Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak wlasnie sobie szukam czy moznaby bylo sie wkrecic gdzies do reklamy bielizny ciazowej 😁 wlasnie kolezanki z pracy mowily o tym 🙂 bo podobno bardzo ladnie wygladam i mam tylko brzusia 🙂 Pokazalam sie Mojemu i twierdzi tak samo 🤪 Hmmm nie byl by to glupi pomysl ale nie mam pojecia gdzie mozna znalezc jakas agencje co sie zajmuje czyms takim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ech chyba sobie podaruje...bo troszke pozno sie za to zabralam :P
trzeba by bylo portfolio zrobic pozniej rozeslac po agencjach no a tu termin za 7tyg...jak mi nie wyjda rozstepy i jak uda sie schudna i w drugiej ciazy wygladac jak teraz to pomysle od samego poczatku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka pajaczki to zmora mojej ciazy...Bo mi nawet na buzi wyszly 😞 na poliku czole nad ustami 😞 na dekolcie 😞 na brzusiu mam kilka 😞 ech.... trzeba bedzie jakis dobry kremik kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Martus 😘 a nie wiem co sie z nimi dzieje bylo chyba 11 no ale co tam...Juz mnie te oklaski nie interesuja :P
Ja tutaj jestem zebym sobie z Wami porozmawiac nie chce mi sie juz zajmowac pierdolami 🙂
a tak apropo to nie wiem o co z nimi chodzi no chyba ze jakis blad w systemie albo cos nie wiem i w sumie jakos juz mnie to pyka 🙂
co do fast fooda ja juz nie jem za duzo bo przesadzilam :P
a do tego wypilam jakie 2litry coca cola w przeciagu tygodnia wiec zdecydowanie za duzo...Wczoraj pilam fante a wiem ze nie powinnam bo to gazowane i jeszcze konserwanty ale mialam taka ochote na gazowane ze myslalam ze zwariuje :P
co do obiadu no to ja robie te nalesniki i w zasadzie to dosyc szybkie danie jest 😁
co do modelingu to fakt o takich rzeczach trzeba myslec predzej ale ja predzej to mialam lezec i odpoczywac wiec nawet mi to do glowy nie przyszlo...Poza tym myslalam ze bede wygladac jak slon :P a jakos sie trzymam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonce aby jak swieci to ciemne wyszlo akurat to :P [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/widok_2.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak jest mroz w IRL bo wtedy jest slonce i nie pada :P [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/widok_3.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Anitek tylko nie mów, że masz takie widoki zza okna!! ja też tak chcę 🙂
A z tymi oklaskami, to też przyszło mi do głowy, że może to wina samego brzuszka, bo tak średnio chce mi się wierzyć, że kogoś tak bawi ich zabieranie właśnie Tobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleje Wam moje tez hehe 😁 [img size=252]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/ja_sephia-16f5c1a1c4b8c2a5dedaa35917a29783.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj ich zniklo ok 7dmiu...ale dziwne bo np zniklo 4 pozniej 3 a dzis jeden...no ale co tam :P
a widok no to jest wlasnie z mojego balkonu 🙂
Uwielbiam to mieszkanko przez to bo sobie siedze na kanapie i podziwiam hehe :P zmienilam fotke na suwaczku zobaczycie pozniej bo potrwa kilka godzin zanim sie pojawi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech trzeba sie podnosic bo zabieramy sie za sprzatanie i jedziemy na zakupy a pozniej kuchnia...znajomi maja przyjsc ok 5tej wiec ok mam jeszcze troszke czasu :P
dopiero 12-30 😁
no to do spisanka pozniej Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek bardzo ładnie wychodzisz na fotkach, masz taką wyraźną twarz 🙂
Ja też ruszam dupsko, muszę chociaż pranie z pralki wyciągnąć i rozwiesić, a potem znowu laba bo prasowanko przesunęłam na poniedziałek, a co tam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chwilka przerwy na maly odpoczynek i kawe 🙂).
Pajaczki mi wyszly na... przedramionach! 😮 i to z tylu tak powyzej lokci, dziwnie jakos, bo nie zauwazylam zeby mi sie tam ,,muskulatura" uwydatnila 🙂) ale jednak...ale tym sie za bardzo nie przejmuje, duzo latwiej zamknac naczynka laserowo niz np. usunac rozstepy, tak wiec bedzie to napewno kolejna rzecz do zrobienia podczas doprowadzania ciala do ladu po ciazy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piekne widoki!!!!!!!!!!!
Anitek ty powaznie powinnas pomyslec o jakiejs sesji zdjeciowej!!!
ja mialam miec robiona pod koniec ciazy jak juz brzuch bede miec duzy ale niestety przez to ze musze lezec to nic z tego nie bedzie!!!!!

