Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!Widzę ,że bardzo mało nas zostało.Pewnie mnie nie pamiętacie ,mało piszę ,ale zaglądam do was prawie codziennie.U mnie nic się nie dzieje 🤨 W 36 tydodniu mogłam już urodzić ,miałam skurcze ,trafiłam do szpitala ale wszystko zatrzymali ,bo dzidziuś był jeszcze troszkę za mały a teraz 39 tydzień i nic 🤨 nie ma ani skurczy ,ani ucisku na pęcherz,moje dziecko chyba czeka na lepszą pogodę:P Z dolegliwości ciążowych zostały tylko te dziwne nastroje o których piszecie wszystkie 😉 Powiedzcie mi co stało się z Małąlenką,może czegoś nie doczytałam.
GRATULUJE wszystkim które już urodziły:P macie śliczne dzidziorki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki

nadal 2 w 1
ciekawe co tam u Klaudii??

dzis noc w sumie z częstymi pobudkami troche brzusio jak na okres bolał ale spoko dało sie wytrzymać

zaraz zmykam na śnaidanko a pozniej ktg i wszystko sie okaze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał:
Bób ja mam jakąś Nystatyne VP.

kurcze zjadłam jogurta za szybko i teraz brzuch mnie rozbolał..eehh głupol



ja brałam te globulki
wycieka taka wodnisto - biała woda
ja podkładałam sobie jeszcze troche papieru bo mi wkładka przemiekała i pozniej majtochy były mokre i trzeba było zmieniać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamy

Bób gratuluje czopa,moze to juz niebawem 🙂
Kikos powodzenia.

Ratujcie mnie dziewczyny bo ja umre z bólu!!

dostałam wczoraj około 24 kolki nerkowej, zaczelo sie tym ze mała zaczela bardzo mocno sie wyginac i zmieniac pozycje, harcowala chyba z godzine tak mocno,az bylam zaniepokojona bo zadko sie tak rusza, w koncu sie uspokoila i przyjela pozycje uciskajac mi znowu nerw i na przewód moczowy, skonczylo sie tym ze dostałam kolki nerkowej, straszny ból w nerce, plus parcie na mocz, z niemozliwoscia wysikania sie bo zastój moczu w nerce, nospa i czopki które dostałam nic nie pomagaja,meczylam sie do 5 rano, chodzac po domu, kucajac , robiac skłony i tak dalej aby mała zmienila miejsce,płaczac z bólu, ukojenie dal na pare minut prysznic skierowany na nerkę, w bólach około 5 rano usnelam na godzine moze dwie , i od rana znowu ucisk i ból, juz nie wyrabiam , boze niech ona sie urodzi bo ja tego nie zniosę dalej. cholernie cierpie, a w szpitalu nic nie moga pomóc, wiec nawet tam nie jade bo jeszcze gorzej bedzie. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi jak w szpitalu nic nie poradzą 😠 , to co Ty teraz masz robić? zwijać się z bólu i nie ma na to sposobu? może niech Ci poród przyspieszą bo się wykończysz 😞
kurcze 21 wiek i dupa, lekarze bezradni 😠
Oooj współczuję Ci, trzymaj się dzielnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi biedaku jedż do szpitala po coś przeciwbólowego no i od razu zostań na poród!

CandyMonka - skąd wiedziałaś? ja zasnęłam - zmuliło mnie tak że się ruszyć nie mogłam - ale to pewnie po wczorajszych szaleństwach - zakupy od rana do 18!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz sama nie wiem co mam zrobic, jak bylam tam ostatnio to przez 3 dni dostalam raz zastrzyk z nospy i koniec, dla mnie lezec na tej patologii to katorga, jesli by byla pewna ze mi cos dadza to bym pojechala, ale jak maja mnie trzymac w bólach bez leków to ja wole w domu cierpiec, jade na 13 na wizyte do nefrologa ,bo bylam we tydzien temu co mnie tak bolało i zrobila mi badania moczu na bakterie i posiew, dzis przyszly wyniki wiec pojade i jej powiem ze cala noc mnie boli,zobaczymy co powie, ide pochodzic po domu, bo jak stoje to troche mniej boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!!!
mam do was pytanie
czuje się źle od dwóch dni: mam uczucie zmęczenia i senności, bolą, swędzą mnie piersi i mam uczucie bólu w dole tak jak jeździ się na twardym siodełku na rowerze 🙂 zaczeła się sączyc jakaś wydzielina takiego mlecznego koloru i nie wiem sama co to wszystko oznacza? czy może to byc początek zbliżającego się porodu?
martwie się bo lekarz tydzień temu na wizycie powiedział że termin mam na 28 lutego a cięcie cesarskie będę mieć 24 lutego więc nie wiem czy wytrzymam!!!
prosze o radę i pomoc szczególnie mamusie już rodzące!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj to juz byłabym w stanie zaplacic za CC zeby tylko małą wyjeli i ból ustał, juz do tego stopnia !!

Oczy mam sine od placzu, bo nie daje rady, kolysze sie na łózku jak dzieciak z chorobą sieroca, ja poprostu juz nie wyrabiam.

Przez to wszystko przeszla mi ochota na bycie w ciazy po raz drugi, taki ból to nie dla mnie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Śmiałam się z dziewczyn i sama zasnęłam a teraz czuję się jak młotkiem potraktowana 😉

[size=4] Kikos:

ja brałam te globulki
wycieka taka wodnisto - biała woda
ja podkładałam sobie jeszcze troche papieru bo mi wkładka przemiekała i pozniej majtochy były mokre i trzeba było zmieniać


kurde właśnie ręcznik papierowy sobie podłożyłam bo leje się ze mnasaktycznie... jak wstawałam z łożka to był taki chlust, że myślałam że to wody hehe

[size=4] Dodi masz rację jak Ci nie pomagają w szpitalu a tylko trzymają bez sensu to poczekaj do tej 13 i powiedz to co napisałaś doktórce może ona będzie potrafiła Ci pomóc biedulko.

[size=4] mar witaj w gronie niepewności objawowych..tu co druga ma takie objawy co Ty hehe 🙂

[size=4] renata miło, że do nas zaglądasz codziennie 🙂 ale skrobnij też coś czasami bo my tu chwilami same do siebie piszemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób 🤪 🤪 🤪 aaaaa o matko spokojnie czekać... kurde mamy następną mamuśkę hehe ciekawe czy jeszcze dzisiaj urodzisz 🙂

Nikoś no nie wiem coś szwankuje po tych globulkach piep.. kurde mokro mi hehe 🙂

Idę się umyję zaraz wracam 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BÓB JAK JA BYM CHCIAŁA, ŻEBY I MI SIĘ JUŻ ZACZĘŁO 🙂
SŁUCHAJCIE DZIEWCZYNY Z USG MAM TERMINY 6 I 9 LUTY. Z MIESIACZKI 11 LUTY. DO DZIŚ MAM ZWOLNIENIE I DZIS IDE DO GINA. JAK MYSLICIE ZAWRÓCI MNIE DO DOMU CZY BĘDZIE KAZAŁ JUZ KŁAŚĆ SIĘ NA ODDZIAŁ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...