Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie co to wszystko przez slodycze, na pewno byloby mniej gdyby nie tony batoników i ciastek z cukierni, i taki efekt heheh

dziekuje za komplementy, jak sie slyszy je od kobiet to inaczej czlowiek sie czuje i jakos na duchu lekko.

CandyMonka widze ze mnie gonisz :P
Siadaj teraz i odpoczywaj 🙂

A patrzylam laser na rozstepy jeden zabieg od 2000 tysiecy 😞
MASAKRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przy twojej wadze startowej to się nie dziwię, że waga na samym początku sie podniosła, bo macica juz zaczeła sie rozwijać i wody płodowe, przy normalnej wadze tego nie widać, ale u Ciebie bez grama tłuszczu, organizm zaczął już na początku gromadzić tłuszcz i energię mu potrzebną, bo sie bał, że za duzo nie dostanie przy tej wadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia ja też tęsknie za opalenizną, nienawidzę normalnie mojego bladego ciałka..ehh..szkoda. Już zapowiedziałam mamie, że będzie musiała szybko zostawać z małą bo ja będę na solce się smażyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia ja zapamietam i w razie czego bede prosic o rady 🙂

Iwiokej masz racje, jakbym miala troszke ciala to by mi tyle nie przybylo, a mój gin powiedzial ze organizm musial nadrobic niedowagę , ale nie da sie ukryc ze diety nie stosowalam i troche zaluje 😞

My we wrzesniu ruszamy za granice gdzies juz z malutką na wycieczkę, wiadomo ze nie bede smazyc sie na plazy ale chociaz troszke sie slonka zlapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi owszem takie zabiegi szybciej działają ale można tez pozbyć sie w inny sposób kilka drobniejszych zabiegów w salonie kosmetycznym o wiele wiele tańczych , kosmetyki i gicior mówie Ci 🙂 najważniejsze żeby jak najszybciej zadziałać bo im dłużej sie je ma tym trudniej sie ich pozbyć ale mysle ze jesli po porodzie zaczniesz jakaś porządną kuracje to masz szanse jeszcze na ładny brzusio 🙂
ja to samo solka to u mnie prawie ze codzienność była a tu nagle taka przerwa 🤪 no ale dla zdrowia dzidzi.
tak w ogole to wiecie co ostatnio weszłam na jakieś forum w którym kobiety zadaja pytania jakiemus ginowi i dziewczyna zapytała sie czy moze w ciąży chodzic na solarium bodajze była w 3 miesiacu a on powiedział ze można spookojnie tylko bez przesady oczywiscie... strasznie mnie zdziwiła ta odpowiedź. ja sie nad tym tez zastanawiałam ale przeciez na ludzki rozum te promienie uv dostają sie głęboko w warstwy skórne... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 17 kg na plusie i nie pogniewam się, jak mi zostanie ze 12kg 🙂

Iwiokej jak po wyprawie na Śląsk? jakie ciuszki i rzeczy dostałaś od kuzyna?

Co z Anitkiem? Klaudia mi pisała, że leży w szpitalu ale dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A odbiegając troszkę od tematu to czy Wasi mężczyźni też tak się denerwują przed porodem? Bo Mój to cały czas za mną łazi i co mnie coś zaboli to już się pyta " Czy to juuuż???", "Może już Cię zawieść do szpitala???", "A co będzie jak nie czujesz , że zaczynasz rodzić??, " A mała się rusza??" (jak w danej chwili się nie rusza to trząsa mi brzuchem dopóki się nie poruszy 😁). Ostatnio rozmawiał z kolegą przez telefon to mówi: Wiesz ja się bardzo denerwuję i "siedzę jak na DROŻDŻACH" ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O aaana jesteś 🙂

Pytałaś się mnie o tarczycę, ginekolog kazała mi zrobić badania bo źle się czułam i miałam typowe objawy niedoczynności. Trzeba zrobić TSH I FT4. Za obydwa badania prywatnie zapłaciłam 42zł.
A co myślisz, że możesz mieć problem z tarczycą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi ma na 2.02 cc.
moj tez jest troszke podenerwowany ale jak mnie cos zaboli to takie oczy przestraszone robi jak ten kotek ze shreka hahahaha 🤨 🤨 🤨 :P biedaczek czasem bardziej stresuje sie niż ja. ale na szczescie bole bardziej mi przychodzą w nocy a on sobie wtedy smacznie chrapie nie budze go bo mi go tak szkoda pewnie nie mogłby spac cała noc pozniej hehe i niewyspałby sie do pracy a teraz poki moze niech sobie spi ile chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maruś wyprawa Na Śląsk sie udała tylko droga powrotna trochę cięzka bo sypało śniegiem i wiatr był silny, a ciuszków to dostałam masę od noworodka do roczku 🙂 i nosidełko i fotelik samochodowy i krzesełko do karmienia małej ale to juz na później, niestety nie dostałam wózka i łóżeczka, ale już się tym nie martwie bo łóżeczko już mam upatrzone na necie, a wózek idę zobaczyć jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana to sprawdź lepiej, bo właśnie to kołatanie serca może być o tarcz. do innych objawów dochodzą fale gorąca, ścisk w klatce piersiowej, zawroty głowy, sucha skóra, bóle stawów.
Ja dostałam na to lekarstwo Euthyrox i czuje się o niebo lepiej. Na początku brałam 50 ale nie pomagała, więc biorę 100 i jest dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana 🙂 no wlasnie chudzielcu 45 kilo , jeszcze lepiej 🙂

Darusia są jakies pelingi z kwasu itd i sa tansze juz czytalam o tym i o mikroderbraazji tez, tylko zastanwiam sie czy karmiaca mama moze takei zabiegi robic ??

Martus Sibi jest tez w szpitalu , dzis w nocy ja zabrali, bo miala plamienie ale okazalo sie ze to z szyjki i z dzidzia jest ok, miala skurcze ale dali jej feneterol w kroplówce, ale pisala ze modli sie zeby skurcze wrócily bo chce juz urodzic, pisalam kilka postów temu od niej smsa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...