dzisiaj w szpitalu nie popisali sie obiadem 🤢 dobrze ze mial mi kto przywiezc!!!!!

mnie tez powychodzily pajaczki!! niestety!! ale coz bede sie tym przejmowac jak juz szczesliie urodze!!!

ale bym sie herbaty napila!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

Długo nas tu nie było 🙂 101 stron czytania 🤪 podaruję sobie...
Jestem z brackim na stopie wojennej, komputer stoi u niego w pokoju także mam ograniczony dostęp 🙂 No ale odebrałam mój laptopik kochany z naprawy, czekam tylko aż koleś przyjedzie podzieli mi neta i wracam na brzuszek 🙂 🙂

U nas spokojnie ostatnio, na sylwka byłam kilka godzinek u znajomej a o 23 wróciłam witać Nowy Rok z mamą..oczywiście tylko przy Picollo hehe 🙂

Nie mogę uwierzyć, że nasze porody już tak blisko..śnią mi się po nocach normalnie heh 🙂

Anitek ja już to kiedyś pisałam ale serialnie na każdej fotce inaczej wyglądasz 🙂 Na każdej ładnie "ofkors" 🙂 Fotogeniczna kobietka z Ciebie kochana 🙂

Lecę na tv i looodyyy hehe 🙂

Do napisnaka 😘
😘

A no i zapomniałabym przecież nie miałam jeszcze okazji złożyć Wam życzeń 🙂
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku kochane, zdrówka, miłości, pieniążków i pociechy z bliskich 😘 mua 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! CandyMonka! jak miło, że do Nas zajrzałaś, bo zaczęłam się zastanawiać czy czasem grudniówką nie zostałaś 🙂 ale dziewczyny obstawiały, że pewnie Bracki do kompa Cię nie dopuszcza.. Fajnie, że odebrałaś swojego laptopa, nie będziesz zależna od brata..
Sibi a co dobrego miałaś na obiadek? ja jak leżałam w szpitalu, to wcinałam wszystko co przynieśli tak mi to jedzonko smakowało:P pomimo, że czasami jak mi się ktoś pytał co miałam na obiad to mówiłam, że "jakieś niezidentyfikowane mięso":P oczywiście mąż z mamusią dożywiali mnie dodatkowo, bo inaczej bym nie przeżyłam 🙂
A te pajączki to każda ma w innym miejscu, ja miałam je również na brzuszku, ale już ich nie mam 🙂 pozostały jedynie te na nogach..
Muszę chwilkę odpocząć, bo tak objadłam się pizzą, że teraz ciężko mi nawet oddychać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuski 🙂
w PL tez ladna pogoda 🙂 jest nawet lekki mrozik i do tego od samego rana pada śnieżek 🙂 Fajnie 🙂
Trzebaby było jakis spacerek zaliczyć.
Bylam na wyprzedaży w Jysk ale normalnie kolejka do kasy na 40 minut czekania no ale przynajmniej kupilam 2 koldry, 2 poduszki, i 2 przescieradła 🙂 wiec zakupy udane.

pozniej zaliczyłam Carrefour ale tam też mega kolejka no ale dokupiłam sobie jaśki 🙂

teraz padam na cycki 🙂

po obiadku czas na jakąś małą sjestę 🙂 ale czeka mnie jeszcze prasowanko Malego ciuszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
Mam pytanko związane z wyglądem piersi. Nigdy nie należałam do "cycatych", mam raczej mały biust, ale w ciąży trochę się powiększył, sutki stały się też większe i otoczki wokół brodawek pociemniały. Od kilku dni piersi były bardzo wrażliwe i zauważyłam że powoli zaczynały jaśnieć. Dziś są już tak jasne otoczki jak przed ciążą. Czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus ja dzis mialam zupe fasolowa ( jak najbardziej wskazana przy skurczach 😉 ) i ziemniaki z jakas mamalyga!! nie bralam nawet!! a tescie mi przywiezli rosol, rolade i ziemniaki :P

jesli chodzi o piersi to mnie nie pociemnialy tylko sa takie jak byly za to mam juz sporo siary i bez wkladek laktacyjnych ani rusz!!

