Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry 🙂)
wpadłam tak na poranną kawkę 🙂)
dziękuję za miłe słowa 🙂
Na zewnątrz pogoda do bani, więc chyba sobie zrobię dzień w domu, włosy zafarbuję, posprzątam i jakoś zleci 🙂 bo niestety już wszystko jakoś wolniej robię, nie da się tak śmigać jak wcześniej 😉
Spokojnego i miłego dnia życzę 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moja w 22tygodniu ważyła 504gramy, więc też do najmniejszych nie należy heh 🙂
Odstawiam jednak słodycze z mojej diety bo po schodach mi ciężko wchodzić a mam tylko na pierwsze piętro, mam nadzieję że waga małej na tym nie ucierpi i nadal będzie szybciutko rosnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że to bardzo dobrze, że dzidzie rosną 😉
Ja też ciągle powtarzam sobie, że muszę przestać z tymi słodyczami, bo tak jak na początku ciąży mnie całkiem od nich odrzuciło to teraz nadrabiam chyba za wszystkie czasy napychając się nimi 🤢 codziennie coś słodkiego zajadam, a później będzie płacz, że gruba jestem, postaram się, ale żeby coś z tego wyszło to wątpię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pewnie z nich nie zrezygnuję całkowicie bo nie dam rady ale przynajmniej ograniczę 🙂 No i nosze się z z zamiarem zapisu na basen 🙂 chociaż na te 45min w tygodniu 🙂

Agnieszka Ty masz 4 piętro i 10tygodni więcej ode mnie heh 🙂 To się namęczysz biedulko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka... akurat odstawienie słodyczy powinno wyjść Wam tylko na dobre 🙂
A co do schodów to muszę się Wam pochwalić, że w ostatni weekend podczas spaceru udało mi się pokonać 197 stopni ( czyli mniej wiecej jak 10 pieter, wejście z plaży na fiord) bez zatrzymywania się, ale fakt faktem, nogi pod koniec zadrżały i oddech się trochę rwał, ale jeszcze nie jest tak źle z kondycją 🙂) tylko szkoda, że pogoda coraz mniej sprzyja spacerom 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to coś mi się wydaje, że będzie ze mnie niezły grubas:laugh: chociaż jak narazie wszyscy mówią, ze kompletnie po mnie ciązy nie widać, ale jak mówisz niedługo się to zmieni, ale masz rację najważniejsze jest zdrówko dzidzi 😉
CandyMonika ja też teraz będę ważyła jakoś tak 66-67kg bo na ostatnie wizycie ok 1,5 tyg temu ważyłam 65kg, masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu jest fajny kalkulator, bo uwzględnia wzrost i BMI.
Ja na wczorajszym ważeniu miałam 63kg, co daje jakies 5kg do przodu. Według gin. prawidłowo, ale przestrzegł mnie, aby nie tracić kontroli nad jedzeniem, co często zdarza się kobietom, które niewiele przytyły na początku i myślą, że tak już będzie, bo teraz kilogramy mogą wpadać znacznie szybciej i później może być ciężko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troszkę mnie wystraszyłaś tym kalkulatorem:laugh: obawaiałam się, że ważę za dużo(moja obsesja), ale jednak kalkulator pokazuje, że w normie:P
W sumie, to nie jem dużo, tylko przerażają mnie te słodycze, ale dam sobie z nimi radę, nie będę kupować i tyle, lepiej jakiegoś owoca zjeść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to najwidoczniej możesz dojść do takiej wagi:P 😉 nie ma co się załamywać, a ile Ci brakuje do 90kg?
Mi wychodzi bmi sprzed ciąży 22,66, ale to takie nie do końca sprzed ciąży, bo jak się ważyłam u dr to byłam chyba w 2 czy 3 tyg ciąży, a tak jakby patrzeć dokładnie3 sprzed ciąży to moje bmi 21,09 i stanąć powinnam na wadze 69,9.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...