Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klaudia może nie dorósł jeszcze do poważnego związku?
zacznij z nim rozmawiać jak on sobie wyobraża Waszą przyszłość, a nie może być tak że on sobie wychodzi kiedy chce i wraca też jak mu się podoba, musisz koniecznie z nim poważnie porozmawiać, jak to nie pomoże to postrasz go rozstaniem, zazwyczaj to pomaga, a jak się nie zmieni to ja bym zastanawiała czy on jest warty związku z Tobą i czy nie będzie z czasem gorzej , a męczyć się całe życie z kimś dla dziecka to na prawdę nie ma sensu bo później dziecko też cierpi w nieszczęśliwym związku....
ale miejmy nadzieje że się w porę opamięta i zauważy że rodzina jest najważniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki!!! nareszcie sobota, spokojna sobota 🙂ja mam spokuj do poniedziałku w poniedziałek mam spotkanie z pania u której będę zdawać egamin z filozofii, potem 2 tyg. uczenia sie i ma nadzieje że zdam, trochę się tego obawiam bo w życiu nie maiałam stycności z filozofią, no ale cóż zachciało mi się robienia kariery to muszę zdać te cholerne egzaminy ( po filozofii mam jeszcze agronomię 🙂) no ale korzystam dziś że nie muszę uczyć sie głupot i szukałam na allegro ciusków dla małego, spisałam sobie co muszę kupić 🙂 porównywałam z cenami w sklepach i allego naprawdę się opłaca.
pisałyście o lumpeksach 🙂 ja też chadzam do tego typu sklepów, wczoraj za jednyme 20 zł. kupiłam 3 pary spodni(jedne jeszcze z metką), bluzeczkę, polar rozpinany i welurkowy pajacyk, taki cieplutki, tak sobie myślę że dzidziuś szybo rosnie to i nie szkoda wydać 4 zł na spodnie, w sklepe kosztuję od 30 w górę. Nowe kupię tylko kilka kompletów w róznych rozmiarach kaftaniki, śpioszki itp. żeby były w domu nowiutkie tak na wszelki wypadek 🙂

Dodi masz śliczny brzuszek, a rozstępy mozna zminimalizować kolagenem, po porodzie kup sobie naturalny kolagen a zobaczysz że nie będzzie ich widać(mojej koleżance całkiem zniknęły)

Klaudia skarpetusie śliczne 🙂 🙂
a faceci... cóż do nich wszystko dociera trochę z poslizgiem. moj małż też czasem mysi tylko o sobie a ja się muszę upominać że też istnieję, ale i tak go kocham 🙂

ależ sie rozpisałam, lece obiadek szykować, miłego dnia kobietki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂

Zrobiłam zurek wczoraj, z kiełbaska, boczkiem, i jajeczkiem, na wywarze z kiełby ,boczku i kostki rosołowej i włoszczyzny, wyszedł super 🙂 pycha, zaraz ide odgrzac 🙂

Dzis wieczorem ide znowu do znajomych posiedziec, znowu pewnie bedzie dobre jedzonko 🙂

A jak narazie to mam kupe roboty, wszystkie ciuchy trzeba poukładac w szafach ,czekam na mojego bo sama sie nie biore, a on pojechał po jakies płyty kartonowo-gipsowe bo w poniedziałek przychodzi facet podwieszac nam syfity, ale bedzie syf 😞

do spisanka i milej soboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!! Ja to juz dawno sie nie odzywalam ale jakos ostatnio nie mam czasu siedziec przed kompem i pisac. Wlaczony jest ale nic poza tym. Do tego rozbolalo mnie gardlo i wczoraj mnie zmiotlo 🥴 dzis juz lepiej mam tabletki na gardlo dla ciezarnych i zaopatrzylam sie w wit.C. Najgorsze ze moja siostrzenica ktora mieszka kolo mnie a ma 8 latek tez sie rozchorowala ostatnio i nie uwierzylybyscie-wczoraj byly w szpitalu iiiiii??? SWINSKA GRYPA!!!!!! Mam zabronione sie do nich zblizac z powodu ciazy i jestem przerazona bo nie wiem jak u nich bylam czy czegos nie zalapalam. Mowie wam masakra. Do tego moje wyniki z glukozy do tylka. Moj wynik to 154!!! i skierowanie do diabetologa. ☺️ Ogolem ok.ale nie mam ochoty lazic po lekarzach jak wszyscy kolo mnie chorzy. Wszyscy sie szczepia w Niemczech masowo ale ja nie chce bo boje sie o malenstwo. Nie i koniec. Oby bylo tylko dobrze. Pozdrawiam was wszystkie i zycze duuuuzzzo zdrowka bo one najwazniejsze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

