Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwiokej, nie pojechalam, bo T. wybyl na caly dzien a ja jakos teraz sie boje juz sama jezdzic, zwlaszcza po tych zaspach, do tego moje auto ma naped z tylu i jak jest slisko to bardzo rzuca. A z brzuchem to juz nie jestem taki kozak na drodze 🙂). Na jutro sie umowilam. chociaz teraz to juz pewnie tez wyniki wyjda inne, bo biore leki, widze nawet po moczu, ze juz jest inny.

nikos tez to dzisiaj czytalam, ze wlasnie hormon zawarty w nasieniu dziala dopiero od 38 tc. taka madrosc natury 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś jak mówisz, że działają od 38tc, to ja poczekam do jutra aż będzie skończony ten 38:P po co chłopa męczyć bezużytecznie hehe:P

Też powoli uciekam, czuję się do bani, i teraz nie wiem czy to przez tą bieganinę po sklepach czy mnie łapie jakieś wredne choróbsko 😠

Spijcie spokojnie, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrócilam ze szpitala,lezalam pod ktg okazalo sie ze są skurcze przepowiadajace, takie na 40 , a porodowe to podobno koło 100 maja, szyjka długa jak szyja żyrafy 2 cm bez rozwarcia, skurcze mam nadal, brzuch boli jak na okres, odesłali mnie zebym czekala w domu na rozwój akcji, dostałam zastrzyk który jesli to poród -przyspieszy, a jesli nie to wyciszy bóle.

KURDE JUZ MYSLALAM ZE NIEDLUGA MAŁA BEDĘ MIAŁA , a tu fałszywy alarm 😞 chociaz dobrze ze wrocilam do domu.

Ale powiem Wam ze w niektórych momentach boli jak cholera, a to podobno skurcze przepowiadajace, a co bedzie jak bedą juz te wlasciwe ??

DOBREJ NOCY MAMUSIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłam u lekarza i dziewczynki, jesteśmy całe w dwupaku.
Generalnie sprawa wygląda tak, szyjka jest miękka ma ok 3 cm długości, łożysko w grupie II powoli starzeje się, Amelia jeszcze nie jest w kanale więc pani powiedziała że przez dwa tygodnie możemy spać spokojnie aczkolwiek mam się obserwować bo to nigdy nie wiadomo. Mam 3 miejsca z wodami płodowymi, w pierwszym jest tyle że wystarczyło by w zupełności ale mam jeszcze dwa dodatkowe. Amelia waży ok 2,7 kg więc powinna do porodu ważyć ok 3 kg. Przy badaniu wypięła się na nas pupą hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
amy dzisiaj pierwsze 🙂
mąż wstał dziś po 6 i do teraz czekał na kolegę , bo nie chciało mu sie bez sensu jechać do firmy, skoro kolego mieszka obok firmy, a do Wa-wy jedzie sie obok naszego domu, więc tym sposobem miałam go przez 2 godziny dłużej 🙂
a teraz jakoś odechciało mi się spać, moze mnie zmuli , ale to później
Dodi mam nadzieję, że weźmie Cie na dobre, bo takie czekanie i te bule to nie jest przyjemne, powodzenia i pisz jak coś się zacznie dziać
no tak teraz wszystkie po 38tyg. zaczną stosować naturalnego balsamu, a ja zostanę sama na placu boju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Aaana , ja nawet usnelam , po tym zastrzyku co mi dali w szpitalu skurcze ustały, zostal tylko ból brzucha jak na okres.

Takze Julka sie nie wybiera jeszcze, mam czekac na czopa lub wody, juz mi wszystko jedno, jade dzis na KTG na 12.15 niestety nie mam auta i musze jechac KABANEM :P tzn: autobusem w dodatku z przesiadka, bo taxa w dwie strony 70 zł , troche mi szkoda kasy. Mam jakiegos doła i wogole jestem jakas otepiała przez to wszystko 😞 stwierdzilam ze niehce miec drugiego dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
Iwiokej nie zostaniesz sama - będziemy we dwie!!
Tylko jak nasi tacy zapracowani trzeba się rozejrzeć za chętnym dawcą... hm... Może do CandyMonki się na Sympatii dołączymy 😉 ?



A mój M.mi powiedział ze on sie na tym etapie boi ze cos małej zrobi, i chyba nici z balsamów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi bidulo Ty to się namęczysz!! Nie zazdroszczę 🤨
Jak może cos Małej zrobić skoro ona jeszcze nie wychodzi? hehe
Niech jej ojciec pomoże przyjść na świat!!

Dzielna jesteś że autobusem jedziesz - może trochę ruchu zaktywizuje Julkę do wyjścia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogadam z nim dzis jeszcze, moze go jakaos przekonam ☺️

W sumie czuje sie dzis ok, wiec jade, nie mam innego wyjscia, mój w pracy do 17 a nie bylo innej godziny na zapis, niema mrozu wiec bedzie ok.Na pewno dobrze mi to zrobi jak sie poruszam


Ja tez bym popływała, ale boje sie na tym moim basenie ze jakiegos grzybka zlapie w pochwie, podobno łatwo o to, wiec trzeba czekac z plywankiem do rozwiazania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i doczekałam się w końcu łyżeczka, strasznie zasyfione bo leżało przez jakieś 4 lata na strychu u dziadków, a i po użytkowaniu przez moją Wiktorię już nie było czyste, ale stoi pod nosem i teraz już przynajmniej w każdej chwili będzie można je wyczyścić, a ze kupiłam mężowi szlifierkę to może chociaż pociągnie go do roboty chęć jej wypróbowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia moja bratowa przez czas kiedy była w szpitalu mówiła że jej synuś grzeczniutki i nawet nie chce gościom oczek otworzyć i pokazać tylko ciągle śpi, jak wyszła ze szpitala to się dopiero koncerty zaczęły, ale mam nadzieje ze woja dzidzia będzie grzeczniutka i życzą Ci tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam laski...ojj jak się cieszę,że kolejny tydzień mamy z głowy,dla mnie ten czas jakos pędzi ale to dobrze:laugh:

Dzis lenistwa ciąg dalszy..jutro troche posprzątam i polatam po sklepach

Darusia wspaniale ,ze już do domku lecicie,ehh fajnie Wam 🙂

Dodi jeszcze troszeczkę cierpliwości,tyle czekałaś więc teraz to już kwestia dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób zagoń chłopa do roboty 🙂

Przypomniało mi się jak ja małą urodziłam...ehehe wszystkie laski z sali zazdrosciły mi takiego słodkiego spioszka,mała odsypiała poród ponad 12h,nawet nie zakwiliła,cycocha Jej wsadzałam a Ona nic....gorzej było jak sie już wyspała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...