Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moj stelaz wyglada identycznie...
Hmmm i gondole mozna normalnie na lezaco zrobic... no ale moze ja mam inny model albo cos... [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2-119337706ba21e3a132f7e9c71d28f53.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ja go kupilam mi tam pasuje...co do zmiany kierunku jazdy to i tak przez pierwsze miesiace bedzie do tylem bo chce dziecko widziec caly czas! a pozniej to jak spacerowka bedzie to bedzie ok bo sa narzuty itd. [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/G1416_V2F-c34a76472b52aeeb70541b2abc3828ff.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada identycznie jak ten Moj 🙂 hehe
Ja tam nie zaluje ze kupilam poza tym w kazdym wozku sie znajdzie jakies "Ale" bo inaczej to znow cena jest tak wysoka ze sie odechciewa kupowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[dziewczyny tu macie linka do tej księgi bajek, bo któras pytała 🙂 są w niej bajki i opowiesci ,w dodatku piekne ilustarcje 🙂
doranoc mamusie





b]Dodi_W napisał:
Dziewczyny ale dostałam prezent od mojego ukochanego.

Mówilam mu ze chciałabym czytac niuni bajki, i dzis dostałam
wielką księge bajek, na cały rok , na kazdy dzien , na kazdy miesiac 🙂 wzruszyłam sie 🙂 Od jutra zaczynam czytac bajeczki swojej malutkiej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie :P oooo dzisiaj pierwsza :P wstalam juz przed 7dma :P kurcze mialam dzis zawiezc siusiu na posiew i wstalam i zapomnialam o pojemniku ☺️ wiec zawioze jutro :P bo innego wyjscia nie mam :P
ech wstawalam to ciemno jeszcze bylo wiec sie zapomnialam myslalam ze to moze z 3cia w nocy a to juz byla 6-50 :P
Jak tam dzisiaj sie czujemy Mamuski?
ja nawet nawet :P dzis sie lenie :P aby pranie zrobie ale to pozniej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech wczoraj bylam na wizycie no i mozna sie zaszczepic na swinska grype ale boje sie troche...szczepionka polecana szczegolnie dla kobiet w ciazy po 14stym tyg ale uwazam ze jest ona kontrowersyjna wypuszczona na rynek zbyt szybko wiec skad oni moga wiedziec jakie ma dzialanie na kobiety w ciazy przeciez nikt testow nie robi na ciezarnych...
Na ulotce napisane ze moze byc goraczka bole miesni katar wiecie co dam sobie spokoj raczej. Mi lekarka mowila ze to moja decyzja ale ona nie wie co by zrobila na moim miejscu i nie chce mi nic doradzac choc mysli tak samo jak ja ze to nie przetestowane jest...ja siedze w domciu raczej choc wiecie to mozna wszedzie zlapac no ale nie bede teraz dziecka ryzykowac i jakies szczepionki podawac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam ze rozmawialyscie wczoraj na temat wozkow , ja wlasnie nie wiem na jaki sie zdecydować, bo wydaje mi sie ze wszedzie sa jakies małe te gondole, no i chciałam tez wielofunkcyjny ale zastanawiam sie czy spacerówka osobno też kupic ? Jak sadzicie ? Chyba trzeba nie ?Tez mi sie podobaja z Coneco albo Baby Activ ceny rózne zalezy z jakim wyposazeniem są 🙂 Wczoraj fajna spacerówke ogladałam wyglada tak jak ta z Coneco i moge ją miec za 60 zł + przesyłkę ale nie wiem czy sie decydować czy nie. Moja Szwagierka uzywa spacerowki w sumie czesto choc mała ma juz 3 lata. Poradzcie cos !! 🙂
Anitek co do tej szczepionki to ja wlasnie tez sobie o tym myslałam, chociaz narazie w PL to nie ma co marzyc o tym ale faktycnie testy tej szczepionki nie były dokonczone wiec nie wiadomo jak zadziała na nas i czy w przyszłosci sie to nie odbije na dziecku tak jak szczepionki podawane w czasie czarnobyla :/ nie wiadomo co o tym sadzić. Najlepiej unikać skupisk ludzi i jesc Rutinoscorbin zapobiegajacy grypie 🙂 Nie jest szkodliwy w ciazy a zawsze organizm bardziej odborny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wychodze za czesto z domu:P pije mleczko z miodem i jest ok:p
nie szczepie sie bo nie bede razem z Olafkiem krolikiem doswiadczalnym!