..ale się objadłam 🙂
Dzisiaj dzionek minął dość przyjemnie na zakupach a potem leniuchy na kanapie przed tv 🙂
W głowie mi się tylko znowu kręci 🤨 buu
Mam nadzieję, że u Was też dzisiaj spokojnie 🙂
Miłego wieczorku brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zagladam na chwilke 🙂 wlasnie robimy placki po wegiersku 🙂 sosik sie robi a masa na placki juz zrobiona 🙂
bylismy na zakupach i tak oto mam juz pizame i szlafrok do szpitala 🙂
Klaudia Mojemu tez kupilam takie paputko skarpetki 🙂
ja to pamietam jak siostrzenicy kupilam butki na chrzciny do 3miesiaca i byly jej za male :P a miala wtedy 2miechy...takie stopki miala wiec Iwiokej wierz mi te stopeczki wcale nie sa az takie male hehe 😁
Ktores z Nas Synus w na polowkowym mial stopke 4cm a gdzie tu reszta ciazy hehe 🙂
Andzia uwazaj na siebie prosze...Ja tez sie boje tego niestety....a szczepic sie nie bede bo nie chce ryzykowac ani siebie ani dziecka...
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia Twojej siostrzenicy!!!
My bylismy dzis w kinie na 2012 i Wam powiem ze naprawde fajny film smutny ale fajny 🙂 polecam 🙂
no to ja uciekam do kuchni :P
p.s. czujemy sie z Olafkiem o niebo lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuchatki!!!
dawno się nie odzywałam, ale jestem z wami codziennie na bierząco, czytam WSZYSTKO 🙂
nie pisałam bo nie miałam się czym pochwalić.....ale.....już teraz Mam:P
byłam na wizycie, właśnie wróciłam i już wiem
BEDZIE 😘 DZIEWCZYNKA: 😘 - ŚLICZNA KRÓLEWNA JUZ SIĘ NIE MOGE DOCZEKAC KIEDY JA ZOBACZE
ach co za szczęście
pozdrowienia dla wszystkich mamusiek trzymajcie sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mar2803 gratulacje córeczki to teraz przewaga dziewczynek 🙂
anitek możesz wkleić tabelkę którą robiłaś z naszymi terminami... proszę 🙂
rzeczywiście teraz to coraz szybciej leci do przodu, aż się martwię czy zdąże z wszystkimi zakupami dla małej
miłego wieczoru 🙂
aha ta maślanka to żeczywiście pomaga za każdym razem na zgagę 🙂 , a tobie anitek pomógł wtedy ten kefir?
ciężko mi się schyla , czuję wtedy takie napięcie na brzuch i boli, nawet na ukucku źle mi się schyla 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się boję, że nie zdążę z zakupami. Niby jestem na zwolnieniu i powinnam mieć kupę wolnego czasu, a faktycznie jest inaczej. Trudno jest mi znaleść wolną chwilę, na każdy dzień mam jakieś plany 😲 Ciuchy powoli stają się za małe, kurtka ledwo się dopina 😞 koniecznie muszę wybrać się na zakupy.
A schylać się też mi jest już coraz ciężej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 🙂

I znowu pobudka o 7, ach te siuśki wstrętne 😉

W nocy padało u mnie bardzo, teraz widzę że przestało i oby tak już zostało bo na cmentarz do taty chcę z mamą pojechać i posprzątać przed zimą.
Jutro już do lekarza idę, ciekawa jestem czy będzie mi robić usg.
Próbuję się nie stresować ale ostatnio mam duże problemy z bratem. Nie wiem jak to się skończy...
Ajj.. zawsze pod wiatr.

mar2803 gratuluję dziewczynki 🙂

Spokojnej niedzieli Wam życzę brzuchatki. Oby słoneczko pokazało się choć na chwilkę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...