Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Panie z brzuszkami i te które już doznają tego zaszczytu być mamą .Sprawa z Bobem jest taka że położyli ją na oddziele na obserwację prawdę mówiąc nic takiego się nie dzieje ale lepiej by była pod lepszą opieką jak moją ha ha .Postaram się na bieżąco zdawać relacje .Dobranoc i nie przemęczajcie się za bardzo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a słuchajcie z ta laska co nie wiedziała ze jest w ciąży to i dopiero sie dowiedziała to jest na Discovery travel&living jest taki program "ciąża z zaskoczenia" i tam kobiety nie wiedza ze sa w ciąży i dowiaduja sie dopiero jak rodza bo trafiaja do szpitala z bólami i upsss ciąża

dla mnie to troche dziwne jak mozna nie wiedziec ze jest sie w ciąży przeciez to czuc ruchy dziecka itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wykapane 🙂 ale się wyparzyłam normalnie ahh
Nie było mnie może z 20min w pokoju wchodzę a mama ma meble poprzestawiane ..szybka kobieta 🙂

Mężu BOBa dziękujemy za info czekamy na więcej 🙂

Kikos oglądam ten program 🙂 beka straszna z niektórych przypadków 🙂
Mojej ciotce udało się np. ukryć ciąże przed jej mamą do samego dnia porodu. Podobno nic nie było po niej widać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj chciałam jeszcze poszperać w internecie ale plecki dają o sobie znać 🤨
No nic w takim razie idę się położyć.
Dobranoc brzuchate i te mniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę ja się teraz wyparzyć 🙂 uwielbiam ciepłą kąpiel, a mały wtedy szaleje jak cholera 🙂

Potem się rzucam na łóżeczko i szukam jakiegoś ciekawego filmu bądź programu. Wcześnie spać nie mogę iść bo nocka będzie z głowy. Im później sie położę i jestem bardziej zmęczona tym lepiej przesypiam noc, choć i tak minimum 3 razy wstaję na siusiu, ale zawsze lepsze 3 niz z 6 🙂.

Miłej nocki brzuchate i te nie brzuchate.
Do juterka

Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, ale widzę, że wszystkie już poszły spać 😞
byłam u gina, rozwarcie mam na ponad 3cm, nawet nie chciał mnie gin bardziej badać, bo wszystko się rozjeżdża jak masełko:laugh: powiedział, że jak nie urodzę do niedzieli, to w niedzielę ma dyżur w szpitalu i mówił żebym przyszła to coś zaradzimy 🤪 a po badaniu zaczęłam porządnie krwawić ale już jest lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej myślę pozytywnie ale i tak zaczynam mieć stracha.. niby mój gin nie jest za wywoływaniem porodu, ale jak to powiedział tydzień przed terminem to co innego..więc przygotowuję się psychicznie, że w niedzielę M. dostanie prezent na Walentynki 🙂 teraz tylko torebkę w serduszka muszę kupić, żeby Igorka zapakować hehe..
Gin też powiedział, że mój poród to maks 2 godziny:laugh: ciekawe?? i pytałam czy u mnie to tylko skurcze parte będą czy jak? a On, że tak, bo tak to jest jak się rodzi pół ciąży jak w moim przypadku:P

A swoją drogą to niezłe chudziny byłyśmy jak popatrzyłam sobie na NK 🙂 i mam wrażenie, że z tymi dodatkowymi kilogramami wyglądamy zdrowiej i korzystniej 🙂 Ale nadal nie wiem kto to Ewelina W 🤨

Może rano będziemy miały info, że mamy kolejną lutową mamusię - Bób 🙂

Dobranoc kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wieczorowo, nie udalo mi sie przespac ale to i lepiej, w nocy bede chociaz spac, ja ide w slady dziewczyn i ruszam pod cieply prysznic, potem szykuje sie obejrzec ten program Ciąża z zaskoczenia, bo nie ogladałam go jeszcze nigdy.

