Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie napisalam do admina czy moze chociaz mi wylaczyc opcje oklaskow ale mowi ze nie ma niestety na to czasu zeby szukac kodow gdzie to trzeba zmienic 😞 a szkoda bo denerwuje mnie to ze one wchodza na moj profil...Dostalam maila od jednej z mamusiek ze pisza o mnie na forum i mnie obgaduja od jakis dzieci bo ktos im kradnie oklaski ale przeciez to niemozliwe zebym ja ukradla ich kilka w ciagu dnia skoro jest limit 1oklaska na 6godzin!!! jak mnie zaczynaja wkurzac te dzieciaki!!! brak slow nie zycze sobie zeby ogladaly moj profil!!! szkoda ze tutaj nie ma opcji zrobienia profilu jako prywatny widoczny tylko dla znajomych!!!bo bym porzadek zrobila z ta dzieciarnia!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiesz nie chce zeby mnie ktos na forum ocenial przez to ile mam oklaskow uwazam ze to jest takie wogole nie na miejscu zeby oklaski tutaj byly bo przeciez to forum a nie konkurs na najlepszy profil...
ale coz
Czytalam 🙂dziekuje 🙂 no ja wlasnie mialam tak ze ciezko mi bylo cos zlapac w palce tak mnie rwaly az dlonie ale pozniej w ciepla wode wlozylam i zostalo tylko na lokciach i nadgarstkach.
Ale juz przeszlo 🙂
Ech wlasnie zjadlam ferrero rocher ☺️ Moj mi kupil i czekolade tez Milke karmelowa 🙂 ech moze lepiej jesc poki mozna bo wiesz nie daj boze okaze sie ze jakas cukrzyca albo cos i koniec ze slodyczami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje hehe :P
Wlasnie sie smieje z Moim bo jeszcze 40dni do slubu :P
I mowie do niego ze za 40dni obudzimy sie rano i powiem do niego "Dzien Dobry Mezu" 🙂
no i dodalam jeszcze ze niezla bedziemy miec noc poslubna on pewnie sie opije i bedzie chrapac a ja sie bede rzucac po lozku z 4poduszkami i starac sie zasnac :P:P:P:P:P bo kochac sie nie wolno hehe :P
Ale powiedzialam ze oczywiscie ze moga sie opic wszyscy bo ja i tak bede kierowac bo wszyscy bezpiecznie wroca do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mowie Tatusku hehe :P
albo jak on mnie zaczepia to mowie do brzuszka "Sluchaj Olafku co ten Twoj tatusiek wymysla" i on wtedy sie tak cieszy hehe 🙂
no a do tego wszystkiego fakt ze to synus 🙂 mi to bylo bez roznicy a On no coz jak to facet chce miec synka 🙂 no ale juz wspomnial ze druga bedzie coreczka :P ech jeszcze jednego nie mamy haha :P
Jak mu Olafek da popalic w nocy to bedzie sie zastanawial haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też chcielibyśmy mieć więcej niż jedno teraz dziewczynka a poźniej chłopczyk oczywiście jak się uda , a i trzecim nie pogardzimy chcieli byśmy mieć dużą szczęsliwą rodzinkę, oby tylko zdrowe były, a reszta nie ma znaczenia,
ja to się śmieję jak mi dokucza to mówię mu że ąmelka go kopnie i też wtedy się cieszy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh no ja to jak cos chcesz to mowie ze Synus tez by chcial :P:P:P:P:P i to dziala haha 🙂 no ja tez chce miec conajmniej 2 i mam nadzieje ze warunki pozwole na wiecej 🙂
Ja uciekam nynusi bo dzis od 5tej na nozkach 🙂 do spisanka rano 🙂
Dobranoc Wam wszystkim 🙂
Iwiokej spij spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki a ja już od rana na nogach - wybieramy z mężem rogówkę do pokoju no i iczywiście nie ma zgody... czy wybrać małą i zgrabną ale chyba nie tak wygodną czy wielką kolumbrynę na pół pokoju ale taką że jak usiądziesz to nie chcesz wstawać?
czy walczyć o przestrzeń życiową czy o wygodę? hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Mamusie 🙂
ja jakies koszmary mialam dzisiaj ze musialam zabic swoja kolezanke...ja nie wiem skad takie sny u mnie..ech mam nadzieje ze to sie zmieni kieyds.
Aaana co do naroznika to zalezy ile tez masz miejsca. Ja mam w salonie kanape na 2osoby i fotel taki duzy. I szczerze? brakuje mi tego co mielismy w poprzednim mieszkanku : ogromnego naroznika na ktorym moglismy wygodnie usiasc rozlozyc sobie nozki i odpoczac.
