Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czekam do 13 na wizyte u lekarza, moze cos mi da przeciwbólowego, a moze jak pochodze po dworzu do mała sie jakos obróci i nie bedzie juz uciskac.

Bób ZAZDROSZCZE CI, ile bym dala zeb poród mi sie zaczął.

Sęk jest w tym szpitalu taki, ze to jest szpital GINEKOLOGICZNO-POŁOZNICZY i oni tam skupiaja sie na porodach i sprawach kobiecych, nie maja fachowców od nerek, dlatego mnie trzymali bez leków bo chyba nie wiedzieli co i jak.

Jak natomiast pojade do innego szpitala, i zaczne tam rodzic to lipa, bo w innych szpitalach za znieczulenie do porodu trzeba płacic, a sale pojedyncze do porodu są duzo drozsze niz tam gdzie ja chce rodzic. I WEŹ BADZ MĄDRY !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej kochane,
ja dziś wstałam razem z M. o 4-tej 🙂 On się szykował do pracy a ja jadłam pierwsze śniadanie:P teraz pochłonęłam drugie:P

CandyM tez brałam nystatynę, leciało ze mnie strasznie, nie pozostaje nic innego jak częsta zmiana wkładki..

Dodi biedulo, to chodź jak Ci to pomaga i zaczekaj do tej 13-stej, to już niedługo..

Aaana a ja się zastanawiałam czy Ty jako kolejna nie wybiłaś Nam się z kolejki, bo wczoraj Cię nie widziałam na brzuszku 🙂

Bób nie opuszczaj Nas!! Z kim my za chwilę będziemy pisały?? Pozostaną monologi 😞

Jadę odwiedzić tatkę, a potem na 18stą mam wizytę u gina, ciekawe co powie a przede wszystkim ile ta moja brzuszkowa Kruszynka waży:P
Wpadnę do Was jak będę gotowała obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Widzę,że nie jestem sama w bojowym nastroju 😠 No u mnie w sumie to tak od jakiegoś czasu jest-albo bojowe nastawienie do życia albo nastrój płaczliwo-załamujący 😞
W niedzielę iwokej pisała,że jesteśmy w 3-ona,ja i aaana i to wszystkie na tym samym etapie ciąży 😞 Może to kryzys 37 tygodnia??Choć u mnie to nastaje 38 ale nastrój bez zmian 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehhe Martuś ja grzecznie czekam to Bób mi się wcisnął przed kolejkę 😉
a wczoraj cały dzień po sklepach latałam bo MUSIAŁAM koniecznie zakupić kwiaty do domu i jakieś koszyczki do łazienki i inne pierdółki - podejrzewam że jest to wypaczony nieco objaw "wicia gniazda" - taki typowy dla zakupoholiczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze wkleiło mi się drugi raz to samo 😠

najlepsze jest to że ja idę do dentysty na 12ą i on powiedział że mam iść ,a najwyżej tam urodzę 🤔

boję się żeby mi wody nie odeszły bo bym szła jak jakaś osikana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosowa jak nie masz objawów porodu to wróci Cię do domu.

Bób kurcze ja bym nie szła do tego dentysty. Jeszcze do tego sama pewnie idziesz.

aaana podziwiam za zapał w zakupach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE JEŚLI TO JUŻ JEST 40 TYDZIEŃ TO PEWNIE BĘDĘ MUSIAŁA CHODZIC NA KTG. MAM PYTANIE JESZCZE. MOJE DZIECKO DO TEJ PORY W CIĄGU DNIA DUZO SPAŁOA W NOCY TROSZKĘ BUSZOWAŁO. A TERAZ NA SAMEJ KOŃCÓWCE WCZORAJ I DZIS JEST BARDZO ZYWE. WCZORAJ CAŁY DZIEŃ ENERGICZNIE SIĘ RUSZAŁ. TO NORMALNE? BO Z TEGO CO WIEM TO RUCHY DZIECKA NA KOŃCÓWCE SA RACZEJ OSŁABIONE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosowa z tymi ruchami dzidzi to też rużnie bywa 🙂 A u Ciebie jak więcej się ruszała to nic złego, gorzej jakby przestało się ruszać. 😉

Bób no skoro masz tak blisko i jak na razie oprócz czopa nic się nie dzieje to może idź 🙂 w sumie od odejścia czopa może minąć jeszcze sporo czasu
Powodzonka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany faktycznie się rozpędziłyście 🙂 Ja to naprawdę chyba zostanę sama na tym forum 😞 Czy któraś uzupełnia tabelkę,bo coś zaczynam tracić rachubę ile nas zostało i na jakie dni
Ja mam wizytę jutro i mamy ocenić sytuację co i jak bo nam nadal się marzy 12 luty ale póki co to jestem jakaś chyba bezobjawowa 😞 No wczoraj może tylko wkładka mi wieczorem namokła a tak... 😞
Bób ale masz super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka co do tej tabelki no to właśnie ściągałam specjalnie dla niej Powerpointa i w dup.. cały mój program się zawiesił 🤨 🤨 teraz nawet filmu nie mogę ściągnąć cholipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka czyli na obecną chwilę naszym wyznacznikiem mamusiek a tych oczekujących mam jest samo forum-jak już tu nikogo nie będzie tzn że wszystkie już urodziły:laugh:

Ja dzisiaj też dostałam wiadomość od znajomej,że urodziła w nocy synka Marcelka 😆 Ale kurcze jak szybko-wieczorem czuła się podobno jakoś dziwnie,ok 1 wywieźli ją do szpitala a o 3 mały był już na świecie 🙂 ja też bym tak szybko chciała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!! my już po szpitalu 🙂 było KTG ok 🙂 usg 🙂 super mała ma już 3kg. 🙂 i najważniejsze zapadła decyzja o moim porodzie będzie CC 🙂 i nawet termin wybrałam sama takie luzaki tam pracują 🙂więc 25.02.2010r. w urodziny mojego dziadzi, spełni sie jego marzenie 🙂 chyba, że Amelka będzie chciała wyjść szybciej 🙂
Bób dawaj znać jak coś więcej się będzie działo, powodzenia 🙂
no i proszę się kolejki trzymać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej 🙂 gratuluję wyznaczonego terminu 🙂 🙂 kurcze fajny prezencior dziadzio będzie miał 🙂

Titinka koleżanka rzeczywiście szybciorem się uwinęła heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana spokojnie mi się coś wydaje, że przenoszę 🙂
termin mam na 17-20 ale 28 jest pełnia i nie wiem czy czasami mała nie będzie chciała wtedy wyjść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...