Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No witamy juz na stale 😁 ze stalym łączem do internetu 😁 😁

wiec tak Anitka pisała mi dzisiaj smska "Hej, nie wiem kiedy wyjde bo dostalam krwotoku bo lozysko sie zle oderwalo i zostaly resztki w macicy. Olafka wyciegneli próżnociągiem ale nie dalo rady wiec uzyli kleszczy bo zaczelo spadac tetno. Maly jest cudowny.Pozdrów Wszystkie Kobietki "

TAKZE POZDRAWIAM WAM W IMIENIU ANITKI !

Zabieram się za nadrobienie postów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam! Nie pisałam długo ponieważ od 20 stycznia byłam w szpitalu. Co prawda termin porodu miałam na 28 lutego 2010, ale lekarze stwierdzili u mnie małowodzie i wapniejące łożysko i 28 stycznia 2010 przyszła na świat moja córeczka - Liwia.
Jestem po cesarskim cięciu już tydzień a nadal nie mogę się wyprostować i mnie boli 😞 Jednak każda chwila z Liwią sprawia że powoli zapominam o trudach które przeżyłam w ciąży i po porodzie.
Życzę Wam wszystkiego najlepszego i szczęśliwego rozwiązania !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ano tak widze że pisałyście o porodach rodzinnych. No wiec w moim szpitalu to się cenią 50 zl 🙂 Ale juz w innych w Poznaniu to nawet w św. Rodzinie chcą 300 PL a na Lutyckiej za free. Natomiast najbardziej renomowany Szpital na Polnej to koszt 150 zl 🙂

Także ceny są różne - a jak mi Pani w recepcji powiedziała to jest to koszt cegiełki podarowanej na szpital a nie za porod 😉 Ze taki niby pic 😁 he he

Martus gratulacje ze dotrwałaś tak dlugo 🙂
Jak widzisz u mnie konczy się 40 sty i nic a nic :P

Monka - Sliczną masz córeczkę 🙂 Jest naprawdę słodka 🙂 Niedlugo i my bedziemy przechodzić to co Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj to się Anitek nameczyła i maluszek też...

Mona córunia sliczna 🙂 te nastroje to normalka,nie stresuj się tylko wypłacz 😘

Co do imienia Dominika to moja koleżanka ma córeczkę o tym imieniu i nazywa Ją Domiś 🙂

Ja dopiero wpadłam do domu ze spaceru,wyszłam z córą i psem i ledwo sie za nimi toczyłam...:P
Lecę odgrzać mężowi obiad bo już jedzie 🙂

nareszcie weekend 🤪 🙃 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, to Anitka musiała się namęczyć i nadenerwować.. najważniejsze, że Olafek zdrów jak rybka i oby Anitek szybciutko wróciła do formy. Klaudia jak będziesz do Niej pisała to pozdrów ją gorąco!

Klaudia a Ciebie nic nie rusza??

Co do porodów.. u Nas w szpitalu ten niby "rodzinny" czyli z obecnością męża kosztuje 100zł. Pytałam o salkę pojedynczą do porodu, niestety nasz szpital czymś takim nie dysponuje.. więc pozostaje mi 2 osobowa porodówka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂

nic mi się nie chce eehh 🤨 nawet obiadu nie mam zrobionego, w kuchni nie pozmywane..i tak jakoś do d..to wszystko 🤨

kurcze to się Anitka biedna namęczyła, oby szybko wróciła do formy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga M również przyjmij ode mnie gratulację! I właśnie dołączam się do słów Klaudii - najważniejsze, że już jest wszystko w porządku! Zaglądaj do nas w wolnej chwili i dziel się doświadczeniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka zaserwuj sobie, któryś z Twoich masażyków a i ochota do życia Ci wróci:P a tak serio, to zmęczona jesteś czy poprostu masz lenia? A co z tymi Twoimi rzeczami z UK - wymyśliłaś jak je tu sprowadzić?
Ja znowu wcinam kanapki, ehh.. niedługo naprawdę dupska nie będę mogła podnieść..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś hehe..nawet masażyk tu nie porze 😉 popłaczę sobie zaraz i będzie dobrze
Co do tych rzeczy to nie mam pojęcia jak je tu ściągnąć a mam tam wszystkie moje ciuchy z przed ciąży 🤨 eeh..wiecznie pod górkę

lecę na te zimniaczory..zaraz wrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć, leć obrać te pyrki 🙂

Właśnie widzę, że Tobie nic lekko nie przychodzi.. ale pomyśl, że jak będziesz miała Nadię to wszystko się zmieni i zacznie Ci się powodzić pod każdym tego słowa znaczeniu, czego naprawdę szczerze Ci życzę.. A i jak chcesz to popłacz 🙂

Ja jeszcze chwilę z Wami albo i sama jak widzę tutaj pobędę, a potem spadam, bo umówiłam się z koleżanką u niej w salonie fryzjerskim, że sobie poplotkujemy i .. zjemy pizzę:P a potem jak czasu wystarczy to wejdę do mamy i brata głupola zobaczyć, co u nich słychać 🙂

Iwiokej ciągle zapominam.. śniło mi się dziś, że urodziłaś.. Synusia o imieniu Maciuś:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak trafiłam, imię męża to i może faktycznie Synek będzie:P i jak jeszcze nie masz wszystkiego to lepiej nie zamawiaj pizzy hehe.. i nie bój się od razu tu sama nie zostaniesz, ja dziś nie będę rodziła:P bo zjem pół pizzy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadłam pół słoika Nutelli zaraz chyba ją zwrócę hehe..a fe!!

Z tą pizza to właśnie nie wiadomo jak to do końca jest, bo to nie wszystkie pizze tak działają..wiemy tylko że ma mieć średnicę 40cm ale nie znamy składników więc spoko będziem rodzić o czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...