej nastawiona a teraz jestem jej wielką fanką!! wróciłam do życia - już prawie nie biorę nospy (tylko 2 x w ciągu 2 tyg) brzuch przestał boleć i spinać
tylko czasami jak się przemęczę i to sa takie właśnie bóle w dole brzucha jak okresowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Aaana musze powiedziec o tym Mojej lekarce dzisiaj cholerka tylko nie wiem czy w Irlandii kupie luteine 🤢
ech no chyba jest duphaston maja wiec i luteine powinni miec. Co do nospy ja wczoraj max 3wzielam przez caly dzien tak mnie bolalo 😞 no wlasnie bole jak na okres przez 3dni. Na szczescie dzis jest ok 🙂
ale bede do niej dzwonic o to badanie na cytomegalie wiec i zapytam o luteine...
Uciekam Kochane :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no weź weź ta luteinę bo na prawdę pomaga
ja na początku płakałam jak miałam pierwszą wziąć tak się bałam że dzidzi zaszkodzę ale teraz widzę że nie tylko nie zaszkodziła ale pomogła bo nie mam skurczy a one przecież dla dziecka muszą być straszne no i ja mogę normalnie funkcjonować a nie leżeć w łóżku non stop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam !!!! Bob faktycznie niezle te body 🤪 Ja juz tez takie widzialam ale na stoisku z rzeczami dla wczesniakow. Moja siostra kiedys takie kupowala jak urodzila swoja corke a byla tak malutka ze miescila jej sie na dloni choc nie byla wczesniakiem. 🙂 Moja siostra na poczatku ciazy zarazila sie rozyczka od dziewczynki z ktora minela sie po schodach!!!! Straszny pech i tragedia ale i takie rzeczy sie zdazaja. Iwiokej niezla ta twoja ginekolog!!! 🙃 przeciez tatusiowie tez maja prawo zobaczyc malenstwo!!! Gorzej jak sto lat przed murzynami!!! Dobrze ze poszlas do innego gina. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...