Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madziaS pooglądałam wszystkie wózeczki,które mi przesłałaś.
O ile się nie mylę to tego X-landera ma koleżanka i chwaliła go sobie,ale nie widziałam go "na żywo"
Ten toledo widzieliśmy dzisiaj w sklepie-nawet spoko
Mnie kiedyś na allegro spodobał się Mikado Boston,ale w rzeczywistości nie do końca jestem przekonana
http://www.allegro.pl/item754894255_mikado_boston_city_car_zestaw_fotelik_spiwor.html
Za to wpadł nam w oko Tako Jumper
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=305
Ewentualnie Atlantic
http://dino.sklep.pl/nowy/advanced_search_result.html?keyword=atlantic&search_in_description=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana jak po weselu??? fajnie sie bawilas? :P heh bez alko ale tez tak mozna 🤪
Syropek to Duphalac i to cos jak plynna laktoza. Dopiero pierwsza dawke zabralam z godzinke temu a to trzeba czekac na wyniki nawet do 3dni :P wiec napisze za ok 3dni czy pomaga :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz nie wiem jaki wózek chce miec
najpierw ogladłam tylko takie z tymi skretnymi kołami no i wybrałam
http://www.tomi.pl/szczegoly/8398/tako_wozek_wielofunkcyjny_jumper_01_warszawa

lub Jedo Fyn

ale obejrzeniu w sklepie innych wózków zastanawiam sie nad wózkiem bez skretnych kół na paskach lub wahaczach np. Jedo Bartatina

wiec ja juz nie wiem 🥴 ale wiem ze napewno chce miec 3 funkcyjny z wpinanym fotelikiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Oooooo widze ze styczniowki znow kradna mi oklaski...Ja nie moge M.C. przestan w koncu sie bawic w to bo to nudne!!!



Ej Anitek bo i Ty opiernicz dostaniesz! Napisze co napisałam stycznówkom, nie wiesz czy to one czy ktoś inny Ci kradnie oklaski! Zaraz będzie bicie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos no wlasnie ja kupilam taki 3w1 mysle ze to najlepsza opcja 🙂
Skretne kola z przodu ale z mozliwoscia blokady wiec spoko 🙂 no i mozna uzyc fotelika jako takiej mini gondoli jak chce isc z Dzidzia gdzies do centrum handlowego czy cos takiego mysle ze to najlepsze rozwiazanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna z nikim innym nie mialam wymiany zdan tylko z nimi...Oj przepraszam wymiana zdan to raczej chleb powszedni bo od tego jest forum...Nie trawie tego ze ktos obgaduje mnie i kolezanki z Lutego 2010 bezpodstawnie!!! co do moich oklaskow to wierz mi jakos z tego co widze zadna Mamusia z tego grona badz z innych watkow procz stycznia 2010 nigdy nie powiedziala mi nic przykrego i kazda z Nas potrafi uszanowac ze kazdy moze miec odemienne zdanie! Niestety niektore styczniowki sa chyba tak zapatrzone w siebie ze nie wiedza co to oznacza tolerancja i szacunek dla osob ktore maja inne poglady!!!Juz napisalam co mysle na ten temat na Waszym watku!
Jesli MC i Jagodka i ta cala reszta mysli ze to dziecinada to niech skoncza wkoncu wchodzic tutaj po to aby krasc te durne oklaski jak maja ochote to niech wejda tutaj porozmawiac o czyms sensownym a nie bawic sie w wypisywanie bzdur na temat innych! Co do tego ktos kradnie oklaski MC i reszcie nie pytaj mnie bo nie mam zielonego pojecia sadzac bo opiniach innych Mamusi mysle ze niestety takich osob nie brakuje i mysle ze to MC i reszty nalezy sie zapytac czemu tak jest bo moze to za brak kultury moze za chwalenie sie zbytnio a moze za zbytnie zapatrzenie sie w swoja osobe!!! Nie wiem i juz nawet nie chce mi sie o tym myslec bo nie mam na to ochoty. Ja sie ciesze z tego jak tutaj jest na tym watku i wszyscy sa mile widziani w przeciwienstwie do watku styczniowek gdzie prawiej kazdej nowej osobie odechciewa sie tam pisac po jednym razie...Musi byc tego jakis powod...
Ja chce aby tutaj bylo spokojnie jak zawsze bo u Nas przynajmniej mamy szacunek dla siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana napisał:
Anitek to napisz koniecznie bo ja już mam dosyć problemów z defekacją 🤢
a wesele super ale niestety brzucho mnie bolał strasznie więc musiałam szybko uciekać za to najadłam się chyba za wszystkie czasy - boję się teraz zważyć!

oki uciekam spać dobrej spokojnej nocki brzuchatki!