Teraz w weekendy to Moj przyniosi materac z lozka do salonu i sobie lezymy wieczorkiem przed tv...Gdyby byl duzy naroznik nie musialby tego robic. Mysle ze dom jest do mieszkania a co za tym idzie musi byc wygodnie bo co Ci po mega przestrzeni w salonie jak przeciez stac nie bedziesz tylko siadac :P
Ale oczywiscie Wasza decyzja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
W końcu mogę siąść i odpocząć bo ostatnie 2 dni trochę zalatane, córcia miała urodzinki więc najpierw ciągłe zakupy, potem gotowanie, sprzątanisko( bo goście patrzą) no i na koniec obsługa imprezki o sprzątaniu po niej nie wspomnę. Do tego wszystkiego tort sama piekłam więc myślałam że już nie wyrobie 🤨 ale spoko wszystko się udało a ja przeżyłam, nawet wypiłam kieliszek winka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek też tak myślę - marzy mi się taka wielka kanapa/rogówka do polegiwania tylko że ona zajmie pół salonu :/ qurcze ciężka decyzja tym bardziej że nie można na niej usiąść i zobaczyć w realu bo to zakupy przez net (super tanio) no zobaczymy

Bób czyś Ty oszalała??!! taka impreza, sprzątanie itd??!! Ty chyba coś wciągasz? 😉
fajny śpiworek/kubraczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pajacyk 🙂 🙂 🙂
ech nie zartuj z tym brzuszkiem :P nie no jeszcze mi zostaly 3ferrero no i jak je zjem to juz mam problem z glowy :P gorzej z tym ze Moj kupil mi jeszcze czekolade Milki karmelowa a ja ja tak uwielbiam ale jeszcze nie otwarlam wiec moze sie uda hehe :P
Kieliszek winka powiadasz :P Tez bym sie napila ale nie chce. Ostatnio mialam wyrzuty sumienia po piwie bezalkoholowym bo doczytalam ze ma 0.4% 😞
No i porylam troszke i jest napisane ze dziecko otrzymuje nawet najmniejsza dawke alkoholu wiec lepiej nie pic. Choc mi ginek mowil ze czasem troszke winka ale to jak juz wytrzymac by nie szlo :P ach jakos dam rade to jeszcze kilka miesiecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob cos bierze hehehe dobre 🙂 🤪
No ja tutaj buty na raty szukam bo chodze 2godz po sklepach i mam dosyc i tak juz w ten weekend bedzie trzecie podejscie a Bob cala impre urzadzila 🙂 ejjj to moze mi butki tez znajdziesz? 🤪
Laski wlasnie weszlam na stronke sklepu gdzie kupowalam lozeczko i widze wozek na ktory sie czaje od miesiaca przeceniony z 395e na 295e!!! co myslicie??? bo chyba warto kupic! teraz sie zaczynaja te przeceny wszystkie! Cholerka fajny ten wozek jest!
Hmmm wyslalam eska do Mojego odpisal ze pogadamy w domu bo on niestety nie moze telefonu uzywac tam gdzie pracuje. Ale wole osobiscie pojechac i go kupic bo jak go kupie teraz na necie to wiecie wysylka itd. Widzialam go na zywo i jest subcio naprawde.
Aaana rozumiem ze na necie niestety nie da rady obejrzec dokladnie. Hmmm a jak duzy masz salon? no i jak duzy jest ten naroznik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem szczerze że zrobiłam się strasznie zabobonna i bałabym się kupować wózek ale to się wiąże z pewną historią w rodzinie, choć z drugiej strony to jest kusząca okazja, najlepiej przedyskutuj to ze swoim i sami podejmijcie decyzję, a narożnik to ja mam raczej mały a i tak siedzą wygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz raz na jakis czas, niektore Mamuski tam sobie łyczka biora 😉 ja sie trzymam z daleka bo mam dosyc stresow przez cala ciaze wiec wole nie kusic losu tym bardziej ze wiecznie tylko sie boje o ta dzidzie!
Co do zabobonow to ja nie wierze w takie cos! bo gdybym miala tego sluchac to wlasnie mowia ze nie powinno sie nic kupowac do porodu! to nie wiem w czym dziecko polozyc spac albo wykapac po przyjsciu ze szpitala. Uwazam ze co ma byc co bedzie...To na co mam wplyw to oczywiscie robie tak aby bylo najlepiej a na niektore rzeczy nie mamy wplywu wiec wola boza jak ja to mowie.
Poza tym wole juz miec wszystko do stycznia kupione bo roznie bywa Malemu sie pospieszy i obudze sie z reka w nocniku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...