Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć brzuszki 🙂 🙂 ja sie w końcu wyspałam, leniłam sie do 9, potem sniadanko i porządki w kuchni bo juz nie mogłam patrzeć na ten syf ☺️

wczoraj byłam u lekarza 🙂 wyniki mam troche lepsze synuś zdrowo rośnie, siusiak mu nie odpadł, tyle że iągle siedzi mi na pęcherzu a głową uciska wątrobę, strasznie cierpię z tego powodu 😞 ale cóż mam nadzieję że zmieni zdanie co do pozycji i się szubciutko odwróci. umówiłam sie lekarzem że 4 grudnia przyjdę po zwolnienie 🙂 🙂 🙂 będę się lenić już do końca, strasznie mi się już nie chce rano do pracy wstawać, eh... lenistwo mnie dopadło...

co do przewijaków to ja zamierzam kupić taki nakadany na łózeczko, sperentowałam taki bratowej jak urodziła córeczkę i była bardzo zadowolona, do przebierania małej zakładała przewijak na łóżeczko a jak nie by l potrzebny to zdejmowała, wygladał mniej więcej tak: http://www.allegro.pl/item823618451_przewijak_80_przewijaki_berber_promocja_cenowa.html


i tak wogule to wzięłam się za zakupy, mam już wózek, fotelik, prawie wszystkie ubranka, ale jeszcze masakrycznie dużo drobiazgów mi zostało, pomalutku i wszystko skompeltuję 🙂 🙂

miłej soboty kochane 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien Dobry Mamusie 🙂 u Nas nocka srednia bo Moj chrapal cala noc myslalam ze wyjde z siebie 😠 co chwile sie budzilam a jak juz sie budzilam no to siusiu a po siusiu znow sie meczylam zeby zasnac...ech z tym chrapaniem :P
Klaudia wyniki sa dobre 🙂 PH jest wyzsze co moze oznaczac ze mocz jest niewystarczajac zakwaszony i moze dojsc do zapalenia wiec lepiej zeby sobie pila sok zurawinowy jakies 2szkl dziennie albo kup sobie w aptece tab zurawionowe 🙂 to sa naturalne tabletki wiec mozesz bez obawy je brac mi je polecil ginek 🙂 i rzeczywiscie zadna bakteria sie nie wyhodowala w w srodowisku zakwaszonym nie ma na to szans 🙂
co do przewijaka to ja kupuje go na pewno przeciez nie bede wisiec nad lozkiem :P
Iwiokej ja tez sama dzis choc tylko do ok 5tej wiec nie tak zle 🙂
co do swinskiej grypy to ja tez sie boje i jak mam isc do marketu to najlepiej wieczorkiem jak nie ma ludzi. Choc wczoraj podtopilo troche miasta przez te deszcze rzeka jakas wylala i mowili w radiu zeby wode pitna kupic wiec w marketach szał ani jednej butelki nie szlo znalezc 😉 ja mam jeszcze 3 poza tym u Nas woda na szczescie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano tak czas nieubłaganie leci do przodu... chociaż mi się dłuży tak strasznie 😞 Ja też już prawie wszystko mam 🙂 Został wózek 🙂 no i drobiazgi do pielegnacji maluszka 🙂 Ale to moze w styczniu kupie 🙂 chociaz znajac sama siebie to nie wytrzymam do stycznia 🙂

ja też dzisiaj sama do 15 stej 😞 Eh juz mi sie tak nudzi żę hej, sprzatac mi sie nie chce jakiś leń we mnie wstąpił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sama do 5tej 😞 i mam kuchnie do sprzatania :P
jak zwykle hehe :P
Mi Mama przywiezie prawie wszystko juz za tydzien 🙂 aby pozniej tylko dokupie czego mi tam bedzie brakowac 🙂
co do termometru to ja Wa zaraz poszukam jaki ja mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia no wlasnie to jest ten laserowy 🙂 w sumie fabryczna nazwa na podczerwien 🙂
do ucha nie polecam...Szwagra brat jest pediatra mowi ze strasnzie ciezko zmierzyc tempke w uchu jak Maluch sie kreci a wiesz dziecko jak placze i sie prezy to naprawde ciezko...
Co do watku to ja juz taki zakladalam hahahahaha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ja bede uzywa Oil Latum polecone przez polozne itd. nie trzeba nawet oliwki uzywac bo to jest plynna parafina 🙂
swietna dla dzidziusia moja siora do dzis uzywa a Mala ma pol roczku 🙂
patrze co kupilam az 3paczki 😁 http://allegro.pl/item822522914_swiecace_gwiazdki_gwiazdy_fluorescencyjne_40_szt.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek a rozglądałaś sie juz moze za jkimiś gatkami takimi poporodowymi no bo ja jestem ciemna jak o to chodzi i nie wiem nawet co kupic dla siebie. Hm stanik do karmienia juz do szpitala brać ?? Wkłądki laktacyjne ? W ogole babska w stanikach chodzą w szpitalu ?
Ja wiem ze trzeba laczki zabrca, 2 pizamki, szlafroczek kosmetyki hehe i co dalej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa takie majtki poporodowe mozna je kupic w aptece 🙂 nie mozesz raczej zakladac zadnych uciskajacych bo nie wolno...co do wkladek to slyszalam ze lepiej brac bo mleczko moze czasem leciec mocno zalezy od kobiety 🙂 ja stanik biore nie zaszkodzi a duzo miejsca nie zajmuje 🙂
Ja sie zapytam siory co mam brac bo ona bedzie wiedziec w koncu rodzila pol roku temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zagladam do was co jakis czas. 😉 Anitek usmialam sie bo ja tez juz mam takie gwiazdki 😁 Te same. Kupilam je za 1 euro i jest tyle samo. A ze nie wytrzymalam to juz jakies 2,3 tygodnie temu przykleilam je na sufit w miejscu gdzie ma byc lozeczko. Bardzo fajne-male a cieszy!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo no właśnie Anitek Ty masz siostre świeżo upieczoną mame hehe wiec ona Ci powie a Ty odrazu pisz do mnie 🙂 Bo wiesz ja już niektore rzeczy chciałabym kupic 😁 eee własnie miałam Ci się pytać abyś adresik przyslała bo chciałam Ci kartkę wysłać do tej Irlandii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz spapusialam 😁 3tosty z serem 😁
no ja tez zauwazylam ze jem wiecej :P
Hmmmm ale gdzies wlasnie czytalam ze masz sie wiekszy apetyt wtedy kiedy dziecko przybiera na wadze 😁 Ja mam za tydzien usg 😁 ostatni ginek sprawdzal wage w 21tyg+3dni to sobie wyobrazie jaki bedzie szok po 6tygodniach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...