Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien Dobry 🙂
hahahaha JaiHo ale sie usmialam :P
dobre dobre 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
co do Twojej wypowiedzi na temat przypadku Tyszanki rowniez sie pod tym podpisuje i tak jak wczoraj napisalam nieco inaczej sie powinni zabrac do przyjecia na swiat dziecuszka z taka wada no ale nie wtracam sie. Miejmy nadzieje ze sie Dziewczyna pozbiera...
Ja wlasnie weszlam na Styczniowki bo kolezance wody odeszly dzis w nocy a Ona wlasnie Styczniowka 🙂 a tu patrze a tu kolejna Styczniowka zaczela sie rozpakowywac 😁 no to dzis beda 2 Styczniowe Maluchy 🙂a to w dodatku Parka 😁
tez fajna data urodzenia 10.01.10 🙂
U Nas nocka w miare spokojna 😁 choc od 5.55 nie spalam ale i tak sie wyspalam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana ja mam kolor zielony bo w środku w gondoli był fajny materiał w kratke, jeszcze nad tym jasnym sie zastanawiałam ale stwierdziłam ze bedzie sie szybko brudziła spacerówka 🙂

Aga_M mój maluszek jest juz główka do dołu ale zmienia sobie pozycje nóżek na poczatku miała nózki z prawej strony a teraz mam z lewej
no i jak ma z lewej to lepiej bo wzdłuż pępka wczesniej bolał mnie mięsień prosty brzucha jak wystawiał pupke a teraz nic mnie nie boli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja dzidzia jest cały czas w pozycji pośladkowej, lekaż powiedział że już się raczej nie przekręci i że czeka mnie cesarka.
Każdą noc mam nieprzespaną, taką porę sobie dzidzia wybiera żeby buszować w brzuchu, a najgorsze są dźgania w jajniki. Już nie mogę wytrzymać 😞 Proszę poradźcie coś ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha! tez czytam styczniowki 🙂 ale im dobrze!!
Aga_M moj sie obrocil glowka do dolu jakis tydzien temu dopiero. Dziecko moze sie obrocic nawet w ostatniech chwili, na kilka godz. przed porodem, tak wiec glowa do gory, jeszcze ma czas 🙂 ale faktem jest, ze jest lzej oddychac i nie ma takiego parcia na zebra jak juz jest glowa w dol. ( przynajmniej u mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam parcia na zebra nie mialam wogole tak samo jak i problemow z oddychaniem 🙂
AgaM u mnie poprostu byl caly dzien szalenstw i podejrzewam ze to wlasnie wtedy sie Olafek obrocil. Co do klucia w jajniki i pecherz to nie ma na to rady. I nawet teraz gdy Olaf jest glowka w dol majsterkuje cos przy pecherzu 🙂 co do obrotu dziecka to poczekaj jeszcze troszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasem mam takie momenty że dosłownie wydaje mi się że dzidzia już chce wyjść na świat. Jak nie na pęcherz to na jajniki napiera. Boli mnie szczególnie jak stoję. Co chwilę muszę się kłaść, a leżeć mogę tylko na lewym boku bo jak próbuję się przetoczyć na lewy to okropnie mnie brzuch ciągnie 😞 Po nocy nie dość że nieprzespanej to jeszcze tak mnie boli lewy bok że sama się dziwię że jeszcze odleżyn nie mam 🙂
Już bym chciała być po wszystkim i tulić maleństwo w ramionach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no tak to juz teraz bedzie...Ja mialam pare takich dni z Olafkiem ze strasznie kopal po pecherzu oj jak bolalo ani stac ani siedziec ani lezec... ale minelo 🙂
jeszcze troszke i Malenstwa beda z Nami 🙂
a spac tez spie na lewym boku i czasem budze sie cala odretwiala i do tego z reka bez czucia ale po chwili wszystko wraca do normy 🙂 a do tego Olafik lubi kopac o 3ciej i ok 6stej rano wiec w tych godzinach zawsze mam przerwe w spaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga_M tego typu dolegliwosci to ma juz chyba kazda z nas, latwiej nie bedzie 😉 Ja nawet nie wiem dokladnie kiedy sie Victor obrocl.
teraz tylko wytrzymac te kilka tygodni i te dolegliwosci zamienia sie w inne 🙂) ale zawsze to juz cos nowego, no i dzieciaki juz beda z nami 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie właśnie mówię jak mam najgorsze momemty rozpychania, że już niedługo dzidziuś będzie w domku 🙂
Wizytę u lekarza mam 19 stycznia i boję się że już mnie zostawi w szpitalu bo już kiedyś mi powiedział że po 30 tygodniu mnie położy w szpitalu, bo miałam trochę problemów w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do dolegliwosci to ja w sumie nie narzekam, wczoraj czulam ze delikatnie mi spuchly nozki w lydkach. Czulam zmeczenie no ale do zniesienia.
A Malutki sie odwrocił w 32TC i ja zauwazylam ze napierała glowka na pochwe i wlasnie w tym rejonie czulam ruchy. No i po żebrach tez dostalam kilkanascie razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej niedzielnie, ja sie wkurzyłam od rana, co roku jezdzimy na 20.00 na światełko do nieba WOSP co roku Warszawa m najpiekniejsze fajerwerki , a mój w tym roku nie chce jechac bo mówi ze bedzie tłum jak zwykle i nie chce sie przeciskac ze mną i małą miedzy ludzmi, i wogole ze to nie bezpieczne,wkurzylam sie na niego, bo mozna zawsze znalezc miejsce gdzies duzo dalej ale popatrzec, ale on sie uparł!!

czuje sie jak wiezień w domu, caly tydzien siedze sama a w weekend jemu sie niechce nigdzie wyjsc bo twierdzi ze odpoczywa, jak sie wkurze to pojade sama !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...