rutinoscorbin jakos boje sie brac :P bo napisane na opakowaniu ze lepiej nie brac :P ech mleczko z miodem da rade 🙂 narazie jest ok 🙂
Ale slonko swieci ciekawe na jak dlugo :p bo pewnie popoludniu bedzie lać deszcz znajac IRL:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a u mnie dzisiaj pochmurno 😞 Dlatego tak spać mi sie chce , a Rutinoscorbin może brać, mo gin powiedział ze nie wpływa to na ciążę, wiec nie obawiam się brać, teraz mam taki zestaw tabletek ze szkoda gadać, antybiotyk i do tego 4 tabletki eeeh co zrbic jak mus to mus. A miodek też jem z herbatka 🙂 ooooo Fifi sie obudził bo zaczyna trening hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam przeziernosc karku w 12stym tyg + obecnosc kosci nosowej i czolowo nosowej. Ginek mowil ze nie ma po co robic dalszych badan bo wszystko wyszlo super.
Robia reszte jak jest przeziernosc powyzej 2,5mm no i jak sie ma kogos chorego w rodzinie lub/i ma sie 35lat i powyzej.
Ja jestem zadowolona wszystko jest ok.Na polowkowym tez bylo widac ze jest ok 🙂 wiec juz nie mysle o tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też miałam robioną przezierność karku i też Gin mowiła ze nie mam sie co martwić, bo gdyby wtedy wyszło coś nie tak skierowałaby mnie dalej. Na USG dzidzia normalnie wyglada hehe 🙂 Bo dzieci z dwonem mają twarz zdeformowaną trochę. Kurcze zastanawiam sie co z tym wozkiem zrobic mam 😞 A i zrobiłam nowego suwaczka z moim "wielkim " brzuchem chociaz to zdjecie coś zniekształcone wyszło 🙂 A mamuski spią aż miło 🙂 Ja dziś byle do 15 stej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu znieksztalcone? ech chuda jestes hehe :P
No u Olafka wyszlo 1,0mm wiec superancko 🙂
Jejkus jak ja sie tego Szkrabka doczekac nie moge :P byle do swiat :P po swietach juz poleci :P bo zabiore sie za pranie itd i codziennie cos :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh w rzeczywistości brzuszek jest wiekszy tylko na zdjeciu jakiś spłaszcony jest 🙂 W galerii 7 mc dodałam to samo i wyglada inaczej 🙂 Musiałabym powoli zabrac sie za jakies sprzatanie, dzis na obiadek mam kotleciki z piuree i pieczarkami, nooo i zrobie mizerie 🙂 oooo słonko u mnie wyszło 🙂 5 stopni to jednak zimno 🙂 Własnie musze sprawdzic ile u mnie wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzuchatki!
tez zastanawiam się nad tą szczepionką na grypę - na razie tylko teoretycznie bo w PL nie ma jej ale wiem że jesteśmy w grupie ryzyka...
trudno powiedzieć co będzie ale raczej skłaniam się do tego żeby jej nie stosować - boję się o dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz poszukam w galeri 🙂 jak ma podpis? to jest minus galeri ze nie pokazuje nazwy uzytkownika i czasem ciezko znalezc 😞
Aaana ja sie nie szczepie nie bede ryzykowac dziecka! to jest zbyt wczesnie zeby wypuszczac taka szczepionke 😞 oni nawet leku w 100% skutecznego nie maja a co dopiero szczepionka 😞 bo ten lek co podaja nie jest przeciez dla wszystkich pomocny niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana co do miodu to mi lekarz mowil ze nie wolno niepastrezowanego. A jak ja pije mleko z jedna lyzka miodu codziennie to jest ok 🙂
Klaudia znalazlam brzusia masz taki sam typ jak ja :P bo masz najwidoczniej tez dlugi kregoslup jak to stwierdzil moj lekarz :P bo mam duzy odstep miedzy łonem a pepkiem :P [img size=268]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus_bok-9de2f102e6ece6f2895e5bd8c1900343.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...