Martuś juz niedlugo, skoro rozwarcie juz spore 🙂
u mnie sie nie zapowiada narazie hehe, dzis to myślałam ze pojade do swojego szpitala i cos zaradzą przez ten ból ale przeszło, w sumie dobrze bo wolę jak mała sama zdecyduje kiedy sie urodzi, niz mają na siłe ją wywoływac.

dziekuje za mile słowka od Was kochane mamuśki i dobrej nocki zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
BYŁĄM DZIŚ U LEKARZA, ZBADAŁ MNIE I STWIERDZIŁ, ŻE BRZUCH SIE OPUŚCIŁ ALE OGÓLNIE MAŁY JEST UMIESZCZONY JESZCZE WYSOKO. SZYJKA MACICY TAKŻE ZACHOWANA. JĘSLI DO NIEDZIELI NIE URODZĘ TO W PONIEDZIAŁEK MAM SIĘ KŁAŚĆ DO SZPITALA. Z JEDNEJ STRONY NIE CIESZY MNIE TO ZA BARDZO BO WOLAŁABYM CZEKAC W DOMU, ALE Z DRUGIEJ STRONY BĘDĘ POD STAŁĄ OPIEKĄ LEKARSKĄ. POZDRAWIAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek 🙂

u nas pobudka o 5;30 na lekarstewko i nie idzie dalej spać 🤨 kurcze nie dobrze mi po tym antybiotyku..fuuj

Martuś
chyba wygrasz jednak nasz wyścig 🙂
Ja dzisiaj na 15;30 do lekarza, zobaczymy czy u mnie coś się porozwierało 😉 Jak wkładam te globulki wieczorkiem dosyć głęboko to tez właśnie wchodzą jak w masełko heh..może coś się ruszyło 🙂

Bosowa no to ładnie wykarmiłaś swojego malucha 🙂 3700 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOB SERDECZNIE GRATLACJE DLA CIEBIE I MICHAŁKA MAM NADZIEJE 🙂
DZIELNA BABA Z CIEBIE !!!

A MY TRADYCYJNIE WITAMY SRODOWO 2W1 🙂
NOCKA KSZMARNA BO CZULAM JAKIES DZIWNE BOLE PRZY PRZEWRACANIU SIE ALBO JUZ SAMA NIE WIEM CZY SOBIE NIE WKRECAM NIC 😞
Mysle ogolnie ze chyba cierpie na jakąs depresje - non stop mam doła 😞 Az sie boje normalnie.
Zaraz sie ubieram i jade robić to badanie na paciorkowca. Ciekawe tylko czy zdąrze do porodu dostac wynik bo do 4 dni sie czeka.
Eh sypie snieg u mnie jak cholera aż mam strach iść 😞

a i wiecie co ? Moj gin mi powiedział ze jak do poniedzialku nie urodze to dalej bede musiala czekac i mnie nie polozą w szpitalu. Ej ja juz nie wiem czy to jest normalne ! Ci lekarze są jacyś dziwni - jedni Cie kierują inni nie 😞 Ehhh a ja sie coraz bardziej zaczynam bać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchalki i mamusie

Pierwsze co to GRATULACJE BÓB !!!!!!!!!! super nastepne lutowe dzieciatko
Ładnie sie to tak pchac przed kolejke :P

no jak zwykle 2 w 1
noc przespana bez zadnej pobudki nawet na siku nie wiem chyba woda w organizmie mi sie zatrzymała
moze to zwiastuny porodu 🤪 gromadze wode na ten wielki wysiłek 🙂

Klaudia to zalezy jak szpitale praktykuja u mnie powiedzieli ze po 7 dniach po terminie wywołuja w sumie wolałabym zeby samo sie zaczeło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BÓB WIELKIE GRATULACJE!:P
Może ja będę następna :P Do tej pory nic się nie działo ,aż tu nagle dzisiaj w nocy bolał mnie brzuch i miałam skurcze,teraz jakby się trochę uspokoiło ,ale mam dzisiaj wizyte u mojej ginki i zobaczymy co powie 🙂
Idę popracować :P może szybciej wyjdzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO KIKOS JAK MIŁO ZE KTOS TU TAK JAK JA 😁
Ja nie wiem wlasnie czy dzwonić do szpitala czy jak ? Chyba zadzwonie bo może by mnie przyjęli bez skierowania. Bo ja nie wiem czy ten Moj lekarz pamieta o tym ze ja nie bede rodzic w jego szpitalu. Esz zadzwonie kolo poludnia do szpitala w ktorym chce rodzic i zapytam co i jak 🙂boje sie bo jak nie mam tego USG to wszystko jest możliwe.

Zapytam dzis tego co ide do pobrania tego wymazu.
Zalożylam BOB wątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...