ja bym chciala juz wyjsc bo zaczyna mnie tu cholera brac!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi doskonale Cie rozumiem mnie juz cholera brala po 1 dniu więc i tak jestes lepsza 🙂
A obiadki to faktycznie super dają w tych szpitalach coś o tym wiem. A w sumie do kiedy bedą Cie trzymać ?

a jak chodzi o piersi to moje też pociemniały, brodawki i sutki staly się większe. Ale cały czas mają taki kolor i go jak narazie nie zmieniają. A z siara to ja nie mam narazie aż tak żeby musieć zakładać wkładki. W sumie to samoistnie mi nic nie leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje ze w poniedzialek wyjde i bede sobie w domku lezec bo tu zwariuje!!!!!!!

mnie na poczatku siara leciala tylko np przy kapieli albo smarowaniu a teraz sama wycieka. u mnie sie pojawila w 24 tyg a jakies 3 tyg temu ju ztak na maksa leci ze jak raz nie zalozylam stanika na noc to mi po brzuchu ciekla :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda Sibi, że nie wszystkie obiadki są wskazane w naszym stanie..
Co do piersi - brodawki mi się powiększyły i pociemniały ale nie pamiętam, który to był tc. I tak pozostały bez zmian, oprócz straszliwych rozstępów. Siara też mi nie wypływa, wieczorem tylko mam tak tyci tyci białej zaschniętej wydzieliny, to pewnie ta siara ale nie są to jakieś ogromne ilości.. I co ostatnio zauważyłam to zaczęła mi tak delikatnie skóra schodzić z piersi, macie coś podobnego u siebie?
Klaudia super, że zakupy się udały, też myślałam skoczyć do Jyska, bo widziałam, że są promocje, ale pewnie sama droga by mnie zmęczyła a co dopiero chodzić i wybierać, w moim przypadku wolę nie ryzykować..
A u mnie za oknem śnieżnie, mój M. wraca z Berlina, dzwonił i mówił, że tam normalnie było na 15cm śniegu! Zresztą w radiu trąbią, że Wielkopolska ma być zasypana..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
my dzisiaj t.j. ja i mała nie śpimy od 7 , bo raz na siusiu , a za chwilę jeść nam sie strasznie chciało to wstałam i zjadłam 2 banany i mandarynkę i poszłam do łóżka, a po chwili mała miała czkawkę to nie mogłam zasnąć i tak leżałyśmy do 9 bo później to zadzwonił budzik i wstaliśmy 🙂
mnie też tak spuchły palce że musiałam z duzym problemem zdjąć pierścionek i obrączkę 🙂
a piersi sutki i otoczki się powiększyły i pociemniały i tak cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi nie zwariujesz 🙂 w głupim okresie trafiłaś do tego szpitala, ale tego się nie wybiera.. przecież to dla dobra Waszej kochanej Marcelki 🙂
Klaudia odpuść sobie to prasowanie, ja też zbierałam się od rana, bo mam stresa, że nie zdążę przed narodzinami i.. przełożyłam prasowanko na poniedziałek 🙂
Teraz się zastanawiam jak ja mam torbę zapakować do szpitala, bo termin mam na 19 lutego.. ale 25 stycznia idę do szpitala na ściągnięcie szwu.. więc jest 50/50 że po ściągnięciu zacznę rodzić.. może spakuje to co do siebie w jedną torbę i w osobną torbę to co potrzebne dla dzidzi i dla mnie po porodzie, hm?

A właśnie mam pytanie czy Wasze dzieciątka wytykają nóżki albo też rączki po obydwóch bokach brzusia? Ja zauważyłam, że Igorek wytyka jakąś kończynę tylko z prawej strony i cały czas zastanawiam się czy to normalne i jak On jest ułożony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...