Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!!
udało mi się wyspać, bo już myślałam że mi się to nie uda, ponieważ wieczorem tzn. w nocy po 1 obudziłam się z bulem brzucha, takim przeżynaniem w jelitach i skręcaniem że nie mogłam leżeć, więc wtałam i poszłąm do toalety i udało mi się wypróżnić, ale za chwilę zwymiotowałam .... dziwne trochę bo nic takiego nie jadłam żeby mnie tak przeczyściło, ale na szczęście przeszło wypiłam jeszcze szklankę ciepłej wody i poszłąm spać i tak się obudziłam po 10 🙂
zaczynam mieć problemy z nogami bo zaczynają puchnąć i niestety jeden paznokieć w stopie zaczyna mi wrastać przez to puchnięcie , nie jest jeszcze aż tak strasznie widoczne , ale bardzo uciążliwe 😞
a chciałąm się wczoraj ogolić na małej , zaczynam się schylać a tu mojej małej nie widzę :laugh: ale się naśmiałam 🙂
no i mój mężulek musiał mnie golić i jestem zadowolona , bo zrobił to bardzo delikatnie 🙂 bez zarysowań 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dlugo mnie nie bylo tz bylam ale nic nie pisalam jakas handre mialam.Jak sie czlowiek caly czaqs nie wysypia z powodu tej mojej cholestazy to nic mu sie juz nie chce.
Martwie sie bo juz wiem ze bede miec cc w 36 tyg ciazy ze wzgledu na te chorobe poniewz zagraza mi i dziecku.
Co do plci to nie wiem jeszcze ale prawdopodobnie coreczka bedzie tak na 70%.
Aha ta dziewczyna coi zalozyla ten watek to zyje hehe i jest w ciazy ale jakos tuy nie zaglada tylko na inne dzialy.
Pozdrawiam was serdecznie i postaram sie czesciej tu zagladac -ale czytam na bierzaco heheh buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny !!!

czy którejs z Was wyszło z wymazu ze wychodowano bakterię ???

dzwonili z przychodni ze maja wyniki badan moich , i kazałam otworzyc i okazało sie ze mam bakterie jakies i szybko kazała mi sie zgłoscic do gina jade dzis na 18.00 ,kurde martwie sie 😞 czy moze to byc szkodliwe dla dzidzi ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi pewnie zrobią ci jeszcze raz badanie i będzie wszystko ok 🙂
pewnie to oni jakąś baktewrię wychodowali bo mieli coś niesterylne , a teraz na ciebie zganiają , nie martw się za wczasu i bedzie wszystko dobrze , pozdrowienia i powodzenia 🙂
napisz jak wrócisz od lekarza, trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilam 🙂 wlasnie wcinam bule z kielbaskami irlandzkimi i serem :d
Dodi no to jest z wymazu. Jak Ci ginek pobieral wymaz to oni wtedy czekaja 48godzin czy sie wyhoduje bakteria jakas. Ja tak mialam przynajmniej wiec mysle ze o tym samym mowa.
No i u Ciebie sie wyhodowala stad moze ta leukocytoza. Dostaniesz na to tabletki dopochwowe lub jakis antybiotyk i wszystko bedzie dobrze 🙂
Klaudia nie mam pomyslu na taki pamietnik 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie mi sie teraz dopiero przypomniało ze moja siostra własnie kiedys kupiła sobie taki pamietnik ale ze sztywnymi pustymi białymi kartkami i wpisywała tam co chciała, wklejała zdjecia , odciskiwała nozke małej, przyklejeła pierwsze włoskii i takie tam a druga moja iostra kupiła tez taki pamietnik ale z gotowymi podpisami i tylko trzebabyło zdjecia wklejac . mały ma dzis prawie 5 lat i dalej go prowadzi 🙂 chce mu to dac na 18ste urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek gratulacje studniówki 🙂
moja dopiero za 3 dni 🙂
ja na razie nie myślę o pamiętniku , bo muszę zrobić listę co jeszcze dla małej potrzebuje , a mam kłopot bo nie wiem co kuzyn mi przywiezie, a pytać go to trochę mi wstyd. bo sobie pomyśli , że nedość że daje to jeszcze chce wiedzieć co jak bym chciała czegoś więcej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dodi 🙂
Babeczki oto brzusio z dzisiejszego poranka 🙂 [img size=261]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia wydaje mi sie ze niepotrzebnie tylko zwiekszasz sobie robote z tym narazie masz czas zeby to robic pozniej jak bedziesz miała juz maleństwo to nie bedziesz juz miała tyle czasu co teraz dlatego mysle ze da sie kupic taki albumik dla dziecka cos w formie ksiazki ze sztywna okładka a w srodku kolorowe kartki w jakies misie tyle ze niewypisane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek na 3 fotce Olafek najwiekszy wyszedł 🙂

Co do pamietnika to super pomysł, tylko faktycznie trzeba sie zastanowic czy bedzie potem czas na to, ale jesli bedziesz Klaudia potem jak mały sie urodzi ,wklejac np.jakies urodzinowe czy imieninowe rzeczy to duzo roboty z tym nie bedzie bo to 2 razy w roku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...