Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ja jak mialam wzdecia to brzus tez taki wielki :P ale teraz wzdec nie mam super 🙂
Ja wlasnie szukam fryzury na slub...choc nie chce absolutnie zadnych spietych wlosow...
Przod mam do ramion a tyl tak do polowy szyji i sie zastamawiam co z tego mozna zrobic hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..no miałam farta 😉

W poczekalni u gin czytałam, "dziecko" czy coś tam podobnego i było o obawach Polek związanych z porodem. Pisali tam,że w Szwecji u tylko 10% z rodzących nacina się krocze!! Pomagają w tym ćwiczenia i basen 🙂 Muszę zapisać się koniecznie do szkoły rodzenia, może znają tam jeszcze jakieś sposoby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooooo Anitek mi tez urosl. Goni a goni chociaz ostatnio mi powiedziano ze mam mniejszy niz znajomej a ona miesiac krocej w ciazy. Ale i tak juz duuuuzy. A im wiekszy tym bardziej czuje sie juz mamisia. Jak zrobie jakas fotke to wkleje 😉 Pod ubraniem az tak nie widac ale w ostatnim czasie bardzo mnie wypchalo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam z natury falowane wlosy i w sumie sa fajne ale jakos tak sama nie wiem przez to ze ten tyl jest krotszy o wiele nie wiem czy to dobry pomysl 😞
Zachcialo mi sie wlosy obcinac :P
CandyMonka w Irl prawie wogole nie nacinaja chyba ze juz naprawde nie da rady :P zreszta takie samo podejscie maja do cesarki...Jak najrzadziej choc ja uwazam ze lepiej zrobic cesarke niz odwracac dziecko z polozenia posladkowego tak aby moglo sie urodzic SN.
Ech ja juz nie mysle o porodzie wiem jedno przyjdzie ta chwila i wtedy nawet nie bedziemy mialy czasu myslec :P
Ja niestety do szkoly sie nie zapisze bo juz miejsc nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee..no to ja lepiej też zadzwonię i sprawdzę czy są miejsca 🙂 boję się tego cięcia niczego więcej

Anitek jak na co dzień masz falowane to je wyprostuj albo przód tak pofaluj lekko a tył tak bardziej na prosto na szczotkę np. podniesiony 🙂 widzę to widzę ale ciężko mi opisać heh 😉

A no i kupiłam sobie wczoraj kurtkę a w sumie płaszczyk, czarny z kapturem i futerkiem 🙂 Z klamrami z diamencików 🙂 Śliczny jest 🙂 A no i noszę go z paskiem pod biustem, fajnie wygląda 🙂 wzięłam największy rozmiar XL więc spokojnie może mi brzusio rosnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jak Dzidzia duza itd. ale normalnie to przeciez nie ma potrzeby nacinania choc lekarze w PL twierdza ze lepiej naciac niz by mialo samoistnie peknac no coz ja tam sie nie zagebiam w to narazie :P nie chce nawet o tym myslec :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonilam do szpitala i klasy sa juz zabukowane do marca...Trudno obejdzie sie bez szkoly rodzenia ja nie bede placic 500e za 8godzin jakis klas... Wiele mam nie chodzi na takie klasy i sobie radza! ech trudno poczytam cos kupie sobie jakas ksiazke itd i bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super ten artykuł, biorę go na porodówkę! Won ze skalpelem od mojego krocza! Nie dam się, będziemy kopać 🙂

A ja nie wiem gdzie to te szkoły, zaraz w necie poszukam. Mam nadzieję, że drogie nie będą bo u Ciebie Anitek w Irl cena masakryczna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka w szpitalu za darmo jest 🙂 ale jak bylam na pierwszej wizycie w 12stym tyg juz bylo wszystko zabukowane wiec miejsc nie bylo. Myslalam ze moze sie cos zwolnilo ale zorganizowali cos ale nie :P a ja prywatnie nie bede chodzic bo to za duzo kasy za 500e to ja mam wozek dla dziecka + cos tam jeszcze. Poradze sobie.
Jest taki polak co prowadzic tez klasy prywatne w domu u ciezarnej kosztuje 40e za wizyte ostatnio dzwonilam do niego i mowi ze min 8wizyt jest potrzebnych ale jakos nie bardzo mnie przekonal do siebie kojarzy sie z takim cwaniaczkiem 😞 on pracuje u mojej prowadzacej jako fizjoterapeuta stad go znam wlasnie. Ech poradze sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejkus przestanie mowic o tym bo zaraz padne tutaj... co do szycia pekania itd to tu na pewno bolec nie bedzie po epiduralu w kregoslup podobno mozna tydzien rodzic tak błogo jest :P tutaj go podaja odrazu i nawet nie wiem czy ktos rodzi bez szczerze powiedziawszy nie wnikam. Ja tam bede na znieczuleniu na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...