Aaana a czopki glicerynowe??? Iwiokej je ma 🙂 i mowi ze pomogly 🙂 ja ich nie kupilam tylko dlatego ze nie moglam dodzwonic sie do lekarza a pani w aptece mowila ze lepiej taki syrop bo jest 100% bezpieczny! Choc czopki tez niby mozna brac bez problemu. No coz wyprobuje syropek 🙂 i mam nadzieje ze pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
minusem w tych skretnych jest to ze wózeczek jest sztywny a ja w sumie chciałabym taki nowoczesny z tymi kołami i zeby mozna było kołysac 🥴 a tu takiego nie ma nigdzie 😞 ale mysle ze do konca listopada juz musze podjac decyzje Nie ma na co czekac a tu mój niuniek urodzi sie wczesniej np. w styczniu.
Ciekawe która urodzi pierwsza? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Kikos te sa skretne kola z mozliwoscia blokady i sa na resorach wiec i kolysac mozna 🙂 🙂 🙂 musisz sporbowac w sklepie ja tak zrobilam znalazlam na necie pojechalam zobaczyc na zywo no i w sumie tak mi sie spodobal ze go kupilismy 🙂
Ja tez tak sie zastanawiam ktora bedzie pierwsza :P Choc mysle ze ja to gdzies w polowie hehe bo w koncu termin na 24luty 🙂
Justynka Ty lepiej uwazaj hehe bo za chwile Ty zostaniesz wykleta z grona styczniowek za to ze piszesz z Nami :P
Nie stresuje sie 🙂 jestem mega spokojna Synus kopie Nasz Skarb Kochany Przyszly Mezu siedzi i sie jeży ze szczescie i wszystko jest super 🙂
Jejkus jeszcze lekko ponad miesiac do slubu 🤪 🤪 🤪 🤪
Paniensko kawalerski robimy razem 21 listopada :P Pomysl Mojego 🙂 a ja sie zgadzam bo mi nie zalezy hehe i tak pic nie wolno :P a poza tym fajny pomysl ze tak wszyscy razem ze znajomymi sie spotkamy w jednym pubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA powiem szczerze ze ogldałam w sklepie ten model Tako troszke wykonczenie w gondoli jest takie sobie ładniejsze własnie jest w Jedo

tylko w Jedo troszke spacerówka mi sie nie podoba

aaaa w czwartek w lidlu sa ubranka dzieciece! maja dobrej jakości body i super duze reczniczki z kapturkiem polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:

Justynka Ty lepiej uwazaj hehe bo za chwile Ty zostaniesz wykleta z grona styczniowek za to ze piszesz z Nami :P
Nie stresuje sie 🙂 jestem mega spokojna Synus kopie Nasz Skarb Kochany Przyszly Mezu siedzi i sie jeży ze szczescie i wszystko jest super 🙂
Jejkus jeszcze lekko ponad miesiac do slubu 🤪 🤪 🤪 🤪
Paniensko kawalerski robimy razem 21 listopada :P Pomysl Mojego 🙂 a ja sie zgadzam bo mi nie zalezy hehe i tak pic nie wolno :P a poza tym fajny pomysl ze tak wszyscy razem ze znajomymi sie spotkamy w jednym pubie 🙂


może tak źle nie będzie: 🙂 A jak zostane wykleta to się "przykleje" do Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj faktycznie coś się "ostro"zrobiło na tych forach.Mam wrażenie,że u nas lutówek jest tak jakoś przyjaźnie,a u innych niekoniecznie 😮 No ale cóż są ludzie i ludziska 😮
Widziałam tez taki wózek,który wydawał mi się totalnie rozklekotany-był na paskach,pompowanych dużych kołach i miał skrętną ramę(na środku taki krzyżak,który wprawiał wózek w ruch skrętny na boki)O ile dobrze pamiętam nazywał się Mikrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justysia mozesz sie przykleic hehe kazdy kto przyjaznie nastawiony mile widziany 🙂 🙂
Titinka no wlasnie o tym pisalam ze tutaj kazdy moze wejsc i pisac pytac wymieniac sie fotkami doswiadczeniami problemami choc tak jak napisalas nie na kazdym watku tak jest niestety.
Justysia nie mam co wspolczuc bo przeciez to tylko forum zawsze mozesz pisac u Nas 🙂Tak mysle razem to my rodzic nie bedziemy hehe :P ale milo bedzie zapytac kolejna Mamusie co sadzi o CUMH bo jak narazie slyszalam same pozytywy 🙂
p.s. w mothercare sa przeceny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...