Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie no to do 93kg myślę, że nie dojdziesz. Widzę, że ten kalulator zakłada, że im większa waga sprzed ciąży, to można więcej przytyć, ale przecież to nie reguła, zresztą do tej wago Tobie dużo brakuje 😉
Aneta83 ja jakoś sobie nie przypominam żebym miała jakieś straszne sny w czasie ciąży, ale przed miewałam, więc i teraz mogą się zdarzyć, także nie ma czym się przejmować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś śniło mi się moje maleństwo, ze szykowałam je na spacer i nagle znalazłam sie sama gdzieś w jakim miejscu nieznanym i nie wiedziałam jak mam wrócic do domu :/ i tak szłam i szłam...
Ale najprzyjemniejsze było jak sie obudziłam z tego snu to dzidziuś tak kopał mamusię 🙂 ze chyba dał mi znać, że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124, właśnie, że nie jest tak, że kalkulator zakłada większy przyrost masy przy wiekszej wadze wyjściowej, jest to właśnie odwrotnie proporcjonalne. 🙂
Zresztą co ma być to będzie 🙂 a ja już widzę te nasze sporty extremalne z wózkami po sniegu i po naszych chodnikach, więc spalanie kalorii na najwyższych obrotach 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂 JaiHo GRATULACJE Synusia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a ja wczoraj wrocilam do domciu o 8smej i juz mi sie nie chcialo kompa wlaczac :P u Nas slonko ale wieje strasznie ;>
Zaraz jedziemy na zakupy 🙂 odebrac lozeczko no i kupic woziczek 🙂
Musze tez kontynuowac poszukiwania butow do sukienki slubnej mam nadzieje ze sie uda.
Wczoraj poszla pierwsza dawka luteiny na noc no i zobaczymy jak to bedzie choc narazie mam wrazenie ze brzuch boli bardziej niz przed braniem luteiny 🤢 ale co tam to dopiero jedna tabletka wiec zobacze jak bedzie za tydzien.
Zajrze do Was pozniej Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, ja tylko na chwilkę,czekam na teściów, mój pojechał jeszcze do cukierni po ciasto ,nie chciało mi sie nic robic 🙂 wysprzatał cały dom, łazienke , az w koncu usiadł z tekstem ale sie zmeczyłem 🙂 A ja na to : A WIDZISZ jakto jest 🙂 🙂 wieczorem moze wpasnie siostra z narzeczonym, bo jakiś boks wieczorem Gołota -Adamek chłopaki stwierdzili ze musza zobaczyc.Takze dzis cały dzien goscie 🙂

a ja tylko leze i pachne 🙂 dobrze mi 🙂
zycze Wam spokojniutkiej miłej sobotki i Waszym dzidziusiom tez , a co !!! :P:P buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo Dodi_W zuch dziewczyna, że sie nie dałaś zagonić do roboty 🙂) odpoczywaj i baw się dziś dobrze 🙂

anitek85 dzięki! cieszę się jak cholera i już mogę mu mówić po imieniu 🙂) Victor, jednak będzie, przegłosowane dzis rano 🙂)

A ja cały weekend sama będę więc sie nie spieszę z robotą, nawet fajnie mieć świadomość, że cos jeszcze mam do zrobienia 😉 a na obiad mam jeszcze pomidorówkę z wczoraj 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gości jeszcze nie ma ,wiec czekamy, oczywiscie telewizor poszedł w ruch 😞 i jakas polityka 😞 nie cierpie tego!!

Ja sie nie chwaliłam , mam 12 kilo do przodu, no moze 11 ,bo w dlugich kozakach ,grubym swetrze i spodniach stałam na wadze ( trzeba sie jakos pocieszac ) 🙂

Jai_Ho bardzo dobrze, wsztystko zrobisz na spokojnie a potem bedziesz delektowac sie weekendem 🙂

Anitko miłych zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi przybieramy podobnie,ja jestem w 23 tc i mam 10kg na plusie,u mnie kiloski umiejscowiły się głównie na brzuchu i cyckach bo mam nawet talię..heheh
aaaa no i siara mi z cycusiów leci,ojjj jak ja chce mieć dużo mleczka!:P


dziś mojego mężulka imieniny,kupiliśmy pyszne ciacho i szampana,wypiłam pół lampki i mnie uczulił...

nadal jestem zasmarkana..strasznie to męczy ,miałam spedzić dzień w łóżku ale jak się człowiek ubierze ,umaluje to od razu zdrowszy się czuje..hehe

dziewczynki jeszcze tydzień i wskakujemy w listopad 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Kochane nie przejmujcie się kilogramami 🙂 zawsze można zrzucić.Ja od początku ciąży przytyłam tylko kilogram i wydaję mi się że mam większe powody do zmartwień.Brzuszek rosnie i z moją kruszynką też jest wszystko w porządku,ale dlaczego nie przybywam na wadze?-tego nie wiem 🤨 W 21 tydodniu moja kruszynka ważyła 325g,napiszcie dla porównania,bo nie wiem czy to dużo czy mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
Z kg ja mam 4kg na plusie 🤪 🤪 🤪
Renatko ja do 18stego czy nawet 19stego tygodnia mialam 1,5kg na plusie zaczelam jesc slodycze i popatrz hehe :P chociaz moze juz taka moja natura 🙂
Dzidzia moja wazyla w 21tyg+3dni 399gram.
Wiesz co? wg ksiazek powinna ok 300stu nie ma sie co przejmowac. Kazde dziecko rosnie inaczej jesli lekarz mowi ze jest ok to mozesz byc spokojna 🙂
My wczoraj zakupilismy wozek i zgadnijcie co? aby placimy w tym sklepie a nic nie ma w domciu :P
Lozeczka nie zamowili przez pomylke wiec przywioza razem z wozkiem w ciagu 7dni bo oczywiscie wozka tez nie bylo na stanie :P
ale co tam mamy jeszcze czas 🙂
No juz tak wlasnie patrze ze za tydzien juz listopad 🤪
Niech ten czas leci szybciej :P byle do swiat a pozniej juz poleci szybciutko 🙂
Nie zapomnijcie przestawic zegarkow 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam robic serniczek na zimno z brzoskwiniami 🤪 🤪 🤪
wczoraj mialam robic ale dopadl mnie ten okropny bol w pachwinie i lezalam 3godz uplakana :> ale przeszlo jak zawsze :P no coz trzeba sie przyzwyczaic :P
Zycze Wam milej niedzieli Kochane 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂)
U mnie dziś piękna pogoda i ja już po spacerze jestem 🙂
Też tak liczę czas teraz, aby do świąt, Sylwester zbyt balangowy to to nie będzie w tym roku 😉, a później to już z górki. 🙂

Czy Wy mówicie do brzucha? Ponoć to jest dobre dla dziecka juz teraz, bo rozpoznaje nasz głos. Mi jakoś trudno jeszcze. 🥴 ale wpadłam wczoraj na pomysł i czytam gazetę na głos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...